Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 11-07-09, 12:51   #496
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Fac canamicina vreo 9 luni de acum incolo... abia pot sa mai dorm pe burta..
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-09, 15:41   #497
GJ 64 GAB

Stage 5
 
GJ 64 GAB's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,033
Member of:
[Moderators]
[Hyundai]
[Opel]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Deci... Durere ingrozitoare timp de 9 zile ( incontinuu ) de masea... Pumn luat in plina figura ( mi-a rupt nasul )... Accident rutier unde mi-am rupt mana si mi-am spart arcada... si foarte multe cucuie de la foarfeci ( fotbal ) pe asflat ... etc....
__________________

Prietenii adevăraţi se gāndesc mereu la tine!
R.I.P, Adiţă!

Tragedia vietii este ca imbatranim prea devreme si devenim intelepti prea tarziu.
GJ 64 GAB is offline   Reply With Quote
Old 13-07-09, 22:49   #498
KrYpToN
VW Driver

Stage 5
 
KrYpToN's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,453
Member of:
[VW]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

cea mai mare durere fizica am avuto prin clasa a 2 a cand mia cazut un ghiveci cu flori in cap si am lesinat si mam trezit la spital )) numi aduceam nmk aminte atunci miau zis doctorii si parinti ce am patit
__________________
KrYpToN is offline   Reply With Quote
Old 14-07-09, 12:40   #499
GJ 64 GAB

Stage 5
 
GJ 64 GAB's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,033
Member of:
[Moderators]
[Hyundai]
[Opel]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Quote:
Originally Posted by KrYpToN View Post
cea mai mare durere fizica am avuto prin clasa a 2 a cand mia cazut un ghiveci cu flori in cap si am lesinat si mam trezit la spital )) numi aduceam nmk aminte atunci miau zis doctorii si parinti ce am patit
Te rog scrie si tu corect. Arunca un ochi aici ... e foarte deranjant sa vezi pe cineva ca scrie asa, alan dala!
GJ 64 GAB is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 12:38   #500
driver_xs

Stage 5
 
driver_xs's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 616
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

cea mai cumplita durere am trait-o cand fata de care imi place mi-a zis ca suntem doar amici
driver_xs is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 15:54   #501
GJ 64 GAB

Stage 5
 
GJ 64 GAB's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,033
Member of:
[Moderators]
[Hyundai]
[Opel]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Quote:
Originally Posted by driver_xs View Post
cea mai cumplita durere am trait-o cand fata de care imi place mi-a zis ca suntem doar amici
Te cred, frate!... Pe oricine ar durea asta... Eu nu am simtit-o niciodata dar cred ca as fi distrus...
GJ 64 GAB is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 16:09   #502
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

intradevar doare...dar de aici pana la a spune ca e cea mai cumplita durere...shit... te compatimesc...
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 16:12   #503
GJ 64 GAB

Stage 5
 
GJ 64 GAB's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 6,033
Member of:
[Moderators]
[Hyundai]
[Opel]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
intradevar doare...dar de aici pana la a spune ca e cea mai cumplita durere...shit... te compatimesc...
Ai patit-o si tu?...
GJ 64 GAB is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 16:58   #504
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
intradevar doare...dar de aici pana la a spune ca e cea mai cumplita durere...shit... te compatimesc...
Chill , a trecut / o sa treaca / probabil ca vor mai fii astfel de momente , nu stii nicciodata , tot ce trebuie sa faci este sa fii intotdeauna tare sa nu te lasi de la nimic , eu spun pe propria experienta ...si eram si mai mica atunci stii despre ce zic ... am suferit / am plans / m-am dat cu capul de pereti pana am zis da gata frate ca ajunge

Nu zic acuma ca daca s-ar mai intampla ceva de genu o sa fiu tare ( mai ales acuma cand totul e prea frumos si oricum eu cred ca nu o sa se intample nimic ) ceea ce zic este ca eu sunt una dintre persoanele mai "moi" si nu e bine deloc , pentru ca unele persoane plang din cauza "baiatului/fetei" dar pe "baiat sau fata" nu il/o intereseaza ( unele cazuri ) dar totusi noi stam si bocim , si pentru ce ? Pentru un lucru care nu l-am "gasit" in momentul respectiv ?

Soarta ne rezerva fiecaruia cate un gram de bucurie ...tot ce trebuie sa facem este sa asteptam...

Quote:
Originally Posted by GJ 64 GAB View Post
Ai patit-o si tu?...
Deci tu stai calm o sa vina si vremea ta , nu e prima si nici ultima , stiu cum e iubirea , dar o sa treaca la un moment dat , si probabil ca o sa-si dea seama ca a facut o prostie daca o sa dea peste unu ( jalnic ) , life goes on !

Be smart !
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 17:22   #505
Lecca

Stage 5
 
Lecca's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 389
Member of:
[KIA]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
intradevar doare...dar de aici pana la a spune ca e cea mai cumplita durere...shit... te compatimesc...
ce putea sa spuna o fata... asta e una dintre cele mai tragice chestii care ni se pot intampla :P senzatia de furie si incapacitate de a face ceva (nu te poti supara pe ea pt ca tii la ea, nu poti renunta la ea) nu seamana cu nimic altceva. Una e cand te trimite la plimbare (nu esti pentru ea) alta e cand te numeste amic, un biet catelush salivand pe langa ea. d'asta n-am reusit sa am amice fara sa se ajunga la ... "greseli"
off topic: daca vreo fata isi inchipuie ca amicii pe care ii are nu avut/au fantezii cu ele inseamna ca nu stiu pe ce lume traiesc. in general amicii, in rare cazuri, sunt de conjunctura si pe parcurs vor ajunge sa va doreasca, sau v-au dorit de la bun inceput. cunoscand situatia, am ajuns sa ma cert cu fiecare prietena pe tema asta, cand ii spuneam sa-si trimita labagii la plimbare am avut dreptate de fiecare data, pt ca atunci cand sunt trimisi la plimbare recunosc cat de mult vroiau sa va puna mana pe veverita
__________________
ProCeed 1.6 126hp
Golf 5 1.9TDI DSG

Last edited by Lecca; 23-07-09 at 17:25.
Lecca is offline   Reply With Quote
Old 23-07-09, 17:50   #506
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Quote:
Originally Posted by Lecca View Post
ce putea sa spuna o fata... asta e una dintre cele mai tragice chestii care ni se pot intampla :P senzatia de furie si incapacitate de a face ceva (nu te poti supara pe ea pt ca tii la ea, nu poti renunta la ea) nu seamana cu nimic altceva. Una e cand te trimite la plimbare (nu esti pentru ea) alta e cand te numeste amic, un biet catelush salivand pe langa ea. d'asta n-am reusit sa am amice fara sa se ajunga la ... "greseli"
off topic: daca vreo fata isi inchipuie ca amicii pe care ii are nu avut/au fantezii cu ele inseamna ca nu stiu pe ce lume traiesc. in general amicii, in rare cazuri, sunt de conjunctura si pe parcurs vor ajunge sa va doreasca, sau v-au dorit de la bun inceput. cunoscand situatia, am ajuns sa ma cert cu fiecare prietena pe tema asta, cand ii spuneam sa-si trimita labagii la plimbare am avut dreptate de fiecare data, pt ca atunci cand sunt trimisi la plimbare recunosc cat de mult vroiau sa va puna mana pe veverita

Iti dau dreptate ...eu de mica am avut prieteni ( ma refer la amici ) , numai baieti , si toti imi spuneau ce e bine pentru mine si ce nu .
Dau un mic exemplu...nu zic ca nu am cunostinte sau n-am avut prietene si fete dar ...acel mic exemplu fiind : ma duceam cu ea la cumparaturi ..si cand probam ceva fix zicea "fata , iti sta super bine " sau cand alegeam ceva " e prefect , ideal " si cand ma vedeau baietii ...bhai faci misto de mine ?
Daca ma duceam cu baietii " ma nu imi place ...ti-ar sta mai bine cu haina x sau y " asta nu te avantajeaza ( chestia asta n-am auzit-o de la nici-o fata ) .
Am avut si amici care s-au dat la mine dar am sfarsit frumos printr-o simpla conversatie de a ramane doar amici si au inteles , fara sa ne stricam relatia de prietenie si culmea e ca si acuma am aceeiasi gashka neschimbata


ON
Una dintre dureriile cumplite care le-am avut pe parcursul vietii , a fost cand intr-o excursie de 1 luna in Turul Europei , m-a muscat un paianjen veninos in autocar noaptea si cand m-am trezit de dimineata aveam glezna cat o buturuga ...foarte foarte umflata ...si aveam dureri groaznice + ca ma manca de muream , un baiat mi-a scos veninul din picior si in momentul ala am crezut ca mor de durere , pur si simplu numai puteam la un moment dat nu-mi mai simteam deloc piciorul era foarte usor dar durerea aia de interior se acumulase , aveam piciorul vanat ...si asa 1 saptamana din aceea luna am stat mai mult in autocar ca nu puteam sa merg , nu puteam sa-mi tin piciorul drept iar toata lumea vizita si eu la peste 40 de grade stateam in autocar ca soferii erau plecati si nu au lasat aerul deschis ...si asa am avut eu una dintre cele mai cumplite dureri ...sunt alergica daia s-a intamplat sa fie asa de grav , am luat si pastile antialergice si de toate ...si tot am stat 1 saptamana pe bara ...

Last edited by DTH; 23-07-09 at 17:55.
DTH is offline   Reply With Quote
Old 24-07-09, 08:35   #507
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default

auleo...s-a interpretat total gresit postul meu
eu m-am referit la faptul ca intradevar doare... dar nu e nici pe departe "cea mai cumplita durere" !!! Acum sper ca s-a inteles ideea mea..

!!!!!

trecem peste subiectul asta???

Quote:
Originally Posted by EaGle View Post
Va rog frumos sa ramaneti la subiectul topicului, si ma refer la dureri fizice. Dureri psihice sau sufletesti, cum vreti sa le spuneti, toti am avut, toti am trecut prin asta si poate o sa mai trecem. Pe toti ne-au parasit gagicile (sau iubitele, cum vreti sa le spuneti), este un lucru normal...asta e omul, nu trebuie sa ne plangem . Viata este alcatuita din asta si parerea mea este ca astea sunt lucruri personale care cel mai bine este sa ramana numai ale noastre, fac parte din identitatea noastra. Inca o data va rog, continuati topicul asa cum a fost inceput !
__________________
Menorah Hora

Last edited by Sasha; 24-07-09 at 08:40.
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 18:54   #508
miluch
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 0
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

pus la loc oase dupa fractura ... fara anestezie.
miluch is offline   Reply With Quote
Old 23-08-09, 19:00   #509
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

cea mai cumplita durere a fost trezirea de la operatia de apendicita... CHIAR DOARE al naibii de rau ! A doua durere dupa asta.. a fost la multi ani..... nu mi-am facut incalzirea, si trebuia sa fac sprinturi..am facut unul..bun ( nu si pt mine ).. am zis sa mai incerc odata sa scot mai bine, si boing.. s-a rupt muschiul de la piciorul drept! Primele 4 zile erau un chin absolut.
__________________

dolb is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 01:25   #510
WhiteRaven
Toyota Driver

Stage 5
 
WhiteRaven's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 588
Member of:
[Toyota]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

... cand mi-am rupt o unghie .. restul sunt mizilicuri
WhiteRaven is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -