Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > TuningDAYS 2007

Reply
 
Thread Tools
Old 01-04-07, 21:59   #196
florin83
BMW Driver

Stage 5
 
florin83's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 959
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

extinctorele alea de masina nu-s bune decat sa stingi o tigara...
florin83 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 22:06   #197
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by florin83 View Post
degeaba daca nu ai si codecuri..
baga asta
acum merge si sunetul mersi

filme cu rechinul rosu UFO are cineva? si cu ursuletul negru ZXZ?
Attached Files
File Type: mov Picture 013.MOV (9.11 MB, 201 views)
Gabi_323i is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 22:10   #198
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

rechinul rosu e postat mai inainte....sunt doua posturi cu mai multe filmuletze
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 22:11   #199
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

-Va multumesc tuturor pt participare inca odata , publicului pt ca ne au lasat sa ne facem treaba si va promit urmatorul spectacol de acest gen si mai bine organizat.
-As dori sa va mentionez ca la nici-un eveniment unde eu (Florica) am fost organizator sau coorganizator nu au avut loc evenimente.
-Premiile pentru LAF-uri ma duc maine sa le ridic si sper sa primesc maine si celalt premiu pentru ZXZ.

-Premiile restante sunt:

-ZXZ : Detrctor Radar , oferit de No Speed Limit Romania si Voucer in valoare de 100 euro oferit de Auto Soft

-LAF-urile : ambele cate un Voucer in valaore de 100 de euro fiecare, oferite si ele de Auto Soft.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 22:14   #200
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by giubau_v8 View Post
rechinul rosu e postat mai inainte....sunt doua posturi cu mai multe filmuletze
le-am luat pe toate, dar rechinul rosu e la training acolo, show-ul a fost mult mai misto

LA MULTI ANI FLORICA!!
Gabi_323i is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 22:18   #201
Dani_E21

Stage 5
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,111
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by Gabi_323i View Post
acum merge si sunetul mersi

filme cu rechinul rosu UFO are cineva? si cu ursuletul negru ZXZ?
imi pare rau ca nu am terminat ce am inceput
astept urmatoru show sa termin cum trebuie
Dani_E21 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 23:56   #202
PaulMIG

Stage 5
 
PaulMIG's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,002
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[SKODA]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Inca o poza cu msk-ul. Ii uram insanatosire grabnica si poti sa te "consolezi" cu gandul ca ai scos mai mult fum din cauciucuri decat a iesit de la focul ala. Inca o data, bravo organizatorii si participantii!!!
P.S: Astept recompensa de la cel care-si revendica accesoriul cauciucat, bun la legat borcane cu muraturi, poate fi folosit ca si cheder, poti sa sari coarda cu el si multe multe alte intrebuintari...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00087.JPG
Views:	171
Size:	1.16 MB
ID:	241712   Click image for larger version

Name:	DSC00582.JPG
Views:	164
Size:	1.43 MB
ID:	241713  
__________________
PaulMIG is offline   Reply With Quote
Old 02-04-07, 00:30   #203
B_84_RIP
BMW Driver

Stage 5
 
B_84_RIP's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 367
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by liwiu_evo View Post
RIP, vezi ca solo24 shi psycho au niste materiale cu pisicuta ta. shi ia zi, e stock? ca dupa fumul pp carel scoate mie nu mi se pare. shi daca are ceva modificat(turbina, chip) dami shi mie detalii ca de 3 luni tot ma gandesc la un e34...
eu un M3 de 3000cc 286cp STOCK
B_84_RIP is offline   Reply With Quote
Old 02-04-07, 00:47   #204
B_84_RIP
BMW Driver

Stage 5
 
B_84_RIP's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 367
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by Maroo View Post
la multi (B)ani FLORICA si tot ce iti doresti tu si sarumana ca l-ai stins pe FRAm ala mic ce sa aprins la MSk a fost antifonul pt ca era nou si a avut de suferit instalatia electrica a masinii si a motorului + mocheta din interior in rest nimic grav asta este se intampla iar pt cei care zic ca nu am stiut sa-i dau sau ca nu am schimbat vitezele....respect am de comentat doar ca : cand am inceput sa o tin pe loc si nu am mai miscat-o nu am mai facut asta pt ca se termina benzina becul statea stins dar nu mai tragea pompa cum trebuia in timp ce o invarteam si dasta am preferat sa o tin pe loc pt ca nu avea rost sa o plimb aiurea cand trebuia sa o omor defapt iar cu viteza 1 am nu am dat decat la incalzire in rest numai cu 2 de cand am intrat pana am iesit oricum si cu 3 ,4,5....10 esapamentul tot se incalzeste in momentelea alea cand esti adrenalinizat nu te mai gandesti decat la show ...daca spargeam motorul cred ca nu avea nimeni nimic de zis dar asa e la noi ...inca odata la multi ani FLORICA si imi asum orice responsabilitate pt ce s-a intamplat nu vreau sa se strice si acolo '(din cauza mea) cum s-a stricat in alte locatii ex le-ai dat tu!!! bafta si ne vedem data viitoare daca voi mai fi primit!!! Iar pt cei care nu aveau nimic de facut decat sa rada de necazul altuia nu am nimic de zis pt ca NU se merita !!!
P.S. multumesc tuturor care au ajutat la stingera masinii pe unii nici nu ii cunosc oricum le multumesc pt sprijin si curaj!!!
Asta e ......un ghinion.....dar din care putem invata toti si referitor la stingerea masinii in primul rand am facut parte din organizarea evenimentului si in al doilea rand mi se putea intampla si mie......ne vedem data viitoare.....
B_84_RIP is offline   Reply With Quote
Old 02-04-07, 03:23   #205
Maroo

Stage 5
 
Maroo's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 915
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

sarumana RIP-ULE dar mi-ai perpelit capota cand ai inchis-o cu piciorul asta e am zis si mai devreme ca i-mi asum orice responsabilitate in caz de orice multumesc la toti care au ajutat la stingerea MSK-ului si ascultati cu atentie sunetul de la film cand se aude clar inainte de BURN-UL acela prelungit cum se aude ca masina se ingatuie din cauza lipsei benzinei ...lipsa nu a fost dar trecea in celalalt rezervor si nu puteam sa urc peste 3000 rpm si de aceea am preferat acel burn ....sper sa ma primiti si data viitoare promit ca voi antifona masina corespunzator iar esapamentul il voi inveli cu o "patura"
P.S. acum am vazut si eu toate filmele care au fost postate cu masina mea si nu am nici un motiv de bucurie sau de lauda pt ca au fost prea multi oameni care au comentat aiurea in momentul in care masina s-a aprins .Sincer chiar nu inteleg ce au cautat la un astfel de eveniment daca nu eram eu probabil radeau de AUDI-ul caruia i s-a rupt capul de plaetara ori de HAi care i-a incins sau LAF-urile care au incins si ele sau multe alte masini care au fost fortate pt EI pt public care in destul de mare parte nu a fost recunoscator... pacat ca au asistat si astfel de oameni dar in orice ograda exista uscaturi...oricum eu unul voi rupe masina la orice astfel de eveniment si respect 4TUNING care a deschis ochii multora care nici acum nu stiu pe ce lume traiesc )) sunteti de ras toti comentatorii astia fara rost scuzatimi romana dar voi sunteti praf!!!!mult mai praf decat romana mea!!!
__________________
cucu!!!

Last edited by Maroo; 02-04-07 at 03:25.
Maroo is offline   Reply With Quote
Old 02-04-07, 03:28   #206
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

De oameni dinastia o sa dai peste tot ! Sunt niste tarani cocliti , veniti de la coada vacii si au ajuns sa se priceapa la masini . E plin de dinastia !

Felicitari tuturor celor care au participat !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 02-04-07, 07:39   #207
Nemilosu


Stage 5
 
Nemilosu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,919
Member of:
[DAEWOO]
[AUDI]
[4Tuning International]
[Fanatik MotorSport]
Thumbs up Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by Maroo View Post
sarumana RIP-ULE dar mi-ai perpelit capota cand ai inchis-o cu piciorul asta e am zis si mai devreme ca i-mi asum orice responsabilitate in caz de orice multumesc la toti care au ajutat la stingerea MSK-ului si ascultati cu atentie sunetul de la film cand se aude clar inainte de BURN-UL acela prelungit cum se aude ca masina se ingatuie din cauza lipsei benzinei ...lipsa nu a fost dar trecea in celalalt rezervor si nu puteam sa urc peste 3000 rpm si de aceea am preferat acel burn ....sper sa ma primiti si data viitoare promit ca voi antifona masina corespunzator iar esapamentul il voi inveli cu o "patura"
P.S. acum am vazut si eu toate filmele care au fost postate cu masina mea si nu am nici un motiv de bucurie sau de lauda pt ca au fost prea multi oameni care au comentat aiurea in momentul in care masina s-a aprins .Sincer chiar nu inteleg ce au cautat la un astfel de eveniment daca nu eram eu probabil radeau de AUDI-ul caruia i s-a rupt capul de plaetara ori de HAi care i-a incins sau LAF-urile care au incins si ele sau multe alte masini care au fost fortate pt EI pt public care in destul de mare parte nu a fost recunoscator... pacat ca au asistat si astfel de oameni dar in orice ograda exista uscaturi...oricum eu unul voi rupe masina la orice astfel de eveniment si respect 4TUNING care a deschis ochii multora care nici acum nu stiu pe ce lume traiesc )) sunteti de ras toti comentatorii astia fara rost scuzatimi romana dar voi sunteti praf!!!!mult mai praf decat romana mea!!!
mie mi s-a rupt capul de planetara fiindca am venit cu masina .
daca ei au venit cu tramvaiul 41 ce sa li se rupa ?
ca la logan plateste tati ratele si nu le da cheile sa nu sa strice
si subscriu si eu ca la fiecare eveniment sa dau in ea cat duce , si o sa rup la planetare pana nu or sa sa se mai gaseasca in toata romania.
__________________
Iadul era plin, asa ca .....................m-am intors , and is no replacement for displacement.
Go go go go
Audi =
Espero =
Nemilosu is offline   Reply With Quote
Old 02-04-07, 08:02   #208
hanneman

Stage 5
 
hanneman's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,019
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Acei care radeau de cei doi care au avut probleme,habar nu au ce inseamna sa stai cu masina pe dreapta, sa iti rupi mainile reparand la masina,sa bagi bani ca nebunul pt 5 minute de adrenalina!Cred ati fost apreciati de cine trebuie!Asta inseamna show sa ii dai pana se rupe!Dar romanul asta e,se bucura de raul altuia!Maroo stiu cat ai asteptat sa fie gata masina!Pacat dar asta e!Si apropo nimeni nu a mentionat ca asfaltul nu era abraziv ca cel de la Cora!De aceea cauciucurile au rezistat destul de mult!Toti au vrut sa iasa ceva frumos si sper ca a iesit!Bafta tuturor si hai sa ne facem masinile ca poate data viitoare o sa fim mai multi!
__________________
Hail to the king V12
www.costi-tattoo.com
hanneman is offline   Reply With Quote
Old 02-04-07, 08:14   #209
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by Maroo View Post
sarumana RIP-ULE dar mi-ai perpelit capota cand ai inchis-o cu piciorul asta e am zis si mai devreme ca i-mi asum orice responsabilitate in caz de orice multumesc la toti care au ajutat la stingerea MSK-ului si ascultati cu atentie sunetul de la film cand se aude clar inainte de BURN-UL acela prelungit cum se aude ca masina se ingatuie din cauza lipsei benzinei ...lipsa nu a fost dar trecea in celalalt rezervor si nu puteam sa urc peste 3000 rpm si de aceea am preferat acel burn ....sper sa ma primiti si data viitoare promit ca voi antifona masina corespunzator iar esapamentul il voi inveli cu o "patura"
P.S. acum am vazut si eu toate filmele care au fost postate cu masina mea si nu am nici un motiv de bucurie sau de lauda pt ca au fost prea multi oameni care au comentat aiurea in momentul in care masina s-a aprins .Sincer chiar nu inteleg ce au cautat la un astfel de eveniment daca nu eram eu probabil radeau de AUDI-ul caruia i s-a rupt capul de plaetara ori de HAi care i-a incins sau LAF-urile care au incins si ele sau multe alte masini care au fost fortate pt EI pt public care in destul de mare parte nu a fost recunoscator... pacat ca au asistat si astfel de oameni dar in orice ograda exista uscaturi...oricum eu unul voi rupe masina la orice astfel de eveniment si respect 4TUNING care a deschis ochii multora care nici acum nu stiu pe ce lume traiesc )) sunteti de ras toti comentatorii astia fara rost scuzatimi romana dar voi sunteti praf!!!!mult mai praf decat romana mea!!!
Nici nu cred ca se pune problema sa nu poti participa la viitoarele evenimente.Dupa cum zicea si Razvan ni se putea intampla la oricare dintre noi.
Alfa_band is offline   Reply With Quote
Old 02-04-07, 08:54   #210
B_84_RIP
BMW Driver

Stage 5
 
B_84_RIP's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 367
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by Alfa_band View Post
Nici nu cred ca se pune problema sa nu poti participa la viitoarele evenimente.Dupa cum zicea si Razvan ni se putea intampla la oricare dintre noi.
subscriu.....
B_84_RIP is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -