Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 28-10-07, 20:12   #856
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Ce vor femeile?

pai atunci multa bafta...sa ne anunti si pe noi ce ai facut...
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 28-10-07, 20:52   #857
dreaq

Stage 5
 
dreaq's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 500
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
crezi ca nu am luptat? printre rautati mi-am cerut si scuze, am incercat sa lupt, am incercat sa ii demonstrez , sa o iau cu logica, am incercat sa ii explic in toate modurile posibile si sa lupt pt ea! nu se putea asa, singura arma care o mai am e sa astept .. vine ziua ei , poate atunci sa o recuceresc! dar cu greu eu am mai trecut prin alta relatie destul de asemanatoare cu asta! si da . atunci eram mic, mai prost, si tot am luptat iar dupa o luna jumate, doua .. am recastigat-o ! chiar daca pentru putin, dar macar am stiut ca s-a intors la mine! insa cu asta de acu.. daca se intoarce la mine, pai la mine ramane

Din moment ce te-a lasat o data parerea mea e ca te va lasa si a 2-a ,3-a ,4-a oara...Dupa parerea mea nici o femeie nu trebuie rugata,implorata sau mai stiu eu ce pentru a reveni la tine.Vrea sa vina ea bine, daca nu, ignore si trecem mai departe ...doar avem si noi mandria noastra!
dreaq is offline   Reply With Quote
Old 28-10-07, 23:16   #858
Alexey

Stage 4
 
Alexey's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
man, sunt cazuri si cazuri

eu am stat cu fosta 3 luni jumate, ea e saracuta asa de fel, eu ce sa zic pe numele meu nu am nimic dar ma folosesc de casa de masina de firma, si de banii de la servici ! pt mine banii nu sunt o problema! ea a stat cu unu 2 ani in care ala a batut-o a umilit-o, a violat-o .. restul tu ti-l inchipui! el e sarac, 26 de ani e un materialist dar sarac! ea m-a parasit pt el! ( in conditiile in care in astea 3 luni m-a iubit si s-a vazut dar el i-a rascolit inima, amintirile dragostea puternica fata de el ) deci femeile nu sunt dupa bani
E o proasta. Sa nu-ti para rau.
Alexey is offline   Reply With Quote
Old 28-10-07, 23:20   #859
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by dreaq View Post
Din moment ce te-a lasat o data parerea mea e ca te va lasa si a 2-a ,3-a ,4-a oara...Dupa parerea mea nici o femeie nu trebuie rugata,implorata sau mai stiu eu ce pentru a reveni la tine.Vrea sa vina ea bine, daca nu, ignore si trecem mai departe ...doar avem si noi mandria noastra!
da' dar voua barbatilor va place sa fiti rugati,implorati si sa se milogeasca proastele de voi nu????
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 00:18   #860
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Ce vor femeile?

hai ca raspund eu ! da ador sa fiu rugat ! dar in general,nu numai de fete !
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 00:47   #861
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
hai ca raspund eu ! da ador sa fiu rugat ! dar in general,nu numai de fete !
si pun pariu ca nu esti singur!!! dar deh....
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 11:54   #862
Alexey

Stage 4
 
Alexey's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 187
Default Re: Ce vor femeile?

Cam asa ceva... in sfarsit cineva care a sintetizat bine problema. Deci tineti minte, noi suntem de vina, nu ele. Cineva incapabil sa gandeasca nu poate fi de vina.
Alexey is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 12:01   #863
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor femeile?

test ora 12.00 111111111111111111

Last edited by aleks; 29-10-07 at 12:04.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 12:02   #864
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor femeile?

test ora 12.00 2222222222222222222222
aleks is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 12:26   #865
dreaq

Stage 5
 
dreaq's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 500
Default Re: Ce vor femeile?

Cu alte cuvinte...vor cate o bucata din cand in cand sa li se arate ca iti pasa...ciudate animale :P
dreaq is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 12:48   #866
dreaq

Stage 5
 
dreaq's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 500
Default Re: Ce vor femeile?

Mie nu-mi place sa se roage cineva de mine ,orice sex ar avea , mi se pare foarte stresant.DA e da si NU e nu...ce rost are sa incerci sa schimbi asta?Nu faci decat sa te umilesti.
dreaq is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 19:49   #867
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Sasha_z View Post
da' dar voua barbatilor va place sa fiti rugati,implorati si sa se milogeasca proastele de voi nu????
Nu te supara, dar tu ai o atitudine anti-barbati CLARA.
Niciun barbat nu suporta ideea de a fi rugat sau implorat de o femeie. N-ai idee cat stres si nervi provoaca.

De ce intotdeauna incerci sa urci femeia pe un piedestal ?
Crezi ca ea e sfanta ? Nu! Si ei ii place sa fie rugata si implorata, iar ea asta si vrea sa faca. Sa fie mereu implorata pentru a se simti o "femeie puternica".
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 22:07   #868
algorunescu

Stage 4
 
algorunescu's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 299
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by dolb View Post
si femeia e proasta! stiu, mi s-a mai spus! ah.. ca sa nu mai zic: eu o iubeam, el nu! eu o respectam si eram sfant, el o insela diferenta imensa! dar fetele din ziua de azi chiar sunt proaste ! vad pe strada fete finute, frumoase care stau cu niste ratati sau cu niste animale, si rateaza pe cei care chiar se poarta frumos cu ele, care chiar pun suflet si pasiune! care nu au interes sa le insele ci au interes sa aiba o relatie serioasa poate chiar o casatorie! eu cu fatuca asta eram ca si casatorit, mancam, dormeam totul faceam impreuna si tuturor le placeam! parintii ei, parintii mei , fratii , surorile nimeni nu a comentat nimic!
Life is like a vacuum cleaner, no matter the quality , it still sucks !
Am mai spus eu ceva de genul asta in topicul cu ce vor barbatii. Daca citesti acolo o sa vezi ca am zis acelasi lucru. Femeile, in general (cred ca 99.9%), din punct de vedere sentimental nu gandesc absolut deloc. Au capul pe umeri doar ca suport pentru par. Sunt proaste facute gramada. Daca arata bine si au de ales intre mai multi barbati, intotdeauna vor face alegerea cea mai proasta ca atat le duce capul. Si aici vorbesc de procentul, si asa mic, de femei care cauta relatii bazate pe sentimente si nu pe diferite interese. Intotdeauna se asteapta la sentimentele astea de unde nu vor veni niciodata si-si bat joc de cei care chiar le ofera. De aia nici nu mai sunt in ziua de azi prea multi prosti care sa trateze femeile bine.
Am mai spus-o. Femeile sunt ca niste copii prosti. Daca le dai lucruri fragile pe mana (cum ar fi sa le lasi sa-ti intre in suflet), e vina ta ca te fac praf. Si aproape inevitabil se va intampla. Ele nu au nici o vina. Nu pot mai mult de atat. Plang ca proastele dupa ratatul care si-a batut joc de ele si apoi gasesc altul cel putin la fel de ratat ca fostul. Daca nu gasesc, nici o problema. Se intorc la cel dinainte, cum e foarte bine ilustrat si in cazul de fata. Noi, cateodata, nu putem sa uitam cu anii pe cate o proasta din asta. Ata ete. Tratezi o femeie bine, de cele mai multe ori vei plati pentru asta.

Last edited by algorunescu; 29-10-07 at 22:09.
algorunescu is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 22:11   #869
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Foarte bine spus Algorunescu.
Si inca te asteptam la intrunirea aia.

Well, dupa cum a spus si domnul de mai sus. Cam are dreptate: esti baiat de treaba = prost. Esti jigodie = macho man si sare fomeile pe tine ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 29-10-07, 22:14   #870
algorunescu

Stage 4
 
algorunescu's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 299
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Foarte bine spus Algorunescu.
Si inca te asteptam la intrunirea aia.

Well, dupa cum a spus si domnul de mai sus. Cam are dreptate: esti baiat de treaba = prost. Esti jigodie = macho man si sare fomeile pe tine ...
. Sorry, ca am disparut de pe radar. Am avut tot felul de prostii de rezolvat.
algorunescu is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 00:56.


- Copyright 2024 4Tuning