Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-11-07, 13:59   #1
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Post HI 5 si clubbing! ( de citit )

hai faiv si clubbing!









Probabil majoritatea stiti ce au in comun cele doua: fetele de 14-19 ani! 99,9% din ele pana acum un an se rupeau pe manele si bere ieftina la greu. Dar sa incepem cu iesitul la club: dupa ce ies ele in club o data la 2 luni, merg pe jos sau cu autobuzul pana aproape de club, fac poze din toate unghiurile, sa se vada bine tricoul de 15 ron si clubul in care au fost ele, evident, poze de hi5. Intra in club, incep sa trimita mesaje: “fata, vino mai tarziu ca e intrare 10 ron, noi am facut un efort ca era frig”. Se aseaza langa bar si trag de o cola vreo 2 ore sperand sa le agatze cineva, in timp ce manelistii cu burta si betivii cu tricouri “Gigolo Italiano 800$” le admira bretonul facut cu ciobul, okelarii de eclipsa si botul de fitze: “auzi fata, vezi ce tari suntem? toti baietii se uita la noi, chiar daca sunt urati, poate au masina si merg la disperare”. Oricum in 99% din cazuri nu reusesc nimic concret. Dupa o noapte grea de imitat lumea, cum dau din cap pe muzica (”vezi fata ce bass are melodia asta?”) sa fie cool si ele ca restul (desi ele mai dau si din picioare), nu conteaza daca nu inteleg nimic, o iau usor spre casa, ca oricum mersul pe jos face piciorul frumos. De obicei au cerut voie la mama si pot merge sa doarma una la alta.

A 2-a etapa incepe acasa. Din boxele proprii se aude o manea sau nelly, ca dupa atata “bass” merge si o d-asta de relaxare (”lasa fata, nu ne vede nimeni, sti ca noi oricum suntem super cool, dive, alea alea”). Se scot pozele de pe telefonul de bashini si camera si constata cu uimire ca nu sunt de ajuns: “fata hai jos chilotii, sa facem poza de profil de hi5″. Mai fac ele cateva poze jumatate goale, din pozitii ciudate, sa ascunda ce nu trebuie sa se vada (celulita). Dupa asta urmeaza etapa de modificare a pozelor: picasa (”fata cica unele stiu si photoshop, mai bine le dam lor, ca nu vreau sa mi se vada cosurile”), negative, decupari, stelutze, colaje, nebunie totala. Dar cine mai observa cosurile sau celulita infecta cand in prima poza de la profil apar ambele in chiloti cu descrierea: “ne plac si baietii”/”bune si nebune”/”ne jucam si noi” (eventual in engleza, sa aibe commenturi de la mai multi labari)? Urmatoarele poze cu jumate de tzatza pe afara, ca abia le mai tine sutienul, descriere clasica: “sunt o diva”/”aici eram suparata”/”va plac ochii mei?”/”inainte de club”/”astept commenturi”. Urmeaza alte poze din clubul super tare in care au fost ele, poze din toate unghiurile ca nu se stie cand mai ajung, descrieri: “eu cu sisu meu”/”eu in XS”/”just me in”/”io cu gigi”/”ce tari suntem”/”te iubesc sisu meu”, imi mai scapa vreo 2-3. Evident asteapta commenturile cu sufletul la gura de la zecile de labari care se viseaza pe ele, chiar daca fetele au 14 ani si sunt in situatia in care sunt: “ce buna esti”/”ce tzatze ai”/”unde erai fata asa frumoasa?”/”eu te doreste”/”imi place ochii tai”/clasicul “id-ul meu este lake_lake, te astept sa vorbim, dar nu vreau sa fac sex cu tine”. Dar fetele sunt cool, au 143245 de prieteni, 325435 de views-uri, apreciate si dorite de toti labarii “de puta madre”, sunt in pas cu moda, se culca mult mult mai fericite si implinite, doar ele sunt singurele dive, sunt cele mai sexy. Evident la interese apare parasutismul (chiar in engleza), saritul cu coarda si datul in balansoar, la muzica gutza, tiesto, armin, rebelde, electronica (???!?!).
Sunt convins ca asta e parerea la 80% din baieti si restul de 0,1% din fetele de varsta respectiva. Eu macar asa as vrea sa aud o conversatie intre 2 fete in sesiune: “-Ce faci fata? / -Uite invatz, tu nu invetzi fata? / -Pai cum fata? intelegi ceva, ca eu nu inteleg nimic / -Nu conteaza fata, nu inteleg nimic, dar trebuie!”
Trezireaaa din atata prostie!






nu-mi apartine este scrisa de altcineva
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand


Last edited by Psycho; 11-11-07 at 14:02. Reason: Treaba mea :D
Psycho is offline  
Old 11-11-07, 14:05   #2
andrey2003
Dream Squad Member

Stage 5
 
andrey2003's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 3,234
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
[SKODA]
Default Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

hai cinci..

am citit.. trist dar adevarat
andrey2003 is offline  
Old 11-11-07, 14:18   #3
alexbip

Stock
 
alexbip's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1
Default Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

Foarte tare frate hahaahahaha
alexbip is offline  
Old 11-11-07, 14:27   #4
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

Cat ai putut sa scrii si ce ai mai scris acolo Psycho
Ar fii aiurea sa zic acum ca nu e adevarat ce ai scris tu...dar nu poti sa cataloghezi pe toata lumea asa....
Oricum la "ce vor femeile" ai scris"De citit .. Important pentru toate fetele ( si baietzii ) .. despre Hai Faiv si clåbari "...Mai sus n-am avzut sa fii scris nimic de baieti...nu zic...fetele intr-adevar exagereaza pe tema asta dar cunosc si baieti care vor sa-si arate muschii care nu ii au-modifica o poza de-alor..isi pun doar fata lui iar corpu il ia dintr-un calendar si asa mai departe....
O singura intrebare...crezi ca o sa reusesti sa schimbi ceva cu treaba asta?Si nu o zic din rautate dar stiii ca am dreptate si nu o sa se apuce nimeni acum sa stearga pozele cu sute de commenturi doar pentru ca.....
Asta e lumea in care traim...multe lucruri ar trebui schimbate

__________________



Vand KITURI XENON la preturi avantajoase
~Ada~ is offline  
Old 11-11-07, 14:43   #5
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

n-am ce sa schimb .. asa o sa ramana lumea dar e funny
Psycho is offline  
Old 11-11-07, 14:45   #6
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

total de acord ...si nu numai fetele fac chestii d'astea ..

am un "coleg" de camera ..care pe la 2 noaptea (cand doarme toata lumea) ...el sta si se uita cred la tot "hai faivu" pana dimineatza...add friend ...coomenturi .."faivuri" ... si replici de alea de *** ..." ce bunaa esti " " uite id'ul meu ..poate ne cunoastem mai bine" sii poola mea..ne streseaza , ca mai ne cere voie sa intre pe net ..si cica el are treaba , vb 2 minute pe mess si apoi la vizitat profiluri ...nush ..poate ca are o scuza ca nu`o mai vazut net in viata lui ..si dac esti rookie si dai de hai faiv ...innebunesti

parerea mea
VaLeX is offline  
Old 11-11-07, 14:46   #7
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
n-am ce sa schimb .. asa o sa ramana lumea dar e funny
Asta da..Srry da' n-am vazut "nu-mi apartine este scrisa de altcineva" decat acum
~Ada~ is offline  
Old 11-11-07, 16:23   #8
BH09SSS

Stage 5
 
BH09SSS's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 303
Default Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

Intr-adevar e funny, si in cele mai multe cazuri asa se intampla cu toate fetitele care se cred ele ca sunt cool.
BH09SSS is offline  
Old 11-11-07, 19:58   #9
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

mi-ai citit ganduriile Psycho cu textu asta chiar daca nu e scris de tine..dar e foarte tare...


cunosc si eu "specimene" din astea
peter is offline  
Old 11-11-07, 20:24   #10
snopy's brother

Stage 5
 
snopy's brother's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 434
Default Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

adevarat graiesti..pacat ca s-a ajuns in felul asta in ziua de azi,dar ele trebuie sa iasa in evidenta,ca doar is fete"bune"..trebuia sa faci un voting sa vedem cati baieti si cate fete accepta ce ai scris tu mai sus
__________________
Toti se plang de bani, dar de minte nimeni
snopy's brother is offline  
Old 11-11-07, 20:27   #11
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

Quote:
Originally Posted by snopy's brother View Post
adevarat graiesti..pacat ca s-a ajuns in felul asta in ziua de azi,dar ele trebuie sa iasa in evidenta,ca doar is fete"bune"..trebuia sa faci un voting sa vedem cati baieti si cate fete accepta ce ai scris tu mai sus
Cand spui asta trebuie sa tii cont si de numarul fetelor de pe forum comparativ cu cel al baietilor
~Ada~ is offline  
Old 11-11-07, 21:09   #12
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

chiar ca adevarat... e plin hi5`u de pustoaice de 12 ani, care-si arata chiloteii cu ata, si sunt mandre de corpul lor... ma gandesc pe la 18-19 ani ce statut vor avea in societate.. probabil la ele asta e smecherie... din pacate astea sunt fetele din ziua de azi...
__________________
No Romance Without Finance
Dodo_998 is offline  
Old 11-11-07, 21:32   #13
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

Psycho...handicapat "as always" )....oricum bine zise chestiile astea....
ERY is offline  
Old 11-11-07, 22:18   #14
c i k y
Dacia Driver

Stage 5
 
c i k y's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,146
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[DACIA]
Default Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

S-a dus dracu' tineretu' din ziua de astazi...din cauza internetului (mess , hi5 , sexytop etc...)
c i k y is offline  
Old 11-11-07, 22:54   #15
sandrin

Stage 5
 
sandrin's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,303
Member of:
[SEAT]
Default Re: hai faiv si clubbing! ( de citit )

Quote:
Originally Posted by c i k y View Post
S-a dus dracu' tineretu' din ziua de astazi...din cauza internetului (mess , hi5 , sexytop etc...)
Lua-ti exemplu filmul "Liceenii"



... sau or fi fost tot ca in ziua de azi?

Last edited by sandrin; 11-11-07 at 22:59.
sandrin is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -