Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 11-11-07, 12:09   #916
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by alexbip View Post
Apropo sa va zic ca m-a sunat fosta sa ma duc la ea ca imi duce dorul dupa ce ea a vrut sa ne despartim , adica cu alte cuvinte sa facem si noi sex , iar raspunsul meu a fost un categoric NU.M-a intrebat ca de ce nu vreau sa vin ca vroia sa stea si ea cu mine si i-am spus adevaratul motiv,ca trebuie sa ma intalnesc cu cineva si ca trebuie sa imi petrec seara cu persoana aceea, bine-nteles ca nu i-a cazut bine dar ce sa ii fac ea a vrut-o nu eu,asa ca in concluzie femeia=fiinta neinteleasa de barbat.
Pey e bine daca totusi te-a sunat si ai mai si ofticat-o...La urma urmei tu nu esti la dispozitia ei sa-i satisfaci nevoile cand are ea chef
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 14:07   #917
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Ce vor femeile?

De citit .. Important pentru toate fetele ( si baietzii ) .. despre Hai Faiv si clåbari

https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/56965-hi-5-clubbing-citit.html


fetelor ia aruncatzi un ochi
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 11-11-07, 21:09   #918
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by ~Ada~ View Post
Poate suna ciudat si iti vine greu sa crezi asta dar de multe ori poate nici noi nu intelegem exact ce vrem.Eu de multe ori mi-am pus problema..nu stiam ce vreau si poate din cauza asta am ranit anumite persoane....asta nu inseamna ca am facut-o cu rea intentie,ca mi-am propus....
Off-topic:La Multi Anishori Sa fii iubit de cine vrei tu
Abia acum am vazut.
Multumesc frumos.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 19-11-07, 23:39   #919
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Ce vor femeile?

asa...
tentativa mea din paginile anterioare, dupa discutii aproape zilnice pe net, si o invitatie din partea ei la un chef(mi-a dat sms cum ca e in locul X cu niste prieteni, si sa ma duc si eu...si asa macar ne intalnim) (banuiesc ca vroia sa se laude ca are prieten/ca vine un baiat dupa ea cum ii bate ei clopotul din cap, asa ca am refuzat: NU, multumesc), azi m-am trezit cu ea pe cap, cum ca vrea sa ne intalnim maine, sa iesim sa mancam ceva, sa vorbim, etc...
(e din nou, tare dragastoasa, pupici, imbratisari, vorbe dulci (pe mess) )


cred ca ma risc la un pranz, ca tot o sa imi fie foame, si sa vad ce ii bubuie capul
valib is offline   Reply With Quote
Old 20-11-07, 07:10   #920
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Ce vor femeile?

io nu stiu ce va tot bateti capu la intrebarea: Ce vor femeile?...femeile vor sa fie tratate ca pe niste printese si daka nu-s tratate asa pleaca de langa barbat...si acuma degeaba vin fetele de pe forum si imi zic altceva ca asa ii..........
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 20-11-07, 08:26   #921
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Nu mah ... sunt 2 categorii mari si late :

1. printese - tinute in puf
2. care vor tipii nepotriviti ca aia le plac lor.

Daca te comporti cu una cum ar trebui, pleaca de langa tine pe motiv ca nu ai acel ceva ... voila.
Oricum ... nu stim ce vor femeile si asa o sa ramana mult timp. Si nici ele nu stiu - marea majoritate.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 12:41   #922
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Nu mah ... sunt 2 categorii mari si late :

1. printese - tinute in puf
2. care vor tipii nepotriviti ca aia le plac lor.

Daca te comporti cu una cum ar trebui, pleaca de langa tine pe motiv ca nu ai acel ceva ... voila.
Oricum ... nu stim ce vor femeile si asa o sa ramana mult timp. Si nici ele nu stiu - marea majoritate.
hmmm nu exista exceptii??? adica sunt ori asa ori asa??? sau nu ai intalnit tu pana acum???
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 14:43   #923
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

N-am intalnit ... deci pt mine asa exista.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 15:24   #924
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Nu mah ... sunt 2 categorii mari si late :

1. printese - tinute in puf
2. care vor tipii nepotriviti ca aia le plac lor.

Daca te comporti cu una cum ar trebui, pleaca de langa tine pe motiv ca nu ai acel ceva ... voila.
Oricum ... nu stim ce vor femeile si asa o sa ramana mult timp. Si nici ele nu stiu - marea majoritate.
parerea ta...daca erau toate asa...nu se mai marita niciuna...nu mai avea niciuna prieten/iubit/sot... ti am mai zis eu...nu stiu pe unde le gasesti
bine acum...ca toti barbatii vor frumuseti rare si se uita numai dupa ele si pe restul femeilor "normale" le ignora, asta e partea a2a. si dupa se simt ei ofuscati...asta sincer nu o prea inteleg...
si mai e si categoria fete de cartier care nu stiu sa decline verbul "a fi" dar ele cauta printi pe cai verzi pe pereti si au super impresii despre ele(mustangule...cred ca tu pe la categoria asta esti )
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 17:53   #925
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Ce vor femeile?

Stim stim: "Dar vai nu ma compara pe mine cu altele"
Deveniti recalcitrante.
Adica barbatii toti ieste niste porci iar femeile ieste unicate.Care ieste iele.Am zis.
Ce aveti cu baiatul??
Repede in gatul lui.Hmmm cred ca ii place nebunului
bluey is offline   Reply With Quote
Old 24-11-07, 17:56   #926
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Ce vor femeile?

eu nu am nimic cu el...ne cunoastem de 7-8 ani...si stie el ce ma enerveaza la el...asa ca nu are rost sa a iau de el pe forum
ideea este ca fiecare om de pe forumul asta are cate o parere...care de cele mai multe ori e diferita fata de a celorlalti...asa ca degeaba ne tot batem noi verbal pe zeci de pagini
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 25-11-07, 02:01   #927
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Intrebare magica:
Ce parere sa ai cand dai de fete de genul asta ? Numai de fete de genul asta ?
E normal sa iti formezi o parere idioata si sa speri ca e altceva "out there".

Alta intrebare:
Ce inseamna o tipa "normala"? Cea care se uita la tine? Ce inseamna "normal"? O tipa grasa care te place? O tipa care este efectiv urata?
Nu, Ana. "Normal" la capitolul femei nu exista. Toate sunt speciale (indiferent ca au ceva atragator, fie ca sunt vai mama lor). Ideea e ca nu poti ordona gandirii si inimii sa te atasezi emotional de o tipa care nu iti place, cel putin, nu mai mult de amicitie. Din cauza asta, nu gasesc persoana in cauza. Compromisuri?! Am ajuns sa fac si d'alea, dar nu sunt mandru de ceea ce "fac".
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 25-11-07, 08:58   #928
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Intrebare magica:
Ce parere sa ai cand dai de fete de genul asta ? Numai de fete de genul asta ?
E normal sa iti formezi o parere idioata si sa speri ca e altceva "out there".

Alta intrebare:
Ce inseamna o tipa "normala"? Cea care se uita la tine? Ce inseamna "normal"? O tipa grasa care te place? O tipa care este efectiv urata?
Nu, Ana. "Normal" la capitolul femei nu exista. Toate sunt speciale (indiferent ca au ceva atragator, fie ca sunt vai mama lor). Ideea e ca nu poti ordona gandirii si inimii sa te atasezi emotional de o tipa care nu iti place, cel putin, nu mai mult de amicitie. Din cauza asta, nu gasesc persoana in cauza. Compromisuri?! Am ajuns sa fac si d'alea, dar nu sunt mandru de ceea ce "fac".
Ba tu esti defect????
Poate esti ghey
Fii mandru de ceea ce faci si nu ierta nimic ca viata e scurta.
bluey is offline   Reply With Quote
Old 26-11-07, 09:59   #929
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor femeile?

am sters tot ce s-a aberat aici
deocamdata nu am dat niciun avertisment, dar sper ca nu se reia discutia cu bataia si altele asemenea.
vreau sa cred ca ne deosebim de omul cavernelor, care nu putea sa se impuna decat cu pumnul...
este o gluma, veti spune, dar nici in gluma nu poti spune lucrurile care s-au scris mai sus...
e bine sa intelegem cu totii ca nu e normal ca frustrarile proprii sa le refulam prin actiuni violente, indeosebi asupra celor mai slabi ca noi ( sotie, prietena, copii, etc)
si eu am avut probleme cu prietenele, am pierdut o mica avere din cauza uneia, am fost umilit greu din cauza alteia, dupa multi ani de incredere prosteasca, dar nici nu m-am gandit o secunda macar ca asta e rezolvarea, m-as fi facut singur prost, pentru ca nu ma fost in stare sa gasesc ceva mai mult decat face un animal: cand se simte deranjat, da cu copita.
nu, multumesc, pot mai mult de atat....

Last edited by aleks; 26-11-07 at 10:08.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 26-11-07, 10:18   #930
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Ce vor femeile?

Problema Alex,e ca nu toti gandesc ca tine si de aceea vedem zilnic la stiri si nu numai diverse cazuri in care se omoara unul pe altu etc..nu mai dau detalii
De multe ori actionam fara sa gandim,ne enervam si pur si simplu vrem sa ne descarcam fara sa ne gandim la consecinte.
Mi s-a intamplat si mie....am fost atat d nervoasa incat l-am lovit f tare pentru ca nu gandeam in momentul ala si dupa parerea mea o merita oricum... Probabil daca as fii pusa din nou in aceeasi situatie as face acelasi lucru...desi acum pot sa spun ca in urma experientelor am devenit mai tare si nu mai pun botul la orice...am inceput sa-mi folosesc mintea poate putin mai mult decat inima si cred ca e cel mai oke asa
Tu ai procedat foarte bine pentru ca astfel de lucruri iti deschid ochii si te fac mai puternic:"ce nu te doboara te face mai puternic" si cam asa e...
Iar ea daca a facut asta nu am cuvinte...insa te asigur ca o sa se intoarca roata candva..mereu e asa..eu cred asta cu desavarsire..nimic nu ramane neiertat,iar cel care sufera dupa toate astea candva o sa fie "rasplatit"
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 03:24.


- Copyright 2024 4Tuning