Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 30-06-07, 20:20   #886
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

cu gandu ca poate te da Geo o tura cu Corrado) sa`ti amintesc cand ridicai astranu meu in sclavi: Domne ce misto iese...are potential...e bestiala si plm..era stock
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:21   #887
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

In fine, nu mai am ce discuta pt ca am 23 de ani si u 14 (multi inainte) si deja o dau in copilarii, da ma gandeam ca cu discutia asta mai inveti cate ceva da se pare ca nu. Mai ai de crescut si de invatat da ce e naspa ca o sa cresti parsiv si pe interes cum e la moda acuma si crede`ma aaronele, NU AI NIMIK DE CASTIGAT. O sa`ti pierzi TOTI prietenii, si singurii care o sa`i ai o sa fie la fel ca tine, parsivi si cu cel putin 2 fetze. Nu o sa stii ce inseamna sinceritatea si o sa ajungi sa e minti singur. Asculta la mine ce am zis si o sa vezi ca asa o sa fie. Bafta
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:25   #888
SSJ_Gohan

Stage 4
 
SSJ_Gohan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 244
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

He's damn right..

Good one Geo..

Vinerea nu o sa fiu de prea multe ori prezent..mai merg si eu pe la tara, pe 14 vin si am sa iti mai aduc videoclipe ca are balta peste . De facut..fac binisor dar ma cam dor coastele

Saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalutareeeeeeeeeeeeee eeee Fraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (iaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar n-aaaaaaaaaaaaaaaaaaam semnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal)
__________________
Fear is the Mindkiller !
SSJ_Gohan is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:26   #889
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

buna zaua Frate Gohan) hau du iu du ?
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:26   #890
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Treaba voastra ... credeti ce vreti.

Am observat inca de pe la inceput ca unora nu le convine prezenta mea pe forum si la intalniri... ca deh .. eu sunt ala micu`
__________________

Last edited by Aaronnel^; 30-06-07 at 20:29.
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:27   #891
SSJ_Gohan

Stage 4
 
SSJ_Gohan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 244
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

ai em fain Fra, tenchiu for easchin
SSJ_Gohan is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:33   #892
Adytzu_JerrY

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,037
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

NUu am ce comenta la discutia ta cu trafy ......ti`ai aratat adevaratu interes ce esti .....sa fi in centru atentiei,...
Si acum ca tot s`a adus aminte de ziua lu Helffire la Rusticu ca vin eu ...? Ai vb tu cu mine ...? de unde stiai ca vin ? tu niciodata nu m`ai sunat pe mine ...si nu cred ca ai nr meu ...mai ales sa vb cu mine sa merge la rustic...RUSINICA ..
Adytzu_JerrY is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:33   #893
mertzanel

Stage 4
 
mertzanel's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 241
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

salut all....(mai postez si eu sa nu imi iau ban k doar ma uit) si k sa nu fiu offtopic (si oricum nu am cum pt k threadul se numeste discutii diverse) are dreptate geo la faza cu aronel...da tre sa-l intelegetzi k e si el mic si cum apare cva mai nou si mai stralucitor hop si el...k asa sunt copii...mie unu imi plac aproape toate masinile userilor(atata timp kt nu o dau in kitch..k am vazut niste specimene la intalnirea la kre am fost si eu..fara suparare da nu mi-au placut 2 masini- poate va dati si singuri seama kre) cheers!
__________________
a4 driver
mertzanel is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:35   #894
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

enitaim fram
aaronele...sa nu crezi ca am facut asta ca sa fac subiect de cearta dar sincer numai curvele se comporta asa....am vrut sa iti arat si sa te invat ca nu e bine cum te comporti...crezi ca daca iti alegi prietenii dupa masini si bani o sa fi mahar? neh frate..vb lu geo..o sa ai si tu prieteni cu 2 fetze ca tine si o sa vezi tu mai tz ce naspa o sa fie cand o sa ai astfel de prieteni ( nu`ti doresc ca stiu cum e..din pacate am multi dar am ramas amici cu ei )...io zic sa iti revizuiesti comportamentu..bafta
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:39   #895
TigerGTS

Stage 5
 
TigerGTS's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 369
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Ultimul post al lui Geo sa-l inveti pe de rost si sa il respecti si in culcare si in sculare daca vrei sa nu ajungi asa. Macar cu prietenii tai apropiati sa nu faci din astea ca ii pierzi!

Si bine ar fi aaronel sa nu ramai la parerile tale si sa le iei in considerare si pe ale celorlalti...Acum sa incheiem subiectul si sa speram ca vei renuntza la astfel de comportamente si vei fi MAI SINCER si mai OBIECTIV (ca nu vad cum ai ajuns la comparatia Corrado = Passat)
__________________
GTS ^ Spirit sportiv ^
OPC ^ The blue fury ^
TigerGTS is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:41   #896
SSJ_Gohan

Stage 4
 
SSJ_Gohan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 244
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by trafy-ctz View Post
enitaim fram
aaronele...sa nu crezi ca am facut asta ca sa fac subiect de cearta dar sincer numai curvele se comporta asa....am vrut sa iti arat si sa te invat ca nu e bine cum te comporti...crezi ca daca iti alegi prietenii dupa masini si bani o sa fi mahar? neh frate..vb lu geo..o sa ai si tu prieteni cu 2 fetze ca tine si o sa vezi tu mai tz ce naspa o sa fie cand o sa ai astfel de prieteni ( nu`ti doresc ca stiu cum e..din pacate am multi dar am ramas amici cu ei )...io zic sa iti revizuiesti comportamentu..bafta
La mine a facut referire fra aici ((((((((((((((((((((((((((((((( nu ma bateaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa
SSJ_Gohan is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:43   #897
Robbert

Stage 5
 
Robbert's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 902
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

si eu sunt tot de partea lui geo, eu am observat de cand l'a plimbat TIR ca a schimbat semnatura si i'am si zis ca o schimba in functie de cine il plimba
la inceput il ridica in slavi pe trafy, apoi pe caddy, apoi a aparut gogu cu flocea apoi geo cu corrado pe care il ridica in slavi si chiar el zicea ca visa numai vr6 si corrado si acum pe tir
Robbert is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:44   #898
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by SSJ_Gohan View Post
La mine a facut referire fra aici ((((((((((((((((((((((((((((((( nu ma bateaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa
cu ce am facut referire la tine mestere? vrei sa ne batem? hai ca si asa sunt discutii aprinse aici...hai...i kick your ass later:P

aa si inca ceva referitor la ce a zis gbp catre oliver.... ma ionutze...am tot respectu pt tine dar sincer nu te vad la 18 ani cu masina de 150 cp...condusu il inveti singur, nu te invata nimeni si ca sa incepi pe masina de 150 cp nu prea te vad bine...in fine..sper sa nu fie cazu
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:45   #899
TigerGTS

Stage 5
 
TigerGTS's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 369
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

Quote:
Originally Posted by SSJ_Gohan View Post
La mine a facut referire fra aici ((((((((((((((((((((((((((((((( nu ma bateaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa
Eu VREAU SA VIN LA FRUCTE>>>> IMI CER SCUZE PENTRU NESIMTIRE DAR PLATESC BENZINA PANA ACOLO SA IMI FAC DE CAP IN LIVADA :d
TigerGTS is offline   Reply With Quote
Old 30-06-07, 20:46   #900
SSJ_Gohan

Stage 4
 
SSJ_Gohan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 244
Default Re: Discutii Diverse Intre Userii VL. .:)

aaaaaaaaaaaaaah fraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nu ma bateaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa (hai fra..sa facem si noi putina drama..alea alea)
SSJ_Gohan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -