Atata timp cat se mai poate salva acest topic sunt de acord cu mentinerea lui deschis, dar dac din nou se deviaza de la subiect. eu zica sa deschidem altul! si sa il inchidem pe asta!
tekno: merci
catalin: sper sa ai dreptate
PS: fireburn : ESTI NEBUN!!!!!!!! (in sensul bun al cuvantului)
sincer sa fiu nu shtiu daca am.... am cu cainii.... cu mashini, cu baietzi.... daca fetele nu vin la raliu la pit-stop ce sa le fac??? uite atashez o poza cu rottweilerii mei sa ma recompensez
sincer sa fiu nu shtiu daca am.... am cu cainii.... cu mashini, cu baietzi.... daca fetele nu vin la raliu la pit-stop ce sa le fac??? uite atashez o poza cu rottweilerii mei sa ma recompensez
Oare de ce eram sigur ca poze cu ei ai sa pui pana la urma ?
Maine ( sau chiar azi ) pun si eu o poza cu al meu ( de la aniversarea magnificei varste de 3 luni ).
tek: \"Flocu'\" ii zicem noi, ca-l cheama Florescu, numele de familie. Oricum, surioara lui ( ex sau actuala prietena a lu' Bobby ) e o frumusete de fata ( no offence Bobby :P )