Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 09-08-06, 13:45   #331
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

Da mie mi`a placut la nebunie sa gonesc pe sinele voastre de trambalai!Sunt mai late ca in Iasi!
CRyS` is offline  
Old 09-08-06, 16:50   #332
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

Quote:
Originally Posted by CT-81-ERY
Ma bucur ca ti-a placut la noi

subscriu


e bine k n`ai avut belele cu taximetrishti
Psycho is offline  
Old 09-08-06, 18:27   #333
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,429
Member of:
[Opel]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

offff ,repede s-a luat de taximetristi )).stai linistit ca nu ii intrec pe cei din bucuresti :P
GABBY_ is offline  
Old 09-08-06, 23:47   #334
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

Mie nu mi se par asa de rai taximetristii de la noi adica ceilalti soferi cel putin unii sunt mult prea periculosi. Parerea mea
CT-07-APV is offline  
Old 10-08-06, 00:05   #335
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV
Mie nu mi se par asa de rai taximetristii de la noi adica ceilalti soferi cel putin unii sunt mult prea periculosi. Parerea mea
Da ... pietzarii de pe maxi-taxi !
X-Ray-Eyes is offline  
Old 10-08-06, 05:13   #336
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

lasa man ca mai sunt si o gramada de invidiosi pe 'astia cu masini tunate'.
Deja l-am luat pe unu in colimator cu o fabia verde. vai de steaua lui cand o sa-l prind in trafic.
si subscriu cu pietzarii si astia de pe maxi-taxi
D_M_X is offline  
Old 10-08-06, 09:34   #337
CRyS`
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
CRyS`'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 3,107
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[RENAULT]
[FORD]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

La Gara la semafor m`am luat cu un taximetrist!Dar nah l`am lasat ca e mai prost ca mine!Cat despre cei de pe maxi taxi?Chiar le multumesc ca goneau cu 110 in fatza mea spre Mangalia si revers!Stateam in spatele lor
__________________

Eşti prost ? Aprinde proiectoarele de ceaţă, cu xenon ! Eşti cel mai prost ? Aprinde şi stopul de ceaţă cu led !
CRyS` is offline  
Old 12-08-06, 12:47   #338
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

fratilor aveti grija la liniile de tramvai ... nasul meu si-a taiat 2 cauciucuri deodata ! mai sunt si unele canalizari cu capace cu lacat ...si sa nu taie lacatu' au facut un fel de protectie de tabla...tabla aia la unele este indreptata in sus..ai trecut peste ai ramas fara cauciuc
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline  
Old 14-08-06, 05:05   #339
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

Quote:
Originally Posted by GABBY_
offff ,repede s-a luat de taximetristi )).stai linistit ca nu ii intrec pe cei din bucuresti :P
lasa frate, nu te baga nimeni in aceeasi oala cu ei pentru ca probabil tu nu stii ce colegi ai...adica db mea, nu stiu daca tie ti-ar placea sa ti se bage unu' in fata, fara sa se asigure, si cand aude claxonul tau, sa scoata o mana pe geam ca si cum si-ar cere scuze ...mie unul deja mi se pare un obicei prost (sa nu se asigure), deja ma uit dupa taximetristi mai rau decat dupa politie....imi doresc din ce in ce mai mult sa-mi cumpar o rabla de masina, ca sa-i taxez pe toti cei care nu-mi acorda prioritate..adica sa uit unde e frana, ca pana la urma, plm, e dreptul meu sa-i taxez...mai gresesc si eu, ca sunt tot om, dar pana la nesimtire e un drum foaaaaaarte lung...nu intelege gresit, nu ma refer la tine nici macar in mod indirect, chiar daca si tu faci la fel.
PS: in bucuresti macar stiu ca e o practica generala, asta cu "bagatul cu japca"...asa ca totul pare oarecum firesc.
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline  
Old 14-08-06, 11:05   #340
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,429
Member of:
[Opel]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

stiu tata care e treaba si deja se generalizeaza din cate am vazut faza cu neacordarea de prioritate si de multe ori nici macar un semn ca iti multumeste sau ceva de genul asta.faza cu rabla e cea "desteapta" chestie dar trebuie facuta des ,deci pers tre sa o plesnesti cam la cateva luni ca sa se sperie bine de tot si sa inteleaga cum e treaba cu indicatoarele alea.politia sta cu radarul ascuns in loc sa faca ceva cu chestia asta.sigur se va agrava dar atunci cand va fi gheata jos sunt curios cum vom mai reduce cand iese ala in fata
GABBY_ is offline  
Old 14-08-06, 11:58   #341
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

am uitat sa mentionez, ca sa nu se inteleaga gresit: nu toti taximetristii sunt asa, mai sunt si unii disciplinati, si nu toti astia care se baga cu japca sunt taximetristi...

de aia cu maxi taxi nici nu mai zic, se baga, ii claxonezi si ei nici nu misca vreun deget, isi vad de drum ca si cum asta e rutina....

si oricum scuzele ulterioare, pe mine unul nu ma incalzesc cu nimic, pentru ca, vorba ta, la iarna nu stiu cum vor mai opri cei cu prioritate...ba mai mult, astia nevinovati se mai pot trezi si cu amenzi pentru "neadaptarea vitezei la conditiile de mers" si alte aberatii din astea...

surprinzator, in afara de cativa teribilisti cu masini puternice, turistii au fost, sezonul asta, mult mai disciplinati decat localnicii...poate mi s-a parut mie, dar tind sa cred ca am dreptate...chiar n-am avut motiv sa injur nici unul pana acum, decat un bucurestean care m-a acrosat pe trecerea de pietoni...

PS: masinile s-au inmultit ingrijorator de mult (si ca sa fiu putin rautacios: si femeile la volan )
quick_5hifter is offline  
Old 14-08-06, 13:02   #342
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

pai da mi se pare normal ... o data pe an este vara si vacanta .. tre s se mai relaxeze si soferii ...si normal ... k intra soferri de rezerva ... kre incurca circulatia .. deasta ai si vazut mai multe femei k de obicei la volan
__________________
.....zambeste maine va fi mai rau !
BlueEyes is offline  
Old 15-08-06, 12:14   #343
fixu_mic

Stage 5
 
fixu_mic's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 339
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

))) rebuturile sau km???....las k nui nevoie sa fie vacanta...pt k dupa parerea mea sunt muuult prea multi soferi prosti....
fixu_mic is offline  
Old 19-09-06, 02:13   #344
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

ia zi ma APVule,sau pardon vin diesel de constanta,de unde stii tu ca am bani cat sa ajung pana la sala si inapoi acasa?mi-ai tinut tu socoteala....esti contabilu meu...zi tu ca io nu stiu.
ca am motor mic pe ibiza...de 1.2..da ma,care e problema ta?decat sa trec de pe dric(dacie break) pe frigider(dacia LIGHEAN)mai bine zic io,trec de pe ibiza de 1.2 pe leon de 1.9 nu?
asa....ca tot mi-am adus aminte,cand mai organizezi "evenimete" unde showul este garantat?acu ca a facut ala forumu si ai si tu un post de conducere gata..suferi de sefie.ba te legai de ala ca posteaza prea mult,ba de mine ca-ti ziceam ca nu am vazut showul ala GARANTAT
app,cand va organiza "constanta underground" un eveniment prin care sa uneasca TOATE CLUBURILE DIN CONSTANTA?sau mai altfel spus,toate cluburile din cta sa depinda de tine si de hellman?sau si mai simplu spus,spune APVu ca "anonimii pe dreapta,cei din Xteam pe stanga" si tot asa....
nu stau sa ma leg de abilitatile tale de sofer...ca n-are rost...eu cel putin nu vad cum cineva ar putea opri motoru cand parca masina(si nu la parcare laterala)

hai..lasa-te de sportutile astea extreme ca nu-s de tine,tu tine-te de facultatea aia a ta la care ai bursa si mai invata sa scrii ca ai probleme cu ortografia...
__________________
Make a wish
needBrain is offline  
Old 19-09-06, 15:56   #345
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

Nu sunt obligat sa dau explicatii nimanui mai ales unuia cu userul needBrain. Si ma cheama Mihai nu in alt fel.
CT-07-APV is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -