Nu pot sa cred! dar am vazut aici fete de 10 de ori mai frumoase decat \"vedetele\" noastre Si acum stau si ma gandesc ce ne mai trebuie altceva ?? Am putea sa facem schimb intre ele
Sa mor acum nu stiu ce sa zic da ciudata e viatza asta in materie de fete!
ziceam sa bag si io opinia mea, ca vad ca sunt multi cu ex-
deci mã unele femei e scorpii
unele e materialiste
unele e \"manipulatoare\"
unele e sufletiste
unele e intelegatoare
unele frumoase
etc
idea e ca, e gresit sa generalizam bazandune doar pe ce ni s-antampla noua ... daca ea a plecat cu altu, zi merci c-a fost acuma, si nu dupa casatorie cand mai aveai si 1-2 copii etc ... atuncia chiar sucks
ps: aveti grija la sugatoarele de bani .. ca va lasa-n pielea goala
VAIIIIIIIIII hondarule daca te deranjaeaza asa de rau da-mi mie nr ei de telefon! asta in cazul in care e tipa din mijlok
Nu reusesc sa fac poze la ex gagicile mele am pierdut ceva numere de telefon in urma unui \"accident\" si nu prea am dat de ele dar: I AM WORKING ON IT
MAI ! Potoliti-va cu perversiunile! Or sa apara aici mai multe posturi decat pe tot situl! Ce naiba? Am si eu poze cu perversiuni si cu femei goale si cu \"me in action\", dc vreti bag si un DivX, nu-i problema (mai ales tu cataline m-ai spart cu femeia aia! )
Hodaru is a lucky man! Super tipa! Felicitari!
Hondare, ti-a mancat zilele pentru ca ai lasat-o!
Eu am o politica mai aparte cu femeile. Daca face figuri ii dau cu FLIT de muste oricat de bine ar arata. Chestia e sa nu o lasi sa te ia la misto ca se invata si in scurt timp ajungi marioneta ei. Si mai am o vorba ..... \"Femei sunt destule pe lumea asta...de ce sa plang pt o proasta?\"
ddragutze fetele alea....
intrebare de baraj??ati renunta la masinile voastre pt una d'aia?
sa zicem k una zice: da masina si sunt a ta cat vrei tu!
eee??
nu, or fii ele bune, dar femei se gasesc si mai gasesti si pe gratis totusi, asa o masa la restaurant mai scump nu m-ar deranja dar in nici un caza ceva asa de valoros ca o masina
catalin rs4 fac screenshot si pun la arhiva, ca sa nu zici pe urma ca n-ai zis asa ceva ... ca de castigat presimnt yo c-ai sa castigi
referitor la intrebare, depinde de circumstantze, de masina, de ea..... daca ea te pune s-alegi din rautate zic ca nu, dar in momentul cand stai 12 ore cu capu in masina si 2 minute cu ea, mi se pare normal sa-ti adreseze o asemenea intrebare
CU alte cuvinte trebuie sa stii sa balansezi timpul petrecut sub/in/pe/la masina si timpul acordat ei ..... si atunci n-ai sa ajungi la o asemenea situatie grea
Cat timp esti \"FREE\" ... vii acasa, te uiti in frigider, nimic. Te duci si alergi dupa femei!
Dupa ce te insori ... vii acasa, aceeasi femeie. Te duci si deschizi frigiderul!
Asa ca nu fiti FRAIERI... fiti Destepti !
Nu mai plingeti mai rau ca muierile, cautati si descarcativa ...\" sufletul\" in alt mod. Intelegeti ce vreau sa spun... Da?