Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 22-08-09, 13:46   #2941
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

ai perfecta dreptate ghici! ai uitat de numaru minim de femei care stau in masina si se joaca cu schimbatorul ...dar trecem cu vederea!!!
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 12:08   #2942
DarkDevil666

Stage 3
 
DarkDevil666's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 117
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
))))) da ce te`a apucat asa de odata??
unde vezi u ca se cearta lumea? nu avem timp pt asa cva..acuma conlucram la un eveniment national..care cred ca e primul de genul asta din ist 4tuningului...
Hai nu ma inebuni!!!...eveniment national???...chiar is curios sa vad pozele sau filmarile de duminica....si voi cu ce o sa participati: cu opelurile de 500 euro bucata???...
DarkDevil666 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 13:01   #2943
ady_lkw

Stage 3
 
ady_lkw's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 139
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

DarkDevil666
ti am trimis un mesaj la privat
ady_lkw is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 18:17   #2944
FLAME

Stage 5
 
FLAME's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 892
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by DarkDevil666 View Post
Hai nu ma inebuni!!!...eveniment national???...chiar is curios sa vad pozele sau filmarile de duminica....si voi cu ce o sa participati: cu opelurile de 500 euro bucata???...

conteaza ca oamenii concureaza cu opeluri de 500 euro/buc?important e ca lumea s-a distrat si ca a fost show:cum am spus si pe topicul cu eventul,cei care au facut drifturi au fost miezul
__________________
FLAME is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 18:32   #2945
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by DarkDevil666 View Post
Hai nu ma inebuni!!!...eveniment national???...chiar is curios sa vad pozele sau filmarile de duminica....si voi cu ce o sa participati: cu opelurile de 500 euro bucata???...
Ma care p**a mea tot ti-e problema ta? Ce tot te streseaza pe tine de opelurile baietzilor din Katana? Daca tu ai un TT si nici nu stii sa il folosesti c emai vorbesti? uite si pozele https://forum.4tuning.ro/347-piatra-n...m/page-11.html
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 18:40   #2946
askhy

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 555
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Iar se lasa cu cearta? Lasati-o fratilor mai usor.. a fost un eveniment super misto, ne-am simtit super bine, ne-am distrat, a fost show, asta zic eu ca conteaza cel mai mult
askhy is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 18:48   #2947
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Chiar a fost show, a fost frumos şi a meritat orele petrecute acolo, cu tot cu lipsa de voce cu care m-am ales, cum spuneam şi pe topicul evenimentului
aleks is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 20:07   #2948
ady_lkw

Stage 3
 
ady_lkw's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 139
Default

buddy lexx chiar stii ce e o femeie? de ce vrei tu sa vb despre ele? nu ma cunosti cauta ti de treaba

AnDrEiCama cunosti ca sa mi zici ca delirez?

ghici_robert
sa nu vb de chilometri la volan si de altele nu te baga nu faci parte din cei 6 si ne cunoastem fff bine. chilometriimeri pe an sunt minim300 ooo pe an

scturoag am o viata si stiu sa scriu dar viata mea pot sa zic ca e mai buna ca a ta deci nu te baga si cauta ti de treaba de ex. un hobby

pe cine am deranjat scuze. mii de scuze si respect. pt cei care nu stiu ce vb si vb din interes ....... va zic in fata ce am de zis. pt cei ce nu stiti ce vb nu va mai bagati pt cine nu merita

Last edited by aleks; 23-08-09 at 20:23.
ady_lkw is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 20:19   #2949
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by ady_lkw View Post
AnDrEiCama cunosti ca sa mi zici ca delirez?
Ok ,eu imi cer scuze,dar nimeni nu se mai certa pe forum cand ai intervenit tu
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 20:27   #2950
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

N-aţi putea înceta să vă certaţi?
Azi am văzut maşini de la toate cluburile, n-am văzut pe cineva să fie supărat sau nervos, numai în spatele tastelor toţi trebuie să ne scuipăm. Vă rog eu mult, hai să lăsăm prostiile şi orgoliile de cocoşi.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 20:52   #2951
ady_lkw

Stage 3
 
ady_lkw's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 139
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

imi cer scuze la toti ce i am deranjat,multi dintre voi ma cunosc deci stiu cu cine vb. din respect asta e ultima mea postare si cine mai comenteaza la adresa mea de ex. copii care nu le au crescut nici puful vom vb fata in fata **ca sa nu vb de cei ce conduc masina lu mama si tata si care inbogatesc anumite firme din oras si inteleg prin tuning ceasuri cu plasma led uri si neoane. si sunt incurajati de acestia** Inca o datata scuze pt. toti care v am suparat .Dar sincer nu asa se descrie o comunitate. ma banna ti iar?
ady_lkw is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 21:04   #2952
ghici_robert

Stage 4
 
ghici_robert's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 216
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

