Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Divertisment

Divertisment Glume, imagini amuzante, stiti voi, orice starneste rasul.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 31-12-07, 00:36   #76
Bogdan_ozzy

Stage 5
 
Bogdan_ozzy's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,493
Member of:
[AUDI]
[MERCEDES]
[2 Roti]
Default Re: HI 5 si clubbing! ( de citit )

Super tare .. si sa zica careva ca nu e adevarat .. ii mai vezi pe unii .. cu ghiuluri .. lanturi la gat .. zici ca-s de masina.. si cu paharelul , langa ei si ei sunt mari si tari .. in fine .. fiecare dintre noi stim realitatea ,si prostia asta va domina inca 50-60 de ani in Romania..,sau totul va fii din ce in ce mai prost
Bogdan_ozzy is offline  
Old 31-12-07, 15:20   #77
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: HI 5 si clubbing! ( de citit )

prostia asta va domina maxim 10 ani!! deja au inceput gruparile antimanele.. antiemokids etc.. sa ii radieze de pe fata pamantului! in curand o sa fie la moda sa fi inteligent, cult, citit o sa vedeti voi
__________________

dolb is offline  
Old 03-01-08, 15:27   #78
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: HI 5 si clubbing! ( de citit )

asta a fost intotdeauna trendy
doar idiotii au incercat sa ignore asta, pentru a nu-i scoate din carti, adevarul insa...
aleks is offline  
Old 06-01-08, 18:50   #79
Mariusik_slz

Stage 2
 
Mariusik_slz's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 57
Default Re: HI 5 si clubbing! ( de citit )

no Comm !! true !!! bn Psycho !! ) =))
Mariusik_slz is offline  
Old 06-01-08, 20:38   #80
goldie
Honda Driver

Stage 1
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 18
Member of:
[Honda]
Default Re: HI 5 si clubbing! ( de citit )

acele valori ale anilor 80-90 exista inca...intr-adevar intr-un mic procentaj...depinde si de educatia pe care ai primit-o si de cum te-ai format ca persoana: daca ai preferat sa fii prost pentru ca asa e la moda sau sa ai habar sa porti o conversatie...tot respectul pentru cei care duc mai departe acele valori si care nu se sfiesc sa arate ca sunt diferiti si au ceva in cap...
goldie is offline  
Old 06-01-08, 21:00   #81
goldie
Honda Driver

Stage 1
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 18
Member of:
[Honda]
Default Re: HI 5 si clubbing! ( de citit )

si inca ceva scris de mine imi cer scuze ca e in engleza...traduc daca vreti

I really don’t like Barbie girls, they’re stupid, they’re ignorant, they’re plastic. And they’re absolutely “ohh… baby, ohh… baby”, the dependent kind of sluts. Baby give me money for my lipstick, baby give me money for my tampons, ohh and baby… remember to give me money for last night.
goldie is offline  
Old 09-01-09, 11:01   #82
GiBi

Stage 1
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 24
Default Re: HI 5 si clubbing! ( de citit )

in ton cu ceea ce discutati voi...
Attached Files
File Type: mp3 GiBi - Lumea virtuala.mp3 (2.38 MB, 32 views)
GiBi is offline  
Old 13-01-09, 17:17   #83
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: HI 5 si clubbing! ( de citit )

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
prostia asta va domina maxim 10 ani!! deja au inceput gruparile antimanele.. antiemokids etc.. sa ii radieze de pe fata pamantului! in curand o sa fie la moda sa fi inteligent, cult, citit o sa vedeti voi
Bine ar fi,desi eu nu ma consider unul cult,citit,inteligent si nici nu sunt las asta sa hotarasca cei din jurul meu,ar fi bine sa fie asa cum zici tu.

GL91ANB-

16. Inlocuieste "si" cu "ji","k" in loc de "c" sau "ca", nu pune cratima intre cuvinte sau o pune dar intotdeauna gresit;Asa faceam si eu(Please don't kill me)
In leg cu hi5,si eu am,dar am ceva poze puse acum ceva vreme si asa nu aveam ce arata,nu sunt frumos,nici atragator,l-am facut la insistentele unor amici,in leg cu clubbing,te duci acolo sa te distrezi,bei o bere,bei un suc,te duci manci ceva,te intorci acasa cu taxiul sau pe jos(depinde de vreme),pe jos e mai tare,cel putin asa cred eu,in taxiu in 10 min sunt acasa,asa pe jos pierd timpul pe "drumuri" mai aud o gluma,mai zic una si asa usor usor ajung acasa.
Peter,aleks jocul acela l-am prins si eu,tin minte ca m-am dus la sat si am pus pe tv bunicului meu si cand am scos pistolul sa impusc ratele a urlat la mine: "Vrei sa imi impusti televizorul?!".Epica faza.
StreetStyle22 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -