Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 24-08-09, 20:48   #2986
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

e suspendat contul o săptămānă, mi-am mai făcut un duşman, dar asta e, e inclus īn job
aleks is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 20:54   #2987
B16SIX

Stage 5
 
B16SIX's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 591
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by ady_lkw View Post
ROBERT ESTI CUMVA AVOCAT? HAI CA NE PLICTISESTI DEJA. CAUTATI DE LUCRU PE ALT FORUM.ESTI BAIAT DE TREABA DAR VAD CA ESTI AVOCAT PE INTERES. IN TIMP OAMENII SE SCHIMBA. APROPO DE CHILOMETRI CAT FACI TU PE AN? EU CAM 300 OOO PE AN DE 6 ANI DECI LASA TE DE MESERIE
ce ai ? CHILOMETRI
si ce te crezi asa bun?.ai sa sa luam 2 masini la fel si sa vedem care ajunge primu in luxemburg(din Piatra sunt 2014Km)
PS. bineinteles daca te tine
B16SIX is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 20:55   #2988
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
e suspendat contul o săptămānă, mi-am mai făcut un duşman, dar asta e, e inclus īn job
Nu esti singurul )
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 21:11   #2989
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by B16SIX View Post
ce ai ? CHILOMETRI
si ce te crezi asa bun?.ai sa sa luam 2 masini la fel si sa vedem care ajunge primu in luxemburg(din Piatra sunt 2014Km)
PS. bineinteles daca te tine
īţi repet, e banat, trebuie să aştepţi 7 zile să-ti poată răspunde
Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Nu esti singurul )
Sunt convins de asta

Last edited by aleks; 24-08-09 at 21:13.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 23:17   #2990
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

prieteni..haideti sa nu`i mai bagam in seama pe acesti asi ai soferitului si a tuningului si de ce nu chiar si a vietii pentru ca sincer..chiar nu merita atata atentie! Sa ne vedem noi de treburile noastre cum ne sfatuiesc si ei..ca si asa... noi tacem si facem nu ca ei...care doar vorbesc din spatele unui monitor!
nu le mai raspundeti la provocari ca iar umplem forumu de discutii din astea murdare si e pacat!
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 00:03   #2991
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
prieteni..haideti sa nu`i mai bagam in seama pe acesti asi ai soferitului si a tuningului si de ce nu chiar si a vietii pentru ca sincer..chiar nu merita atata atentie! Sa ne vedem noi de treburile noastre cum ne sfatuiesc si ei..ca si asa... noi tacem si facem nu ca ei...care doar vorbesc din spatele unui monitor!
nu le mai raspundeti la provocari ca iar umplem forumu de discutii din astea murdare si e pacat!
Buddy,degeaba ai cazan de 500 de oiro daca nu ai supercharger electric
VladM is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 00:55   #2992
RyaN-
VW Driver

Stage 5
 
RyaN-'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 482
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by buddy_lexx View Post
prieteni..haideti sa nu`i mai bagam in seama pe acesti asi ai soferitului si a tuningului si de ce nu chiar si a vietii pentru ca sincer..chiar nu merita atata atentie! Sa ne vedem noi de treburile noastre cum ne sfatuiesc si ei..ca si asa... noi tacem si facem nu ca ei...care doar vorbesc din spatele unui monitor!
nu le mai raspundeti la provocari ca iar umplem forumu de discutii din astea murdare si e pacat!
cam ai dreptate in ceea ce spui si ar fi si mai bine daca s-ar sterge unele posturi aberante, sa fie fresh forumul
stim cu totii ca este un forum public si ca oricine are acces la el dand cateva click-uri dar parca unii au o gandire mai "deosebita" si nu inteleg ca exista si niste reguli care trebuiesc respectate, apoi de cei "7 ani de acasa" care ar trebui sa se observe la fiecare dintre noi. Din pacate asistam la toate chestiile neplacute, care pe unii deranjeaza si chiar indeparteaza de a mai posta ceva pe sectiunea respectiva... si daca tot ne strangem toti in aceeasi locatie, nu ar trebui sa mai existe astfel de certuri pe forum, ci discutate face2face, probabil e mai "sanatos" asa.

Last edited by RyaN-; 25-08-09 at 01:07.
RyaN- is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 01:37   #2993
LOGDaniel

Stage 2
 
LOGDaniel's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 64
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

In primul rand nu trebuia sa le raspundeti ca sa nu mai iasa certuri, iar tu b16six nu trebuia sa te bagi aiurea in seama, ady_lkw nu ti-a reprosat nimic tie, parca nu se vroia cearta dar unii o cauta.
Si despre discutiile face2face, parca au mai fost cateva si cineva era mielusel in acea cearta, iar tu buddy daca tot sustii discutiile astea face2face vreau sa te vad vineri cum vii la prietenul tau, cel cu tt-ul si sa ii spui tot ce te deranjeaza fata-n-fata, acum doua vineri s-a auzit de undeva de unde era echipa katana "wa, hai la ala cu tt-ul" iar apoi "nu wa lasa-l" de ce nu ati venit? nu stiu exact care din voi a spus asta ca sa nu fac alte afirmatii.
Prin acest post nu am vrut sa jignesc pe nimeni dar adevarul este ca unii chiar au niste aere de vedete, de exemplu cel cu superchargerul care la fiecare post are supercharger dichisit printre cuvinte, ai orgasm cand auzi cuvantul asta?
__________________
Vand Piese si Accesorii Tuning

Last edited by LOGDaniel; 25-08-09 at 01:48.
LOGDaniel is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 09:00   #2994
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Multe orgolii, şi e drept că pe net se aruncă mai uşor cuvintele decāt live, dar asta pentru că e mai simplu să spui lucruri tari atunci cānd nu-l priveşti pe om in ochi, pe net apare o depersonalizare a celui cu care discuţi, nu neapărat devii mai nesimţit sau mai tupeist.
Cel mai bine ar fi să depăşim momentul sau o să ajunga treaba ca la Bacău, unde fix aşa s-a īntāmplat: eram cāţiva zeci de oameni pasionaţi, la fiecare īntālnire ieşeau fricţiuni şi orgolii la suprafaţă, vreme de vreun an-doi, pānă oamenii s-au plictisit şi s-a dus naibii toată distracţia, s-a spart gaşca definitiv, indiferent de tabere. Ar fi păcat...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 12:53   #2995
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

ADY_LKW daca esti banat pe celalalt cont si nu ai voie sa-ti faci altul si sa intri si mai ales sa postezi... si mai ales din bunul simt ca ai jignit majoritatea userilor, i-ai facut in toate felurile si numai tu esti destept... macar da dovada de cei 7 ani d'acasa si cere-ti scuze.
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 15:15   #2996
ghici_robert

Stage 4
 
ghici_robert's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 216
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Sunteti capabili sa va purtati matur si sa ajutati la imbunatatirea imaginii Comunitatii Auto Piatra Neamt ...indiferent de club, apartenenta politica, orientare sexuala...si daca va da voie mama sau bunica ? Completati formularul de voluntariat dar nu inainte de a citi ce scrie acolo si ce obligatii va asumati http://cant.piatra-neamt.info/
ghici_robert is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 19:55   #2997
DarkDevil666

Stage 3
 
DarkDevil666's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 117
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by LOGDaniel View Post
In primul rand nu trebuia sa le raspundeti ca sa nu mai iasa certuri, iar tu b16six nu trebuia sa te bagi aiurea in seama, ady_lkw nu ti-a reprosat nimic tie, parca nu se vroia cearta dar unii o cauta.
Si despre discutiile face2face, parca au mai fost cateva si cineva era mielusel in acea cearta, iar tu buddy daca tot sustii discutiile astea face2face vreau sa te vad vineri cum vii la prietenul tau, cel cu tt-ul si sa ii spui tot ce te deranjeaza fata-n-fata, acum doua vineri s-a auzit de undeva de unde era echipa katana "wa, hai la ala cu tt-ul" iar apoi "nu wa lasa-l" de ce nu ati venit? nu stiu exact care din voi a spus asta ca sa nu fac alte afirmatii.
Prin acest post nu am vrut sa jignesc pe nimeni dar adevarul este ca unii chiar au niste aere de vedete, de exemplu cel cu superchargerul care la fiecare post are supercharger dichisit printre cuvinte, ai orgasm cand auzi cuvantul asta?

Danutzu cum am mai spus....PANA CE NU POCNESC PE UNUL DINTRE EI NU O SA INCETEZE CU COMENTARIILE DE 2 LEI...nici o problema, o sa mai timp sa vad ce viteji sunt unuii k in spatele tastaturii au multa imaginatie...sa se uite mai intai la ei cum arata si ce fete au sau ce femei de 100 kg au si dupa aia sa isi dea cu parerea....nu mai zic de masini, ca aici sunt un pic peste 0
__________________
DARKNIGHT RACER
DarkDevil666 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 20:26   #2998
flp_e30

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 63
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

greseli se fac da nesimtirea nui o scuza,eu nu am comentat nimic asa ca nu ma comentati atata timp cat stati si nu faceti nimic



si sa nu credeti ca am ceva cu razvan.....e un baiat ok si face drift bine......dar cand chemati oameni pt shouw ........uitativa la alte evenimente
flp_e30 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 21:12   #2999
ghici_robert

Stage 4
 
ghici_robert's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 216
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

dar chiar nu are nimeni nici un film cu mine si cu farashu prin poligon ?
ghici_robert is offline   Reply With Quote
Old 25-08-09, 21:19   #3000
flp_e30

Stage 2
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 63
Default Re: Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning

am eu ca nu e bine sal pun ,strica lumea poligonu si e pacat
flp_e30 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -