Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 19-10-07, 20:04   #841
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Ce vor femeile?

Ma refeream la alt excel..
bluey is offline   Reply With Quote
Old 24-10-07, 12:44   #842
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Ce vor femeile?

Mic dictionar de inteles femeile

Da = Nu
Nu = Da
Poate = Nu
Imi pare rau = Iti va parea rau !!
Ne-ar trebui = Eu vreau
Fa cum vrei! = O sa platesti cu varf si indesat!
Hotaraste tu! = Hotararea cea buna ti-am spus-o deja!
Trebuie sa vorbim = Iar trebuie sa te critic
Bineinteles, fa cum vrei = Nu vreau sub nici o forma sa faci asta!
Nu sunt suparata = Bineinteles ca sunt suparata, boule!
Ai un aer atat de barbatesc... = Ar fi cazul sa te barbieresti.
Cum de te porti asa frumos astazi? = Asadar vrei sa facem sex astazi?
As vrea perdele noi = As vrea perdele, covoare, mobila si tapete noi.
Ma iubesti? = Am trecut astazi pe la magazinul de bijuterii, sa-ti spun
ce mi-a placut?
Cat de tare ma iubesti? = Am facut ceva ce sigur nu-ti place.
Nu-i nimic... = Tampitule !!!

Mic dictionar de inteles barbatii

Mi-e foame = Mi-e foame
Sunt obosit = Sunt obosit
Ce rochie frumoasa! = Ce sani frumosi!
Da, imi place noua coafura = O gramada de bani la coafor si uite ce
iese !!!
Am putea iesi la un restaurant? = Vreau sa facem sex.
Vrei sa dansam? = Vreau sa facem sex
Ma cam plictisesc aici... = Vreau sa facem sex
Te iubesc = Vreau sa facem sex
Te ador = Stiu ca am mai spus deja, dar... vreau sa facem sex!

bluey is offline   Reply With Quote
Old 24-10-07, 13:02   #843
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Ce vor femeile?

ala de barbati e baza =)))
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 24-10-07, 15:41   #844
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Ce vor femeile?

e adevarat bluey...mi a placut ca ai fost obiectiv
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 24-10-07, 15:43   #845
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Ce vor femeile?

=))) foarte tare bluey
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 24-10-07, 15:53   #846
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor femeile?

yeap oldies but goldies
ma face sa rad de cate ori o citesc
asta pt ca e adevarata 101%
aleks is offline   Reply With Quote
Old 24-10-07, 16:20   #847
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
mda bullshit! am ajuns la concluzia ca prostia e mai mare decat inima cel putin in cazul ultimelor 2 fete kre le-am avut
)=)) numa acuma ai ajuns la concluzia asta?)
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 27-10-07, 16:01   #848
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Femeia vrea banul (locul 1) - majoritatea femeilor.

Am vrut sa ma bag pe o domnisoara interesata de mine.
A aflat ca am o banala masina, un loc de munca platit acceptabil. 2 zile s-a comportat interesant. Pana cand a inceput sa nu mai dea niciun semn de viata.
Vorbind din intamplare cu un prieten comun (ea nu stie ca acel tip ma cunoaste), am observat ca: motivul pentru care nu imi raspunde la telefon este ca se intalneste cu altul. "Mare chestie!" m-am gandit. Tipul asta o trage de limba si ii spune: "Am 2 baieti: unul imi place de el si altul nu, dar sta bine cu banutul. Mi-e greu sa renunt la cel cu banul, desi tipul celalalt imi place sincer, numai ca nu pot. Mai bine sa imi fie bine in viitor decat sa traiesc o iubire care nu se stie cum se va termina...Ce-i in mana, nu-i minciuna". Asta ii zicea tipa prietenului meu pe messenger.

So:
Cand apar numai probleme de genul, stai si te intrebi: mai merita vreo femeie vreun efort? = nu este vorba de tipa care ma invitase la film, nu de alta, dar sa nu se interpreteze.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 27-10-07, 16:28   #849
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Femeia vrea banul (locul 1) - majoritatea femeilor.

Am vrut sa ma bag pe o domnisoara interesata de mine.
A aflat ca am o banala masina, un loc de munca platit acceptabil. 2 zile s-a comportat interesant. Pana cand a inceput sa nu mai dea niciun semn de viata.
Vorbind din intamplare cu un prieten comun (ea nu stie ca acel tip ma cunoaste), am observat ca: motivul pentru care nu imi raspunde la telefon este ca se intalneste cu altul. "Mare chestie!" m-am gandit. Tipul asta o trage de limba si ii spune: "Am 2 baieti: unul imi place de el si altul nu, dar sta bine cu banutul. Mi-e greu sa renunt la cel cu banul, desi tipul celalalt imi place sincer, numai ca nu pot. Mai bine sa imi fie bine in viitor decat sa traiesc o iubire care nu se stie cum se va termina...Ce-i in mana, nu-i minciuna". Asta ii zicea tipa prietenului meu pe messenger.

So:
Cand apar numai probleme de genul, stai si te intrebi: mai merita vreo femeie vreun efort? = nu este vorba de tipa care ma invitase la film, nu de alta, dar sa nu se interpreteze.
man, sunt cazuri si cazuri

eu am stat cu fosta 3 luni jumate, ea e saracuta asa de fel, eu ce sa zic pe numele meu nu am nimic dar ma folosesc de casa de masina de firma, si de banii de la servici ! pt mine banii nu sunt o problema! ea a stat cu unu 2 ani in care ala a batut-o a umilit-o, a violat-o .. restul tu ti-l inchipui! el e sarac, 26 de ani e un materialist dar sarac! ea m-a parasit pt el! ( in conditiile in care in astea 3 luni m-a iubit si s-a vazut dar el i-a rascolit inima, amintirile dragostea puternica fata de el ) deci femeile nu sunt dupa bani
dolb is offline   Reply With Quote
Old 27-10-07, 17:00   #850
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
man, sunt cazuri si cazuri

eu am stat cu fosta 3 luni jumate, ea e saracuta asa de fel, eu ce sa zic pe numele meu nu am nimic dar ma folosesc de casa de masina de firma, si de banii de la servici ! pt mine banii nu sunt o problema! ea a stat cu unu 2 ani in care ala a batut-o a umilit-o, a violat-o .. restul tu ti-l inchipui! el e sarac, 26 de ani e un materialist dar sarac! ea m-a parasit pt el! ( in conditiile in care in astea 3 luni m-a iubit si s-a vazut dar el i-a rascolit inima, amintirile dragostea puternica fata de el ) deci femeile nu sunt dupa bani
acuma scuza-ma dar aia deja se numeste prostie.
si nu ma refer la faptul ca vezi doamne ala a fost sarac si tu ii ofereai mai mult pe acest plan.
dar din momentul ce ala o lovea ... o batea ... si tu o tratai ca din puff .. aia deja ii prostie.
Spark is offline   Reply With Quote
Old 27-10-07, 17:19   #851
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
acuma scuza-ma dar aia deja se numeste prostie.
si nu ma refer la faptul ca vezi doamne ala a fost sarac si tu ii ofereai mai mult pe acest plan.
dar din momentul ce ala o lovea ... o batea ... si tu o tratai ca din puff .. aia deja ii prostie.
si femeia e proasta! stiu, mi s-a mai spus! ah.. ca sa nu mai zic: eu o iubeam, el nu! eu o respectam si eram sfant, el o insela diferenta imensa! dar fetele din ziua de azi chiar sunt proaste ! vad pe strada fete finute, frumoase care stau cu niste ratati sau cu niste animale, si rateaza pe cei care chiar se poarta frumos cu ele, care chiar pun suflet si pasiune! care nu au interes sa le insele ci au interes sa aiba o relatie serioasa poate chiar o casatorie! eu cu fatuca asta eram ca si casatorit, mancam, dormeam totul faceam impreuna si tuturor le placeam! parintii ei, parintii mei , fratii , surorile nimeni nu a comentat nimic!
Life is like a vacuum cleaner, no matter the quality , it still sucks !
dolb is offline   Reply With Quote
Old 27-10-07, 17:44   #852
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

N-am zis ca toate sunt asa.
Ci am zis ca majoritatea se gandesc sa le fie bine in viata.
Balanta se inclina mai mult la ban decat la inima la majoritatea femeilor din lume.

Cand se va trezi la realitate (daca se va trezi vreodata), femeia de tipul mai sus mentionat va alerga la ultimul care a iubit-o, sau care era persoana potrivita, numai ca de multe ori e prea tarziu.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 27-10-07, 19:21   #853
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Cand se va trezi la realitate (daca se va trezi vreodata), femeia de tipul mai sus mentionat va alerga la ultimul care a iubit-o, sau care era persoana potrivita, numai ca de multe ori e prea tarziu.
in cazul ei nu ar fi tarziu! pentru ca sincer, chiar daca mi-as face pe alta m-as intoarce la ea ! si nu ca as fi eu rau, nu ca acum nu stiu ce vorbesc, ci doar prin simplul fapt ca eu cu ea eram "casatoriti" iar ea avea toate calitatile care mi le doream !

in fine, cateodata persoana potrivita si care a iubit-o , ii ace si rau, iar eu dupa terminarea relatiei i-am facut rau! turbasem iar acum regret, poate ca daca o ignoram si o lasam in pace acum ar fi fost a mea ... life goes on
dolb is offline   Reply With Quote
Old 27-10-07, 19:44   #854
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Ce vor femeile?

dolb..dar de ce nu ai luptat pentru ea...poate acum era a ta...chiar si dupa ce ai "turbat" trebuia sa ti ceri scuze si sa o recuceresti...daca tu zici ca ti atat de mult la ea...e pacat...
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 27-10-07, 19:53   #855
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by pheerya View Post
dolb..dar de ce nu ai luptat pentru ea...poate acum era a ta...chiar si dupa ce ai "turbat" trebuia sa ti ceri scuze si sa o recuceresti...daca tu zici ca ti atat de mult la ea...e pacat...
crezi ca nu am luptat? printre rautati mi-am cerut si scuze, am incercat sa lupt, am incercat sa ii demonstrez , sa o iau cu logica, am incercat sa ii explic in toate modurile posibile si sa lupt pt ea! nu se putea asa, singura arma care o mai am e sa astept .. vine ziua ei , poate atunci sa o recuceresc! dar cu greu eu am mai trecut prin alta relatie destul de asemanatoare cu asta! si da . atunci eram mic, mai prost, si tot am luptat iar dupa o luna jumate, doua .. am recastigat-o ! chiar daca pentru putin, dar macar am stiut ca s-a intors la mine! insa cu asta de acu.. daca se intoarce la mine, pai la mine ramane
dolb is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 14:35.


- Copyright 2024 4Tuning