Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 08-03-08, 10:23   #2401
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

nu stiu daca aia e cea mai buna metoda...adevarul e ca poate nici nu ne stim intre noi...poate cineva nu ma suporta pe mine ca nu ma suporta...nu m-a suportat de la inceput, dar poate nici nu ma cunoaste destul de mult incat sa poata sa ma judece, sa traga concluzii despre mine...asta fiind de fapt o chestie generala

si in fond si la urma urmei nici nu poti sa obligi pe cineva sa te placa...sau nici tu nu poti sa placi pe cineva cu forta...si daca e sa facem cum ai zis tu...apoi pur si simplu va creste dispretul unora fata de altii...si tot asa...adica ajungem sa ne uram intre noi pur si simplu

cea mai usoara cale e sa se calmeze toti si sa inteleaga ca orice ar face, nu ies in fata cu nimic...in general cand faci ceva FOLOSITOR astepti sa fi rasplatit...in situatia de fata cu respect...adica nu faci ceva care tie ti se pare ca e bun si merita rasplatit cu ceva si vii si-mi zici "respecta-ma, sunt mai tare ca tine" sau "respecta-ma, nu vezi ca am facut ceva bun pentru toti?" ca nu rezolvi nimic...poate chiar sa faci lumea sa te respinga, sa te displaca...

intelegi unde bat eu cu toate astea ?
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 10:29   #2402
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

ok .... daca nu vreti incep eu...si chiar nu ma intereseaza daca nu posteaza nimeni..da macar sa stiti parerea mea despre voi..daca va intereseaza

@`el: hmm..o cam luase razna anu trecut..vad ca de la 1 ianuarie a devenit iarasi baiat de`al casei..cel putin pt mine gg @
Cipy: n`am ce zice de om..e baiat gigel...:X
Jason: e cam absent da e nigga ( de treaba )
Cipry: nu l`am cunoscut inca bine..da pare gigel
Colonelu aka cipriano: ce sa zic..si`a luat omu niste figuri in cap de nici el nu se mai suporta...pacat de el
DannyKID: a cam luat`o la vale...sper sa isi revina
RainMan: nu am ce zice.la fel baiat de nota 10 cu care se poate colabora, mereu cu idei noi si spune pe fatza
GOE: crazy people....baiat +
GPL: ce dracu sa zic si de asta...baiat gigel..dar sa vedem daca imi da banii pe taxiu)) glumeam ma
Kalu: asta da baietzash de Valcea:X nota 10...gigel baiat, intotdeauna a fost asa
L4ur: un fel de @ in tinerete..adica posteaza mult, aberatii, posturi inutile) macar @ si`a revenit
LupAlb: la inceput ma enerva da m`am obisnuit cu el si e chiar baietzash
Malos: hehe..omu e pe treaba lui, posteaza cand e nevoie..la fel ca si RainMan
Mitrea Becali aka AdYtzU: nu prea mai are timp de forum nici pe mess nu prea il prinzi da ramane la fel de gigel deh..ce fac femeile din om
Mugescu: la fel ca Goe gigel
Oliver: bun baiat
CaDDy: hm..sincer...si`a cam luat niste fitze pe cap de cand e la facultate...dar deh...sper sa isi revina
Robbert: intr`un timp o luase razna..acuma s`a schimbat sau lasa de la el
GOHAN: aoleu..aici e mult de zis....numai parti negative glumeam...Fra de nota ciunshpe
cosmin_cosmin1: da opercuturi la toata lumea cand e cazul
TIR: ba..asa cum e el..bun sau rau..are dreptate la faza cu: ne`am imprietenit cam repede si ar fi bine sa tzinem o distanta....n`am niic cu el. el are cu mine cateodata
Alexik: hmm...se cam shmecherise intr`un timp dar vad ca si`a cam revenit gigel
TT: nu zic nimic ca da cu BTT peste mine baiat bun:d
TheX: ma mai vorbeste pe mess cu Robbert si mai scapa cate un paste pe la mine....dar sa treaca de la mine..nu pot sa`i dau in cap...merg pe ce a zis Alexik: fi om cu mine sa fiu om cu tine

ataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat ...sincer daca se supara careva pe mine..treba lui...da am zis parerea....
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 10:39   #2403
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

ma smecherisem ? )) cand frate ca eu nu-mi aduc aminte
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 10:42   #2404
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Cipy: Super om... daca poate te ajuta
Jason: Este de treaba da vorba lui trafy.. absenteaza la intalniri
Colonelu: L-am vazut de cateva ori asta vara. Nimic despre el
Cipry: Nu cunosc... da pare de treaba si linistit
Rainman: Spune totul pe fata si o spune in asa fel incat nu te poti supara pe el
GOE: Foarte de treaba si de gashka
Ionutz: Il stiu de ceva vreme, nu am nimic cu el
Geo: La inceput f. de treaba, asta vara nu il suportam dar acu nu mai am nimic cu el
LupAlb: E foarte amuzant....la inceput posta asa cam cum postam eu
Malos: De treaba si linistit
Adytza: N-am nimic cu el, e mereu pus pe glume
Mugescu: la fel ca GOE
Oliver: Numai cuvinte de lauda, n-am ce sa zic despre el
Caddy: Il ia valu uneori, se crede uneori mai superior... dar asta e felu lui de a fi
Robbert: Plm.... pas
Gohan: are el ceva cu mine, da eu n-am nimic cu el
TIR: Spune lucrurilor pe fata, nu am nimic cu el, e f. de treaba
Alexik: Are el ceva cu mine ......
TT: Numai cuvinte de lauda... il cunosc de ceva vreme
TheX: Nu-l suport )))...
Trafy: La inceput foarte de treaba, asta vara o luase razna dar acum si-a revenit si a revenit asa cum era el.
__________________
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 10:42   #2405
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Poate nu a-ti observat dar multi de pe forumul asta nu prea au treaba cu fenomenul auto! Pt ei e o metoda de a scapa de plictiseala..de a face un chat..o disputa sau doar sa abereze aiurea! Eu(si inca cativa care ma ajuta si le multumesc) tot ma chinui sa fac ceva pt curse(de tuning nu am bani si nu prea sunt pasionat,cel putin de cel exterior)...sa fac orice pt pasiunea auto..pt fenomenul motor and shit! Thearthul curse e undeva jos uitat...in schimb virtual tuning(si macar de ar fi ceva frumos)...muzica and shit sunt in frunte! In afara de recbeat, kalu si inca cativa...multi sunt pasionati mai mult de suc,aberatii si alte prostii! Eu am dispute cu parintii din cauza ca forjez masina..lor...ca da si eu sunt unul care nu am masina personala sau bani personali...deh..deocamdata asta e situatia! Acum nu spun domne..forjati-va masinile...fiecare stie mai bine ce vrea sa faca..nu e obligat! Dar cum iti dovedesti pasiunea? Am observat la userul cosmin_cosmin ca se pricepe si la ce este sub capota...si imi place..sa vede ca e interesat..a dovedit cu ceva....dar aceia care pur si simplu doar stau sa raspunda cat mai repede la orice.....si vb total pe langa subiect...aceia care stau sa se certe cu X cu Y ....acum sunt rau!...dar ii intreb: DC nu cautati alt forum? Poate o sa gasiti ceva mai interesant acolo.....daca nu putem sa fim preteni,poate multi nici nu dorim pretenie cu toata lumea, macar sa fim uniti cand e vb de masini, de curse si de discuti despre masini (si nu de genul...am mers cu unu si a prins 400 ca avea toba schimbata)
Haideti sa facem ceva cei pasionati..si pur si simplu sa nu mai intram in discutii aiurea...pt ca astfel cred ca cei care sunt pe langa se vor autoexclude!
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 10:46   #2406
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Eu(si inca cativa care ma ajuta si le multumesc) tot ma chinui sa fac ceva pt curse
anytime))
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 10:53   #2407
DannyKid

Stage 5
 
DannyKid's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,102
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by Alexik View Post
nu are legatura cu ce s-a discutat mai devreme pe threadul asta...are legatura cu ce citesc zi de zi pe sectiunea asta

--------------------------------------------------

1 small thing...totusi...noi n-am prea fost si nici nu suntem si probabil nici nu vom fi cu adevarat o comunitate...faptul ca mai iesim cativa din cand in cand la suc...pai aia suntem intr-nu numar mic din totalul de useri de pe sectiunea asta...sau ca ne intalnim asa cu masinile sau cine stie...

oricum am da-o, aici niciodata nu va fi liniste, pace...mereu o sa va muscati intre voi care e mai cocos, care are 3 coaie si asa mai departe...

asa ca mai bine o lasam balta cu totul, n-ar fi mai usor ?

sa va zic si de ce asa ? eu imi aduc aminte cand am venit la prima intalnire...habar n-aveam ce fel de oameni sunt pe aici...imi zisese un prieten..."hai sa mergem ma si noi la intalniri la 4tuning...sa vedem cum e", ca pana atunci ne alergam cu cine prindeam, unde prindeam bla bla...si i-am zis ca n-avem cum asa cu japca...si el a zis hai totusi...si imi aduc aminte ca atunci am intrat aici pe forum si-am vb cu trafy, cu adytzu si m-am intalnit cu ei prima data si apoi la intalniri mai mari si asa am cunoscut cativa dintre oamenii de treaba de pe aici...kalu, recbeat, gohan (pe care nu l-am vazut decat 1 data sau de 2 ori dar imi aduc aminte ca a fost baietas atunci), mugescu, goe si inca vreo cativa care de atunci s-au cam schimbat...

imi place si-mi place in continuare sa ies cu respectivii la un suc, la o plimbare, la o punga de seminte...mai povestim, ne distram bla bla...cum pierdeam noptile vara trecuta...dar totusi fratilor zi de zi vad doar cum va certati, cum NU va suportati intre voi...

eu cand am venit v-am respectat pe toti si din partea unora am primit respect...din partea altora nimic si nici nu conteaza asta...dar si eu sunt om si spre exemplu nu suport copiii basinosi pe care-i vezi in valcea-n discoteci...nu suport figurile...eu merg in general dupa vorba "fii om cu mine ca sa fiu om cu tine"...asa ca fara suparare pentru aia de care m-am luat uneori (aviz aaronel, ionut gbp, tir s.a.m.d.) dar totusi, nu v-ati purtat tocmai frumos...

acum de vreo saptamana sau asa...apar din nou certuri...pana acum era linisite pentru simplul fapt ca majoritatea se ignorau intre ei...fratilor, nimeni n-are p**a cea mai lunga...nimeni n-are 3 coaie...mai calmati-va, linisti-va, nimeni nu trebuie sa iasa in fata si pentru astia care sunteti asa mai coiosi de fel...daca vrei sa iesi in fata nu inseamna ca lumea o sa se si uite la tine...poate vei fi ignorat si poate dai degeaba din coate ca n-ajungi mai in fata...

sunt persoane care cred ca ei (fiecare in parte) sunt liderii comunitatii...ar trebui sa fie "power to the people", nu power to X sau power to Y si nush mai ce...eu spre exemplu nu vad nici un lider aici si nici nu mi-ar conveni sa fie unul...

nush daca cineva intelege sau nu postul asta in vreun fel...dar totusi, exagerati multi dintre voi si-ar fi timpul sa va mai calmati...

frate aici iti dau dreptate.....oricum am luato rau la vale[vorba lu trafy] si unii au nush ce cu mine de cand am intrat aici pe forum ...anyway ....eu nu ma mai cert cu nimeni.,,am sa postez ff rar...si cam atat...astept sa fac 18 ani...sa iau si eu o masinuta...si etc atat am de spus....nu critic nu nimic
__________________

O prietenie, O familie, Un Club ! ~ Shadows Racing Team ~
DannyKid is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 10:55   #2408
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Poate nu a-ti observat dar multi de pe forumul asta nu prea au treaba cu fenomenul auto! Pt ei e o metoda de a scapa de plictiseala..de a face un chat..o disputa sau doar sa abereze aiurea! Eu(si inca cativa care ma ajuta si le multumesc) tot ma chinui sa fac ceva pt curse(de tuning nu am bani si nu prea sunt pasionat,cel putin de cel exterior)...sa fac orice pt pasiunea auto..pt fenomenul motor and shit! Thearthul curse e undeva jos uitat...in schimb virtual tuning(si macar de ar fi ceva frumos)...muzica and shit sunt in frunte! In afara de recbeat, kalu si inca cativa...multi sunt pasionati mai mult de suc,aberatii si alte prostii! Eu am dispute cu parintii din cauza ca forjez masina..lor...ca da si eu sunt unul care nu am masina personala sau bani personali...deh..deocamdata asta e situatia! Acum nu spun domne..forjati-va masinile...fiecare stie mai bine ce vrea sa faca..nu e obligat! Dar cum iti dovedesti pasiunea? Am observat la userul cosmin_cosmin ca se pricepe si la ce este sub capota...si imi place..sa vede ca e interesat..a dovedit cu ceva....dar aceia care pur si simplu doar stau sa raspunda cat mai repede la orice.....si vb total pe langa subiect...aceia care stau sa se certe cu X cu Y ....acum sunt rau!...dar ii intreb: DC nu cautati alt forum? Poate o sa gasiti ceva mai interesant acolo.....daca nu putem sa fim preteni,poate multi nici nu dorim pretenie cu toata lumea, macar sa fim uniti cand e vb de masini, de curse si de discuti despre masini (si nu de genul...am mers cu unu si a prins 400 ca avea toba schimbata)
Haideti sa facem ceva cei pasionati..si pur si simplu sa nu mai intram in discutii aiurea...pt ca astfel cred ca cei care sunt pe langa se vor autoexclude!
cel putin la intalniri cat mergeam n-am vazut sa vina oameni doar asa care n-au nici o treaba cu fenomenul...faptul ca aici pe forum zic "hai la o punga de seminte" sau "hai la un suc"...nu inseamna decat ca vreau sa iesim intre prieteni si-atat (cu aia cu care sunt prieten)...faptul ca mai dam o linie, o maslina o atentie ceva acolo...e cu totul alta treaba...dar asta nu inseamna ca gata, masini masini masini asta e tot ce stim si cum ziceam, nu cred c-a fost data sa nu ma intalnesc cu baieti de pe aici si sa nu discutam despre masini, asta asa, ca sa fie legat de fenomen...in general aici ar trebui sa fie PRIETENI uniti prin fenomenul automobilistic...nu doar pasionati de masini

anyway...care dai o cafea ?

PS: ca sa stie lumea...n-am nimic cu nimeni...:P
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 11:04   #2409
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

Cand m-am referit la suc...crede-ma nici nu m-am gandit la tine...despre tine nu pot zice nimic din simplu fapt ca nu am vb niciodata cu tine! Da preteni uniti prin fenomenul automobilistic...dar deocamdata la uni nu prea sa vazut! Eu am vazut la intalniri oameni care nu au nici o treaba! Ma rog eu mi-am expus punctul de vedere.....sper ca nu am intrat in discutie aiurea....dar cateodata simt ca trebuie sa spun ceva...poate cineva o sa inteleaga unde bat!
Si da ...as iesi din casa ca innebunesc...dar pe aici prin zona mea
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 11:05   #2410
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

hai rainman te scot la o cafea, vi alexik ?)dau eu
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 11:06   #2411
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

ma rog, eu ma simtisem asa...ca eu sunt singuru' care mereu zice hai undeva, hai ceva hai bla bla...

anyway...care-i zona ta ? si mai iesiti ma vreo 2 din casa naiba...si mergem bem o cafea undeva asa de dimineata...desi la mine e dimineata de la 2, ca atunci m-am trezit ))

PS: asa ma trafy...gata, mergem ?
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 11:07   #2412
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

ne intalnim pe republicii la limitator? cam pe la 12:30 ?
P.S: vine si GPL) cu baietii mari
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 11:07   #2413
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

frate mai e gramada pana atunci hai in 10-15 minute
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 11:12   #2414
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

eu am plecat...ne intalnim la limitator..acuma ies pe usa
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 08-03-08, 11:13   #2415
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Discutii Diverse Intre Useri

k, see you there
Alexik is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -