Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Sibiu

Reply
 
Thread Tools
Old 31-08-10, 11:51   #136
AlexGLL

Stage 1
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 10
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Nu inteleg de unde atata GLL in discutiile astea ? Sunt sigur ca aveti mai multe de vorbit cu lumea nemultumita decat sa tot pomeniti de clubul GLL care a cautat sa stea cat mai departe de tot ce implica acest eveniment ... Imi pare rau ca numele Midnight racers a fost implicat in toata organizarea asta facuta de tot cacatu de Dani / AutoSibiuMagazine , fapt care reiese din prima pagina a topicului unde spune dani : `` Este evenimentul meu``.Eu cred ca baietii de la MR si au facut datoria care o aveau sa si aduca colegii din alte orase....

Repet nu vrem sa fim bagati in nici un fel de discutii legate de MR sau orice alt club, pt ca nu exista ... voi le creeati !

Iar faza cu pumnul ... a fost rasplata unui ``om`` care a stat langa noi atunci cand am organizat GLL Tuning Show si putem spune k a avut experienta primului eveniment.Nu a fost prima ca la noi si de aceea eram siguri ca o sa iasa mult mai bine , mai ales ce vreme frumoasa a fost...

Va rog sa incetati cu jignirile asupra Clubului GrillFest Limit Law pt ca dupa cum am spus , sunt lucruri mai importante de facut ....

Iar pt participanti , speram sa nu evite Sibiul din planurile lor si sa ne vedem cu bine la editia a II a a Gll Tuning show , la care o sa muncim foarte mult sa iasa mai bine , si sa incercam sa venim cu o schimmbare placuta pt toti participanti.... I

Iar pt organizatorii , satisfactie mai mare nu poti avea decat dupa eveniment sa auzi doar cuvinte de lauda si de bine de la PARTICIPANTI , asta trebuie sa fie primul gand cu care incepi o organizare.


IN rest , venim in viteza numele e LIMIT LAW ... pt toti baietii care au fost langa noi

Salutari pt baietii de la Shadow
AlexGLL is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 12:00   #137
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by bennjamin View Post
zicea cineva mai devreme ca a fost un show tare ca a avut de toate.
drift printre masini, unu cu enduro duminik care facea burnout pe masina lui ade peugeot 206 ala alb si arunca asfalt evident ca a facut gaura in asfalt.
si multe alte penalitati de genu.
cat despre gardul cazut nu are rost sa discutam pentru ca la masina mea stalpul a ramas si a iesit gardul cu tot de pe el si a venit pe masina si da app am avut roata de rezerva sa tina stalpul din fata masinii.

cred ca bolovanii aia ce lipseau de acolo se ocupau de organizare.

V zic cum sa rezolvat cu masina mea in mare.

Au zis ca imi face doar la auto italia reparatia si in cazul in care nu resuste sa scoata cameleonul acolo o sa plateasca atat vopseaua cat si reparatiile in alta parte.

Vopsitorul meu in schimb a zis ca el nu se mai baga dupa ei sa repare nimica daca nu iasa iar eu mai am 100g de vopsea care trebuie data in 5 straturi. va dati seama ca pana la urma urmei desi am facut o foaie cu martori o sa platesc singur reparatia si o sa imi cumpar eu vopsea. rusine mi-am expus masina pt prima data si mi-ati si belito si cineva cu ecuson de organizator mi-a spus pui un sticker si nu se vede nimik.

mrmusculo sa iti cada si tie un gard pe masina sa vedem cat o sa dramatizezi tu situatia.
Baaai, puteam sa jur. Deci acum ca tot sa scris, recunosc ca in spirit de gluma doream si eu sa postez ceva gen "nu tiau zis sa'i pui un stickar?"...dar am zis sa nu fiu nesimtit si sa vin cu glume d'astea cand tu esti in necaz...da acum sa vad ca asa tiau zis...e trist frate.
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 12:28   #138
Alex-CST

Stage 1
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 21
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by AlexGLL View Post
Nu inteleg de unde atata GLL in discutiile astea ? Sunt sigur ca aveti mai multe de vorbit cu lumea nemultumita decat sa tot pomeniti de clubul GLL care a cautat sa stea cat mai departe de tot ce implica acest eveniment ... Imi pare rau ca numele Midnight racers a fost implicat in toata organizarea asta facuta de tot cacatu de Dani / AutoSibiuMagazine , fapt care reiese din prima pagina a topicului unde spune dani : `` Este evenimentul meu``.Eu cred ca baietii de la MR si au facut datoria care o aveau sa si aduca colegii din alte orase....

