Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-02-04, 00:59   #31
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

ok nu stiu dk poti sa il vezi in caz k il vezi..fosta nu e tipa in roz e cealalta!!
Attached Files
File Type: mov p1010112.mov (0, 467 views)
alex_maxx is offline  
Old 28-02-04, 09:56   #32
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 715
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

Nu pot sa cred! dar am vazut aici fete de 10 de ori mai frumoase decat \"vedetele\" noastre Si acum stau si ma gandesc ce ne mai trebuie altceva ?? Am putea sa facem schimb intre ele
Sa mor acum nu stiu ce sa zic da ciudata e viatza asta in materie de fete!
aicad is offline  
Old 29-02-04, 02:19   #33
yo

Stage 3
 
yo's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 165
Default

ziceam sa bag si io opinia mea, ca vad ca sunt multi cu ex-
deci mã unele femei e scorpii
unele e materialiste
unele e \"manipulatoare\"
unele e sufletiste
unele e intelegatoare
unele frumoase
etc
idea e ca, e gresit sa generalizam bazandune doar pe ce ni s-antampla noua ... daca ea a plecat cu altu, zi merci c-a fost acuma, si nu dupa casatorie cand mai aveai si 1-2 copii etc ... atuncia chiar sucks

ps: aveti grija la sugatoarele de bani .. ca va lasa-n pielea goala
yo is offline  
Old 29-02-04, 23:33   #34
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

D-ra din mijloc...

Mi-a mancat zilele...
Attached Images
 
Hondarul is offline  
Old 01-03-04, 00:53   #35
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,307
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default

si in noaptea de anu nou .....
ZoliaT is offline  
Old 01-03-04, 01:03   #36
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 715
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

VAIIIIIIIIII hondarule daca te deranjaeaza asa de rau da-mi mie nr ei de telefon! asta in cazul in care e tipa din mijlok

Nu reusesc sa fac poze la ex gagicile mele am pierdut ceva numere de telefon in urma unui \"accident\" si nu prea am dat de ele dar: I AM WORKING ON IT
aicad is offline  
Old 01-03-04, 08:07   #37
B12ZMD

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 797
Default

MAI ! Potoliti-va cu perversiunile! Or sa apara aici mai multe posturi decat pe tot situl! Ce naiba? Am si eu poze cu perversiuni si cu femei goale si cu \"me in action\", dc vreti bag si un DivX, nu-i problema (mai ales tu cataline m-ai spart cu femeia aia! )

Hodaru is a lucky man! Super tipa! Felicitari!

Hondare, ti-a mancat zilele pentru ca ai lasat-o!

Eu am o politica mai aparte cu femeile. Daca face figuri ii dau cu FLIT de muste oricat de bine ar arata. Chestia e sa nu o lasi sa te ia la misto ca se invata si in scurt timp ajungi marioneta ei. Si mai am o vorba ..... \"Femei sunt destule pe lumea asta...de ce sa plang pt o proasta?\"

Hai Hondare, capu' sus !
B12ZMD is offline  
Old 01-03-04, 15:17   #38
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Pentru cei care nu au ce sa puna aici
Attached Images
 
mpa is offline  
Old 01-03-04, 16:18   #39
FiReBuRn

Stage 5
 
FiReBuRn's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 829
Member of:
[SEAT]
Default

Quote:
Originally Posted by \"pimp_lex\"
Fireburn: ALexandra era o bijuterie, cum de-ai lasato sa scape ?
Da stiu..imi pare rau acum..dar atunci ne certam ..erau neintelegeri..nu mai mergea..!
FiReBuRn is offline  
Old 01-03-04, 18:40   #40
pimp_lex


Stage 5
 
pimp_lex's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,212
Member of:
[4Tuning International]
Default

Quote:
Originally Posted by \"catalin rs4\"
pimp..daca castiga saptamana sta la lotto iti trimit 200.000 sa vi in tara..
o sa ma rog sa-ti iasa numerele !
pimp_lex is offline  
Old 01-03-04, 19:22   #41
catalin rs4

Stage 5
 
catalin rs4's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 3,351
Default

yo..daca imi ies numerele..nu o sa te uit..ca sunt vreo 14 milioane.. zmd baga filmul aici!!!!!
catalin rs4 is offline  
Old 01-03-04, 19:32   #42
pimp_lex


Stage 5
 
pimp_lex's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,212
Member of:
[4Tuning International]
Default

Quote:
Originally Posted by \"xbogdanel\"
ddragutze fetele alea....
intrebare de baraj??ati renunta la masinile voastre pt una d'aia?
sa zicem k una zice: da masina si sunt a ta cat vrei tu!

eee??
nu, or fii ele bune, dar femei se gasesc si mai gasesti si pe gratis totusi, asa o masa la restaurant mai scump nu m-ar deranja dar in nici un caza ceva asa de valoros ca o masina
pimp_lex is offline  
Old 01-03-04, 20:02   #43
yo

Stage 3
 
yo's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 165
Default

catalin rs4 fac screenshot si pun la arhiva, ca sa nu zici pe urma ca n-ai zis asa ceva ... ca de castigat presimnt yo c-ai sa castigi

referitor la intrebare, depinde de circumstantze, de masina, de ea..... daca ea te pune s-alegi din rautate zic ca nu, dar in momentul cand stai 12 ore cu capu in masina si 2 minute cu ea, mi se pare normal sa-ti adreseze o asemenea intrebare
CU alte cuvinte trebuie sa stii sa balansezi timpul petrecut sub/in/pe/la masina si timpul acordat ei ..... si atunci n-ai sa ajungi la o asemenea situatie grea
yo is offline  
Old 03-03-04, 14:09   #44
viviesp

Stage 5
 
viviesp's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,442
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Hai ca va spun un adevar...

Cat timp esti \"FREE\" ... vii acasa, te uiti in frigider, nimic. Te duci si alergi dupa femei!
Dupa ce te insori ... vii acasa, aceeasi femeie. Te duci si deschizi frigiderul!


Asa ca nu fiti FRAIERI... fiti Destepti !

Nu mai plingeti mai rau ca muierile, cautati si descarcativa ...\" sufletul\" in alt mod. Intelegeti ce vreau sa spun... Da?

Multa bafta!!!!!

viviesp is offline  
Old 03-03-04, 14:14   #45
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Da mah...

Am prins ideea. Stai sa vina sezonul de litoral sa am si eu liber.

Din toate punctele de vedere...

Mda... Asta cam asa este: cui pe cui se scoate, adia o femeie pe alta.

Vremea trece, vremea vine, viata e scurta, nu ???

Hondarul is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 14:56.


- Copyright 2026 4Tuning