Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 05-07-10, 00:15   #2746
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

MAN, ea a luat deciza asta? ATUNCI BAFTA. EA are ultimul cuvant de spus... CAND ea iti da papucii, nu ai altceva de facut decat sa o LASI. Dar sa o lasi, fara telefoane, mess, si altele... o lasi din toate punctele de vedere... Daca intradevar tine la tine si te vrea si etc, crede-ma te va cauta.

Daca stai pe capul ei, cand ea a zis GATA, nu faci decat sa o stresezi si sufoci, iar bine nu e.

Si daca te cauta ii spui simplu : " eu nu vreau asa, ori ma cauti cu gandul sa ne impacam sa fie bine, ori nu ma mai cauti deloc, dar gandeste-te bine, sa nu fie prea tarziu "

FETE sunt peste tot..si nu cred ca ai fi vrut-o pe ea ULTIMA.
Stii vorba aia.. " daca femeia era buna, avea si Dzeu una "
Si nu-s misogin, femeia e buna normal, dar cand o apuca nebuniile, e de nerecunoscut, si face niste chestii la care nu te asteptai incat te face sa dai cu ea de pamant. Nu ramane decat sa-ti bagi piciorul, si sa mergi mai departe.
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 00:35   #2747
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sa mai zic ca in 27 i ziua de nastere si deja cadourile ii sunt luate deja si ea stie asta. doar nu stie exact ce is. ca am planificat o zi cum nu a mai avut, si asa ramane fie ca suntem sau nu impreua, acuma daca totul e aranjat.
si ok, is eu stricat, dar nu inteleg chestiile care nu ai nici macar o logica. daca zice bai ...m-am plictisit de tine ca nu faci nimic sau ceva, cat de cat se intelege ca e un motiv. daca zice ... bai ... mi-am gasit pe altu` mai bun, sau mai nou, proaspat .. ce vrei tu .. e un motiv.
dar numa asa din senin si cand lucrurile erau ok. e ilogic si irational. creierul meu tot nu reuseste sa proceseze asta. cum e posibil asa ceva ? tot nu inteleg ...

Last edited by Spark; 05-07-10 at 00:39.
Spark is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 00:40   #2748
bitang

Stage 5
 
bitang's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 305
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Nasol nene cu tine daca o "matza" de 16 ani iti suceste mintile in halu' asta.Nu "dispera" domle' esti tanar,mai bine traieste-ti viata din plin decat sa te amagesti pt dansa.Din cate spui tu eu cred ca tipa aia nu stie ce vrea cu adevarat de la viata.La anii ei nu exista altceva decat curiozitate.
bitang is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 00:52   #2749
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

https://www.youtube.com/watch?v=vY0wA...os=hnI9b9qHbqs

Vezi asta ... si tine-te bine .
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 07:34   #2750
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Sparkule... las-o.
Daca incepe sa iti faca din astea... e grav.

Totusi, eu as suspecta ca flirteaza cu un alt tip, chiar daca nu e nimic sigur intre ei doi. Nu stiu ce sa spun acum. Las-o in pace, nu ii da niciun semn de viata si cred ca se va urca pe pereti daca o tratezi cu... multa ignoranta.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 11:29   #2751
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Spark, fii un domn si respecta-i decizia. Fara insistente, fara rugaminti etc, las-o asa. Daca e sa existe un motiv pt asta o sa ti-l spuna ea la momentul potrivit, e doar un copil de 16 ani, foarte usor de manipulat, vrea distractie, party-uri sa experimenteze, pai las-o sa-si faca de cap. Toate la varsta asta cand eram (implicate intr o relatie stabila) asta ne doream libertate, distractie, copilarie, adolescenta, fara explicatii si retineri..unele mai mult, altele mai putin... unele au regretat apoi, altele nu.
Situatia e clara, las-o libera...acum eu nu stiu cat e de matura ea si cat o sa aprecieze asta din partea ta, dar tu fii domn si arata-i ca decizia ei este respectata.
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 12:14   #2752
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Thumbs up Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

@spark

e naspa cand ajungi sa postezi aici ... cam toti am avut o perioada d-asta nasoala dar fiecare a trecu peste ea

1 la mana e o copila proasta are 16 ani si nii nu stie ce gust are p*la
2 la mana e o copila proasta care se lasa influentata de alte proaste , asa zie prietene :-@
3 esti tanar ... esti intreg ai cap ( sa nu iti ploua in gat ? ) , ai doua maini baga-ti p*la las-o in pace

fiifericit ca ai scapat asa si ca nu ai patit ca noi ( nu dau nume EU sa iti dea viteza dupa 10 ani ) asa ca nu iti bate capul . cea mai mare prostie e sa stai in casa si sa plangi ca prostu , si asta ti-o zic din experienta , ca am patit si eu si am fost in cazul tau , dar la un omentdat am zis stop si mi-am vazut de viata si mi-a fost greu la inceput fara ea dar dupa mi-a fost bine , petreceri , prieteni , ierisi in oras etc , si sa iti mai zic una tare , tipa cu care am fost ( cei de e forum o stiu ) s-a cuplat cu un prieten d-al meu din copilarie / vecin / cu care am crescut si mi-a dovedit ca e inapta , schimbandu-mi total parerea despre ea .

stii ce e nasol acum , ca timpul care il petreceai cu ea acum e liber , incearca sa il umpli , iesi la bere cu baietii , iesi din casa , si veziti de ale tale , ca fete o sa fie , si o sa vina . eu in 10 ani am ars-o doar cu ea , nu imi pare rau , ca asta a fost dar , viata e frumoasa si merita traita , ce zice aia ca vrea sa isi traiasca viata e o curva , viata poti sa o traiesti si cu cineva alaturi , bine ca nu ti-a zis ca ea vrea sa se fu*a cu tot orasu.
cand o sa isi dea seama ca a pierdut , dar aici intervii tu , arata-i ca te-a pierdut , taie total orice contact cu ea , si cand te mai suna da-i viteza si spunei ca ai treaba , gaseste motive sa NU te vezi cu ea

vrajeala asta cu sa fim prieteni nu tine , eu dupa ce m-am intalnit odata cu ea a dat sa ma pupe asa cum se pupa psdele , si i-am zis sa isi pupe asa pizdele masculine cu care iese ea sa ma lase pe mine in pace

