Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o...... (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/13815-cumplita-durere-trait.html)

George_P. 01-03-06 16:38

Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......
 
Ce dureri fizice/psihice ati trait pana acum ??
Eu cel putin am cazut in cap de pe bicicleta,am cazut si in dinti(retezandu-mi unul,prin clasa a 3-a) si nu e foarte placut sa stai curentat tot circa vreo juma de ora,mai ales cand vrei sa mananci ceva si te atingi(asta la inceput)......aoleoooo :tears:


Si multe,multe altele,daca e le dezvaluim pe parcurs. :)

Mustang 01-03-06 19:26

cre' ca la mine a fost prin clasa a patra cand era sa raman fara juma de limba ca mi-o sectionasem la fo'bal...

2 zile de chin cu supe, ceaiuri si numa de baut...
eniuei : dupa 2 zile limba mea era ca noua ;)

Eugen_TL 01-03-06 19:34

dureri fizice nu pot spune ca am avut pt ca nu am fost tinut in lanturi sau cine stie ce chestii :twisted: ( nu suport cand mai dau cate un sut in fotoliu sau usa.... :D :D ) ...durere sentimentala am avut pt prima data acum ceva timp cand am plans pt prima data pt o fata...dar a fost ceva de 10sec ca nu-mi sta in fire sa plang! durerea din suflet e cea mai naspa si nu scapi repede de ea :(

Alexutzzz 01-03-06 19:53

fuck :) mi a facut o punctie la genunchiul stang ma lovism la meci:( de atunci am terminato cu fotbalu :( si eram de perspectiva :) nu ma laud
am avut rotula fisurata si a trebuit sa imi scoata lichidu tot:( doctoru era prieten cu tata de multi ani la grigore alexandrescu omu era sefu ortopediei si m a tratat mai cu atentie si mi a bagat un ac fff gros ca cel de mingie (eh nici chiar aasa) si a zgarmat cu el pe acolo:( simteam ca imi sar ochi si mi a scos 1 seringa mare plina si inca vreo nush cam inca 1 seringa ca lasa sa curga intrun vas de inox dinala ,aia a fost cea mai dureroasa a si am stat 2 lunni cu picoru in ghips:) eh asta e noi sa fim sanatosi:)

BMWfan 01-03-06 19:57

cand eram mic m-am urcat intr-un cires , am cazut si mi-am agatat genunchiul intr-o creanga,ciot ce o fi fost
am avut un noroc chior ca nu mi-a atins rotula ca ala eram
m-au dus la spital, m-au operat am stat o sapt in spital apoi inca una pana mi-a scos toate firele si inca vre-o doua ca sa ma refac total

sil4tuning 01-03-06 20:26

cand am avut mana rupta si m-am dus la urgenta ...mi-a indreptat-o pe viu....si cand a fost sa imi scoata bandaju ...am crezut ca ma fac manechin ...
a fost :? indescriptibil .....aveam numai flashuri in cap :roll:

Gabi 01-03-06 20:38

Dureri fizice cāt cuprinde şi... nu, nu sunt sado-masochist :)

Sticlă de bere spartă-n cap (2 copci), lovitură primită īn plină faţă, sub ochiul stāng (2 copci, cusute pe viu), cuţit īn māna stāngă (2 copci, cusute pe viu), 12 copci pe burtă (da' astea nu prea se pun, că sunt urmările unei operaţii) şi lista poate continua :)

sil4tuning 01-03-06 20:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Dureri fizice cāt cuprinde şi... nu, nu sunt sado-masochist :)

Sticlă de bere spartă-n cap (2 copci), lovitură primită īn plină faţă, sub ochiul stāng (2 copci, cusute pe viu), cuţit īn māna stāngă (2 copci, cusute pe viu), 12 copci pe burtă (da' astea nu prea se pun, că sunt urmările unei operaţii) şi lista poate continua :)

da ce ai facut tati ....ai fost lege si ordine ...sau ti sa dat lege si ordine :)
cu siguranta asta a fost ''furia strazii '' :roll:

Gabi 01-03-06 20:44

Au fost separate \"accidentele\", nu toate cu aceeaşi ocazie :) Sticla mi-am \"īnsuşit-o\", fără să vreau, la o discotecă din Craiova, copcile la ochi īntr-un scandal īn cartier şi cuţitu' īntr-un liceu :)

Evo007 01-03-06 20:48

Nu prea am avut yo neplaceri dastea asa sa ..cad in cap sau sa imi rup mainile picioarele...da am patit ceva si mai rau
Acu cateva luni mam operat la buc la ureche ..si toate bune si frumoase pana dupa operatie ..cand am aflat ca am un bandaj in ureche...si cand mia scos pandaju ala .....am zis ca fac pe mine de durere..in 5 zile mi la scos :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
si altceva ...mam tait o data la mana da nu a fost mare durere da am o cicatrice de zile mari :roll:
Si atat

luca 01-03-06 21:19

Cornet sub ochiu stang (dezorientat 5 sec.), pitricica aruncata cu prastia in umar (cicatrice pe viata), bila de plastic trasa din pistol de plastic in abdomen (20 sec. de blesteme si vaicareli), polidin in buca stanga (luat familia doctoritei de la un cap la altu + picior stang amortit 20 min.), sut in outze (5 min de tavalit pe jos, cred ca avea talpa lata ca le-a ochit pe amandoua)..... :wink:

minirally 01-03-06 21:23

fizice..nu prea,sunt o fire mai potolita,iar in accidente am scapat usor.psihice..1:pierderea unui prieten f apropiat in accident de masina 2:pierderea cainelui care mi-a fost alaturi 10 ani.. :cry:

Alexutzzz 01-03-06 21:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"minirally\"
pierderea cainelui care mi-a fost alaturi 10 ani.. :cry:

daca moare cutzu meu:) infarct mor instant

Alexutzzz 01-03-06 21:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"minirally\"
pierderea cainelui care mi-a fost alaturi 10 ani.. :cry:

daca moare cutzu meu:) infarct mor instant ma duc de p....... suflet

Psycho 01-03-06 21:29

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Alexutzzz\"
fuck :) mi a facut o punctie la genunchiul stang ma lovism la meci:( de atunci am terminato cu fotbalu :( si eram de perspectiva :) nu ma laud
am avut rotula fisurata si a trebuit sa imi scoata lichidu tot:( doctoru era prieten cu tata de multi ani la grigore alexandrescu omu era sefu ortopediei si m a tratat mai cu atentie si mi a bagat un ac fff gros ca cel de mingie (eh nici chiar aasa) si a zgarmat cu el pe acolo:( simteam ca imi sar ochi si mi a scos 1 seringa mare plina si inca vreo nush cam inca 1 seringa ca lasa sa curga intrun vas de inox dinala ,aia a fost cea mai dureroasa a si am stat 2 lunni cu picoru in ghips:) eh asta e noi sa fim sanatosi:)


tu eshti copil .. hai k ma duk sa manank si iti povestesc aventurile mele cu rotula ...


All times are GMT +2. The time now is 19:26.

- Copyright 2024 4Tuning