Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 14-12-07, 18:38   #1006
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Ce vor femeile?

ok, v-am inteles.....ideea..dar sa lasam.. acel segment de fete.., si sa postam la topic, fara limbaj colorat....
Multumesc
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 23-12-07, 22:37   #1007
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor femeile?

si in concluzie femeile vor ce vor si barbatii, doar ca sunt privite diferit cand fac ceea ce fac si barbatii pentru a obtine toate astea?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 24-12-07, 07:58   #1008
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
si in concluzie femeile vor ce vor si barbatii, doar ca sunt privite diferit cand fac ceea ce fac si barbatii pentru a obtine toate astea?
este o intrebare , careia aproape toti ii stim raspunsul, desi este unul afirmativ...oare suntem mereu constienti de acest fapt...
alta intrebare
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 07:05   #1009
Alex_VTR

Stage 4
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 248
Member of:
[Street Zone]
Default Re: Ce vor femeile?

Ajutati-ma sa inteleg si eu ce vor de fapt.......o relatie care a plecat normal a evoluat frumos du-te si asteapt-o la servici ca poate ninge afara si ii e frig, mesaje ..flori....iti zice "Te Iubesc"...iti scrie mesaje ca nu poate sa traiasca fara tine, ca tu esti cel pe care vrea sa il vada dimineata cand se trezeste........si hop i se pune pata deodata si zice...''stii eu nu mai vreau sa am o relatie''.............adica s-au dus naibii toate mesajele ...toata iubirea ....

Last edited by aleks; 27-12-07 at 10:50.
Alex_VTR is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 08:37   #1010
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

A gasit un altu' "mai bun".
Treci peste.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 08:51   #1011
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Mustang Mach One View Post
A gasit un altu' "mai bun".
Treci peste.
mai mult ca sigur ca asta s-a intamplat

in maxim 2 saptamani o sa iti etaleze noua achizitzie ...
Spark is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 10:07   #1012
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Ce vor femeile?

Orice ar fi ... nu te lasa afectat. Daca te lasi afectat, nu lasa acest lucru sa se vada.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 22:25   #1013
Lauryn

Stage 2
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 70
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Alex_VTR View Post
Ajutati-ma sa inteleg si eu ce vor de fapt.......o relatie care a plecat normal a evoluat frumos du-te si asteapt-o la servici ca poate ninge afara si ii e frig, mesaje ..flori....iti zice "Te Iubesc"...iti scrie mesaje ca nu poate sa traiasca fara tine, ca tu esti cel pe care vrea sa il vada dimineata cand se trezeste........si hop i se pune pata deodata si zice...''stii eu nu mai vreau sa am o relatie''.............adica s-au dus naibii toate mesajele ...toata iubirea ....
poate te-ai oferit prea "pe tava"... si fetei probabil ii place sa se roage,sa implore... dar avand TOT nu mai avea ce sa ceara
Lauryn is offline   Reply With Quote
Old 27-12-07, 23:35   #1014
Alex_VTR

Stage 4
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 248
Member of:
[Street Zone]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
mai mult ca sigur ca asta s-a intamplat

in maxim 2 saptamani o sa iti etaleze noua achizitzie ...
intamplator stiu acum cine e achizitia.......am aflat

@Lauryn ....da si asta poate sa fie adevarat ideea e ca am vrut sa ii ofer ce nu a avut inainte ....atentie adica da se pare ca a fost o gresala....
Alex_VTR is offline   Reply With Quote
Old 28-12-07, 09:22   #1015
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Alex_VTR View Post
intamplator stiu acum cine e achizitia.......am aflat

@Lauryn ....da si asta poate sa fie adevarat ideea e ca am vrut sa ii ofer ce nu a avut inainte ....atentie adica da se pare ca a fost o gresala....
Cand te mai intalnesti cu ea.....baga-i cel mai nonsalant zambet si perfid pe de o parte,amestecat cu putina sila,putin dezgust,dar intr-o atmosfera calma si imperturbabila.Iar daca dai de cunoscuti de ai ei sau de ai tai care v-or sa iti spuna ceea ce tu deja stii,zambeste ca si cum ai fi auzit o gluma buna........crede-ma.....in 1 luna ii plesneste capul din cauza intrebarii:...cum naiba e posibil ca fraieru mort dupa mine sa il doara direct in....?".......
Proprie experientza.......unele femei nu sunt niciodata multumite...de aia din cand in cand...tre sa le mai dai si cu praf in bot....sau botic...sa nu ofensez pe cineva.
Si daca pana la urma nu merge....exista si replica...."mai are balta peste".........
INdiferenta doare al naibii........
mikafly is offline   Reply With Quote
Old 03-01-08, 10:18   #1016
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Cool Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by Alex_VTR View Post
Ajutati-ma sa inteleg si eu ce vor de fapt.......o relatie care a plecat normal a evoluat frumos du-te si asteapt-o la servici ca poate ninge afara si ii e frig, mesaje ..flori....iti zice "Te Iubesc"...iti scrie mesaje ca nu poate sa traiasca fara tine, ca tu esti cel pe care vrea sa il vada dimineata cand se trezeste........si hop i se pune pata deodata si zice...''stii eu nu mai vreau sa am o relatie''.............adica s-au dus naibii toate mesajele ...toata iubirea ....
iti zic cu un zambet sadic pe buze...asa sunt cam toate femeile...desi ele nu vor recunoaste niciodata...daca analizezi viatza fiecarei femei detaliu cu detaliu o sa vezi ca asa e...
te intreb frumos: crezi ca mama fiecarui copil il mai iubeste pe tatal copilului? sunt cazuri 1 la un mil pt chestia asta

Last edited by aleks; 03-01-08 at 14:19.
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 08-01-08, 18:49   #1017
Lauryn

Stage 2
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 70
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by IndyGG View Post
iti zic cu un zambet sadic pe buze...asa sunt cam toate femeile...desi ele nu vor recunoaste niciodata...daca analizezi viatza fiecarei femei detaliu cu detaliu o sa vezi ca asa e...
te intreb frumos: crezi ca mama fiecarui copil il mai iubeste pe tatal copilului? sunt cazuri 1 la un mil pt chestia asta
generalizezi lucrurile!
Lauryn is offline   Reply With Quote
Old 08-01-08, 20:51   #1018
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Ce vor femeile?

Quote:
Originally Posted by IndyGG View Post
iti zic cu un zambet sadic pe buze...asa sunt cam toate femeile...desi ele nu vor recunoaste niciodata...daca analizezi viatza fiecarei femei detaliu cu detaliu o sa vezi ca asa e...
te intreb frumos: crezi ca mama fiecarui copil il mai iubeste pe tatal copilului? sunt cazuri 1 la un mil pt chestia asta
de asta depinde si cat de mult s-a schimbat(in rau) tatal copilului pe parcursul casniciei...
si nu uita ca unele femei mai raman cu partenerii doar ca sa nu sufere copiii, ingnorandu-si propriile sentimente...
la asta nu te-ai gandit, nu?
gandeste-te si cati barbatii raman neschimbati pe parcursul unei casnicii....unul la un milion
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 15-01-08, 13:30   #1019
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Ce vor fetele?

pana ce creste un copil...e mult.oamenii intre timp se mai schimba,si asta e firesc.cind unul dintre ei nu mai este capabil sa se adapteze,intervine problema...ori ramin impreuna de dragul copilului,ori au curajul si pun punct,si fiecare isi reia viata...
si stii de ce t-i se pare batator la ochi faptul ca prea putine femei mai iubesc tatal copilului???pentru ca ele sunt mai dispuse sa lasa de la ele,si sa traiasca cu cineva pe care nu mai iubesc...doar copilul...intr-adevar,asta poti s-o iei si ca e de bine,si ca e de rau...
Bea69 is offline   Reply With Quote
Old 15-01-08, 18:21   #1020
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Ce vor fetele?

eu nu te pot contrazice...
sincer, mai bine imi vad de ale mele, decat sa-mi dau cu parerea de viata altora...
aleks is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 15:05.


- Copyright 2024 4Tuning