Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 30-07-09, 12:33   #1756
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default

La asta ne pricepem cel mai bine , asta facem ! In loc sa luam parerile de bune si constructive, sarim de ... in sus ! E doar o masina si unii s-au simtit raniti in orgoliu cand majoritatea zic ca e kitch ...in loc sa taca din gura , sa recunoasca problemele pe care le are masina si sa incerce ca pe viitor sa remedieze cat mai bn probleme , asta daca masina va ramane in comunitate....
Criticile sunt constructive , clar .... dar trebuie sa stii cum sa le incasezi. In orice caz nu asa

Bafta cu TT-u, se poate , are potential dar trebuie facut ceea ce trebuie cu banii care sunt investiti ,,, daca nu iese ce iese....


Ca idee uitati-va aici si faceti comparatii https://forum.4tuning.ro/83-car-styli...a/page-17.html

Last edited by Ali_ump; 30-07-09 at 13:29.
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 13:18   #1757
Redline Alex

Stock
 
Redline Alex's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Salut baieti. Desi n`am postat niciodata , am citit toate discutiile care au avut loc pe aici si sunt tin sa va spun , ca nu e frumos deloc ceea ce se intampla. De ce nu putem fi o cumunitate unita ? Fara certuri si fara afirmatii deplasate ? Sau cand sunt, acele certuri sa fie rezolvate pe o cale cat mai amiabila . Buddy , spui de Red Line Tuning , ca arunca cu "noroi" in altii , dar tu ce faci , prin afirmatia care ai facut`o mai sus ? "Imi cer scuze in numele meu si a colegilor de pe forum (care-s de aceasi parere cu mine) ca nu ne permitem sa facem tuning si sa ne punem NOS pe masina..pardon la numar ca altii." .
Redline Alex is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 14:20   #1758
ThunderRa

Stage 5
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 343
Member of:
[RENAULT]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Resupun ca la mine se referea cand a scris K&N. I-am replicat pe PM ca sa nu murdaresc degeaba forumul. Oricum, celor care cred ca exprimarea libera nu isi gaseste locul pe forumuri in general si pe acesta in special, le recomand sa dea un search la "netiquette".
__________________
Renaut Megane Sedan Lux Privilege 2.2 2008
1.6l 16v 110 CP
Pioneer AVH-P3100DVD, Pioneer speakers, Focal Subwoofer, Renault Sport sparks, Borbet LV4 Alloy Wheels, LLumar window film
ThunderRa is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 15:58   #1759
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

ThunderRa, foarte corectă observaţia ta din a doua frază, felicitări pentru sugestie
aleks is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 16:35   #1760
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Maine ,in parcarea stadionului municipal , orele 19:00 are loc intalnirea saptamanala a comunitii 4tuning Piatra Neamt. Cine se prezinta ???
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 16:40   #1761
ThunderRa

Stage 5
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 343
Member of:
[RENAULT]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Multumesc. Probabil e o deformatie profesionala, eu fiind moderator al unui forum destul de important in ".ro" ma mai apuca din cand in cand moderarea si cand nu am drepturile de moderare :P Imi trece repede...
ThunderRa is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 11:17   #1762
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Quote:
Originally Posted by Redline Alex View Post
Salut baieti. Desi n`am postat niciodata , am citit toate discutiile care au avut loc pe aici si sunt tin sa va spun , ca nu e frumos deloc ceea ce se intampla. De ce nu putem fi o cumunitate unita ? Fara certuri si fara afirmatii deplasate ? Sau cand sunt, acele certuri sa fie rezolvate pe o cale cat mai amiabila . Buddy , spui de Red Line Tuning , ca arunca cu "noroi" in altii , dar tu ce faci , prin afirmatia care ai facut`o mai sus ? "Imi cer scuze in numele meu si a colegilor de pe forum (care-s de aceasi parere cu mine) ca nu ne permitem sa facem tuning si sa ne punem NOS pe masina..pardon la numar ca altii." .
vezi ca ai inteles gresit??
Alex...eu nu am zis de red line sau care e denumirea clubului,eu m`am referit strict la cele 2 persoane care au sarit pe restul forum-istilor;chiar ma inteleg destul de bine cu alti membrii din clubul vostru... doar ca vedeti voi ca din cauza unora o sa aveti si voi de pierdut si e pacat,pt ca unii dintre voi chiar is persoane de treaba si merita respectul fiecaruia!
Uita-te pe tot forumu sectiunea neamt si ai sa vezi ca niciodata nu s-au facut asemenea jigniri ...mai ales ca noi suntem de ceva ani pe forum si in comunitatea asta.Intr-adevar au mai fost discutii aprinse..dar niciodata nu s-au aruncat cuvinte din astea gen "animale" ,"mai uita-te in oglinda" , "ce stii tu de tuning de masini .." "cautati-va de munca" ,"s-a umplut paharul" si nu stiu ce amenintari.
Toti am vrea sa fim uniti si sa ne fie bine ca si asa suntem o mana de oameni..dar vezi ca problema nu de la noi a plecat...ci de la cele 2 pers de la voi.Eu am vrut sa ma abtin de la comentarii dar am auzit ca s-a vorbit urat despre clubul meu si chestia asta ma deranjeaza enorm si nu cred ca am inceput sa fac panarama si sa amenint ca altii.
aici inchei orice discutie legata de acest subiect!

ON TOPIC : Care isi anunta prezenta la intalnire azi?? Eu is liber deci vin!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 11:20   #1763
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Prezent ...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 11:34   #1764
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,247
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

acolo ca de obicei , sper cu noi adidasi
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 17:28   #1765
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

vin si eu, vin si eu!!!!
sageata is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 17:58   #1766
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Si eu is liber ) vin si eu ,ca nu am mai fost de vreo luna
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 01-08-09, 09:32   #1767
Teo MTM

Stage 5
 
Teo MTM's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 417
Member of:
[Opel]
[ALFA ROMEO]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Poze nimic ?
Teo MTM is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 20:41   #1768
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

Nu are nimeni poze?
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 21:36   #1769
RyaN-
VW Driver

Stage 5
 
RyaN-'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 482
Member of:
[VW]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

eh, data viitoare va fi cu noroc speram sa apara atunci ceva poze
RyaN- is offline   Reply With Quote
Old 03-08-09, 21:45   #1770
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,247
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: --=Īntālniri săptămānale=--

nici nu prea a avut lumea ce poza, cam batea vantu pe la intalnire vineri ...in afara ca a venit Sageata si aleks , cam nimic special
VaLeX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -