Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > TuningDAYS 2007

Reply
 
Thread Tools
Old 01-04-07, 20:31   #181
liwiu_evo

Stage 4
 
liwiu_evo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 291
Thumbs up Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by Maroo View Post
la multi (B)ani FLORICA si tot ce iti doresti tu si sarumana ca l-ai stins pe FRAm ala mic ce sa aprins la MSk a fost antifonul pt ca era nou si a avut de suferit instalatia electrica a masinii si a motorului + mocheta din interior in rest nimic grav asta este se intampla iar pt cei care zic ca nu am stiut sa-i dau sau ca nu am schimbat vitezele....respect am de comentat doar ca : cand am inceput sa o tin pe loc si nu am mai miscat-o nu am mai facut asta pt ca se termina benzina becul statea stins dar nu mai tragea pompa cum trebuia in timp ce o invarteam si dasta am preferat sa o tin pe loc pt ca nu avea rost sa o plimb aiurea cand trebuia sa o omor defapt iar cu viteza 1 am nu am dat decat la incalzire in rest numai cu 2 de cand am intrat pana am iesit oricum si cu 3 ,4,5....10 esapamentul tot se incalzeste in momentelea alea cand esti adrenalinizat nu te mai gandesti decat la show ...daca spargeam motorul cred ca nu avea nimeni nimic de zis dar asa e la noi ...inca odata la multi ani FLORICA si imi asum orice responsabilitate pt ce s-a intamplat nu vreau sa se strice si acolo '(din cauza mea) cum s-a stricat in alte locatii ex le-ai dat tu!!! bafta si ne vedem data viitoare daca voi mai fi primit!!! Iar pt cei care nu aveau nimic de facut decat sa rada de necazul altuia nu am nimic de zis pt ca NU se merita !!!
P.S. multumesc tuturor care au ajutat la stingera masinii pe unii nici nu ii cunosc oricum le multumesc pt sprijin si curaj!!!
te felicit pt spectacol dar imi pare rau pt FRAm pacat. ai dreptate. unii sant chiar nemernici... astai viata. oricum, te felicit pt atitudinea pe care ai luato fata de ei. pt cei ca tine numai RESPECT!!!
liwiu_evo is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 20:31   #182
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Filmulete cu ursu visiniu are careva?
Alfa_band is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 20:37   #183
Patrulei
Toyota Driver


Stage 5
 
Patrulei's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,131
Member of:
[4Tuning International]
[SEAT]
[Toyota]
[4Rally]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

are Randrey pus film cu pisicutza ta RIP`ule
Patrulei is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 20:42   #184
liwiu_evo

Stage 4
 
liwiu_evo's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 291
Wink Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by B_84_RIP View Post
eu am pisica galbena......... mercic
aaaa, RIP, stai cami amintesc de tine... la inceput ai avut motor de 2 dupa aia de 2,5 shi aku ai unu de 3L... team vazut la TUNING SHOW pe B1TV. sant fanu emisiunii aceleia... mia placut bmw tau cand lam vazut akolo. adevarate jante. sant topit dupa bmw astea ca al tau. daka mai are shi 2 usi... as vrea sa aflu mai multe detalii despre al tau. poze, tips-uri. iti las un id de mess si o adresa de mail. livviu_punisher livviu_punisher@yahoo.com
liwiu_evo is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 20:43   #185
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

am eu cu un urs visiniu da nu prea se vede masina
Attached Files
File Type: mov Picture 003.MOV (8.87 MB, 189 views)
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 20:47   #186
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Sarumana....cine mai are e binevenit sa le puna :d
Alfa_band is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 21:03   #187
Maroo

Stage 5
 
Maroo's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 915
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

o mare rugaminte filme cu LAF-urile cine are daca poate sa le posteze....ms mult
Maroo is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 21:03   #188
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by Maroo View Post
la multi (B)ani FLORICA si tot ce iti doresti tu si sarumana ca l-ai stins pe FRAm ala mic ce sa aprins la MSk a fost antifonul pt ca era nou si a avut de suferit instalatia electrica a masinii si a motorului + mocheta din interior in rest nimic grav asta este se intampla iar pt cei care zic ca nu am stiut sa-i dau sau ca nu am schimbat vitezele....respect am de comentat doar ca : cand am inceput sa o tin pe loc si nu am mai miscat-o nu am mai facut asta pt ca se termina benzina becul statea stins dar nu mai tragea pompa cum trebuia in timp ce o invarteam si dasta am preferat sa o tin pe loc pt ca nu avea rost sa o plimb aiurea cand trebuia sa o omor defapt iar cu viteza 1 am nu am dat decat la incalzire in rest numai cu 2 de cand am intrat pana am iesit oricum si cu 3 ,4,5....10 esapamentul tot se incalzeste in momentelea alea cand esti adrenalinizat nu te mai gandesti decat la show ...daca spargeam motorul cred ca nu avea nimeni nimic de zis dar asa e la noi ...inca odata la multi ani FLORICA si imi asum orice responsabilitate pt ce s-a intamplat nu vreau sa se strice si acolo '(din cauza mea) cum s-a stricat in alte locatii ex le-ai dat tu!!! bafta si ne vedem data viitoare daca voi mai fi primit!!! Iar pt cei care nu aveau nimic de facut decat sa rada de necazul altuia nu am nimic de zis pt ca NU se merita !!!
P.S. multumesc tuturor care au ajutat la stingera masinii pe unii nici nu ii cunosc oricum le multumesc pt sprijin si curaj!!!
Showul pe care l-ai facut a fost super frumos iar micul incident de la sfarsit a fost trecut cu bine pana la urma.....chiar daca de 2 zile ma tot chinui sa imi scot din ochi porcaria aia de spuma de la instinctoare. Oricum...bina ca nu ti-a afectat mai serios masina...si sa consideram ca ceea ce s-a intamplat a fost un burnout prelungit....Stii cum e ...totul e bine cand se termina cu bine.
__________________
ERY is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 21:28   #189
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by giubau_v8 View Post
la un moment dat a facut si ursu ala 4x4 ceva
superb!!!!!!!!!! multumesc mult de tot pentru filmare, pacat ca nu are sunet

a mai filmat cineva?

PT CINE ESTE CURIOS DE CE M-AM TOT OPRIT SI AM IESIT PANA LA URMA ESTE CA NU MAI AVEA BENZINA DESTULA SI SE DUCEA IN AL DOILEA REZERVOR SI NU MAI TRAGEA POMPA
__________________
BMW E30 324td S50B30 Twin Turbo Touring (Pt moment la grupa mica M50B25)
BMW E21 325iX M50 Turbo - Proiect ...
Gabi_323i is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 21:31   #190
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

ba are sunet...chiar mi-am spart timpanele ca am dat la maxim pt ca imi placea soundul scos de evacuare..probabil ai tu probleme de codecuri sau ceva de genu
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 21:35   #191
Gabi_323i

Stage 5
 
Gabi_323i's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of:
[BMW]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

ce player ai? eu il vad cu media player classic
Gabi_323i is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 21:37   #192
florin83
BMW Driver

Stage 5
 
florin83's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 959
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

cum se invarte ix-ul asta.. zici ca-i titirez.. :P

PS: are sunet.
florin83 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 21:38   #193
florin83
BMW Driver

Stage 5
 
florin83's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 959
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

degeaba daca nu ai si codecuri..
baga asta
florin83 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 21:43   #194
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

bravo gabitza... hai ca ai reusit...
GolfuletzS is offline   Reply With Quote
Old 01-04-07, 21:52   #195
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default Re: Burn On Event la Tuning Show 2007

Quote:
Originally Posted by Maroo View Post
la multi (B)ani FLORICA si tot ce iti doresti tu si sarumana ca l-ai stins pe FRAm ala mic ce sa aprins la MSk a fost antifonul pt ca era nou si a avut de suferit instalatia electrica a masinii si a motorului + mocheta din interior in rest nimic grav asta este se intampla iar pt cei care zic ca nu am stiut sa-i dau sau ca nu am schimbat vitezele....respect am de comentat doar ca : cand am inceput sa o tin pe loc si nu am mai miscat-o nu am mai facut asta pt ca se termina benzina becul statea stins dar nu mai tragea pompa cum trebuia in timp ce o invarteam si dasta am preferat sa o tin pe loc pt ca nu avea rost sa o plimb aiurea cand trebuia sa o omor defapt iar cu viteza 1 am nu am dat decat la incalzire in rest numai cu 2 de cand am intrat pana am iesit oricum si cu 3 ,4,5....10 esapamentul tot se incalzeste in momentelea alea cand esti adrenalinizat nu te mai gandesti decat la show ...daca spargeam motorul cred ca nu avea nimeni nimic de zis dar asa e la noi ...inca odata la multi ani FLORICA si imi asum orice responsabilitate pt ce s-a intamplat nu vreau sa se strice si acolo '(din cauza mea) cum s-a stricat in alte locatii ex le-ai dat tu!!! bafta si ne vedem data viitoare daca voi mai fi primit!!! Iar pt cei care nu aveau nimic de facut decat sa rada de necazul altuia nu am nimic de zis pt ca NU se merita !!!
P.S. multumesc tuturor care au ajutat la stingera masinii pe unii nici nu ii cunosc oricum le multumesc pt sprijin si curaj!!!
treaba cu antifonul, e de retinut pentru alta data, nu cred k va zice cineva k ai stricat locul, cum s-a intamplat cu alte persoane in alte locuri, pentru ca evenimentul a fost unul reusit in proportie de 100 % , fara public in zona in care masinile ,,prestau".Iar oamenii care au sarit sa ajute, au reactinoat asa cum ar fi trebuit, pt k si dak lor li s-ar fi intamplat s-ar fi asteptat sa sara lumea.Eu am adus primul extinctor mic, pe care il aveam in masina, care la jumatate s-a blocat de bune ce sunt, iar cu primul tub mare tot eu am venit numai k nu am ajuns pana la masina, k mai aveam putin si muream dupa ce am alergat cu el in carca ).Hai pune-i firele la loc, da-i antifon si scoate-o pe strada k acolo ii e locu.Bafta si sa ne revedem cu bine
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -