Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-07, 17:31   #781
Kr3atZa

Stage 3
 
Kr3atZa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 153
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Nu man ...
Femeile romance sunt pe urmatoarele categorii:

a) materialistele - BMW, MERCEDES, AUDI, VW (alte masini luxoase) + tescalaul de bani. (75%)
b) femeile care aleg barbatii "rai" - Ii aleg pentru ca le inspira ceva ... si doresc sa ii dreseze. (20%)
c) femeile linistite care cauta ce-i cu adevarat bun - Desi sunt multi barbati care vor sa nege, ele exista cu o mica precizare:
> 4% sunt urate cu spume / grase / etc si nu le cauta nimeni, ele dorindu-si ceva pentru ele BUN.
> 1% tipele frumoase, placute, cu care iti face placere sa vorbesti ... foarte rare.

Deci ... cam asta e treaba domnilor ...
Asta este raportul meu.
hai sa vedem...eu chiar vreau ceva bun pt mine pe care`l am si dsin pacate pt voi are un cielo pe care nu`l poate conduce inca ,nevand carnet cum am spus cu un an mai mic...deci dupa cate stiu despre mine fac parte din cele urate cu spume grase..(55kg) si care nu ma cauta nimeni hmmmm
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	je.jpg
Views:	97
Size:	658.3 KB
ID:	360104  
Kr3atZa is offline   Reply With Quote
Old 04-10-07, 17:36   #782
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Ce vor femeile?

nu treb sa iei personal ceea ce se spune aici... nu treb sa te regasesti neaparat in ceea ce a spus Gabi...cat despre laudele despre tine aici nu isi au locul
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 04-10-07, 17:40   #783
Kr3atZa

Stage 3
 
Kr3atZa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 153
Default Re: Ce vor femeile?

nu ma laud draga dar uneori sunt mai feminista decat trebuie...toti barbatzii se gandesc ca nush cum sunt femeile etc...dar d c voi barbatzii nu va ganditzi si la voi? barfitzi`va pe voi
Kr3atZa is offline   Reply With Quote
Old 04-10-07, 17:59   #784
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Kr3atZa View Post
hai sa vedem...eu chiar vreau ceva bun pt mine pe care`l am si dsin pacate pt voi are un cielo pe care nu`l poate conduce inca ,nevand carnet cum am spus cu un an mai mic...deci dupa cate stiu despre mine fac parte din cele urate cu spume grase..(55kg) si care nu ma cauta nimeni hmmmm
Maaare dreptate ai....
bluey is offline   Reply With Quote
Old 04-10-07, 23:28   #785
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Kr3atZa View Post
hai sa vedem...eu chiar vreau ceva bun pt mine pe care`l am si dsin pacate pt voi are un cielo pe care nu`l poate conduce inca ,nevand carnet cum am spus cu un an mai mic...deci dupa cate stiu despre mine fac parte din cele urate cu spume grase..(55kg) si care nu ma cauta nimeni hmmmm
In caz ca nu observasei stimabila colega de forum, am spus ca exista si un 1%!!!
Citeste mai bine, ca am impresia ca te-ai blocat la 4%.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 12:29   #786
Pinky

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 228
Default Re: Ce vor femeile?

Oricum criteriile sunt aberante.. nu exista materialiste urate? Sau toate grasele trebuie sa nu fie materialiste? E un pic aiurea..

Plus ca eu te contrazic - daca doar 4% ar fi grase/urate am trai intr-o lume de vis.. cred ca ai omis un 9 pe acolo.. 94% SUNT grase/urate (evident, astea se impart in 90% cu impresii de kate moss si 4% cu simtul masurii..)

Mie mi se pare mult mai simpla clasificarea... si e valabila si pentru barbati si pentru femei. Nu-mi vindeti mie gogosile astea cu "sarac si cinstit", am Oltcit si sunt mandru de el, apreciez frumusetea interioara, nu cracii pana in gat si siliconu bine plasat.. come on.

Evident ca daca ai un Oltcit o sa zici "n-am nevoie de M5 ca sa fiu ca toti cocalarii".. dar cand o sa ai(daca o sa ai), perspectiva o sa ti se rastoarne complet.

Asa ca, eu as face asa impartzeala (repet, valabila si al femei si la barbati pentru ca, de ce sa nu recunoastem - si barbatii sunt LA FEL de materialisti ca femeile)

- cele/cei care inca n-au dat de bani si cauta scuze(psihologic vorbind se cheama subconstient) de genul "e simpatic, are un Clio, imi cumpara eugenii si in weekend mergem in herastru sa mancam popcorn"

- cele/cei care au dat(sau avut from day1) si stiu mai bine cum stau lucrurile

Acum, evident - se mai poate face o imparteala, mai "fina"

1. cele/cei care inca n-au dat de bani si MOMENTAN cauta scuze dar care se dau peste cap sa urce "up the ladder".
2. cele/cei care inca n-au dat de bani dar se complac in situatia asta si vor cauta scuze toata viata si o sa mearga pe idea "ce-mi trebuie?.. e bun si un caine", vorba reclamei
3. cele/cei care au, dar au muncit pentru ei.
4. cele/cei care au de la mami si de la tati.

Respect pentru 1, 3 si 4(da, si pt 4, norocul lor in viata, n-am nici o problema cu asta), greatza totala pentru 2.
Pinky is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 12:59   #787
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Pinky View Post
Oricum criteriile sunt aberante.. nu exista materialiste urate? Sau toate grasele trebuie sa nu fie materialiste? E un pic aiurea..

Plus ca eu te contrazic - daca doar 4% ar fi grase/urate am trai intr-o lume de vis.. cred ca ai omis un 9 pe acolo.. 94% SUNT grase/urate (evident, astea se impart in 90% cu impresii de kate moss si 4% cu simtul masurii..)

Mie mi se pare mult mai simpla clasificarea... si e valabila si pentru barbati si pentru femei. Nu-mi vindeti mie gogosile astea cu "sarac si cinstit", am Oltcit si sunt mandru de el, apreciez frumusetea interioara, nu cracii pana in gat si siliconu bine plasat.. come on.

Evident ca daca ai un Oltcit o sa zici "n-am nevoie de M5 ca sa fiu ca toti cocalarii".. dar cand o sa ai(daca o sa ai), perspectiva o sa ti se rastoarne complet.

Asa ca, eu as face asa impartzeala (repet, valabila si al femei si la barbati pentru ca, de ce sa nu recunoastem - si barbatii sunt LA FEL de materialisti ca femeile)

- cele/cei care inca n-au dat de bani si cauta scuze(psihologic vorbind se cheama subconstient) de genul "e simpatic, are un Clio, imi cumpara eugenii si in weekend mergem in herastru sa mancam popcorn"

- cele/cei care au dat(sau avut from day1) si stiu mai bine cum stau lucrurile

Acum, evident - se mai poate face o imparteala, mai "fina"

1. cele/cei care inca n-au dat de bani si MOMENTAN cauta scuze dar care se dau peste cap sa urce "up the ladder".
2. cele/cei care inca n-au dat de bani dar se complac in situatia asta si vor cauta scuze toata viata si o sa mearga pe idea "ce-mi trebuie?.. e bun si un caine", vorba reclamei
3. cele/cei care au, dar au muncit pentru ei.
4. cele/cei care au de la mami si de la tati.

Respect pentru 1, 3 si 4(da, si pt 4, norocul lor in viata, n-am nici o problema cu asta), greatza totala pentru 2.
N-am zis niciodata ca grasele si femeile vai de steaua lor nu sunt incluse pe lista materialistelor ...
Si crede-ma ca ma refeream 4% care nu sunt stralucite, dar care nu sunt materialiste ... si 1 % care sunt frumoase foc, destepte si care apreciaza omul si nu ceea ce are in portofel sau in parcare.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 13:03   #788
Pinky

Stage 4
 
Join Date: May 2007
Posts: 228
Default Re: Ce vor femeile?

Da de ce e nene asa rau sa aprecieze masina si portofelu?? Tu traiesti cu aer si apa? Mergi cu bicicleta? Locuiesti la cort?

E o ipocrizie total nejustificata.. tu ceri femeilor sa aprecieze ceva ce TU nu apreciezi.. get real.
Pinky is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 13:06   #789
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Ce vor femeile?

Ba tu ai o problema cu cei 1%.Te droghezi??
Unde ai gasit tu asa ceva? Deja ceri prea mult.
Nu e suficient ca toate uratele sufera de frumusete si se cred manechine.
Cand ne vedem pot sa-ti dau cateva exemple clare.
"1 % care sunt frumoase foc, destepte si care apreciaza omul si nu ceea ce are in portofel sau in parcare"
Cred ca stiu de ce nu ai succes la femei: visezi prea mult.
A venit momentul sa fii jigodie si sa te bucuri de asta dupa cum zicea cineva pe aici
bluey is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 13:51   #790
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by bluey View Post
Ba tu ai o problema cu cei 1%.Te droghezi??
Unde ai gasit tu asa ceva? Deja ceri prea mult.
Nu e suficient ca toate uratele sufera de frumusete si se cred manechine.
Cand ne vedem pot sa-ti dau cateva exemple clare.
"1 % care sunt frumoase foc, destepte si care apreciaza omul si nu ceea ce are in portofel sau in parcare"
Cred ca stiu de ce nu ai succes la femei: visezi prea mult.
A venit momentul sa fii jigodie si sa te bucuri de asta dupa cum zicea cineva pe aici
Poi tu ce palaria mea crezi ca incerc sa ma apuc sa fac ?
Sa fiu jigodie ...
D'aia le si atac cu vrutul si nevrutul ...
Dar ma apuc maine de chestia asta ... acum mi-e soooomn ... da' sunt la munca ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 13:57   #791
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Ce vor femeile?

Atunci modifica procentele alea ca nu e bine...
Inca esti prea optimist.
Baga 99% grase si urate cu spume care sufera de frumusete si se simti jignite de un astfel de procentaj.
1% care arata bine dar sunt materialiste.

Si acum vezi ce optiuni ai:
ori le prostesti pe materialiste ca esti plin de bani ,iti faci treaba si te duci (foarte sanatoasa metoda)
Ori faci compromisuri si rupi cei 99% pe metoda ursului cu ariciu` (pe unde ai vorbit ma, pe unde ai vorbit ).
bluey is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 14:03   #792
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

No, da' mai du-le-n plm de procentaje ...
Femeile vor bani, masini si mult sex !
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 14:05   #793
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Ce vor femeile?

Hmmm
Sexul poate sa fie putin si prost daca e compensat adecvat de primele 2.
Si acum sariti cu toate ca nu e adevarat si voi nu vreti nici bani , nici masini si nici sex
bluey is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 21:40   #794
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Ce vor femeile?

ehh..vedeti baieti...ati mai aflat un lucru pe care l vor femeile...unele vor cateva kg in plus...altele in minus
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 05-10-07, 23:04   #795
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Pinky View Post
Oricum criteriile sunt aberante.. nu exista materialiste urate? Sau toate grasele trebuie sa nu fie materialiste? E un pic aiurea..

Plus ca eu te contrazic - daca doar 4% ar fi grase/urate am trai intr-o lume de vis.. cred ca ai omis un 9 pe acolo.. 94% SUNT grase/urate (evident, astea se impart in 90% cu impresii de kate moss si 4% cu simtul masurii..)

Mie mi se pare mult mai simpla clasificarea... si e valabila si pentru barbati si pentru femei. Nu-mi vindeti mie gogosile astea cu "sarac si cinstit", am Oltcit si sunt mandru de el, apreciez frumusetea interioara, nu cracii pana in gat si siliconu bine plasat.. come on.
Evident ca daca ai un Oltcit o sa zici "n-am nevoie de M5 ca sa fiu ca toti cocalarii".. dar cand o sa ai(daca o sa ai), perspectiva o sa ti se rastoarne complet.
Asa ca, eu as face asa impartzeala (repet, valabila si al femei si la barbati pentru ca, de ce sa nu recunoastem - si barbatii sunt LA FEL de materialisti ca femeile)

- cele/cei care inca n-au dat de bani si cauta scuze(psihologic vorbind se cheama subconstient) de genul "e simpatic, are un Clio, imi cumpara eugenii si in weekend mergem in herastru sa mancam popcorn"

- cele/cei care au dat(sau avut from day1) si stiu mai bine cum stau lucrurile

Acum, evident - se mai poate face o imparteala, mai "fina"

1. cele/cei care inca n-au dat de bani si MOMENTAN cauta scuze dar care se dau peste cap sa urce "up the ladder".
2. cele/cei care inca n-au dat de bani dar se complac in situatia asta si vor cauta scuze toata viata si o sa mearga pe idea "ce-mi trebuie?.. e bun si un caine", vorba reclamei
3. cele/cei care au, dar au muncit pentru ei.
4. cele/cei care au de la mami si de la tati.

Respect pentru 1, 3 si 4(da, si pt 4, norocul lor in viata, n-am nici o problema cu asta), greatza totala pentru 2.
super tare... si eu am oltcit..
cam multe imparteli ai facut....
cu a 4 nus de acord cand se ajunge sa se zica.. ca eu am facut eu am dres in stanga si in dreapta... si nu spun cine a facut totul..adica mami si tati.. asta e buba.. macar recunostita celor care au facut totul posibil pentru ea/el sa le fie bine..
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 10:49.


- Copyright 2024 4Tuning