DarkDevil666 ai dreptate cu opelurile alea la 500 euro eu cumpar 3 olcituri de bani astia si am curajul sa te provoc la un poligon la timp oricand si cu orice masina ai tu
Sper ca nu m-am luat de vreounu cu 800 de cai si 4X4 ...si chiar daca ar fi asa ...provocarea ramane lansata prieteneste desigur nu la modul educativ si nu ar fi prima provocare pe care asi' pierdeo' dar pe mine ma tine cu o masina de 100 de euro sa provoc orice alta masina in poligon, oras sau macadam .....sa vedem daca nu cumva numai gura de unii... ) ...sper ca nu s-a suparat DarkDevil666 .... sa-mi ziceti si mie cine e ca eu nu stiu ...si daca cumva te simti ofensat DarkDevil666 ...scuze nu asta era ideea ... ideea e ca pasiunea pt. masini si soferia nu au nici o legatura cu valoarea masinii ..... eu zic ca din contra cu cat ai masina mai tare si mai valoroasa cu atat scade valoarea soferului ........ daca vei termina o cursa cu o supermasina pe locul intai ...toata lumea va sti de acea masina ...daca vei termina o cursa pe locul intai cu un cazan de dacie sau orice alta ruginatiura.....toata lumea va sti acel sofer ........
Treaba asta e exact ca la femei, lumea poate spune in doua moduri :
Are DarkDevil666 o femeie buna rau ....
sau
Este una buna rau care vb cu unu DarkDevil666
La fel e si la masini ...poti fi in umbra unei masini si acea masina sa te puna in valoare sau poti sa conduci o masina si sa o pui in valoare...... un sofer adevarat da clasa pe orice masina .....
Asa e la noi la tara aici sunt multi barbati care sunt buni soferi .... poate cu timpul o sa evoluam si noi si o sa devenim baietzasi anonimi cu masini tari

NO OFENCE

Last edited by ghici_robert; 23-08-09 at 21:07.
ghici_robert is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 21:08   #2953
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by ghici_robert View Post
DarkDevil666 ai dreptate cu opelurile alea la 500 euro eu cumpar 3 olcituri de bani astia si am curajul sa te provoc la un poligon la timp oricand si cu orice masina ai tu
Sper ca nu m-am luat de vreounu cu 800 de cai si 4X4 ...si chiar daca ar fi asa ...provocarea ramane lansata prieteneste desigur nu la modul educativ si nu ar fi prima provocare pe care asi' pierdeo' dar pe mine ma tine cu o masina de 100 de euro sa provoc orice alta masina in poligon, oras sau macadam .....sa vedem daca alti e numai gura de ei ) ...sper ca nu s-a suparat DarkDevil666 .... sa-mi ziceti si mie cine e ca eu nu stiu ...si daca cumva te simti ofensat DarkDevil666 ...scuze nu asta era ideea ... ideea e ca pasiunea pt. masini si soferia nu au nici o legatura cu valoarea masinii ..... eu zic ca din contra cu cat ai masina mai tare si mai valoroasa cu atat scade valoarea soferului ........ daca vei termina o cursa cu o supermasina pe locul intai ...toata lumea va sti de acea masina ...daca vei termina o cursa pe locul intai cu un cazan de dacie sau orice alta ruginatiura.....toata lumea va sti acel sofer ........
Treaba asta e exact ca la femei, lumea poate spune in doua moduri :
Are DarkDevil666 o femeie buna rau ....
sau
Este una buna rau care vb cu unu DarkDevil666
La fel e si la masini ...poti fi in umbra unei masini si acea masina sa te puna in valoare sau poti sa conduci o masina si sa o pui in valoare...... un sofer adevarat da clasa pe orice masina .....
Asa e la noi la tara aici sunt multi barbati care sunt buni soferi .... poate cu timpul o sa evoluam si noi si o sa devenim baietzasi anonimi cu masini tari

NO OFENCE
Raspunde pe mess sa itit dau o poza cu farasu)
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 21:17   #2954
ady_lkw

Stage 3
 
ady_lkw's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 139
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

ROBERT ESTI CUMVA AVOCAT? HAI CA NE PLICTISESTI DEJA. CAUTATI DE LUCRU PE ALT FORUM.ESTI BAIAT DE TREABA DAR VAD CA ESTI AVOCAT PE INTERES. IN TIMP OAMENII SE SCHIMBA. APROPO DE CHILOMETRI CAT FACI TU PE AN? EU CAM 300 OOO PE AN DE 6 ANI DECI LASA TE DE MESERIE
ady_lkw is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 21:30   #2955
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

ady_lkw
agresivitatea ta e exagerată, te rog frumos să-ti lămureşti problemele personale cu diverşi useri ai forumului prin mesaje private, foloseşti prea multe cuvinte tari, înjuraturi, ameninţări, care e problema? Dacă ai o răfuială personală cu anumite firme sau anumiţi useri care intră şi aici, rezolvă-le bărbăteşte, faţă în faţă, nu transforma topicul ăsta în câmp de bătaie.
Pur şi simplu am considerat că eşti un om care poate înţelege apropourile subtile, nu e nevoie să folosim metode inutile cum ar fi blocarea accesului la forum, eu te înţeleg că te supără superficialitatea unora, eu sunt crescut între şoferi de camion şi acolo lucrez de 10 ani de zile, dar să nu privim de sus pe toţi cei care au alte preferinţe sau alt mod de viaţă, nu e cazul să naştem la nesfârşit discuţii doar pentru că nu ne place ceea ce cred alţii.
aleks is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -