Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-10-06, 21:09   #391
Daniel_DRV
4Tuning International Member


Stage 5
 
Daniel_DRV's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,672
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[4Tuning International]
[4Rally]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

nu o dau ma in nimica,nu mi-e frica de nimic,dar certurile astea nu au rost face cum vrea si tu si el si altii
Daniel_DRV is offline  
Old 16-10-06, 21:18   #392
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

in fine daca o sa ma vezi vreodata suparat urmeaza-i sfratul lui ERY sau SADU ca ei ma stiu fff bine
ct77pia is offline  
Old 17-10-06, 00:34   #393
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

nasule daca ai sange-n 00 vin-o si zine cine esti...nu te mai ascunde-n spatele monitorului ....poate o sa fim prieteni...cine stie
D_M_X is offline  
Old 17-10-06, 09:33   #394
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

ii stiu nr de masina .... poate o sa fim prieteni ... stiti ca ma enervez destul de repede si imi trece .....
ct77pia is offline  
Old 17-10-06, 10:57   #395
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

oopsie....nat gud, nat gud! gadfadar, ior in big trabal...
quick_5hifter is offline  
Old 17-10-06, 11:26   #396
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,429
Member of:
[Opel]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

ne ardem in grup la legala aia si rezolvam toate problemele ,ce mai atata agitatie :P
GABBY_ is offline  
Old 17-10-06, 21:02   #397
Daniel_DRV
4Tuning International Member


Stage 5
 
Daniel_DRV's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,672
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[4Tuning International]
[4Rally]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

o sa vin la sala sporturilor,dar cand vin in constanta dar ne putem vedea si duminica la legale.CT-64-DRV am ma la masina.
Daniel_DRV is offline  
Old 17-10-06, 21:07   #398
Daniel_DRV
4Tuning International Member


Stage 5
 
Daniel_DRV's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,672
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[4Tuning International]
[4Rally]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

ct77pia dar de unde il stii ???asa ca simpla chestie,ne stim cumva sau ma stii te stiu.?.
Daniel_DRV is offline  
Old 18-10-06, 09:30   #399
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

am multi prieteni si tu ciitiva "prieteni"
ct77pia is offline  
Old 17-01-07, 15:59   #400
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default Re: Portul Constanta !

din cate am citit pe aici...hellman are un logan, nu? intrebarea mea e: ce e asa OZN la un logan?

btw, cu cat vbiti mai mult gaborii de rau, cu atat mai tare ii 'întărâtaţi' sa va caute nod in papura.. nu zic k sta toata sectia pe forumul 4t, dar e de ajuns unul singur, poate nici ala k afla ei si din alte surse cum singur ai amintit.. numa' bine
__________________
va dorim FELICITARI!
PYT is offline  
Old 17-01-07, 18:29   #401
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default Re: Portul Constanta !

si k sa nu fiu inteles gresit, mai fac un post (edit vad k nu mai merge).. no offence pt proprietarul loganului, nu-l cunosc, vreau doar sa spun k, oricat de bun ar fi el si cat de bine si-ar cunoaste masina, aia tot un logan va ramane.. if u know what i mean.. si cred k asta e si motivul pt care nu prea sunteti bagati in seama voi 'juniorii' de cei mai vechi dp forum... faceti prea mult tam tam pt nimic spectaculos. tot respectul pt k faceti, dar daca altii nu se lauda in gura mare, asta nu inseamna k nu fac si ei. cam atat am avut de zis eu ca simplu observator al discutiilor de pe aici, si nu am avut intentia sa atac pe nimeni.. bafta
PYT is offline  
Old 17-01-07, 18:53   #402
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Portul Constanta !

Nike o dau iar in off topic si nu e bine dar vreau sa ii iau apararea lui hellman (ca-l consider pretenu meu)si a ``juniorilor`` in general ... Hellman chiar face chestii pe care alti nu au resuit sa le faca cu loganu sau cel putin nu i-am vazut eu... Shi nu hellman a facut Tam-tam zzz-ul dar iar tot respectu si ptr el ca si el le are cu drifturile si cerculetzele...
normal ca ce face hellman cu un logan nu se compara ce se poate face cu un BMW sau mai stiu eu ce masina puternica... dar cred ca daca hellman ar prinde pe mana o masina ``adevarata`` ar stii so manevreze si pe aia foarte bine... iar faza cu UFO(ozn) era dora ceva metaforic ca se invartea ca un UFO sau ceva de genu asta,era o vorba gen marfa cool shaul sau alte dastea...
iar cea zis street_racer(adica zzz-ul) aici a fost ca o poveste ca asta este rolul topicului sa povestim ce am mai facut prin port...
si da iar ai dreptate ca facem rau intaratundui pe gaborii si ca ne vor cauta nod in papura...eu am semnele cu 4tuning de o luna doar si deja se simt efectele negative in privinta politishtilor... dar asta nu ma va face sa renunt la ele...
Si mai zicea cineva ca noi astia juniorii nu mai suntem pasionatii si ca doar vrem sa ne afirmam... as vrea sa aflu ce inseamna ptr voi pasionat???ptr voi astia batranii???ptr mine pasionat eu unu care isi rupe de la ``gura painea`` ptr a baga banii in masina ori in reparati(ambreiaje,caucioace etc) sau in tuning...pe scurt asta inseamna ptr mine pasionat... eu unu ma consider pasionat lucrez noaptea ca shofer la o firma... ziua ma ocup de mici afaceri si toti banii scosi se duc in benzina si piese la mashina... si atunci ma intreb muncesc ca nebunu ``25/24`` ptr ami intretine cat de cat mashina oare sunt sau nu pasionat???
Si mai am o chestie de zis rog toti membrii sa numi continue off-topic-areala AICI!!!!continuam alt undeva la constanta in general sau acolo la topicu cu scandal dar nu aici...Va rog mult nu continuati aici...
__________________
LUPTA si nu vei SUPRAVIETUI !!!
FUGI si nu vei avea SCAPARE!!!

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea.....cine-i smecher si chiuleste are tot asa...
sonykel is offline  
Old 17-01-07, 19:49   #403
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by NikeFF View Post
si k sa nu fiu inteles gresit, mai fac un post (edit vad k nu mai merge).. no offence pt proprietarul loganului, nu-l cunosc, vreau doar sa spun k, oricat de bun ar fi el si cat de bine si-ar cunoaste masina, aia tot un logan va ramane.. if u know what i mean.. si cred k asta e si motivul pt care nu prea sunteti bagati in seama voi 'juniorii' de cei mai vechi dp forum... faceti prea mult tam tam pt nimic spectaculos. tot respectul pt k faceti, dar daca altii nu se lauda in gura mare, asta nu inseamna k nu fac si ei. cam atat am avut de zis eu ca simplu observator al discutiilor de pe aici, si nu am avut intentia sa atac pe nimeni.. bafta
din cate imi aduc aminte ozn era trecut intre ghilimele ..adica citat... cam asa ceva zicea un indian de acolo ...
street_racer is offline  
Old 17-01-07, 19:53   #404
Hellman

Stage 5
 
Hellman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 374
Default Re: Portul Constanta !

ms sonykel .. cei care ma stiu k dk nu am mila de masina ... si ai dreptate.. cei care ma stiu stiu f bine ca orice masina prind pe mana o rup si fac show cu ea ... CIV'ul stie ... ca si el mi;a dat odata masina si i'am aratat ce poate ... data viitoare promit ca vin cu un subaru sau rs4 k sa nu mai comenteze lumea :P
__________________
-= un simplu sofer =-


Hellman is offline  
Old 17-01-07, 21:38   #405
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Hai sa ne certam si ne scuipam ca prostii !

noi nu ne certam... doar discutam in contradictoriu...
sonykel is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -