Mda..eu la capitolul dragoste..stau binisor..bine ca mi-a trecut supararea..dupa ce am pierdut-o pe ultima prietena ..la care am tinut enorm..acum ea e actuala..nu sunt demult timp cu ea..dar imi place..!
de ce ?? femeile sunt doar ca sa te folosesti de ele..parerea mea..
ii dau dreptate lui Cata si ma comport k atare !!
..pt fosta prietena era sa mananc bataie am fost sa o duc acasa ..si m-au alergat aia prin Chitila de am crezut k nu mai scap viu de acolo am ajuns acasa pe la 1 si pt ce .... nu a meritat de revelion am ramas singur.. s-a dus cu altu ....ii dau dreptate lui Cata..
maxx..acuma pe bune va dau un sfat .prietensc..la toti care vreti sa ascultati care nu ..iara ii bine... facetiva treaba cu femeile si gata ..atata ..mai lasati iubitul..
..aveam un filmulet cu o fosta ..stai sa vad dk il gasesc ..da parca se vede doar cu Quick Lunch sau nu stiu cumse numeste programu ala..sa vad dk gasesc..caut..caut...