Repet nu vrem sa fim bagati in nici un fel de discutii legate de MR sau orice alt club, pt ca nu exista ... voi le creeati !

Iar faza cu pumnul ... a fost rasplata unui ``om`` care a stat langa noi atunci cand am organizat GLL Tuning Show si putem spune k a avut experienta primului eveniment.Nu a fost prima ca la noi si de aceea eram siguri ca o sa iasa mult mai bine , mai ales ce vreme frumoasa a fost...

Va rog sa incetati cu jignirile asupra Clubului GrillFest Limit Law pt ca dupa cum am spus , sunt lucruri mai importante de facut ....

Iar pt participanti , speram sa nu evite Sibiul din planurile lor si sa ne vedem cu bine la editia a II a a Gll Tuning show , la care o sa muncim foarte mult sa iasa mai bine , si sa incercam sa venim cu o schimmbare placuta pt toti participanti.... I

Iar pt organizatorii , satisfactie mai mare nu poti avea decat dupa eveniment sa auzi doar cuvinte de lauda si de bine de la PARTICIPANTI , asta trebuie sa fie primul gand cu care incepi o organizare.


IN rest , venim in viteza numele e LIMIT LAW ... pt toti baietii care au fost langa noi

Salutari pt baietii de la Shadow



ALEXXXXXXXXXX ai uitat de noi :X =))

glumesk coaie eu fak parte din GLL :X

DE AICI DE LA SIBIU INDIRECT TRANSMITE PT FANI DE MASINI URMATOARELE CUVINTE !!!!!! ! ! ! ! ! !
GLL nu are nici o treaba cu acest eveniment si cu organizarea lui ! ms
Alex-CST is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 12:42   #139
flaviuf

Stage 5
 
flaviuf's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 415
Member of:
[RENAULT]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Epic fail
flaviuf is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 13:44   #140
VioLo69

Stage 2
 
VioLo69's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 66
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

of of of
sunt dezamagit sa vad atata rautate pe tot topicul asta de cacao
fratilor .......daca nu era faza aia cu cartul , gardul , si boxul era ok??cred ca da .....mie unul mia placut
dc draq tot scoateti in evidenta gll si mr........rivalitati si alte chestii de genul
bah fratilor ......sa va fie clar la toti ........nimeni nu are treaba cu nimeni
respect gll(lascu , teusan,beniamin, baiatul cu furia verde......si majoritatea - aia nu ineamna toata lumea - sunt oameni cu care poti purta o discutie calma ca intre oameni mari )
o singura treaba trebuie sa intelegeti voi .......cele 2 parti care au avut implicare la ev au avut 2 scopuri opuse ..........o parte care urmarea profitul si alta care era pasiunea............daca intelegeti e ok daca nu .........asta e .
sincer va spun ca lumea vb dar vb aiurea .........dar nu stiu dc ma chinui sa explic aici ..........au fost greseli ..........din ele invatatm ............au fost oameni de cacao ..........de care o sa ne ferim ........au fost multe ....dar au fost.......ce a ramas.........lectiile invatate din toata treaba asta rele si bune

va salut si e ultima oara cand o sa mai citesc topicul asta care deja o ia in dramatism , sf ,basme , si .......mai bine las'asa.......hai ciao
VioLo69 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 14:07   #141
AlexGLL

Stage 1
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 10
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by Alex-CST View Post
ALEXXXXXXXXXX ai uitat de noi :X =))

glumesk coaie eu fak parte din GLL :X

DE AICI DE LA SIBIU INDIRECT TRANSMITE PT FANI DE MASINI URMATOARELE CUVINTE !!!!!! ! ! ! ! ! !
GLL nu are nici o treaba cu acest eveniment si cu organizarea lui ! ms
n am uitat , alexica .... abia astept sa ne vedem cu bine...

nu inteleg daca atat respect pt GLL , nu cred ca era ceva sa puna melodia aia o data de 2 ori ... nu ?

Last edited by AlexGLL; 31-08-10 at 14:12.
AlexGLL is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 14:20   #142
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

De ce nu dati fratilor note? de la 1 la 10? Eu nu votez ca nu am fost acolo decat duminica dimineata...nu stiu ce s-a intamplat, dar as dori mai multe poze, daca tot e topic despre eveniment...sau nu a facut nimeni poze?
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 14:56   #143
IonutGLL

Stage 1
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 11
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by Bfair View Post
) ionut tati, sa inteleg ca vei fi vreunu din gll, lingai si pupincuristi si oameni de nimik sunteti voi ! si stii de ce? probabil ca nu, i-a fa un pic de investigatii si intreabati presedintele si pe ceilalti membrii de baza dak dani o fost bun atunci cand v-o ajut si s-o implicat cum o putut in realizarea evenimentului vostru.

O fost bun atunci si baiat gigel, si in schimb ce primeste acum de la voi cutzite pe la spate.

Ba tati ba, fiti baieti si tineti-va gura daca nu stiti toate povestile
nu sunt membru GLL ... sunt FAN GRILLFEST ... si dani a mancat si a baut pe gratis acolo impreuna cu mai multi ...iar nevestei lui beni i`au luat bani la intrare ca a venit sa`i aduca o sticla de apa si un sandwich ... si da A FOST baiat gigel ...si nu a primit doar cutite pe la spate ... parca a primit si pumni in fata . spune`ti numele nu te ascunde in spatele lui MR FAIL...scuze ...BFAIR

Last edited by IonutGLL; 31-08-10 at 15:02.
IonutGLL is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 15:05   #144
AlexGLL

Stage 1
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 10
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Va rog incetati cu discutiile astea si limitati va doar la pareri despre eveniment si poze ...
AlexGLL is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 15:06   #145
craziyass

Stage 4
 
craziyass's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 280
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by AlexGLL View Post
Nu inteleg de unde atata GLL in discutiile astea ? Sunt sigur ca aveti mai multe de vorbit cu lumea nemultumita decat sa tot pomeniti de clubul GLL care a cautat sa stea cat mai departe de tot ce implica acest eveniment ... Imi pare rau ca numele Midnight racers a fost implicat in toata organizarea asta facuta de tot cacatu de Dani / AutoSibiuMagazine , fapt care reiese din prima pagina a topicului unde spune dani : `` Este evenimentul meu``.Eu cred ca baietii de la MR si au facut datoria care o aveau sa si aduca colegii din alte orase....

Repet nu vrem sa fim bagati in nici un fel de discutii legate de MR sau orice alt club, pt ca nu exista ... voi le creeati !

Iar faza cu pumnul ... a fost rasplata unui ``om`` care a stat langa noi atunci cand am organizat GLL Tuning Show si putem spune k a avut experienta primului eveniment.Nu a fost prima ca la noi si de aceea eram siguri ca o sa iasa mult mai bine , mai ales ce vreme frumoasa a fost...

Va rog sa incetati cu jignirile asupra Clubului GrillFest Limit Law pt ca dupa cum am spus , sunt lucruri mai importante de facut ....

Iar pt participanti , speram sa nu evite Sibiul din planurile lor si sa ne vedem cu bine la editia a II a a Gll Tuning show , la care o sa muncim foarte mult sa iasa mai bine , si sa incercam sa venim cu o schimmbare placuta pt toti participanti.... I

Iar pt organizatorii , satisfactie mai mare nu poti avea decat dupa eveniment sa auzi doar cuvinte de lauda si de bine de la PARTICIPANTI , asta trebuie sa fie primul gand cu care incepi o organizare.


IN rest , venim in viteza numele e LIMIT LAW ... pt toti baietii care au fost langa noi

Salutari pt baietii de la Shadow
Amin to that!
craziyass is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 15:15   #146
Tuthankamon

Stock
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 3
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

ba baieti, dupa cum am spus inainte, lumea vorbeste mult din auzite. si pt domnul liwione, pe care nu il cunosc personal, doar din auzite si din vedere: nu cred ca te.ar fi refuzat cineva de la standul midnight daca veneai si iti spuneai dorinta legata de melodie

oricum cu toate discutiile care au fost generalizate pe forum, in care are de tras numele midnight (din pacate), speram macar pe viitor ca oamenii sa se inteleaga mai bine unii cu altii

dupa cum spunea si vio, RESPECT GLL...nu doar pe forum ci si pe strada
Tuthankamon is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 16:34   #147
TM92VIC

Stage 5
 
TM92VIC's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 753
Member of:
[Honda]
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

https://www.youtube.com/watch?v=3dZpmSwG_HI

https://www.youtube.com/watch?v=UmqQV...layer_embedded
TM92VIC is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 17:00   #148
CoBrA69

Stage 2
 
CoBrA69's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 27
Member of:
[AUDI]
[2 Roti]
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

TM92VIC foarte tari clipurile ...tot respectul din partea mea..super bestiale cat despre rivalitati ...nu mai vorbiti va rog pt ca acest topic a fost deschis ca oamenii care au fost prezenti mai mult sau mai putin la acest eveniment sa isi exprime parerea legata de eveniment nu despre rivalitati si alte ***-uri de astea!!! treburile cu accidentele,bataia,si alte lucruri care s-au petrecut acolo, lucruri nefericite sunt alta.fiecare isi exprima parerea despre show si isi exprima neajunsurile sau problemele intampinate,iar cele care s-au petrecut direct din vina organizatorilor ,organizatorii sa speram ca vor niste concluzii si vor face tot ce le sta in putinta sa remedieze probleme care trebuie si pot fi remediate.atat am avut de spus! daca vor trece cu vederea peste postul meu n-au decat,dar sa fie constienti ca o parte din probleme pot fi rezolvate cu bun simt si daca le pasa si cu vorba buna,iar in final daca totul iese bine s-ar putea ca multe din criticile precedente sa dispara si pana la urma la urmatorul show sa revina din nou cei care au participat cu conditia ca aceste greseli sa nu se mai repete! dar inca o data pt cei care citesc prea repede si nu apuca sa proceseze informatia in cap,repet probleme care inca pot fi remediate trebuiesc remediate cat mai repede cu putinta.si daca aveti noroc toate discutiile care alcatuiesc o imagine proasta acestui show in mare parte ar putea sa dispara.o zi buna!

iar pt toti participantii sper sa ne revedem cu bine la cat mai multe show-uri si fara incidente de genu. respect!
CoBrA69 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 17:19   #149
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Ca de obicei, clipuri superbe de la shadowcrew. Felicitari!
22VIN is offline   Reply With Quote
Old 31-08-10, 17:26   #150
CoBrA69

Stage 2
 
CoBrA69's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 27
Member of:
[AUDI]
[2 Roti]
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

niste poze facute de mine...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	P280810_15.49.jpg
Views:	80
Size:	1.61 MB
ID:	1634673   Click image for larger version

Name:	P280810_15.49_[01].jpg
Views:	82
Size:	1.48 MB
ID:	1634674   Click image for larger version

Name:	P280810_15.50.jpg
Views:	82
Size:	1.44 MB
ID:	1634675  

Click image for larger version

Name:	P280810_15.50_[01].jpg
Views:	76
Size:	1.56 MB
ID:	1634676   Click image for larger version

Name:	P280810_16.27.jpg
Views:	98
Size:	1.72 MB
ID:	1634682   Click image for larger version

Name:	P280810_16.28.jpg
Views:	73
Size:	1.47 MB
ID:	1634683  

Click image for larger version

Name:	P280810_16.28_[01].jpg
Views:	64
Size:	1.46 MB
ID:	1634684   Click image for larger version

Name:	P280810_16.28_[02].jpg
Views:	83
Size:	1.47 MB
ID:	1634685   Click image for larger version

Name:	P280810_16.29.jpg
Views:	80
Size:	1.45 MB
ID:	1634686  

Click image for larger version

Name:	P280810_16.29_[01].jpg
Views:	84
Size:	1.38 MB
ID:	1634687   Click image for larger version

Name:	P280810_16.29_[02].jpg
Views:	68
Size:	1.28 MB
ID:	1634688   Click image for larger version

Name:	P280810_16.29_[04].jpg
Views:	69
Size:	1.50 MB
ID:	1634689  

Click image for larger version

Name:	P280810_16.36.jpg
Views:	108
Size:	1.55 MB
ID:	1634690   Click image for larger version

Name:	P280810_16.36_[02].jpg
Views:	102
Size:	1.59 MB
ID:	1634691   Click image for larger version

Name:	P280810_18.45.jpg
Views:	79
Size:	1.47 MB
ID:	1634697  

CoBrA69 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -