Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 02-11-07, 13:58   #886
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
: eu una nu am nevoie de un barbat ,care sa imi faca programul,care sa imi zica cu cine sa imi petrec we-ul,care sa steie pe capul meu 24/24 si sa ma vrajeasca tot atat...gataa...si eu sunt proasta aia kre vrea la boul misogin!!!si stii ceva?exact asa e!!!ca eu ca femeie sunt de al dracului...apai omul de linga mine sa faca bine si sa ma intreaca la toate,ca altfel unde ajungem????
toata diferenta este ca eu am o virsta ,cind deja STIU astea...dar la 20 nici eu nu eram hotarita ca vreau un fat-frumos,sau vagabondul nr 1 din oras...
cine a zis ca ii fac programul? ca ea mi-l facea

PS: vrei la boul misogin care te bate, te insala , te violeaza, te stranguleaza, te tine cu picioarele in sus de la balcon nu ? nu iti place sa fi respectata si iubita ah ? hai k iti dau numarul lui de telefon , il vrajesti si ramane si fatuca mea singura asa mai am si eu o sansa sa ma impac cu ea, ce zici facem afacerea ?
dolb is offline   Reply With Quote
Old 02-11-07, 14:18   #887
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Ce vor femeile?

nah...daca ea asta alege de ce tii tu neaparat sa ii bagi in git altceva?
cind s-a intors stia ea foarte bine ce o asteapta si l-a ales p EL nu pe tine...that's a fact,and think about it!
deseori faceti dracul mai negru,ca sa va simtiti voi mai superiori...pe cind poate solutia e simpla : nu va mai pi..ti impotriva vintului!
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 02-11-07, 14:32   #888
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor femeile?

da, ai si tu dreptate domnisoara, pe de o parte
numai ca, vezi tu, noi avem un orgoliu care nu ne permite sa recunoastem multe din aspectele altfel evidente...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 18:51   #889
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
dar la 20 nici eu nu eram hotarita ca vreau un fat-frumos,sau vagabondul nr 1 din oras...
Permiti o intrebare ? Si acum sa nu te superi pe mine ca intreb ...
Nu erai hotarata ca vrei unul dintre categoriile mai sus mentionate, dar pana la urma ce iti alegeai ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 20:44   #890
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Ce vor femeile?

l-am ales pe domnisorul care aparent a fost fat-frumos..dar s-a dovedit a fi ultimul gunoi...apoi am descoperit,ca vagabondul este de o mie de ori mai om,si de atunci am ramas la "categoria" asta....dar sa nu uitam,ca nu are rost sa ma intrebi pe mine
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 23:25   #891
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Ce vor femeile?

si asa cum am zis, lupt si am luptat! si a meritat totul, acum ne-am impacat si suntem mai uniti ca niciodata! avem deja planuri mari si totul pare sa mearga perfect. Niciodata nu poti sti ce e in capul unei fete!

S-a intors la mine pentru ca el nu ii putea oferi fericire, nu ii putea oferi familie si s-a gandit la mine , la ce am fost eu si cum m-am purtat cu ea, si la faptul k si eu imi doream acelasi lucru si si-a dat seama k totusi tine la mine!

Asa ca baieti, niciodata nu va dati batuti, luptati! una din cele mai bune arme e ignoranta, indiferenta, distanta dar sa nu fie prea mare !
dolb is offline   Reply With Quote
Old 04-11-07, 23:40   #892
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Take care ...
Atata iti zic ... Nu se stie ce ii poate mintea.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 09:58   #893
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Take care ...
Atata iti zic ... Nu se stie ce ii poate mintea.
am eu grija ca pana acu am "chinuit-o" un pic ! am facut-o sa regrete ce a facut de azi sunt alt om.. o sa am grija de ea ca de ochii din cap , de data asta nu o sa mai imi scape! azi implineste 20 de ani, maine facem noi 4 luni de cand suntem
dolb is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 15:12   #894
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Ce vor femeile?

femeile vor...nu stiu nici ele ce vor....

ultima chestie care m-a dat pe spate:
Am cunoscut o tipa pe net, am inceput sa vorbim pe net, ne-am placut (cel putin virtual), iar dupa a doua intalnire (plimbare in parc) imi comunica ca nu ne potrivim, si nu am reusit sa scot de la ea adevaratele motive (imi tot zicea ca nu vrea sa ma supere, nu vrea sa imi zica, sa inteleg ca NU e NU, si chestii de genU). Ok...deci nu mai tine combinatia, atunci o luam doar pe simpla prietenie. Vorbim cu dezgust, rece, nu ne intalnim nici in ruptul capului, de-abia comunicam. Dupa ce intr-o seara ii comunic cum ca vreau sa ma duc la fosta prietena sa imi cer macar scuze, dupa 1an de zile, pentru tampeniile facute(asta o sa detaliez pe altundeva), vreo 2 zile se comporta urat cu mine, de-abia imi vorbeste, se crizeaza repede, etc. Iar acum...imi comunica ca vrea sa ne intal, si imi explica cumva subtil ca vrea sa ne combinam (iar, daca pot sa zic ca a fost ceva inainte).

Insista sa ne intalnim, sa ne plimbam, sa vorbim, ma tot pupaceste(pe mess), si pare prea iubareatza cu mine

something is wrong, iar eu nu stiu ce sa ma fac. Parca imi vine s-o expediez undeva, dar in acelasi timp pentru ca tin oarecum la ea, imi vine sa accept propunerea ei...
valib is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 17:01   #895
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by valib View Post
femeile vor...nu stiu nici ele ce vor....

ultima chestie care m-a dat pe spate:
Am cunoscut o tipa pe net, am inceput sa vorbim pe net, ne-am placut (cel putin virtual), iar dupa a doua intalnire (plimbare in parc) imi comunica ca nu ne potrivim, si nu am reusit sa scot de la ea adevaratele motive (imi tot zicea ca nu vrea sa ma supere, nu vrea sa imi zica, sa inteleg ca NU e NU, si chestii de genU). Ok...deci nu mai tine combinatia, atunci o luam doar pe simpla prietenie. Vorbim cu dezgust, rece, nu ne intalnim nici in ruptul capului, de-abia comunicam. Dupa ce intr-o seara ii comunic cum ca vreau sa ma duc la fosta prietena sa imi cer macar scuze, dupa 1an de zile, pentru tampeniile facute(asta o sa detaliez pe altundeva), vreo 2 zile se comporta urat cu mine, de-abia imi vorbeste, se crizeaza repede, etc. Iar acum...imi comunica ca vrea sa ne intal, si imi explica cumva subtil ca vrea sa ne combinam (iar, daca pot sa zic ca a fost ceva inainte).

Insista sa ne intalnim, sa ne plimbam, sa vorbim, ma tot pupaceste(pe mess), si pare prea iubareatza cu mine

something is wrong, iar eu nu stiu ce sa ma fac. Parca imi vine s-o expediez undeva, dar in acelasi timp pentru ca tin oarecum la ea, imi vine sa accept propunerea ei...
parsiva! ii placea de tine, dar ii placea mai mult de altu!!! voia sa ii iasa cu ala, cum nu i-a iesit combinatia cu ala a venit la tine easy like f...k!


hai sa iti zic si eu o patanie asemanatoare si f recenta:
dupa ce se despartise asta de mine, am vrut sa cunosc alta..zis si facut am cunoscut-o pe net, mess non stop vorbeam in continuu parea sa ii placa, aproape s-a indragostit de mine, eu ma rugam insistent sa ne intalnim si ea imi zicea ca cel mai bine e sa astepti ( mare dreptate avea ) si eu ok.. acum cand m-am impacat cu asta i-am dat si ei vestea si e foarte revoltata ! in fine.. azi m-am dus sa mananc o salata intr-un local. parchez masina si dau ochii cu ea! pentru prima data ne-am vazut, am luat-o in brate... i-am zis ca pana la urma destinul a facut in asa fel incat sa ne vedem si ei pur si simplu ii dadeau lacrimile niciodata nu poti intelege o femeie!

Last edited by aleks; 07-11-07 at 12:36.
dolb is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 17:05   #896
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by valib View Post
iar dupa a doua intalnire (plimbare in parc) imi comunica ca nu ne potrivim, si nu am reusit sa scot de la ea adevaratele motive (imi tot zicea ca nu vrea sa ma supere, nu vrea sa imi zica, sa inteleg ca NU e NU, si chestii de genU)....
erati combinati deja? ca mie imi place ca din prima intalnire ( asta daca imi place tipa si vad k si ei ii plac ).. sa o sarut !

PS: e frig afara; lasa parculetzu ca ( sper eu ) nu mai esti copilas da.. normal la inceput trb sa o iei asa dar nu frecvent! du-o la o cafea, la un film, dar nu parc ! la parc o duci odata la 2 saptamani femeilor le place sa fi si indiferent , dar si romantic . niste creaturi ciudate pe care vrem nu vrem le iubim ! eu o iubesc pe a mea
dolb is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 18:03   #897
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Ce vor femeile?

nu eram combinati....ziceam amandoi sa luam totul incet, etc, etc...totul parea ok, si dintr-o data brusc GAME OVER

treaba cu sarutul la prima intalnire am incercat-o si eu, dar nu mereu mi-a iesit (gen: doar pe obraz te las...)

ea a venit cu parcul/plimbarea, crezi ca mie imi place sa ma plimb si sa stau in frig?
ea propune mereu plimbarea in parc...propunerea e porunca pentru mine
valib is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 18:09   #898
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Ce vor femeile?

man! nu lasa o femeie sa iti porunceasca ( chiar daca eu cateodata asta fac..dar o fac pt ca O IUBESC )

TU TREBUIE SA FI BARBATUL SI SA ALEGI UNDE SA MERGETI! NU TE INTERESEAZA DACA VREA SAU NU din moment ce ii place sa fie cu tine nu va refuza!

sarutul la prima intalnire ( stiu ca da.. trebuie sa o cuceresti ) dar nah.. daca ii place de tine bai nene sa te sarute , daca nu stie ce vrea si asteapta ea..sa astepte ( cum a asteptat asta ) si nu o sa iasa nimic! asculta ce-ti spun

treaba cu "hai sa o luam incet" e o porcarie! si mie mi-a zis asta acu cand ne-am impacat la fel ca sa o luam incet! mda.. d'aia de cand s-a impacat ( adica de 72 de ore ) 50 de ore a stat ori cu mine ori la mine! am luat-o incet dar deja a dormit de 2 ori la mine, deja am luat micul dejun la pat. si altele !

DACA ESTI BARBAT ARUNCA-TE! RISCA! si va fi mai bine! ( altfel o sa zica.. "asta e molau, e fraier, n-are tupeu n-are vlaga " ) asculta pe fratele tau
dolb is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 21:51   #899
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Ce vor femeile?

in momentul de fata - eu sau femeia din mine vrea sa scape de raceala asta..... care ma scoate din minti !
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 06-11-07, 22:34   #900
~Ada~
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
~Ada~'s Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 817
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[PEUGEOT]
Smile Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
man! nu lasa o femeie sa iti porunceasca ( chiar daca eu cateodata asta fac..dar o fac pt ca O IUBESC )

TU TREBUIE SA FI BARBATUL SI SA ALEGI UNDE SA MERGETI! NU TE INTERESEAZA DACA VREA SAU NU din moment ce ii place sa fie cu tine nu va refuza!

sarutul la prima intalnire ( stiu ca da.. trebuie sa o cuceresti ) dar nah.. daca ii place de tine bai nene sa te sarute , daca nu stie ce vrea si asteapta ea..sa astepte ( cum a asteptat asta ) si nu o sa iasa nimic! asculta ce-ti spun

treaba cu "hai sa o luam incet" e o porcarie! si mie mi-a zis asta acu cand ne-am impacat la fel ca sa o luam incet! mda.. d'aia de cand s-a impacat ( adica de 72 de ore ) 50 de ore a stat ori cu mine ori la mine! am luat-o incet dar deja a dormit de 2 ori la mine, deja am luat micul dejun la pat. si altele !

DACA ESTI BARBAT ARUNCA-TE! RISCA! si va fi mai bine! ( altfel o sa zica.. "asta e molau, e fraier, n-are tupeu n-are vlaga " ) asculta pe fratele tau
Imi place ce ai scris U acolo
Multe luni impreuna si la multi ani cu intarziere iubitei
Am mai zis si ma repet:de multe ori nu ne dam seama de anumite sentimente,nu apreciem apersoana de langa noi decat atunci cand o pierdem si ii ducem dorul....sa fiti iubiti
~Ada~ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 07:08.


- Copyright 2024 4Tuning