Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-01-07, 20:10   #436
fixu_mic

Stage 5
 
fixu_mic's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 339
Default Re: Divergente de tot felul !

prietene..pe tine te-a turnat un indian..asta nu inseamna k toti kre nuj termina masinile k voi..sunt "indieni"...
fixu_mic is offline  
Old 25-01-07, 21:23   #437
Hellman

Stage 5
 
Hellman's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 374
Default Re: Divergente de tot felul !

dani vineri cand am fost in erau multzi oameni ( k sa nu le mai zic indieni) care dadeau telefoane si isi chemau prietenii si le spuneau sa vina in port pt k "isi rup unii masinile ... " si chiar vreo 2 persoane le'am auzit cand au zis celor cu care vb la tel sa cumpere semintze ... sau faze de genu " uitai pe astaia acum rup masinile si maine plang" sau "masina castigata la loz si dk afla ai lui il omoara " .. dar nu mai are rost sa dezvolt ... oricum sunt multzi care se uita si comentaza ca prostii si spun numai aberatzii si dupa imi aud eu in orash ca eram sa calc oameni prin port, k am intrat cu masina in alta masina cand ma invarteam si ca a doua zi masina era in service k am calat motoru...
__________________
-= un simplu sofer =-


Hellman is offline  
Old 25-01-07, 21:56   #438
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default Re: Divergente de tot felul !

da, dar astia te fac cunoscut din cate se vede ... vb de tine , asa ca
13RvR is offline  
Old 25-01-07, 22:28   #439
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Divergente de tot felul !

hellman eu ti`am zis tata , nu`ti mai bate capu , lasa sa vbeasca lumea sa sparga seminte si tot ce vor ei , tu faci ce faci pt tine nu pt ei , zile k iti bagi ceva in parerile lor si gata , sa iti mestece oul stang k pe o guma turbo dak nu le place
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline  
Old 25-01-07, 23:14   #440
o`fata

Stage 1
 
o`fata's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 10
Default Re: Divergente de tot felul !

am si io o intrebare da` sa nu`mi sariti in cap ) daca tot aveti asemenea probleme gen: ma toarna "indienii", imi scot vorbe, s.a.m.d .. de ce nu mergeti la 12 ziua cand nu`i nici draq` acolo .. daca tot faceti ce faceti pt voi?
o`fata is offline  
Old 25-01-07, 23:38   #441
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by o`fata View Post
am si io o intrebare da` sa nu`mi sariti in cap ) daca tot aveti asemenea probleme gen: ma toarna "indienii", imi scot vorbe, s.a.m.d .. de ce nu mergeti la 12 ziua cand nu`i nici draq` acolo .. daca tot faceti ce faceti pt voi?
OUCH ! ! !
quick_5hifter is offline  
Old 26-01-07, 00:38   #442
LKS
Old School Cars

Stage 5
 
LKS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,744
Member of:
[Moderators]
[Old School Cars]
[FOTO]
[DACIA]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by o`fata View Post
am si io o intrebare da` sa nu`mi sariti in cap ) daca tot aveti asemenea probleme gen: ma toarna "indienii", imi scot vorbe, s.a.m.d .. de ce nu mergeti la 12 ziua cand nu`i nici draq` acolo .. daca tot faceti ce faceti pt voi?
direct la os acum cei care vor veni cu scuze/contraargumente/spuneti-le cum vreti , vor demonstra direct ca nu se dau doar pentru ei ...ci pentru spectacol

e cu dus si intors treaba ...ca si cum tu ai avea ceva super tare de vanzare ...da nu stie nimeni ..
si intr`un final ..spectacolul se face tot pentru indieni si spargatori de seminte ..care sunt mult mai multi decat cei cunoscuti
__________________



LKS is offline  
Old 26-01-07, 01:29   #443
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by o`fata View Post
am si io o intrebare ( ... ) de ce nu mergeti la 12 ziua cand nu`i nici draq` acolo
Ca la ora aia lumea mai e pe la scoala , pe la facultate , mai are treaba ...
Nu toti sunt shomeri ...
X-Ray-Eyes is offline  
Old 26-01-07, 06:25   #444
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by X-Ray-Eyes View Post
Ca la ora aia lumea mai e pe la scoala , pe la facultate , mai are treaba ...
Nu toti sunt shomeri ...
aleluia un raspuns inteligent...
cine dracu rupe masina in port la ora 12???pasta ai scoso din fundu gandirii...cum ar fi sa ma duc duminica pe la 12?cand sunt pensionarii se plimba acum 2duminici mam dus pe acolo de plictiseala era lumea juca fotbal...
oricum toata discutia asta a inceput de la topicul port... se tot discuta ca portu a murit ca nu mai e cea fost ca nu va mai fi niciodata la fel...
si discutia se impartea in 3tabere:cei care ziceau ca noi juniorii nu facem nimic pentru a invia portu,cei care ziceau ca in port nu mai ai cum sa te dai cai plin de masini cu iubitei,cei care se bagau in seama desi nici nu stiau undei portu... Vinerea trecuta sa va povestesc eu cum sa intamplat:ne-am strans cativa la o conferinta pe mess si am zis sa organizam ceva frumos shi sa strangem shi multi membrii 4tuning,am adus ulei neam adunat in tabacarie si am mers in port... trebuiau sa fie niste liniutze o plimbare ceva cu membri 4tuning... dar dupa ce sa intamplat in port sa distrus tot... deci showu din port nu a fost facut ca sa ne vada indienii a fost o mini intalnire 4tuning... dar na iesit cum trebuia...
__________________
LUPTA si nu vei SUPRAVIETUI !!!
FUGI si nu vei avea SCAPARE!!!

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea.....cine-i smecher si chiuleste are tot asa...
sonykel is offline  
Old 26-01-07, 09:31   #445
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Divergente de tot felul !

direct la os ? e un simplu raspuns , care l-a dat si x ray , multi sunt la scoala , facultate , munca etc , si ziua daca s-ar duce ... parerea mea mai repede ar veni gheza decat seara...
YZF-PWR is offline  
Old 26-01-07, 10:11   #446
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default Re: Divergente de tot felul !

fata a spus ca ideee (12 ziua) - nu mai luati ad literam , adica la ore la care nu e plin portul de "cei care fac reclama".
13RvR is offline  
Old 26-01-07, 10:14   #447
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Divergente de tot felul !

Ce draq mai intreba-ti ..... spune-ti pe fata ce este de zis...toti ne-am "spart in figuri" la un moment dat prin port....si pute-ti sa spune-ti ce vreti...totul a plecat de acolo.

Si e normal sa nu isi rupa masinile ziua......lipsesc spectatorii. Este ca un meci de fotbal fara spectatori...te caci pe el....iar cei care se dau cu masinile prin port sunt ca echipele de fotbal.....unii sunt huiduiti altii aplaudati.
__________________
ERY is offline  
Old 26-01-07, 10:18   #448
13RvR

Presedinte Street Vision

Stage 5
 
13RvR's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 555
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Vision]
[VW]
[SEAT]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by CT-81-ERY View Post
Ce draq mai intreba-ti ..... spune-ti pe fata ce este de zis...toti ne-am "spart in figuri" la un moment dat prin port....si pute-ti sa spune-ti ce vreti...totul a plecat de acolo.

Si e normal sa nu isi rupa masinile ziua......lipsesc spectatorii. Este ca un meci de fotbal fara spectatori...te caci pe el....iar cei care se dau cu masinile prin port sunt ca echipele de fotbal.....unii sunt huiduiti altii aplaudati.
Cel mai pertinent post din tot topicul asta. La asta ma refeream si eu , bine, nu asa direct, dar asta e ideea. Ai pus punctul pe i.
13RvR is offline  
Old 26-01-07, 12:40   #449
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Divergente de tot felul !

Quote:
Originally Posted by Hellman View Post
dani vineri cand am fost in erau multzi oameni ( k sa nu le mai zic indieni) care dadeau telefoane si isi chemau prietenii si le spuneau sa vina in port pt k "isi rup unii masinile ... " si chiar vreo 2 persoane le'am auzit cand au zis celor cu care vb la tel sa cumpere semintze ... sau faze de genu " uitai pe astaia acum rup masinile si maine plang" sau "masina castigata la loz si dk afla ai lui il omoara " .. dar nu mai are rost sa dezvolt ... oricum sunt multzi care se uita si comentaza ca prostii si spun numai aberatzii si dupa imi aud eu in orash ca eram sa calc oameni prin port, k am intrat cu masina in alta masina cand ma invarteam si ca a doua zi masina era in service k am calat motoru...
stefane fara suparare,dar daca nu va place prezenta lor acolo..dc nu va vorbiti voi si va duceti asa o gasca cu cei care vor sa isi rupa masina in alt loc???
SMocKey21 is offline  
Old 26-01-07, 12:59   #450
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Divergente de tot felul !

e ca si cum ai intreba :de ce nu dai 50 de ture nene pe aurel vlaicu cu masina noua a lu taticu si te plimbi pe tomis de la dacia pana la voiculescu ?deci....indienii n-are moarte bre )
GABBY_ is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -