Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Sibiu

Reply
 
Thread Tools
Old 02-09-10, 21:06   #181
autosportevent

Stage 2
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 25
Smile Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by Bughilas View Post
Mai fratilor tinand cont ca la Sibiu a fost cel de-al doilea eveniment de TUNING probabil nu toata lumea are experienta unui alt oras cu 20 de organizari si 20 de cluburi auto sportive.
Nu ti tot una cand pleci de la eveniment cu masina mai mult sau mai putin sifonata dar se pare ca sunt pe aici persoane cat de cat iritate de ceea ce au putut realiza alti colegi de-ai lor.
Nu poti compara acest eveniment cu unul de la Bucuresti din Romexpo.Totusi aici a fost in aer liber unde au fost cam uitata partea cu siguranta participantilor.
Parerile sunt impartite si tot timpul vor exista incoveniente de oricum ar iesi....
ok
habar nu aveti cate costuri sunt la un asemenea eveniment si mai ales sa ai si norocul sa nu ai sponsori ii si mai placut eu va promit ca o sa organizez la sibiu un eveniment tuning & barnout dar pentru a nu risca cum se risca la actualele organizari o sa va pretind suma de inscriere sa acopar chieltuielile sa nu patim cum a fost acum la sibiu sa vad mai vine cineva? E tin sa va anunt ca 10 sigur vin , cei care stiu ce inseamna sa platesti cazare, chiri la parcari , reclama , inchirieri garduri si materiale de organizare ....este cineva curios sa stie la ce suma ajunge chiestea asta la un eveniment pe zi in sibiu ?daca vreti sa aflati va spun eu iar securitatea a fost asigurata o firma de paza daca nu ati vazut anuntul si va pot dovedi o avem partenera la eveniment
autosportevent is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 21:20   #182
IonutGLL

Stage 1
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 11
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by autosportevent View Post
ok
habar nu aveti cate costuri sunt la un asemenea eveniment si mai ales sa ai si norocul sa nu ai sponsori ii si mai placut eu va promit ca o sa organizez la sibiu un eveniment tuning & barnout dar pentru a nu risca cum se risca la actualele organizari o sa va pretind suma de inscriere sa acopar chieltuielile sa nu patim cum a fost acum la sibiu sa vad mai vine cineva? E tin sa va anunt ca 10 sigur vin , cei care stiu ce inseamna sa platesti cazare, chiri la parcari , reclama , inchirieri garduri si materiale de organizare ....este cineva curios sa stie la ce suma ajunge chiestea asta la un eveniment pe zi in sibiu ?daca vreti sa aflati va spun eu iar securitatea a fost asigurata o firma de paza daca nu ati vazut anuntul si va pot dovedi o avem partenera la eveniment
toata lumea a inteles gresit chestia cu evenimentul ... stim cate costuri sunt si cat stres ...baietii de la Midnight au fost si sunt OK,niciodata nu a fost GLL vs Midnight au fost doar vorbe aruncate de unul si altul aiurea ....fiindca nu cred ca,daca s`au intalnit un membru GLL cu un membru Midnight nu s`au salutat si nu au vb depinde de conjunctura ...evenimentul a fost ok din punct de vedere al show`ului facut acolo cu toate ca au fost probleme ... oricui putea sa`i cada gardul ...sau sa scape cartul sau masina in alte masini ... toata chestia care a fost in totalitate foarte penibila a fost faza in care Dani a dat in Livione si banii de intrare la insotitori ...cand faci un eveniment o faci din pasiune,si banii care reies din acest tuning show parerea mea ar trebui sa acopere doar cheltuielile facute de cazare,inchiriat garduri,toalete etc...cand faci un show pt bani ...niciodata nu o sa iasa ...




PS: se scrie BURNOUT nu BARNOUT
IonutGLL is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 22:12   #183
autosportevent

Stage 2
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 25
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by IonutGLL View Post
toata lumea a inteles gresit chestia cu evenimentul ... stim cate costuri sunt si cat stres ...baietii de la Midnight au fost si sunt OK,niciodata nu a fost GLL vs Midnight au fost doar vorbe aruncate de unul si altul aiurea ....fiindca nu cred ca,daca s`au intalnit un membru GLL cu un membru Midnight nu s`au salutat si nu au vb depinde de conjunctura ...evenimentul a fost ok din punct de vedere al show`ului facut acolo cu toate ca au fost probleme ... oricui putea sa`i cada gardul ...sau sa scape cartul sau masina in alte masini ... toata chestia care a fost in totalitate foarte penibila a fost faza in care Dani a dat in Livione si banii de intrare la insotitori ...cand faci un eveniment o faci din pasiune,si banii care reies din acest tuning show parerea mea ar trebui sa acopere doar cheltuielile facute de cazare,inchiriat garduri,toalete etc...cand faci un show pt bani ...niciodata nu o sa iasa ...




PS: se scrie BURNOUT nu BARNOUT

ionut multumesc sunt si eu ca si tine si ca altii om si mai si gresesc frate respect nu trebuie sa purtam dujmanie trebuie sa avem curajul sa mergem inainte dar sa avem mare grija de cine implicat in organizare si cine se ocupa de bilete si de gestionarea baniilor
autosportevent is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 22:16   #184
IonutGLL

Stage 1
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 11
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by autosportevent View Post
ionut multumesc sunt si eu ca si tine si ca altii om si mai si gresesc frate respect nu trebuie sa purtam dujmanie trebuie sa avem curajul sa mergem inainte dar sa avem mare grija de cine implicat in organizare si cine se ocupa de bilete si de gestionarea baniilor
da nu poarta nimeni dusmanie ...unde e dani ? nu mai posteaza nimic? nu e de gasit nicaieri ... cautati`l si luati banii ... dupa mine ...el e toata vina ...


IUBESC GLL.........RESPECT MIDNIGHT
IonutGLL is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 22:22   #185
sikanu

Stock
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 5
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

domnul autosportevent cine esti u te-ai putea prezenta si u frumos un pic ?
sikanu is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 22:24   #186
d3zaxat

Stock
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 3
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

ma fratilor din cate stiu eu Stefan a umblat dupa aprobari si toate nu alti si in plus mam intalit cu el la prefectura si voia sa faca pista de burnout securizata dar cineva din organizare nu era de acord cu chestia asta...
d3zaxat is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 22:40   #187
autosportevent

Stage 2
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 25
Exclamation Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by sikanu View Post
domnul autosportevent cine esti u te-ai putea prezenta si u frumos un pic ?
da daca ai ceva de vb cu mine scrie acelas id si la mes si vb
fara nici un fel de problema
autosportevent is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 22:42   #188
autosportevent

Stage 2
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 25
Thumbs up Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by d3zaxat View Post
ma fratilor din cate stiu eu Stefan a umblat dupa aprobari si toate nu alti si in plus mam intalit cu el la prefectura si voia sa faca pista de burnout securizata dar cineva din organizare nu era de acord cu chestia asta...
d3zaxat intradevar asa este dar nimeni nu stie poate 2-3 pers din gll si vre-0 4-5 din MIDNIGHT.
autosportevent is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 22:43   #189
sikanu

Stock
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 5
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

da pe forum nu putem vb nu bag toti necunoscuti in mess
sikanu is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 22:49   #190
sikanu

Stock
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 5
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

u ai facut parte din organizare?
sikanu is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 22:52   #191
Tuthankamon

Stock
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 3
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

baaaa )) ma pufneste rasul de fiecare data cand intru pe forumul asta de 2 lei ))) domnul sabin prezintate oamenilor )) ca deja esti luat la 11 metrii =))) mai bine beti o cafea impreuna ma decat sa stati aici pe forum sa va fierbeti creierasul ))
Tuthankamon is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 23:14   #192
sikanu

Stock
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 5
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

yo am impresia ca nu il sti foarte bn pe danii . danii o facut evenimentul asta numa pt banii ca i numa dupa banii pakat de masiniile care or fost si care or fost avariate . oricum nu vreau sa va zic ca cu pinky nu ramane asa o sa va dea in judecata
sikanu is offline   Reply With Quote
Old 02-09-10, 23:46   #193
autosportevent

Stage 2
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 25
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by sikanu View Post
yo am impresia ca nu il sti foarte bn pe danii . danii o facut evenimentul asta numa pt banii ca i numa dupa banii pakat de masiniile care or fost si care or fost avariate . oricum nu vreau sa va zic ca cu pinky nu ramane asa o sa va dea in judecata
noapte buna lume sanatate si virtute sa bem si sa mancam ca bani se duc la danii? buget pentru anu viitor cand o sa faca eveniment in poplaca ca in sibiu sigur nu mai face . va garantez eu .sunt sibian si nu sunt de acord sa ne faca de rusine orasul nimeni
autosportevent is offline   Reply With Quote
Old 03-09-10, 01:01   #194
PisySb

Stock
 
PisySb's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 5
Smile Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

*Vreau sa multumesc foarte mult celor care au postat filmulete cu evenimentul pe internet (nu ma asteptam sa fie atatea)

*Incerc cat mai repede sa postez pe forum poze profi cu toate masinile, ptr ca voi sa puteti avea acces la ele

*Imi pare rau pentru toate evenimentele neplacute din cadrul evenimentului si sincer sper sa se rezolve cat mai repede, pot spune ca am avut foarte multe lectii de invatat pe urma acestui eveniment si o sa ne remediem greselile.

Sa ne vedem la cat mai multe show-uri cu bine!

Respect pasionatilor auto, Pisy ( viitor membru MR filiala Sibiu, o parte din organizare )
PisySb is offline   Reply With Quote
Old 03-09-10, 11:44   #195
autosportevent

Stage 2
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 25
Default Re: Sibiu Auto Moto Show 28-29 aug 2010

Quote:
Originally Posted by PisySb View Post
*Vreau sa multumesc foarte mult celor care au postat filmulete cu evenimentul pe internet (nu ma asteptam sa fie atatea)

*Incerc cat mai repede sa postez pe forum poze profi cu toate masinile, ptr ca voi sa puteti avea acces la ele

*Imi pare rau pentru toate evenimentele neplacute din cadrul evenimentului si sincer sper sa se rezolve cat mai repede, pot spune ca am avut foarte multe lectii de invatat pe urma acestui eveniment si o sa ne remediem greselile.

Sa ne vedem la cat mai multe show-uri cu bine!

Respect pasionatilor auto, Pisy ( viitor membru MR filiala Sibiu, o parte din organizare )
multumim celor care ne inteleg celor care sunt alaturi de noi si nu in ultimul rand pisi poze cat mai multe ca lumea e ofensata de ce apar atatea poze si filmulete mai mult decat cele de la bucuresti bafta si nu uitati suntem oameni si trebuie sa ne ajutam la nevoie nu sa ne ingropam . (sabin-stefan AUTOSPORTEVENT SIBIU)

Last edited by autosportevent; 03-09-10 at 12:12.
autosportevent is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -