Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 01-03-06, 16:38   #1
George_P.
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
George_P.'s Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,393
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[DAEWOO]
Default Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Ce dureri fizice/psihice ati trait pana acum ??
Eu cel putin am cazut in cap de pe bicicleta,am cazut si in dinti(retezandu-mi unul,prin clasa a 3-a) si nu e foarte placut sa stai curentat tot circa vreo juma de ora,mai ales cand vrei sa mananci ceva si te atingi(asta la inceput)......aoleoooo


Si multe,multe altele,daca e le dezvaluim pe parcurs.
George_P. is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 19:26   #2
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

cre' ca la mine a fost prin clasa a patra cand era sa raman fara juma de limba ca mi-o sectionasem la fo'bal...

2 zile de chin cu supe, ceaiuri si numa de baut...
eniuei : dupa 2 zile limba mea era ca noua
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 19:34   #3
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

dureri fizice nu pot spune ca am avut pt ca nu am fost tinut in lanturi sau cine stie ce chestii ( nu suport cand mai dau cate un sut in fotoliu sau usa.... ) ...durere sentimentala am avut pt prima data acum ceva timp cand am plans pt prima data pt o fata...dar a fost ceva de 10sec ca nu-mi sta in fire sa plang! durerea din suflet e cea mai naspa si nu scapi repede de ea
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 19:53   #4
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default

fuck mi a facut o punctie la genunchiul stang ma lovism la meci de atunci am terminato cu fotbalu si eram de perspectiva nu ma laud
am avut rotula fisurata si a trebuit sa imi scoata lichidu tot doctoru era prieten cu tata de multi ani la grigore alexandrescu omu era sefu ortopediei si m a tratat mai cu atentie si mi a bagat un ac fff gros ca cel de mingie (eh nici chiar aasa) si a zgarmat cu el pe acolo simteam ca imi sar ochi si mi a scos 1 seringa mare plina si inca vreo nush cam inca 1 seringa ca lasa sa curga intrun vas de inox dinala ,aia a fost cea mai dureroasa a si am stat 2 lunni cu picoru in ghips eh asta e noi sa fim sanatosi
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 19:57   #5
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default

cand eram mic m-am urcat intr-un cires , am cazut si mi-am agatat genunchiul intr-o creanga,ciot ce o fi fost
am avut un noroc chior ca nu mi-a atins rotula ca ala eram
m-au dus la spital, m-au operat am stat o sapt in spital apoi inca una pana mi-a scos toate firele si inca vre-o doua ca sa ma refac total
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 20:26   #6
sil4tuning

Purtator cuvant SUN RACERS

Stage 5
 
sil4tuning's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,847
Member of:
[Sun Racers]
[Opel]
Default

cand am avut mana rupta si m-am dus la urgenta ...mi-a indreptat-o pe viu....si cand a fost sa imi scoata bandaju ...am crezut ca ma fac manechin ...
a fost indescriptibil .....aveam numai flashuri in cap
__________________

CDTI
sil4tuning is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 20:38   #7
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Dureri fizice cāt cuprinde şi... nu, nu sunt sado-masochist

Sticlă de bere spartă-n cap (2 copci), lovitură primită īn plină faţă, sub ochiul stāng (2 copci, cusute pe viu), cuţit īn māna stāngă (2 copci, cusute pe viu), 12 copci pe burtă (da' astea nu prea se pun, că sunt urmările unei operaţii) şi lista poate continua
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 20:42   #8
sil4tuning

Purtator cuvant SUN RACERS

Stage 5
 
sil4tuning's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 4,847
Member of:
[Sun Racers]
[Opel]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Dureri fizice cāt cuprinde şi... nu, nu sunt sado-masochist

Sticlă de bere spartă-n cap (2 copci), lovitură primită īn plină faţă, sub ochiul stāng (2 copci, cusute pe viu), cuţit īn māna stāngă (2 copci, cusute pe viu), 12 copci pe burtă (da' astea nu prea se pun, că sunt urmările unei operaţii) şi lista poate continua
da ce ai facut tati ....ai fost lege si ordine ...sau ti sa dat lege si ordine
cu siguranta asta a fost ''furia strazii ''
sil4tuning is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 20:44   #9
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Au fost separate \"accidentele\", nu toate cu aceeaşi ocazie Sticla mi-am \"īnsuşit-o\", fără să vreau, la o discotecă din Craiova, copcile la ochi īntr-un scandal īn cartier şi cuţitu' īntr-un liceu
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 20:48   #10
Evo007

Stage 5
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 328
Default

Nu prea am avut yo neplaceri dastea asa sa ..cad in cap sau sa imi rup mainile picioarele...da am patit ceva si mai rau
Acu cateva luni mam operat la buc la ureche ..si toate bune si frumoase pana dupa operatie ..cand am aflat ca am un bandaj in ureche...si cand mia scos pandaju ala .....am zis ca fac pe mine de durere..in 5 zile mi la scos
si altceva ...mam tait o data la mana da nu a fost mare durere da am o cicatrice de zile mari
Si atat
__________________

Cei care nu jucati MonstersGame http://world2.********************/?ac=vid&vid=31009423 ...thz
Evo007 is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 21:19   #11
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

Cornet sub ochiu stang (dezorientat 5 sec.), pitricica aruncata cu prastia in umar (cicatrice pe viata), bila de plastic trasa din pistol de plastic in abdomen (20 sec. de blesteme si vaicareli), polidin in buca stanga (luat familia doctoritei de la un cap la altu + picior stang amortit 20 min.), sut in outze (5 min de tavalit pe jos, cred ca avea talpa lata ca le-a ochit pe amandoua).....
__________________
luca is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 21:23   #12
minirally

Stage 4
 
minirally's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 184
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default

fizice..nu prea,sunt o fire mai potolita,iar in accidente am scapat usor.psihice..1ierderea unui prieten f apropiat in accident de masina 2ierderea cainelui care mi-a fost alaturi 10 ani..
__________________
Dies...Diem...Docet...
minirally is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 21:27   #13
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"minirally\"
pierderea cainelui care mi-a fost alaturi 10 ani..
daca moare cutzu meu infarct mor instant
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 21:27   #14
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"minirally\"
pierderea cainelui care mi-a fost alaturi 10 ani..
daca moare cutzu meu infarct mor instant ma duc de p....... suflet
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 21:29   #15
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Alexutzzz\"
fuck mi a facut o punctie la genunchiul stang ma lovism la meci de atunci am terminato cu fotbalu si eram de perspectiva nu ma laud
am avut rotula fisurata si a trebuit sa imi scoata lichidu tot doctoru era prieten cu tata de multi ani la grigore alexandrescu omu era sefu ortopediei si m a tratat mai cu atentie si mi a bagat un ac fff gros ca cel de mingie (eh nici chiar aasa) si a zgarmat cu el pe acolo simteam ca imi sar ochi si mi a scos 1 seringa mare plina si inca vreo nush cam inca 1 seringa ca lasa sa curga intrun vas de inox dinala ,aia a fost cea mai dureroasa a si am stat 2 lunni cu picoru in ghips eh asta e noi sa fim sanatosi

tu eshti copil .. hai k ma duk sa manank si iti povestesc aventurile mele cu rotula ...
Psycho is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -