Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-01-07, 21:55   #406
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

din partea mea, nu e nici o discutie in contradictoriu, mi-am exprimat un punct de vedere, fiecare poate sa-l ia cum vrea, dar eu nu o sa raspund daca o sa caute careva cearta, pt k nu va cunosc. inteleg k am fost off-topic pe celalalt thread, dar nici aici parca nu sunt incadrate bine posturile mele va salut
__________________
va dorim FELICITARI!
PYT is offline  
Old 22-01-07, 01:54   #407
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Portul Constanta !

ma uit si eu asa, ca indianu', la varstele voastre...18,19 ani, in schimb figuri pe capu' vostru de parca VOI faceti legea in Constanta de cand s-au nascut burn'out'urile si liniutele...care mai de care "iau automatu si fac-dreg", "n-aveai loc de indieni" etc...

ma baieti, acum 4-5 ani cand se dadeau "pionierii" voi ce faceati ma? salivati pe-acolo, nu? pardon, scuze, degustati seminte...

pe langa asta, era mai bine daca erau doar alea 10-12 masini care s-au dat, si in rest nimic? eu cred ca va cam crestea pulsu' cand vedeati cati "indieni" erau pe-acolo, nu-i asa? fara "indieni" era cam gol portu'...

nu prea-mi place sa ma bag in discutii aiurea, dar vad ca voi astia mai tineri ati cam pus stapanire pe sectiunea Constanta si ii cam luati la misto pe ceilalti...in port, in seara aia erau, de exemplu, needBrain, Gabby, baieti cunoscuti pe forum si nu numai, care nu s-au dat cu masina....si ei intra tot la categoria "indieni"?

eu zic sa ne vedem fiecare de felia lui si sa nu mai scriem rahaturi din astea pe forum...asta ca sa nu mai zic ca jumate din sectiunea Constanta incepe sa semene a live-chat, pentru ca va e lene sa va logati pe messenger sau vreti sa vada tot orasul ca mancati voi shaorma, ca v-a murit pisica etc.

scuze ERY ca m-am cam descenzurat, dar nu mi se pare corect si "colegial" din partea lor

pe de alta parte, multumesc pentru poze si filmulete! si la mai mare!
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline  
Old 22-01-07, 07:08   #408
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
ma uit si eu asa, ca indianu', la varstele voastre...18,19 ani, in schimb figuri pe capu' vostru de parca VOI faceti legea in Constanta de cand s-au nascut burn'out'urile si liniutele...care mai de care "iau automatu si fac-dreg", "n-aveai loc de indieni" etc...

ma baieti, acum 4-5 ani cand se dadeau "pionierii" voi ce faceati ma? salivati pe-acolo, nu? pardon, scuze, degustati seminte...

pe langa asta, era mai bine daca erau doar alea 10-12 masini care s-au dat, si in rest nimic? eu cred ca va cam crestea pulsu' cand vedeati cati "indieni" erau pe-acolo, nu-i asa? fara "indieni" era cam gol portu'...

nu prea-mi place sa ma bag in discutii aiurea, dar vad ca voi astia mai tineri ati cam pus stapanire pe sectiunea Constanta si ii cam luati la misto pe ceilalti...in port, in seara aia erau, de exemplu, needBrain, Gabby, baieti cunoscuti pe forum si nu numai, care nu s-au dat cu masina....si ei intra tot la categoria "indieni"?

eu zic sa ne vedem fiecare de felia lui si sa nu mai scriem rahaturi din astea pe forum...asta ca sa nu mai zic ca jumate din sectiunea Constanta incepe sa semene a live-chat, pentru ca va e lene sa va logati pe messenger sau vreti sa vada tot orasul ca mancati voi shaorma, ca v-a murit pisica etc.

scuze ERY ca m-am cam descenzurat, dar nu mi se pare corect si "colegial" din partea lor

pe de alta parte, multumesc pentru poze si filmulete! si la mai mare!
nu mai rapidule... GABBY a fost printre cei care a fost cu ideea sa ne strangem mai multi si nu ei nu intra la categoria indieni...
si nu ne creste pulsu noi cand e atata public mai ales hellman care era sa agatze pe cineva din public(era sa ma agatze si pe mine )... desi le-am spus la toti sa stea mai in spate... asa ca indienii neau incomodat foooarte mult.
__________________
LUPTA si nu vei SUPRAVIETUI !!!
FUGI si nu vei avea SCAPARE!!!

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea.....cine-i smecher si chiuleste are tot asa...
sonykel is offline  
Old 22-01-07, 08:53   #409
nxtaz
Old School Cars

Stage 5
 
nxtaz's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 1,568
Member of:
[Moderators]
[Fiat]
[Old School Cars]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Portul Constanta !

Mai baieti, frumos la voi in constanta. Ieri am ajuns si eu prin cta si chiar in port cat am stat eu nu erau asa multe masini, banuiesc ca v-ati mai strans dupa aia pt ca era cam devreme.(18:30) M-as fi dat si eu cu voi dar e bulit ambriajul si imi era frica sa nu mai ajung acasa. Oricum frumoasa intalnire dar parca distanta e mult prea scurta si e destul de periculos cu atatia oameni pe margine, f apropape de strada...bafta in continuare !
nxtaz is offline  
Old 22-01-07, 08:57   #410
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Portul Constanta !

Cand ajungi in port ia legatura cu unu dintre noi shi tot venim sa te intampinam... venim cu paine si cu sare...
sonykel is offline  
Old 22-01-07, 10:58   #411
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Exclamation Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by sonykel View Post
Cateva poze din port si doar din port
restu pozelor le voi pune la constanta in general... ca uricum nea aleragt politia in toata constanta...
Belea, da` tre`ia sa le cenzurezi fetele..... ca deh orashu`i mic....
Don M is offline  
Old 22-01-07, 10:59   #412
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by street_racer View Post
-= Un singur cuvant : SHOW !!! ... asta a fost in seara asta in port !!! Felicitari tuturor care au fost acolo si nu au stat ca indienii , felicitari in mod special "taticilor" din X-team ptr sincron , felicitari fratiorului meu mai mic , zis Hellman care s-a dat in acelasi timp cu mine !!! Plm .. drifturi la greu , si 2 drifturi in sincron !!! Drifturi multe , mashini multe si din pacate si indieni multi !!! =-
Asha mah sa nu anunti si u ora si d-astea.....
Don M is offline  
Old 22-01-07, 11:03   #413
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by Most_Wanted View Post
AUUUUUUUU ........doamne ce frumos ...numai eu pierd tot .....nu mai suport ...baieti ...aseara cand mati sunat ....credetima ....TRemuram tot ....doamne ce am pierdut
Lasa frate cel putin pe tine te-au sunat tovarasii si ti-au spus... eu trebuia sa aflu de la altii...
Don M is offline  
Old 22-01-07, 11:07   #414
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by sonykel View Post
da da eu nu iam mentionat ca nui cunosc personal dar am mentionat ``vreo4-5 pe care nui cunosc``shi poate nu vor sa se zica de ei pe forum... dar ma refer din 4tuning tot astia suntem... in seara asta cred ca au fost 20de liniutze sa dat hvb cu toti
dupaia unu cu un reno gri iar cu toti ... mishto iar uni din xteam cu drifturi pe patratzel in timp ce alti dadeau liniutze... se pare ca ceam facut aseara a fost ``de bine``... sa stricat tot cand au venit 2dupe politia&dias-ul iar apoi a venit shi un Logan...cu cu surpriza doi politzishti
faza a fost ca a venit vecinu ala a lu GAG cu passatu si se baga in seama si zice hai ca eu plec ca vine garda... pleaca el nu da sa urce bine in curba si pac apare garda... sa fie coincidenta???
Da`ti`l bah`n c***T P`ala... cine plm il tot aduce frate cxa toarna f***`l in gura de m***t!
Don M is offline  
Old 22-01-07, 11:17   #415
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
ma uit si eu asa, ca indianu', la varstele voastre...18,19 ani, in schimb figuri pe capu' vostru de parca VOI faceti legea in Constanta de cand s-au nascut burn'out'urile si liniutele...care mai de care "iau automatu si fac-dreg", "n-aveai loc de indieni" etc...

ma baieti, acum 4-5 ani cand se dadeau "pionierii" voi ce faceati ma? salivati pe-acolo, nu? pardon, scuze, degustati seminte...

pe langa asta, era mai bine daca erau doar alea 10-12 masini care s-au dat, si in rest nimic? eu cred ca va cam crestea pulsu' cand vedeati cati "indieni" erau pe-acolo, nu-i asa? fara "indieni" era cam gol portu'...

nu prea-mi place sa ma bag in discutii aiurea, dar vad ca voi astia mai tineri ati cam pus stapanire pe sectiunea Constanta si ii cam luati la misto pe ceilalti...in port, in seara aia erau, de exemplu, needBrain, Gabby, baieti cunoscuti pe forum si nu numai, care nu s-au dat cu masina....si ei intra tot la categoria "indieni"?

eu zic sa ne vedem fiecare de felia lui si sa nu mai scriem rahaturi din astea pe forum...asta ca sa nu mai zic ca jumate din sectiunea Constanta incepe sa semene a live-chat, pentru ca va e lene sa va logati pe messenger sau vreti sa vada tot orasul ca mancati voi shaorma, ca v-a murit pisica etc.

scuze ERY ca m-am cam descenzurat, dar nu mi se pare corect si "colegial" din partea lor

pe de alta parte, multumesc pentru poze si filmulete! si la mai mare!
5hifter, iti dau dreptate si nu iti dau... da bun erau pionierii care au facut si au dres si ok, nu am nimic impotriva, ii respect! de la ei am invatat, eram si noi semintari sau degustatori, dar unii incep sa se ridice... ce daca e masina lu` tatiku si nu e a lui personala, nu e tot masina sau cum? Cat despre "indieni", racere, cum era mai p la inceput cand urcam 5 insi in masina si mergeam la sala sau in port si ne uitam la altii, noi nu eram indieni?? Poate o sa inceapa si altii.... Deci 5hifter la capitolul indieni, da` recunosc ca mie unu` imi place sa fie multa lume cunoscuti/necunoscuti ca asha e frumos.....

Insa nu iti dau dreptate la o chestie omule...zici de varsta, u nu eshti prea departat de varsta de noi ca observ ca ai 24 de ani, nu poti spune ca eshti "tatic", si ma gandesc ca daca noua ne place sa fie asha si avem o oarecare adrenalina, iar u ai varsta apropiata de noi, nu cumva si tie iti pla aceleasi lucruri????
__________________
Mai bine natural decat copie xerox la fitze..
Don M is offline  
Old 22-01-07, 11:21   #416
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

Si la fel ca si 5hifter imi cer scuze ca toti vizitatorii acestui thread trebuie sa fie martori discutiilor noastre deplasate........
Don M is offline  
Old 22-01-07, 13:17   #417
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
ma uit si eu asa, ca indianu', la varstele voastre...18,19 ani, in schimb figuri pe capu' vostru de parca VOI faceti legea in Constanta de cand s-au nascut burn'out'urile si liniutele...care mai de care "iau automatu si fac-dreg", "n-aveai loc de indieni" etc...

ma baieti, acum 4-5 ani cand se dadeau "pionierii" voi ce faceati ma? salivati pe-acolo, nu? pardon, scuze, degustati seminte...

pe langa asta, era mai bine daca erau doar alea 10-12 masini care s-au dat, si in rest nimic? eu cred ca va cam crestea pulsu' cand vedeati cati "indieni" erau pe-acolo, nu-i asa? fara "indieni" era cam gol portu'...

nu prea-mi place sa ma bag in discutii aiurea, dar vad ca voi astia mai tineri ati cam pus stapanire pe sectiunea Constanta si ii cam luati la misto pe ceilalti...in port, in seara aia erau, de exemplu, needBrain, Gabby, baieti cunoscuti pe forum si nu numai, care nu s-au dat cu masina....si ei intra tot la categoria "indieni"?

eu zic sa ne vedem fiecare de felia lui si sa nu mai scriem rahaturi din astea pe forum...asta ca sa nu mai zic ca jumate din sectiunea Constanta incepe sa semene a live-chat, pentru ca va e lene sa va logati pe messenger sau vreti sa vada tot orasul ca mancati voi shaorma, ca v-a murit pisica etc.

scuze ERY ca m-am cam descenzurat, dar nu mi se pare corect si "colegial" din partea lor

pe de alta parte, multumesc pentru poze si filmulete! si la mai mare!
cohones.. fara suparare... nu ma cunosti , nu te cunosc... da nu cred ca stii cui zicem noi "indieni" ... nu a zis nimeni de baietii care erau acolo si care de obicei se dau ... noi ... eu ... zic de oamenii care sunt in fiecare aseara .. pot sa iti dau si exemple , da nu vreau sa supar pe nimeni ... astia stau in fiecare seara acolo numai suc si numai seminte... au mashini , au permise , au benzina , au bani , au de toate... si ei stau , se uita cheama toata trupa sa vina la "teatru" si cand se supara ca le mai zice cate unu sa se dea mai intr-o parte cheama garda ... respect ptr "pionieri" si nu cred ca ne stii pe astia 18-19-20 de ani ... iti zic eu cativa care au rupt mashina mai mult ca altii mari ... furau mashinile de acasa si le rupeau .. dup-aia ajungeau acasa si se certau cu parintii ca de ce bate planetara , de ce nu mai merge ambreiajul etc... ziceai de noi cu figuri si cu astea, da tu ai sunat exact ca un fitzos ... scz de lungimea mesajului , da lasa-ne pe noi "aia de 18-19 ani" sa fim cum suntem ... vezi ca ai ramas in urma putin .. a mai crescut lumea ... au ajuns pe la 20-22 de ani !!!
__________________
old habits die hard ...
street_racer is offline  
Old 22-01-07, 13:24   #418
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Portul Constanta !

[QUOTE=street_racer;709629]cohones.. fara suparare... nu ma cunosti , nu te cunosc... da nu cred ca stii cui zicem noi "indieni" ... nu a zis nimeni de baietii care erau acolo si care de obicei se dau ... noi ... eu ... zic de oamenii care sunt in fiecare aseara .. pot sa iti dau si exemple , da nu vreau sa supar pe nimeni ... astia stau in fiecare seara acolo numai suc si numai seminte... au mashini , au permise , au benzina , au bani , au de toate... si ei stau , se uita cheama toata trupa sa vina la "teatru" [QUOTE]
la mine te refereai nu???
oricum suntem 2generatii oarecum diferite si ``razboiu`` asta va ramane tot timpu intre noi, e un ``razboi`` intre gandirea si opinile lor si ale noastre...
sonykel is offline  
Old 22-01-07, 13:44   #419
Hellman

Stage 5
 
Hellman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 374
Default Re: Portul Constanta !

[QUOTE=sonykel;709638][QUOTE=street_racer;709629]cohones.. fara suparare... nu ma cunosti , nu te cunosc... da nu cred ca stii cui zicem noi "indieni" ... nu a zis nimeni de baietii care erau acolo si care de obicei se dau ... noi ... eu ... zic de oamenii care sunt in fiecare aseara .. pot sa iti dau si exemple , da nu vreau sa supar pe nimeni ... astia stau in fiecare seara acolo numai suc si numai seminte... au mashini , au permise , au benzina , au bani , au de toate... si ei stau , se uita cheama toata trupa sa vina la "teatru"
Quote:
la mine te refereai nu???
oricum suntem 2generatii oarecum diferite si ``razboiu`` asta va ramane tot timpu intre noi, e un ``razboi`` intre gandirea si opinile lor si ale noastre...


sonykel tata crede'ma ca eu si ZezE avem un mare respect pt u si si crede'ma k nu se referea la u ... si sincer eu nu ma mai atac .. sa zica lumea ce o vrea ... recunosc si eu k au fost vremuri in care nu ma dadeam pt ca nu stiam si nu aveam cu ce .... dar vream ... acum dk tot am cu ce ma dau .... morala de dupa si scandalu de acasa nu mai conteaza ....
__________________
-= un simplu sofer =-


Hellman is offline  
Old 22-01-07, 16:33   #420
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Portul Constanta !

io zic sa nu tratati problema ca pe un '' razboi '' intre cei vechi si cei de acum pt ca suna urat si ies alte vorbe dupaia , chiar daca s-a zis in gluma.
Parerea mea si sfatu meu , ceea ce faceti e frumos , dar chemati de acum persoanele care stiti ca se dau sigur si au ce sa arate si sa fiti putini , nu tot poporu , si dupa ce va faceti de cap tineti pt voi , k pana la urma ptr voi o faceti nu ca sa vada altii , va zic eu ca asa e mai bine pt ca ati vazut si voi ce discutii ies. repet , ceea ce faceti ar trebui sa faceti pt voi si placerea voastra de a participa la asemenea evenimente , nu pentru a afla si altii. ( invetzi pt a perfectiona , nu pt a mediatiza ) parerea mea
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -