Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 09-06-08, 22:28   #1591
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Cum au putut sa opreasca traficul de pe Str. Stefan cel mare pentru turul Romaniei de ciclism...poate or putea sa ne ofere si noua o strada pentru un eveniment!!!!
__________________
AUDIOCLASS
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 09-06-08, 22:46   #1592
mariusD

Stage 5
 
mariusD's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 477
Member of:
[AUDI]
[Opel]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Cel mai bine ar fi Duminica pe fermelor sa blocheze circulatia complet... pentru ca dak ar fi sa respectam si noi regulile din UE masinile mari (Tir-urile) nu ar trebui sa circule sambata/duminica asa ca nu ar avea nimeni ce sa comenteze! deci ar fi o chestie ... insa sa se anunte pt. a sti toti ca duminica circulatia e inchisa duminica...
mariusD is offline   Reply With Quote
Old 09-06-08, 22:49   #1593
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Pe Fermelor e locul ideal......da nah.....trebuie apraobari peste aprobari......e mult de munca si nimeni nu-si prinde urechile in asa ceva!!!
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 09-06-08, 23:47   #1594
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Jok3r K10 View Post
Pe Fermelor e locul ideal......da nah.....trebuie apraobari peste aprobari......e mult de munca si nimeni nu-si prinde urechile in asa ceva!!!
ma cam indoiesc ca o sa-ti inchida str. Fermelor... pt ca e varianta ....
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 17:03   #1595
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Se voteaza sus pe pagina !!!!! Sunt 2 optiuni BORA SV sau BORA NEAMT https://forum.4tuning.ro/91-suceava/80908-bora-vs-bora.html
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 19:41   #1596
NT33EXE

Stage 5
 
NT33EXE's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 959
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

hai, mai, aline...las-o balta ca acum nu mai are rost...inteleg supararea si frustrarea dar trebuie sa acceptam ca se intampla si lucruri nedorite. mai sunt si alte show-uri si acolo poate va fi altfel...
NT33EXE is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 23:04   #1597
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

n`am cuvinte ...o cacealma de toata frumusetea...
oricum s`a votat aiurea ..... masinile is ok aman2..adik fiecare e frum in felu ei....
faza tare era...daca se ducea grasanu cu bora lui..mai aveau aia atata de comentat?
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 13-06-08, 00:37   #1598
Nartik

Stage 4
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 257
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Spuneau ca nu merita premiul pt. ca e taxi...
stai linistit ca gaseau ei un motiv..
Nartik is offline   Reply With Quote
Old 13-06-08, 10:05   #1599
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Mda ...nu cred ca o intelegi John! Am cladit o comunitate si nu permit nimanui sa isi bata joc de ea ! Cu atat mai mult cu cat ne-am ridicat foarte repede si unii nu suparta sa fim mai sus ca ei!!! Asta ma seaca pe mine cel mai mult si te mai fac si pe fata!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 13-06-08, 10:39   #1600
Jok3r K10

Stage 5
 
Jok3r K10's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 937
Member of:
[VW]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Mah Alin ia mai dai in .... ca nu au ce ne face!Am vazut ce fel de oameni is si de akum ii ignoram! Doar toate chastile astea sau intamplat din ura si invidie ....ia sa fi avut ei o Bora ca a lui Geo si noi Bora lor, tot la fel se intampla aveau ce ne zice ,,ce ba voi ati venit cu o fusta si niste jante si aveti pretenti de masina tunata,,! Lasa ca o sa se intoarca roata si o sa mai fie concursuri sa vedem atunci cine are dreptate noi sau ei!!! Sau eventual ar trebui mers pe teren neutru fara nici o influenta asupra juriului sa vedem care e premiata!!!Da oricum nai cu cine .....
Cu postul asta nu vreau sa jicnesc pe nimeni ....
Jok3r K10 is offline   Reply With Quote
Old 13-06-08, 23:39   #1601
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

asta e .... nu le place masina ....sau ...le place ...si is invidiosi ...nush .... ei au vrut sa fie castigatoare Bora de la SV....si asa au si facut .... trebuie sa mergem inainte ...
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 14-06-08, 00:52   #1602
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,247
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Ghici cand intri pe net te rog da un add la : str82valli sa te rog ceva , gracias !
VaLeX is offline   Reply With Quote
Old 14-06-08, 21:06   #1603
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

ma faza asta cu bora vs bora trebuia postat numai de catre cunoscatori in domeniu tuningului nu toti pustii fara carnet (ca bine ii zicea baiatu din bacau) care nici macar nu stiu ce`i aia un body kit...sau o vopsea cameleon.(exemplu) ...voi nu tre sa puneti la suflet porcariile astea de comenturi... mi s`o partu cel mai tare la argumente Khristy care a venti cu o idee f tare cu fisa aia la care castiga implicit bora pn... chiar daca la estetica e vba de gusturile fiecaruia..sincer am mai spus culoarea si dungile alea nici mie nu`mi plac...in schimb masina e dotata frumusel cu accesorii tuning complete nu fuste si alte carpeli!
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 14-06-08, 21:54   #1604
bebebebe45

Stage 2
 
Join Date: May 2008
Posts: 26
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

sal mai eu nush ce sa intamplat la concurs nici nu stiu cand a fost.........dar nu asta ii problema ,,,in postul de mai sus al lui lexx este un paragraf care ma suparat un pic'''''''''''ma faza asta cu bora vs bora trebuia postat numai de catre cunoscatori in domeniu tuningului nu toti pustii fara carnet (ca bine ii zicea baiatu din bacau) care nici macar nu stiu ce`i aia un body kit...sau o vopsea cameleon.(exemplu) ''''''''''''''nu stiu lexx daca ai facut referire la mn .....scuze cu acest mesaj postat ,,,nu vreau sa supar pe nimeni si dak cumva am suparat pe kineva si credeti ca nu ar trebui sa mai postez atunci datima afara de pe forum(decizia vroastra)....Nu conteaza ca nu am carnat(din punctul meu de vedere) dar stiu bn ce ii ai o vopsea si alte elemente de tuning....dak am suparat pe cineva scz
bebebebe45 is offline   Reply With Quote
Old 14-06-08, 22:01   #1605
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by bebebebe45 View Post
sal mai eu nush ce sa intamplat la concurs nici nu stiu cand a fost.........dar nu asta ii problema ,,,in postul de mai sus al lui lexx este un paragraf care ma suparat un pic'''''''''''ma faza asta cu bora vs bora trebuia postat numai de catre cunoscatori in domeniu tuningului nu toti pustii fara carnet (ca bine ii zicea baiatu din bacau) care nici macar nu stiu ce`i aia un body kit...sau o vopsea cameleon.(exemplu) ''''''''''''''nu stiu lexx daca ai facut referire la mn .....scuze cu acest mesaj postat ,,,nu vreau sa supar pe nimeni si dak cumva am suparat pe kineva si credeti ca nu ar trebui sa mai postez atunci datima afara de pe forum(decizia vroastra)....Nu conteaza ca nu am carnat(din punctul meu de vedere) dar stiu bn ce ii ai o vopsea si alte elemente de tuning....dak am suparat pe cineva scz
ideea era ca multi posteaza mult si degeaba ....si ma cam indoiesc ca s-a referit la tine !...dar citeste si restul posturilor....si vezi si tu care e problema. Buddy_lexx are dreptate foarte mare...multi sunt cei care nu au deloc permis sau care nu stiu ce e ala tuning... si se dau mari cunoscatori in domeniu ...si bebe...buddy_lexx nu a spus ca x-ulescu , el doar spunea in general.
PS: stai calm ...citeste despre ce e vorba ...si apoi analizeaza inainte de a sari cu gura ( sau postul ) . Nu o lua in nume de rau !

Last edited by stefan_88; 14-06-08 at 22:06.
stefan_88 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -