Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 21-09-07, 12:58   #691
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Am facut o greseala in propozitie:

Daca nu alegeti ce declarati ca doriti, inseamna ca nu va doriti de fapt.
Atunci de ce nu sunteti "fair-play" si nu spuneti ca vreti un baiat rau ca e mai interesant? Ca e o provocare si ca vreti sa il "dresati"? "Vreau sa il pun cu picioarele pe pamant - imi place de el -, il dresez, o sa ajunga sa ma iubeasca, iar eu ma voi indragosti de el (daca nu sunt deja) pentru cum e. Cum ramane cu "milogul" ala care ma place sincer, care e cinstit, care e simpatic? Pai ... simpatic e, dar nu ma vad impreuna cu el."

In al doilea caz am sa va precizez ceva domnisoarelor:
Ala "pampalau" nu va va face niciodata sa plangeti pe motiv ca se comporta ca un cacat cu voi.

Dar ... astea sunt deciziile femeilor.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 13:02   #692
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Ce vor femeile?

nu cred ca o sa iti zica o fata ceea ce crede despre tine, pentru ca ele zic acuma ceva si dupa aia fac altceva. ar trebui si noi sa ne comportam cu fetele la fel cum se comporta ele cu noi.dar daka ne comportam noi asa devine un scandal dezastros.
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 13:33   #693
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Man, la o adica si noi spunem ca facem un lucru dar dupa aia facem altceva.
Eu daca spun ca aia e gagica cu care vreau sa ma culc, pai ii bat apropouri sa isi dea seama, nu ii suflu in cwr, sa zica: "da ca sunt eu fata importanta pt el", facandu-mi un "favor" ca ma culc cu una ca ea.

Ele spun ca vor baieti de un fel, ii au in fata si le dau drumul pentru ciorile de pe gard.
Exemplu: romancele cu tiganii. Si tot ele spun ca tiganul se comporta ca un cwr cu ea...Geez ... I wonder why
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 17:03   #694
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Am spus ce inseamna baiat rau: sa nu il intereseze nimic, sa nu dea 2 bani pe sentimentele celor din jur, inclusiv a prietenei lui, arogant si care, pentru el, o femeie care se uita la el, e ceva normal, un fleac, ceva care i se cuvine.

Si acum stau sa le intreb pe fete:
Daca tot nu alegeti ceea ce declarati ca vreti, atunci de ce sunteti mincinoase si nu spuneti ca vreti din start un baiat rau ?
Stii ce cred eu? Fetele aleg "baietii rai" ca provocare. Faptul ca tipul pare arogant si ca nu da 2 bani pe sentimente incita asa cum va incita si pe voi femeile rele(si aici ma refer la cele neabordabile, pe care daca reusiti sa le cuceriti aveti o mare satisfactie!). Cred ca e cam acelasi motiv.

Dar daca intra in joc cu un baiat de genul asta o face din ambitia de a-l pune cu botu` pe labe, de a-i arata ca nu e asa de "rau" cum se crede... dar nu cred ca ar investi sentimental intr-o asemenea relatie. As numi-o doar PROVOCARE. Nu iti alegi un tip rau pentru o relatie lunga...

Atunci cand o femeie ajunge sa caute stabilitate si dragoste, o sa opteze tot spre baietii buni, care stiu sa ii ofere asta.
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 17:28   #695
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Dar tu crezi ca baietii buni, arsi o data, de doua ori, de 3 ori pe baza la chestiei asteia nu se schimba?
Nu crezi ca unii se inchid in ei sau altii adopta alta metoda pe care fetele o considera provocare ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 17:51   #696
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Ce vor femeile?

Clauditza tu ce fel de baiat ai alege(sau ai ales)?
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 18:15   #697
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
Dar tu crezi ca baietii buni, arsi o data, de doua ori, de 3 ori pe baza la chestiei asteia nu se schimba?
Nu crezi ca unii se inchid in ei sau altii adopta alta metoda pe care fetele o considera provocare ?
Toti ne schimbam. Si eu am fost fata buna(la inceput de tot), m-am ars si am devenit rea... de curand m-am mai trezit un pic si incerc sa las garda jos...

La fel si cu baietii. Depinde de fiecare daca se schimba dupa o dezamagire, sau daca prefera sa vada in continuare jumatatea plina a paharului (se gandesc ca o sa gaseasca o fata asa cum isi doresc).
Unii sunt "rai" de cand se stiu, cu impresii ca nimeni nu le ajunge la nas, dar alea sunt deja cazuri pierdute....

Quote:
Originally Posted by IndyGG View Post
Clauditza tu ce fel de baiat ai alege(sau ai ales)?
Am ales si buni si rai, si nu intotdeauna m-am purtat cum a meritat fiecare. Nu am fost buna cu cei care meritau, dar nici cu ceilalti nu am fost ingaduitoare. Important e ca fiecare s-a simtit bine langa mine (sau asa am avut impresia).
De curand mi-am propus sa nu ma mai joc... asa ca privesc un pic altfel situatia. Deja incep sa reusesc ce mi-am propus si e frumos.
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 18:22   #698
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Ce vor femeile?

asta am vrut sa o aud de la o fata de muult timp si iti multumesc Clauditza, pentru ca din punctul acesta de vedere sunt muulte fete asa. si mai pot sa spun ca baieti buni din punctul acesta de vedere sunt mai maturi decat fetele . sa nu o luati in nume de rau ce am spus
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 18:27   #699
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by IndyGG View Post
asta am vrut sa o aud de la o fata de muult timp si iti multumesc Clauditza, pentru ca din punctul acesta de vedere sunt muulte fete asa. si mai pot sa spun ca baieti buni din punctul acesta de vedere sunt mai maturi decat fetele . sa nu o luati in nume de rau ce am spus
Mai... nu TOTI baietii sunt maturi in privinta la ce ai spus tu, asa cum nu TOATE fetele sunt imature. Si daca fac greseli nu inseamna ca nu gandesc, ci sunt foarte constienta de ceea ce fac! Dar am inceput sa ma gandesc mai mult la mine, si pt asta uneori ranesc pe altii(care de cele mai multe ori nu merita). Am trecut si eu prin asta, si stiu cum e... concluzia e ca toata lumea face si primeste rau, asta nu inseamna ca sunt cu totii imaturi.
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 18:31   #700
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Ce vor femeile?

corect e ce ai spus. eu miam spus punctul meu de vedere de baiat bun, nu am fost niciodata rau cu fetele numa ele cu mine .si mno sper sa ma intelegi
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 18:36   #701
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Ce vor femeile?

mustang .... eu tot ideea ta o sustzin

rencet iar m-am fript ...
nu zic ca m-a schimbat sau ceva ... dar asa te acresti picatura cu picatura ...
pana cand nu mai ramane nimic sau aproape nimic din ce ai fost ...
Spark is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 19:01   #702
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Ea: uite iti trerimit ceva ce nuam trimis la nimeni
Ea: dar uita-te pana la capat ok?>
Gabi Jugaru: da
Ea: oik>
Gabi Jugaru: transplant de ochi ?
Gabi Jugaru: el pt ea ?
Ea: l-aisi vazut?
Gabi Jugaru: dap
Ea: si?
Gabi Jugaru: well ... e foarte emotionant
Gabi Jugaru: si imi place de tine ... ca esti ... una dintre cele mai romantice tipe pe care le cunosc
Ea: am plans 2 ore la videoclipul asta
Gabi Jugaru: serios
Gabi Jugaru: nu multe mai vad asa viata
Ea: spui niste lucruri f frumoase


Va dati seama ce urmeaza daca ii spun ca vreau sa ne combinam ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 19:10   #703
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Clauditza View Post
Stii ce cred eu? Fetele aleg "baietii rai" ca provocare. Faptul ca tipul pare arogant si ca nu da 2 bani pe sentimente incita asa cum va incita si pe voi femeile rele(si aici ma refer la cele neabordabile, pe care daca reusiti sa le cuceriti aveti o mare satisfactie!). Cred ca e cam acelasi motiv.

Dar daca intra in joc cu un baiat de genul asta o face din ambitia de a-l pune cu botu` pe labe, de a-i arata ca nu e asa de "rau" cum se crede... dar nu cred ca ar investi sentimental intr-o asemenea relatie. As numi-o doar PROVOCARE. Nu iti alegi un tip rau pentru o relatie lunga...

Atunci cand o femeie ajunge sa caute stabilitate si dragoste, o sa opteze tot spre baietii buni, care stiu sa ii ofere asta.


cam la asta m`am referit si eu ...doar k intr`o explicatie mult mai mica

Last edited by Sasha_z; 21-09-07 at 19:12.
Sasha_z is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 19:43   #704
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Clauditza View Post
Stii ce cred eu? Fetele aleg "baietii rai" ca provocare. Faptul ca tipul pare arogant si ca nu da 2 bani pe sentimente incita asa cum va incita si pe voi femeile rele(si aici ma refer la cele neabordabile, pe care daca reusiti sa le cuceriti aveti o mare satisfactie!). Cred ca e cam acelasi motiv.
Sa nu crezi ca te iau la rost, DAR de ce provocarea ?
Evident te intereseaza tipul, iti place de el. Ca doar nu ti-a facut personal nimic sa te razbuni pe el sa il pui cu botul pe labe.
Moda tipului care sa cucereasca o tipa neabordabila a cam apus. Nu in intregime, dar nu am mai auzit niciun tip care sa vrea sa se combine cu tipa in cauza tocmai ca e neabordabila.
Am dreptate sau ma insel ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 21-09-07, 20:14   #705
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
[I]

Va dati seama ce urmeaza daca ii spun ca vreau sa ne combinam ?
mai mustang..
asta asteapta..
nu proupune mai tarziu ca
propune altul..
vezi circumstantele..cum te desfasori de la inceput..asa o inveti..
bafta
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 08:37.


- Copyright 2024 4Tuning