Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 28-09-07, 11:49   #766
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Pentru a face o completare - scuzati dublul post dar nu pot face editare la cel precedent.

Organizare de intalnire pentru sedinta foto:
Se anunta sigur 4 femei, una cu semnul intrebarii pentru ca are un majorat.

Una din cele 4 se razgandeste azi, isi anunta prietena cu care trebuia sa vina, renunta si ea, renuntand si celelalte 2 ca au auzit ca raman "singurele" pe baricada.

So ... vreti sa mai zic ceva ? Neseriozitate ... Vroiau s apara in poze si bla bla bla, acum s-au razgandit ca nu mai vor. Deci ... pana la urma ... ce vreti sa intelegem de aici ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 29-09-07, 14:37   #767
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Da. Intr-adevar. Dar pot spune ceva ?
Barbatul se da la femeie (indiferent ca e pampalaul ... indiferent ca e baiatul ala de care iti zice mama sa te feresti), iar ea isi alege cine sa o faca terci.
In multe cazuri asa se intampla. Daca nu s-ar lasa "disponibila" pentru ala rau si "indisponibila" pentru ala "pampalau", poate ca nu s-ar ajunge asa.

Constatare dovedita: pana la o anumita varsta, femeia e cea care inseala mai mult si mai bine. (nu stiu cine a facut sondajul si unde s-a facut)
Asa zic "expertii". Desi lumea inseala in mod egal.
Iar razbunarea femeii e mult mai apriga decat cea a barbatului, pentru unele devenind pentru un timp o menire.

inimii nu`i poti porunci e valabil si la femei cat si la barbati
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 12:40   #768
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Pentru a face o completare - scuzati dublul post dar nu pot face editare la cel precedent.

Organizare de intalnire pentru sedinta foto:
Se anunta sigur 4 femei, una cu semnul intrebarii pentru ca are un majorat.

Una din cele 4 se razgandeste azi, isi anunta prietena cu care trebuia sa vina, renunta si ea, renuntand si celelalte 2 ca au auzit ca raman "singurele" pe baricada.

So ... vreti sa mai zic ceva ? Neseriozitate ... Vroiau s apara in poze si bla bla bla, acum s-au razgandit ca nu mai vor. Deci ... pana la urma ... ce vreti sa intelegem de aici ?
gaste prietenul meu... gaste de gaste...
saptamanal dau de specimenul mai sus amintit..
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 13:11   #769
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Sasha_z View Post
inimii nu`i poti porunci e valabil si la femei cat si la barbati
care inima Sasha? sa fim seriosi ca femeia pana la o anumita varsta nu are inima, are interese mai mult cum sa isi dezvolte viata mai mult. mai mult fetele ar face orice sa isi croiasca un drum in viata. dau exemplu pe Monica si Columbeanu, si mai am eu destule exemple de fete care la 18-19 ani is cu barbati de 35-40-50 de ani.femeia orice ar face sa stie ca are viitoru asigurat; lucru care ii opus la barbati. acuma stiu ca toate fetele de pe forum o sa sara cu gura pe mine ca nu ii asa. da in ziua de azi cine recunoaste chestiile astea, fetele ar zice orice numa sa se scoata, pentru ca ele is ingerasele de pe pamant; sa nu uitam si si prin femei curge sange si au carne si oase pe ele
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 15:35   #770
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by IndyGG View Post
care inima Sasha? sa fim seriosi ca femeia pana la o anumita varsta nu are inima, are interese mai mult cum sa isi dezvolte viata mai mult. mai mult fetele ar face orice sa isi croiasca un drum in viata. dau exemplu pe Monica si Columbeanu, si mai am eu destule exemple de fete care la 18-19 ani is cu barbati de 35-40-50 de ani.femeia orice ar face sa stie ca are viitoru asigurat; lucru care ii opus la barbati. acuma stiu ca toate fetele de pe forum o sa sara cu gura pe mine ca nu ii asa. da in ziua de azi cine recunoaste chestiile astea, fetele ar zice orice numa sa se scoata, pentru ca ele is ingerasele de pe pamant; sa nu uitam si si prin femei curge sange si au carne si oase pe ele
deja incepi sa generalizezi si din pacate devinde jignitor... tsii kre este problema kiar dk este o diferenta de 20 de ani intre o ea si un el...poate exista si iubire nu numai bani si viitor cum spui tu... si app sunt femei/fete la 19-20 de ani kre au tot ce vor si nu au nevoie de un "Iri"
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 15:47   #771
Kr3atZa

Stage 3
 
Kr3atZa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 153
Default Re: Ce vor femeile?

indygg nu`ti face o parere despre toate fetele ca intr`un fel sunt de acord cu tine..aprox 70-80% sunt exact cum ai descris : materialiste ...dar sunt si fete care nu vor asta...care chiar se ghideaza dupa inima...care conteaza mai mult decat un fier pe care a dat nush cate milioane de $
Kr3atZa is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 16:34   #772
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Ce vor femeile?

[QUOTE=Kr3atZa;1131117]indygg nu`ti face o parere despre toate fetele ca intr`un fel sunt de acord cu tine..aprox 70-80% sunt exact cum ai descris : materialiste ...dar sunt si fete care nu vor asta...care chiar se ghideaza dupa inima...care conteaza mai mult decat un fier pe care a dat nush cate milioane de $[/QUOTE
Mda... e bine ce zici tu dar restu de 20% se ghideaza dupa inima pentru stiu ce ii aia viata, pentru ele viata nu e roz ca si pentru cele 80%, sunt trecute prin viata si nu a nevoie de mila unuia mai batran cu multi ani decat ele. asta am uitat sa precizez mersi ca ai precizat tu.
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 16:39   #773
Kr3atZa

Stage 3
 
Kr3atZa's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 153
Default Re: Ce vor femeile?

las ca te`am ajutat yo si acum daca tot e vorba uite ca eu am prieten cu un an mai mic decat mine si uite ca nu e nici fiu de bogatas si eu invatz pt bac sa am banii mei pt ca`mi place sa depind d nimeni...acum in ce categorie ma bagi?
Kr3atZa is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 17:03   #774
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Kr3atZa View Post
las ca te`am ajutat yo si acum daca tot e vorba uite ca eu am prieten cu un an mai mic decat mine si uite ca nu e nici fiu de bogatas si eu invatz pt bac sa am banii mei pt ca`mi place sa depind d nimeni...acum in ce categorie ma bagi?
nu stiu aici cred ca in categoria de 20%.

Last edited by Sasha_z; 03-10-07 at 18:35.
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 23:41   #775
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Kr3atZa View Post
las ca te`am ajutat yo si acum daca tot e vorba uite ca eu am prieten cu un an mai mic decat mine si uite ca nu e nici fiu de bogatas si eu invatz pt bac sa am banii mei pt ca`mi place sa depind d nimeni...acum in ce categorie ma bagi?
Sa fiu nitel rau ?
Pana cand vei fii independenta ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 23:52   #776
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Sa fiu nitel rau ?
Pana cand vei fii independenta ?
ca nu fi rau cu fetele, ca nu-i bine.si dupa aia depasesti stadiu de baiat bun.
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 03-10-07, 23:58   #777
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Lasa ca asta vor fetele ...
Baieti rai ... sa ii dreseze ... ca pe caini ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 04-10-07, 00:03   #778
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Lasa ca asta vor fetele ...
Baieti rai ... sa ii dreseze ... ca pe caini ...
ca mah... mustang...hai sa analizam ceva, daka fetele isi iau un baiat rau atunci cine pe cine dreseaza. eu as zice ca mai repede baiatu pe fata. stiu din propria experienta si mai stiu sute de baieti tot asa. deci la femeie daka ii bun omu si daka ii rau omu nu ii bine.tre sa aiba bacsisu ala Grosss. si dupa cum a zis un baiat destept mai sus, tre sa aiba una dintre cele 4 masini:Mercedes, BMW, VW,Audi. din pacate u ai dacie si eu oltcit, deci ...=>ca suntem pe jos cu astea
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 04-10-07, 00:30   #779
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Nu man ...
Femeile romance sunt pe urmatoarele categorii:

a) materialistele - BMW, MERCEDES, AUDI, VW (alte masini luxoase) + tescalaul de bani. (75%)
b) femeile care aleg barbatii "rai" - Ii aleg pentru ca le inspira ceva ... si doresc sa ii dreseze. (20%)
c) femeile linistite care cauta ce-i cu adevarat bun - Desi sunt multi barbati care vor sa nege, ele exista cu o mica precizare:
> 4% sunt urate cu spume / grase / etc si nu le cauta nimeni, ele dorindu-si ceva pentru ele BUN.
> 1% tipele frumoase, placute, cu care iti face placere sa vorbesti ... foarte rare.

Deci ... cam asta e treaba domnilor ...
Asta este raportul meu.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 04-10-07, 01:03   #780
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Nu man ...
Femeile romance sunt pe urmatoarele categorii:

a) materialistele - BMW, MERCEDES, AUDI, VW (alte masini luxoase) + tescalaul de bani. (75%)
b) femeile care aleg barbatii "rai" - Ii aleg pentru ca le inspira ceva ... si doresc sa ii dreseze. (20%)
c) femeile linistite care cauta ce-i cu adevarat bun - Desi sunt multi barbati care vor sa nege, ele exista cu o mica precizare:
> 4% sunt urate cu spume / grase / etc si nu le cauta nimeni, ele dorindu-si ceva pentru ele BUN.
> 1% tipele frumoase, placute, cu care iti face placere sa vorbesti ... foarte rare.

Deci ... cam asta e treaba domnilor ...
Asta este raportul meu.
bine ca ai zis tu la modu asta; ca eu u am avut curaju.bravoo
IndyGG is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 07:26.


- Copyright 2024 4Tuning