Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 14-02-06, 20:48   #691
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ideea era alta, zbate-te frate.. macar cand te intreaba o *****, cum ai luat masina , ii zici , pai .. am pus eu o parte, si restu` au pus ai mei ,si tot e mai bine decat s-o arzi mandru` ca ti-a luat-o tactu`, nush ,eu asa gandesc ...
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 21:37   #692
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

si eu gandesc ca tine ....dar totusi nu stiu cati au masina pe nume lor ! si decat sa spui \"am participat si eu cu plinu la benzina,si ala tot din banii lu tata dar nu conteaza... si cu 1000euro \" mai bine spui ca e luata de tata dar mi-a dat-o mie sa ma plimb cu ea ! important e sa spui adevarul oricare ar fi,chiar daca unii sunt asa de plini de ei incat nu se mai vad pe ei !
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 14-02-06, 22:33   #693
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"needBrain\"
pshycho a zis bine...mai bine iau un taxi cand plec cu ea din club decat sa o urc in berlina mea roasa de rugina....asa macar la taxiuri pot nimeri un passat etc.....masini cu care ea e obisnuita

pewla are alt gust intr`un bmw .. stai calm .. k dacia e prima amshina in care poti da o mu*e decenda in mers ... asa k sunt fericit propietar de dacie
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 01:15   #694
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

da mah,da e mai......greu de convins gagica
asa daca fluturi cheile de la un bmwu...stii tu,ma iubesteee femeiileeee
deci...mel asta masina o canta
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 13:56   #695
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re: sal

Quote:
Originally Posted by \"doarr4u17\"
eu le agat cu asta :P
Daca nu merge... ce faci ?
P.S. Poza e facuta de un coleg.
Attached Images
 
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 18:56   #696
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
cunosc cativa .. care .. n-au produs in viata lor .. 10.000 de lei ..
si totusi .. sunt ff mandri de ei ...
banii vin din celalalta parte
da. . ma gandesc .. asa .. ca .. om .. chestia cu bani de la parinti ... e fix chestia cu .. banii veniti din partea unei femei , aia te .. tzine in picioare ..
e aceiasi chestie ..
hai .. aia care au bani de la parinti .. si totusi incearca si ei sa faca un ban ,sunt ok , macar incearca, unii reusesc , altii nu ,
insa .. cei care .. chiar nu fac nimic altceva decat sa astepte bani de la parinti , si asta la varste un pic mai inaintate , dupa parerea mea , sunt un pic .. retardatzi , adica .. totusi .. putin respect de sine asa ? nu .. ?
la fel de mult ii iubesc pe cei ce .. o ard la modul .. of si ..astept sa fac 18 ani sa-mi ia tata masina ..



...mdea cunosk si eu atat un tip cat si o tipa care au trekut de mult de varsta knd ar trebui sa astepte bani de la ai lor parintzi si knd ii vezi ti se face scarba k nici eu la varsta mea nu ma mai milogek asa k ei la parinti...pfffffff ai zis bine santos k sunt retardatzi
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 20:28   #697
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

la modul ca .... wtf
cat sa te astepti frate sa primesti ?
pune-n mm osu` la treaba , macar incearca ..

am o cunostiinta , 21 de ani , are masina -de la tati normal , si .. omu` .. o arde. . prin cluburi alea , are bani , arunca-n stanga-n dreapta , acum cateva zile , l-am intrebat, ce faci ? hai p`afara la un cico , raspuns : nu , n-am bani de benzina , nu-mi da taicamiu ..
deci .. EU .. la 17 ani ai mei , cand .. cei cu care .. ma simt bine , prietenii mei .. se duc ... intr-un club ... vineri noaptea de ex. iar eu nu am bani sa vin , mi-e rusine ! mi-e rusine de tot ! de .. cerut bani la parinti , dar ... tot fac cumva si ma descurc, si tot ajung acolo , si petrec cu ei , avand si ceva banuti acolo , normal , la fel de mult ma seaca faptul ca in jurul acestor mieji se formeaza imagini .. total aiurea ... de .. mari zei .. si sunt f apreciati de lume .. cand colo .. nu fac 2 lei , tzin mana intinsa, si se roaga ca niste cersetori ptr niste bani de iesit in club sau mai stiu eu unde , in fine , poate e doar o .. nebunie de-a mea , cert e ca nu-i inghit ! imi plac cei care se zbat, incearca, nu sclavii , trantorii .. : /
poate ca am fost un pic dur cand am zis retardati dar.. nu gasesc un cuvnat mai bun ..
e fix genul de om care se multumeste cu ce are, si .. decat sa se zbata, prefera sa shada. ... sa DEPINDA 100% de cineva .. si . . aia e ..
asa.... si .. cea mai usoara metoda de a agata o fata , e de a te duce si a intreba-o pe fatza, daca i-ar face placere sa iasa la un suc vreodata bla bla , acum sunt 2 variante , ori zice da , ori zice nu , de aici => nu ai decat de castigat . asta ca sa revenim ontopic
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 20:38   #698
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

la agatatul fetelor ue fac altfel! caut sa vb cu ea , o fac sa se ataseze de mine sa vada felul meu formidabil de a fi(asa spun fetele nu ca ma laud eu acum...dar toate spun ca-s mai diferit etc etc) iar cand cred ca e cazul ca tre sa agatz iau totul in gluma! adica ma dau la ea frumos,vraja marii si daca vad ca accepta totul e ok, dar daca refuza nu renunt...zambesc mai incerc si cand vad ca nu am nici o sansa ii spun \"stai calma ca oricum glumeam etc etc\" , astfel incat sa creadaca glumeam si cu ocazia asta nu ma simt prost ca ma refuzat o fata ! simplu ca bunaziua si pana acum sa stiti ca a dat rezultate de fiecare data! ASTA APLIC DOAR LA FETELE MAI NEIMPORTANTE,caci la cele care cred eu ca merita ceva mai mult am alta tehnica,intradevar mai de durata dar functioneaza minunat!
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 20:43   #699
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ba sa stii ca nu-i rau .. cum faci ..
intrebarea mea e alta .... chiar te doare daca te refuza una ?
ar trebui sa tzi se fix rupa frate !
extraordinar , te-a refuzat una, mai sunt inca 3129857314908572384561874619745618345 out there, so .. chill
ce atatea tehnici , ce atatea cacaturi ? ce atatea teatre si etc? o caut si eu p`aia care sa .. treaca peste toate ***urile cu ... \" c`o .. fii ... c`o .. plesnii ... \" ca etc etc .. : /
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 20:46   #700
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

hmmmz stai sa-ti explic ca n-ai inteles partea cu refuzatu! mie mi se rupe de refuz ...dar faza e ca ea apoi se umfla in pene\" uite eugen sa dat la mine dar i-am facut felul fetelor l-am refuzat hahaha hohoho\" -asa barem daca ea crede ca am glumit nu se mai da in spectacol ca se face de cacao ca toti stiu felul meu glumetz si o sa-i spuna\\'\"stai fat-o calma,nu te agita ca un pepsi ca asta radea de tine nu ca vreea ceva serios\"
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 20:58   #701
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

itaaa ... cls.a 6-a ... fetelor .. l-am refuzat pe gigi ... s-a dat la mine .. iar EU l-am refuzat vai .. hahaha hohoho ... hai ma frate .. ce naiba ?
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 21:07   #702
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

nu crezi a? daca eu iti spun ca asa sunt fetele pe aici! uite de ex asta vara stateam si eu cu una de plictiseala ....repet doar stateam si vorbeam nu ma dadeam la ea! ca a2a zi sa ma intanesc pe strada cu priteni si sami spuna\" ce faci ma te dai la .... dar vezi ca fata mia zis ca te-a refuzat si teai suparat ....\" vb serios ca asa mi sa intamplat! sa vezi ce de *** am facut-o de fatza cu toti cand am prinso ! acum santose depinde mult si de fata dar cam asa se intampla....daca nu zic in gura mare tot barfesc intre ele si tot se ajunge usor usor la altii
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 21:14   #703
overclocker

Stage 3
 
overclocker's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 120
Default

TuningBoy mi se pare interesanta strategia asta
Zi-ne si noua din 10 fete cate zic da

si tactica pentru alea mai importante care ar fi??
overclocker is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 21:18   #704
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Acea tactica este mult prea complicata/complexa si evoluata ptr a putea fi scrisa pe un forum , este o tactica care e lasata mostenire de la tata la fiu si deci nu are cum sa ajunga si la urechile noastre, si deci va trebui sa ne multumim cu tacita ptr cele neimporatnte
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 15-02-06, 21:21   #705
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

pai tin sa spun ca refuzat n-am fost niciodata pt ca stiu la cine sa ma dau! iti dai seama ca daca ma duc la pamela anderson ma refuza ....dar merg la fete pe placul meu si ... nu stiu sa explic .... tre sa ai felul tau mai nu sa te iai dupa mine sau altii! metoda ta pt tine e cea mai buna... a mea pt mine e cea mai buna si tot asa! 1 singura data am fost refuzat pt ca ma mancat in ... sa ma pun in mintea unei fete de a8a ---oricum am ramas prieten cu ea si saraca mi-a spus acum dupa 1 an ca ii placea de mine dar nu stia cum sa procedeze ca eram mai mare! vrajeli dinastea

iar la fetele speciale dupa cum spuneam e vorba de mai mult timp--->si ma refer la cunoastere, incredere... incerc sa-i dovedesc ca sunt altfel etc etc

PS:n-am cum sati spun din 10 cate ma refuza pt ca nu le notez nicaieri/oricum tin sa mentionez ca eu nu fac , ca altii sa ma cuplez de dragul de a fi cuplat... imi place sa tin cat de cat la fata si so cunosc ! nu azi am cunoscut-o si a2a zi e cu mine ... nu-s genu asta!
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 19:33.


- Copyright 2024 4Tuning