capu sus , si nu te mai consuma pentru ea nu merita , crede-ma
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 12:18   #2753
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
fratilor... am ajuns rau de tot daca postez aici. asta-seara am avut ultimele discutii cu ea, si as fi facut orice numai sa nu vin acasa.
situatia pe scurt ar sta cam asa. cu bune, cu rele am impartit cu o fata 1 an jumate din viata mea. ne-am mai certa, ne-am mai despartit si impacat, dar in principal lucrurile erau ok. toate bune si frumoase. pana acum 1 saptamana cand din senin a decis sa puna capat relatiei. deci da .. chiar asa, fara motiv. de tinut la mine inca tine, de avut pe altineva (surse sigure 100%) nu are. pur si simplu varsta sau nu stiu. are 16 ani tipa. dar si ea zice ca toate is frumoase, ca is baiatul perfect, ca altul ca mine nu o sa-si gaseasca si e constienta si ea de asta, dar tot o face. ca 1 viata are si mai vrea sa experimenteze chiar daca cu mine totul e mai mult decat minunat. (spun iarasi ca sa nu galopati pe asta ... n-are pe nimeni altcineva). ca nici nu o sa fie in stare sa gaseasca un motiv de despartire ca's perfect si din astea.
si sexele opuse gandesc pe lungimi de una diferite, dar tot mi se pare atat de ilogic si absurd ce face.
si cu toate asta dupa ce ne-am despartit ... m-a mai tot chemat ba in oras, ba la tuning show si era ca si cum am fi impreuna doar ca nu suntem si din astea. dar in aceeptiunea ei era ca m-a invitat doar ca amic. dar daca tot ea imi da gara cum sa ma cheme ca amic in nici o saptamana prin atatea locuri si atatea iesiri si chestii.
ma mai omoara ca e si cu orgoliu, ca si daca o sa sufere mai incolo nu se intoare la mine si constientizeaza ceea ce face (asta zice ea) si din orgoliu.
eu pe fata asta n-o inteleg dar ea mi-a sucit mintile. si tocmai de aia ca e asa naturala si nu stiu la ce sa ma astept de la ea ma atrage, dar se pare ca acum nu se mai poate face nimic. sau se poate ? nu stiu .. nu prea as crede.
si ma omoara ca n-am pofta de mancare, n-am pofta de viata, n-am somn, am mai renuntat si la prieteni pentru ea ca sa fie totul bine si acum ma aflu intr-o postura atat de aiurea si naspa. ma omoara ca in timpul asta s-au adunat atea chestii si amintiri, si tot timpu v-a fi cate un gest sau o chestie mica care sa-mi aduca aminte de ea, ca sa o vad pe mess si sa nu intru pe ea, si toate astea
o sa-mi pierd mintile sau o sa inebunesc ...
si toti prietenii imi zic ca n-are rost sa sufat pentru ea ca numerita sa ma consum si sa ma distruc asa ... si tot o fac ...
si toate prietenele ei zic ca asa tip ca mine mai rar, si uite ca nu ma ajuta la nimic ... deci fi-ti rai si mai bine plang ele decat voi sau mine acum ...
daca ati inteles ceva din ce am spus bine ... daca nu inseamna ca`s pe drumul bun spre nebunie ...
1.o relatie intre el 21,ea 15 suna putin a pedofilie,dar trecem cu privirea.
2.nu o sa mai gaseasca altul ca tine...cine naiba se desparte de cineva cautand pe altcineva ...identic?
3.are 16 ani si vrea sa mai experimenteze...nu trebuie neaparat sa aiba pe cineva ...acum,isi gaseste ea cu cine sa ..."experimenteze"
4.nu poti manca, simti ca innebunesti iar prietenele ei te vad perfect...ce mai vrei?sunt partenerele perfecte iar ...cui pe cui se scoate.
PS daca tot ce am scris mai sus nu te ajuta,suna-ti prietenii si du-te la curve,te vor ajuta sa treci mai usor peste tot
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 12:20   #2754
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nu te lua dupa alex ....

Eu am un motto in viata .. Pe apa si pe femei nu dau banii


stai tu linistit ca ea nici nu stie ce vrea , si i s-a urat de prea mult bine )
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 12:44   #2755
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
nu te lua dupa alex ....

Eu am un motto in viata .. Pe apa si pe femei nu dau banii


stai tu linistit ca ea nici nu stie ce vrea , si i s-a urat de prea mult bine )
adica sfaturile mele nu sunt bune?
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-10, 03:17   #2756
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Spark...acu o sa incepem toti sa ne dam cunoscatori. De ce? Ca toti (sau majoritatea) am trecut prin ce ai trecut si tu. Ce'i clar (si nu tia fost zis) e ca ai 2 optiuni in momentul de fata:

1) Sa ne asculti si sa iei ceea ce a spus Psyco de buna si asa sa faci.
2) Sa te indoiesti de cele spuse si de sfaturile date si sa o iei pe "hard way"...de aici incepe phootayu...dar odata si odata ai sa ajungi la vorbele noastre si ai sa'ti doresti atunci sa fi ales prima parte...dar ai sa vezi ca ai pierdut 6/12/18/24 luni pentru o matza de mult timp plecata. Ai sa te convingi "pe propria piele" si ai sa ajungi sa ne dai dreptate...si o sa regreti.

Eu am invatat un lucru (referitor la relatii)...ca oamenii dau sfaturi de cacat (no offence). Cu totii sfatuim, vorbim dar nimeni in afara de ei 2 nu stiu ce a fost acolo defapt. De asta nu tiam zis nimic referitor la "relatie". Tu cu ea stiti cel mai bine si influentele externe asupra ei sau asupra ta niciodata nu fac bine. E relatia ta cu ea nu relatia ta influentata de sfaturile noastre "pedofilu" "matzaitu"...etc. TU stii...eu iti spun ca ai 2 optiuni no matter what.

Te rog (nu sfatuiesc) sa alegi prima optiune. E pentru binele tau!!! Nu fa si tu greseala care am facuto noi...dar din moment ce ai scris aici cred ca deja ai inceput sa o faci...acum de tine depinde cat o sa fie

Pace si succes!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 06-07-10, 09:18   #2757
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

sfat de la sageata?????

vrei sa o pastrezi? las-o gravida!
sageata is offline   Reply With Quote
Old 06-07-10, 11:23   #2758
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
sfat de la sageata?????

vrei sa o pastrezi? las-o gravida!
Spark, sa nu te iei dupa asta
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 06-07-10, 23:00   #2759
Reality Check

Stage 2
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 44
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
fratilor... am ajuns rau de tot daca postez aici. asta-seara am avut ultimele discutii cu ea, si as fi facut orice numai sa nu vin acasa.
Stai linistit, e numai normal ce ti se intampla. In timp, va trece.


Quote:
Originally Posted by Spark View Post
situatia pe scurt ar sta cam asa. cu bune, cu rele am impartit cu o fata 1 an jumate din viata mea. ne-am mai certa, ne-am mai despartit si impacat, dar in principal lucrurile erau ok. toate bune si frumoase. pana acum 1 saptamana cand din senin a decis sa puna capat relatiei. deci da .. chiar asa, fara motiv. de tinut la mine inca tine, de avut pe altineva (surse sigure 100%) nu are. pur si simplu varsta sau nu stiu. are 16 ani tipa. dar si ea zice ca toate is frumoase, ca is baiatul perfect, ca altul ca mine nu o sa-si gaseasca si e constienta si ea de asta, dar tot o face. ca 1 viata are si mai vrea sa experimenteze chiar daca cu mine totul e mai mult decat minunat. (spun iarasi ca sa nu galopati pe asta ... n-are pe nimeni altcineva). ca nici nu o sa fie in stare sa gaseasca un motiv de despartire ca's perfect si din astea.
Niciun om nu este perfect, stim bine fiecare lucrul asta. Si chiar daca ar fi un om perfect, asta ne-ar plictisi uneori. Nu cred ca e prea placut sa stai langa un om de genul asta: un om care face totul ca la carte, care nu comite nicio eroare.
Diferenta de varsta intre voi doi este destul de mare (daca tu ai avea 30, iar ea 24 n-as mai spune asta, dar acum se simte foarte mult). Daca as discuta mai mult cu tine si ti-as pune mai multe intrebari despre copilaria ta, despre dinamica relatiei voastre, am descoperi impreuna aspecte care scartaiau in mod serios. La fel cum am descoperi si imaturitatea ta (no offence). Apropos, sa stii ca ne atragem intotdeauna egalul emotional.

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
si sexele opuse gandesc pe lungimi de una diferite, dar tot mi se pare atat de ilogic si absurd ce face.
si cu toate asta dupa ce ne-am despartit ... m-a mai tot chemat ba in oras, ba la tuning show si era ca si cum am fi impreuna doar ca nu suntem si din astea. dar in aceeptiunea ei era ca m-a invitat doar ca amic. dar daca tot ea imi da gara cum sa ma cheme ca amic in nici o saptamana prin atatea locuri si atatea iesiri si chestii.
ma mai omoara ca e si cu orgoliu, ca si daca o sa sufere mai incolo nu se intoare la mine si constientizeaza ceea ce face (asta zice ea) si din orgoliu.
eu pe fata asta n-o inteleg dar ea mi-a sucit mintile. si tocmai de aia ca e asa naturala si nu stiu la ce sa ma astept de la ea ma atrage, dar se pare ca acum nu se mai poate face nimic. sau se poate ? nu stiu .. nu prea as crede.
si ma omoara ca n-am pofta de mancare, n-am pofta de viata, n-am somn, am mai renuntat si la prieteni pentru ea ca sa fie totul bine si acum ma aflu intr-o postura atat de aiurea si naspa. ma omoara ca in timpul asta s-au adunat atea chestii si amintiri, si tot timpu v-a fi cate un gest sau o chestie mica care sa-mi aduca aminte de ea, ca sa o vad pe mess si sa nu intru pe ea, si toate astea
o sa-mi pierd mintile sau o sa inebunesc ...
si toti prietenii imi zic ca n-are rost sa sufat pentru ea ca numerita sa ma consum si sa ma distruc asa ... si tot o fac ...
Daca tii la tine, rupi relatia cu ea. Ati fost impreuna, ea a vrut sa puna punct, OK, mergi mai departe. Dar nu in stilul descris mai sus. Amintiri? Absolut normal sa fie.

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
si toate prietenele ei zic ca asa tip ca mine mai rar, si uite ca nu ma ajuta la nimic ... deci fi-ti rai si mai bine plang ele decat voi sau mine acum ...
daca ati inteles ceva din ce am spus bine ... daca nu inseamna ca`s pe drumul bun spre nebunie ...
Ai 22 de ani, prietenele ei au 15, 16, 17 ani. Daca ele se uita la tipi de varsta lor si ii compara cu tine, e normal sa fii tu in avantaj. Tu ar trebui sa fii constient de ceea ce esti, de cat esti de bun sau rau (si asta nu prin comparatie cu altii) si sa-ti vezi de drum. Suferinta e parte din viata, te formeaza si te caleste. Important e sa treci frumos mai departe, avand grija de tine, invatand din greseli etc. Nu e vremea acum sa analizezi "la rece" pentru ca situatia e "calda". Dar, peste timp, vei intelege mai bine.
Reality Check is offline   Reply With Quote
Old 06-07-10, 23:04   #2760
Reality Check

Stage 2
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 44
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
@spark

e naspa cand ajungi sa postezi aici ... cam toti am avut o perioada d-asta nasoala dar fiecare a trecu peste ea

1 la mana e o copila proasta are 16 ani si nii nu stie ce gust are p*la
2 la mana e o copila proasta care se lasa influentata de alte proaste , asa zie prietene :-@
3 esti tanar ... esti intreg ai cap ( sa nu iti ploua in gat ? ) , ai doua maini baga-ti p*la las-o in pace

fiifericit ca ai scapat asa si ca nu ai patit ca noi ( nu dau nume EU sa iti dea viteza dupa 10 ani ) asa ca nu iti bate capul . cea mai mare prostie e sa stai in casa si sa plangi ca prostu , si asta ti-o zic din experienta , ca am patit si eu si am fost in cazul tau , dar la un omentdat am zis stop si mi-am vazut de viata si mi-a fost greu la inceput fara ea dar dupa mi-a fost bine , petreceri , prieteni , ierisi in oras etc , si sa iti mai zic una tare , tipa cu care am fost ( cei de e forum o stiu ) s-a cuplat cu un prieten d-al meu din copilarie / vecin / cu care am crescut si mi-a dovedit ca e inapta , schimbandu-mi total parerea despre ea .

stii ce e nasol acum , ca timpul care il petreceai cu ea acum e liber , incearca sa il umpli , iesi la bere cu baietii , iesi din casa , si veziti de ale tale , ca fete o sa fie , si o sa vina . eu in 10 ani am ars-o doar cu ea , nu imi pare rau , ca asta a fost dar , viata e frumoasa si merita traita , ce zice aia ca vrea sa isi traiasca viata e o curva , viata poti sa o traiesti si cu cineva alaturi , bine ca nu ti-a zis ca ea vrea sa se fu*a cu tot orasu.
cand o sa isi dea seama ca a pierdut , dar aici intervii tu , arata-i ca te-a pierdut , taie total orice contact cu ea , si cand te mai suna da-i viteza si spunei ca ai treaba , gaseste motive sa NU te vezi cu ea

vrajeala asta cu sa fim prieteni nu tine , eu dupa ce m-am intalnit odata cu ea a dat sa ma pupe asa cum se pupa psdele , si i-am zis sa isi pupe asa pizdele masculine cu care iese ea sa ma lase pe mine in pace

capu sus , si nu te mai consuma pentru ea nu merita , crede-ma
Nici nu stiu daca ai scris in gluma sau in serios...
E clar ca ai ramas cu sechele dupa ce ti s-a dat "verde". Sfatul meu: mergi la psiholog. Ai mare nevoie.
Daca la fel ai fost si in timpul celor 10 ani... ma mir cum de te-a suportat atat de mult timp.
Reality Check is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 22:56.


- Copyright 2024 4Tuning