Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 27-02-10, 13:41   #571
cristianic
Daewoo Driver

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 737
Member of:
[2 Roti]
[DAEWOO]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

pai cea mai cumplita durere sa vedem care a fost:
1 la o operatie de polipi care parea banala...
2 mai demult mi-am scrantit glezna se umflase si ma durea de innbuneam
3 de curand dupa ce m-au batut 6 insi cu bate si mi-am luat un levier in cap am avut muschii sau muschiul de la umarul drept zdrobiti si umarul dizlocat.....nenorocita durere a2a zi dupa bataie
cristianic is offline   Reply With Quote
Old 27-02-10, 14:13   #572
eMH
2 Roti

Stage 5
 
eMH's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 5,101
Member of:
[2 Roti]
[PEUGEOT]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

wow...
Da' ce or avut cu tine?
eMH is offline   Reply With Quote
Old 28-02-10, 20:17   #573
Emy_bike

Stage 4
 
Emy_bike's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 297
Member of:
[Honda]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

La mine cazaturile cu bikeu sunt la ordinea zilei dar cel mai interesant a fost ca mi-am dislocat clavicula stanga de 2ori, dreapta o data,aratatorul+cel mic de la mana dreapta rupte, vreo 3 semne mari si faine in tibie de cand mi-au intrat dintii de vreo 1cm de la peda si ceva mai recent.. in nov mi-am fisurat 3 coaste... aveam viteza prea mare si n-am mai putut sa iau curba si am intrat printr-un gard totusi a fost bine ca aveam armura si casca si nu m-am descentrat mai rau
Emy_bike is offline   Reply With Quote
Old 28-02-10, 23:18   #574
andreimp3

Stage 5
 
andreimp3's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 567
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

eu nu am avut vre-o durere naspa, doar cand mi-am scos amigdalele acum 10 ani cred : D
dar asa cred ca nu numai eu dar si restul au cate o durere zilnica
o durere psihica... cand intervine cate o problema
ma ia cate o durere sufleteasca si psihicaaaa : ) )
__________________
Mitsubishi Colt 1.1
andreimp3 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-10, 23:32   #575
UNDERC0VER

Stage 4
 
UNDERC0VER's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 213
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

una recenta..am alunecat pe gresie ,acasa si m-am lovit la cot si la fund...dar cel mai grav a fost ca am alunecat intr-un geam cu piciorul facandu-mi o rana de toata frumusetea...
aucchh!!! ma doare numai cand ma gandesc :P

iar cea mai dureroasa s-a intamplat la 7 ani cand ma intorceam de la scoala ,ma alerga un coleg de clasa si cand m-a ajuns mi-a facut vant si am picat cu fruntea intr-un colt de gard..m-a dus mama la spital ...copci ,ace blah blah...o nebunie.
UNDERC0VER is offline   Reply With Quote
Old 01-03-10, 10:21   #576
andreimp3

Stage 5
 
andreimp3's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 567
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

am uitat sa mentionez un lucru important... cand sa inceapa anul scolar
in prima zi... m-am grabit sa ma duc la scoala...ca sa prind un loc mai bun in banca...si pe drum ca sa mai scurtez... nu am traversat pe la trecere... ci printr-o statie taxi... care era imprejmuita cu un gard de juma de metru
care avea tzepi de fier beton... si eu fiind grabit nici nu am ridicat piciorul bine... ca m-am infipt direct intr-un fierbeton... si adio locul de banca
am chemat salvarea a venit m-a luat... si la spital mi-a pus 3 copci
taietura era asa mare ca ajunsese la muschi... dintr-un banal fierbeton... imi era si sila cand ma uitam... acum am un semn de toata frumusetea la genunchi...
andreimp3 is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 16:54   #577
promiseland

Stage 4
 
promiseland's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 213
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Cea mai cumplita durere a fost acum vreo 2 luni cand m-am taiat cu flexul la mana,dar durerea nu a fost in momentul taierii ci la spital cand mi sa facut anestezia locala direct in rana.Am tipat de ma auzit tot spitalul cred.
__________________
eTrailers
promiseland is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 17:43   #578
vacaroz

Stage 5
 
vacaroz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,016
Member of:
[VW]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

flex cu lama speciale pentru taiat lemn banuiesc, nu? ca cu piatra speciala pentru taiat fier sau cum so numi mam atinsi si eu de zeci de ori si nu a curs nici sange
vacaroz is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 17:46   #579
promiseland

Stage 4
 
promiseland's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 213
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Quote:
Originally Posted by vacaroz View Post
flex cu lama speciale pentru taiat lemn banuiesc, nu? ca cu piatra speciala pentru taiat fier sau cum so numi mam atinsi si eu de zeci de ori si nu a curs nici sange
Exact!Mai mult a sfartecat decat a taiat!dar a trecut
promiseland is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 19:22   #580
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

cea mai cumplita durere pe care am trait`o a fost cand aveam 3-4 ani (nu mai stiu exact) intr-o iarna ma jucam in bucatarie si din greseala am lovit cu patul de la o pusca de jucarie un ibric de pe aragaz care a cazut pe mine.
Nu a fost pe moment o durere mare...dar eram imbracat intr-o flanea de lana si in momentul in care m-a dezbracat bunica parca a decojit o banana ...toata maneca s-a lipit de piele...si a ramas impregnata in material.
Si din cauza acestui accident n-am mai putut indrepta mana o perioada mare de timp. NASOOOL si acu ma doare cand ma uit la mana .(am o cicatrice pe jumatate de mana)
__________________
ex car : OPEL Astra 1.4i
now : ff2 1.6 tdci 2007 :X
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 20:34   #581
cruizer11
VW Driver


Stage 5
 
cruizer11's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 1,733
Member of:
[4Tuning International]
[Colectionar Machete]
[VW]
[MERCEDES]
[KIA]
[Competitor CNCA]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Cea mai cumplita durere (in afara de operatia de la inima) a fost cand m-am ars cu plastic topit pe jumatate de deget si am bagat ca un om istet ce sunt mana in cazanul cu apa fiarta de langa mine...de durere uneori nu mai judeci ce faci.
cruizer11 is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 20:43   #582
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Quote:
Originally Posted by cruizer11 View Post
Cea mai cumplita durere (in afara de operatia de la inima) a fost cand m-am ars cu plastic topit pe jumatate de deget si am bagat ca un om istet ce sunt mana in cazanul cu apa fiarta de langa mine...de durere uneori nu mai judeci ce faci.
Asta a fost tare
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 22:03   #583
WooKezZ

Stage 4
 
Join Date: May 2009
Posts: 188
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

daca caut bine printre cele 1k de cd`uri pe care le am sa pun si dovada e bine.
2006.04.14 eu cu niste prieteni pe un bloc de 3 etaje partial demolat,stateam fumam vorbeam...din cateva vorbe sa ajuns la cearta...si cum stateam la etajul 1 pe balcon ma`m ridicat,unul dintre prieteni ma speriat,m`a apucat de picior si ma tras catre margine...speriat ma`m dezechilibrat si am cazut in Cap sa zicem asa.(mi`am intins ambele maini si in urma impactului cu asfaltul sau rupt).
cum sa ma ridic..calc pe o piatra rotunjita si calc stram imi luxez piciorul HAOS TOTAL!!!!....aveam adrenalina si nu am simtit nimic vreo 30 min apoi infern...Cand am ajuns la Urgenta cica asistenta te`a lovit masina?..6saptamini am stat in pat NO SCOOL NO GIRLS NO NOTHING
WooKezZ is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 22:56   #584
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Quote:
Originally Posted by WooKezZ View Post
daca caut bine printre cele 1k de cd`uri pe care le am sa pun si dovada e bine.
2006.04.14 eu cu niste prieteni pe un bloc de 3 etaje partial demolat,stateam fumam vorbeam...din cateva vorbe sa ajuns la cearta...si cum stateam la etajul 1 pe balcon ma`m ridicat,unul dintre prieteni ma speriat,m`a apucat de picior si ma tras catre margine...speriat ma`m dezechilibrat si am cazut in Cap sa zicem asa.(mi`am intins ambele maini si in urma impactului cu asfaltul sau rupt).
cum sa ma ridic..calc pe o piatra rotunjita si calc stram imi luxez piciorul HAOS TOTAL!!!!....aveam adrenalina si nu am simtit nimic vreo 30 min apoi infern...Cand am ajuns la Urgenta cica asistenta te`a lovit masina?..6saptamini am stat in pat NO SCOOL NO GIRLS NO NOTHING
Mai pe scurt ....daună @ nasol
DTH is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 23:04   #585
cristianic
Daewoo Driver

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 737
Member of:
[2 Roti]
[DAEWOO]
Default Re: Cea mai cumplita durere pe care ati trait-o......

Quote:
Originally Posted by WooKezZ View Post
daca caut bine printre cele 1k de cd`uri pe care le am sa pun si dovada e bine.
2006.04.14 eu cu niste prieteni pe un bloc de 3 etaje partial demolat,stateam fumam vorbeam...din cateva vorbe sa ajuns la cearta...si cum stateam la etajul 1 pe balcon ma`m ridicat,unul dintre prieteni ma speriat,m`a apucat de picior si ma tras catre margine...speriat ma`m dezechilibrat si am cazut in Cap sa zicem asa.(mi`am intins ambele maini si in urma impactului cu asfaltul sau rupt).
cum sa ma ridic..calc pe o piatra rotunjita si calc stram imi luxez piciorul HAOS TOTAL!!!!....aveam adrenalina si nu am simtit nimic vreo 30 min apoi infern...Cand am ajuns la Urgenta cica asistenta te`a lovit masina?..6saptamini am stat in pat NO SCOOL NO GIRLS NO NOTHING
asta naspa...mi.e mi.au dat aia cu bate si leviere dar tu ai cazut de sus mai al dracu....eu faceam infarc ca am frica de inaltimi
cristianic is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -