Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-04-07, 12:59   #556
PFLu

Stage 3
 
PFLu's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 76
Default Re: Divergente de tot felul !

da o sa rezolvati voi cu mazare maine
PFLu is offline  
Old 16-04-07, 08:39   #557
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Divergente de tot felul !

da ce vrei u sa faci la primarie????
x-28-TRA is offline  
Old 16-04-07, 21:04   #558
PFLu

Stage 3
 
PFLu's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 76
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by x-28-TRA View Post
da ce vrei u sa faci la primarie????
vor sa joace o tabla cu mazare
PFLu is offline  
Old 16-04-07, 22:05   #559
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by PFLu View Post
vor sa joace o tabla cu mazare

exact
peter is offline  
Old 16-04-07, 22:50   #560
ADDOstreet_racer

Stage 5
 
ADDOstreet_racer's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 641
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by bogdan C.E.T. View Post
pustiu fanatik a luat ban ?
da am avut ban , se pare k am nemultumit pe cineva ................ma rog.......
ADDOstreet_racer is offline  
Old 12-10-07, 14:50   #561
Insanity

Stage 5
 
Insanity's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 428
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Divergente de tot felul !

Si eu am luat un warning fara sa stiu de ce...
Insanity is offline  
Old 01-11-07, 19:40   #562
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Portul Tomis - Unde au inceput cursele si restul ...

vom vedea....ce va fi....dar itzi spun io ca adevaratzii pasionati chiar daca nu au prea multi bani...prefera sa renunte la multe ptr mashina lor...ptr a participa la curse a face cercuri shi chestii dastea....nu gasesc scuze ca vai frate nu ma dau ca imi mananc ambreiaju sa imi tocesc cauciucurile....
u acum o sa vi cu replica: o sa vezi shi tu ce greu se castiga banii...shi o sa ai alta parere.
ei bine....cei care gandesc asha nu prea au ce cauta pe forumul asta....
asta e un forum pentru cei care ori au bani shi ishi permit sa rupa 3 ambreiaje pe an...ori sunt la un nivel "mediu" cat sa-shi permita o mahsina shi sunt gata sa renunte la a se duce la munte de 2 ori pe an...a-shi cumpara haine numai de la nike shi puma ...sau chestii de genu asta....pentru a-shi tuna mashina....a participa cu ea la curse shi etc.
iar daca io cand o sa am mashina shi o sa am shi o alta sursa de venit inafara de banii de la parintzi...o sa vin la curse doar ca sa ma uit sau cand va fi de facut show eu o sa stau sa ma uit la altzii..atunci promit ca o sa imi dau "demisia" de pe acest forum.
leonard is offline  
Old 01-11-07, 19:46   #563
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Portul Tomis - Unde au inceput cursele si restul ...

Quote:
Originally Posted by leonard View Post
vom vedea....ce va fi....dar itzi spun io ca adevaratzii pasionati chiar daca nu au prea multi bani...prefera sa renunte la multe ptr mashina lor...ptr a participa la curse a face cercuri shi chestii dastea....nu gasesc scuze ca vai frate nu ma dau ca imi mananc ambreiaju sa imi tocesc cauciucurile....
u acum o sa vi cu replica: o sa vezi shi tu ce greu se castiga banii...shi o sa ai alta parere.
ei bine....cei care gandesc asha nu prea au ce cauta pe forumul asta....
asta e un forum pentru cei care ori au bani shi ishi permit sa rupa 3 ambreiaje pe an...ori sunt la un nivel "mediu" cat sa-shi permita o mahsina shi sunt gata sa renunte la a se duce la munte de 2 ori pe an...a-shi cumpara haine numai de la nike shi puma ...sau chestii de genu asta....pentru a-shi tuna mashina....a participa cu ea la curse shi etc.
iar daca io cand o sa am mashina shi o sa am shi o alta sursa de venit inafara de banii de la parintzi...o sa vin la curse doar ca sa ma uit sau cand va fi de facut show eu o sa stau sa ma uit la altzii..atunci promit ca o sa imi dau "demisia" de pe acest forum.
corect...

numa ca noi nu prea o sa venim in port..ca nu prea e nimic de facut acolo.
inafara de dat m***
peter is offline  
Old 01-11-07, 20:28   #564
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Portul Tomis - Unde au inceput cursele si restul ...

io zic ca in port nu mai e nimik de facut.....acuma chiar sa terminat...au ramas doar nishte amintiri....shi atat.....locul e prea "stricat" shi drumul pana acolo te omoara.....s-a gasit alt loc acum care va fi ushor ushor po****t de totzi care au auzit shi ei ca acolo se strang reisarii shi vin shi casca gura de pomana acolo. la fel cum sa intamplat shi cu PT.
leonard is offline  
Old 02-11-07, 09:38   #565
Hellman

Stage 5
 
Hellman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 374
Default Re: Portul Tomis - Unde au inceput cursele si restul ...

@leonard si peter :

1. nu aveti permis asa ca taceti dracu din gura ...
2. nu va mai agitati voi .. fapte nu vorbe ...
3. scrieti voi istorie ... eu prefer sa fiu un anonim cu fapte, nu un erou cu vorbe ....
__________________
-= un simplu sofer =-


Hellman is offline  
Old 02-11-07, 09:54   #566
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Tomis - Unde au inceput cursele si restul ...

leo peter si alti preteni d-ai mei ...
de ce sunteti magari ? va inteleg ... pasionati pana peste limite , vreau sa va cred ca o sa faceti ce va laudati ca veti face cand veti avea mashini ... da pana atunci baieti ... stati in banca voastra ... nu sunteti cei care ar trebuii sa critice .... cum eu nu pot sa critic pe altii mai mari ca mine gen mdn , yzf si altii care au facut multe si inca fac nici voi nu puteti comenta la ce facem noi (ex: eu , hellman , vfm , apv si multi altii care vin din urma). lasati faptele sa vorbeasca baieti.deocamdata sunteti cum eram noi acum cativa ani (pe bara , fara permis , cu entuziasmul pana la urechi). invatati sa respectati in primul rand ... ca nu cred ca ati putea sa ziceti unuia de 20-21 de ani care , cel putin de cand are permisul , a rupt mashina in fiecare seara doar pt ca ii place si sa aveti voi ce comenta dup-aia...nu puteti sa ii ziceti ca nu s-a dat etc. tineti minte etapele : 1. pe bara 2. invatacel 3.junior "cu aspiratii" 4. "nebun experimentat" ........ pana atunci ciocul mic baieti si vedeti-va de rolurile voastre cum si altii au invatat sa stea in banca lor ... nu luati postul asta ca pe o replica data pt a va denigra sau pt a va certa ... luati-l ca pe un sfat ... ... hai ... n vdm la urmatoarea "nebunie" !!!
__________________
old habits die hard ...
street_racer is offline  
Old 02-11-07, 10:25   #567
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Portul Tomis - Unde au inceput cursele si restul ...

bai...io nu am zis cu rautate ce am zis.....am dat doar o replica la ce a zis sonykel...care ne-a luat peste picior....daca observi bine....nu puteam sa tac...shtiu ca nam mahsina....asta e...n-am judecat pe niemni...nam batut apropul la nimeni...nu inteleg de ce ati sarit voi cand de bine de rau voi va mai datzi mai facetzi una alta.
zeze am inteles ce ai vrut sa zici...merci ptr sfat...dar daca nua m inca permis nu pot sa ma las ironizat de altzii...care unii dintre ei nu prea au nici o treaba....cu asta inchei....
lasam vremea sa treaca shi vom vedea ce va fi dupaia ok???
leonard is offline  
Old 02-11-07, 12:38   #568
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Portul Tomis - Unde au inceput cursele si restul ...

interpretati gresit ma..va agitati degeaba...


nu am zis nimic de voi si nu zic ca nu faceti.....chiar Respect ptr ce faceti..
peter is offline  
Old 02-11-07, 13:47   #569
Hellman

Stage 5
 
Hellman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 374
Default Re: Portul Tomis - Unde au inceput cursele si restul ...

bine baietzi .. era un sfat ce a zis zeze ... nu a fost zis cu rea intentie ...
Hellman is offline  
Old 02-11-07, 16:15   #570
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Tomis - Unde au inceput cursele si restul ...

Quote:
Originally Posted by street_racer View Post
leo peter si alti preteni d-ai mei ...
de ce sunteti magari ? va inteleg ... pasionati pana peste limite , vreau sa va cred ca o sa faceti ce va laudati ca veti face cand veti avea mashini ... da pana atunci baieti ... stati in banca voastra ... nu sunteti cei care ar trebuii sa critice .... cum eu nu pot sa critic pe altii mai mari ca mine gen mdn , yzf si altii care au facut multe si inca fac nici voi nu puteti comenta la ce facem noi (ex: eu , hellman , vfm , apv si multi altii care vin din urma). lasati faptele sa vorbeasca baieti.deocamdata sunteti cum eram noi acum cativa ani (pe bara , fara permis , cu entuziasmul pana la urechi). invatati sa respectati in primul rand ... ca nu cred ca ati putea sa ziceti unuia de 20-21 de ani care , cel putin de cand are permisul , a rupt mashina in fiecare seara doar pt ca ii place si sa aveti voi ce comenta dup-aia...nu puteti sa ii ziceti ca nu s-a dat etc. tineti minte etapele : 1. pe bara 2. invatacel 3.junior "cu aspiratii" 4. "nebun experimentat" ........ pana atunci ciocul mic baieti si vedeti-va de rolurile voastre cum si altii au invatat sa stea in banca lor ... nu luati postul asta ca pe o replica data pt a va denigra sau pt a va certa ... luati-l ca pe un sfat ... ... hai ... n vdm la urmatoarea "nebunie" !!!
pfuuu,a iesit batranetzea din tine tataie )))) maine poimaine te vad cu bastonul in mana si fara dinti in gura )) tii lectii in port ))) decan mic ce esti )))
SMocKey21 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -