Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 04-12-09, 01:06   #2566
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by cRbL View Post
stii aia cu femeile si franele de dacie ....
niciodata sa nu ai incredere in ele
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 04-12-09, 06:56   #2567
XtreZz
Renault Driver

Stage 5
 
XtreZz's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 615
Member of:
[RENAULT]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

corect...astea mici sunt problema...nu merita sa pui suflet intr-o relatie cu o fata de 14,15 ani...pentru ca oricand poate sa tio faca
XtreZz is offline   Reply With Quote
Old 04-12-09, 08:03   #2568
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

De parca una de 25 de ani nu poate sa ti-o faca!
Nu va mai bizuiti pe asta.
In plus, nu puteti condamna pustoaicele de 15-16 ani - alea in permanenta cauta ceva nou. Daca voi n-ati facut asa... nu inseamna ca toata lumea trebuie sa o procedeze ca voi.

E mai grav cand nu stiu ce vor dupa 19-20 de ani. Cand se presupune (doar) ca le-a venit mintea la cap. O persoana foarte ok de aici, care a trecut prin varstele alea mi-a zis clar: abia la 27 de ani incep sa realizeze ce vor. Pana in 20 de ani sunt cum sunt, dupa 20 de ani sunt in ceata, abia dupa 27 incep sa realizeze cum ar trebui sa fie treaba.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 04-12-09, 09:19   #2569
Twin16

Stage 3
 
Twin16's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 102
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Referitor la subiect..
Poate ca esti imatur/a in momentul asta. Esti sau nu esti, asta tu decizi. Esti rezonabil/a? Cum a fost in cazul meu, de exemplu, am fost eu prea imatur pentru o fata. Si acum regret ca nu pot lua legatura cu ea. N-am avut rabdare cu ea si i-am zis ca nu mai vreau s-o vad. Si...a durut pentru ea, sunt sigur de asta. Nu stiam atunci, stiu acum. Nu imi mai raspunde la mesaje, se fereste sa ma vada si asta e numai vina mea, ca am vrut sa uit de ea. Mi-a fost rusine. Paana mea.. acum mor de fraier, pentru ca daca incercam sa inteleg ce simte ea atunci, nu s-ar fi intamplat sa-mi iau ramas bun de la ea. Poate ca eram acum impreuna. Daca o intelegeam si eu pe ea..
Ea era mult mai matura ca mine. Bai, i-am facut de toate. Am aruncat cu noroi in ea, ea nu a zis absolut nimic. Imi dau seama ca a tinut la mine, prea mult. Pentru ca nu m-a injurat niciodata. Nu palma peste obraz, nimic. Si acum cred ca ma asteapta sa vorbim. Dar pana mea, probabil ca nu e gata sa recapete incredere in mine. I-am cerut de atatea ori iertare, ca s-o fi saturat si ea saraca. Nu stiam ce dracului se intampla cu mine, ca vedeam pe fata ei dezamagirea, imi ceream scuze (mi-am cerut de prea multe ori scuze) si repetam greseala. Daca tot vezi ca ti se repeta, cauta in tine, s-ar putea sa ai tu ceva in neregula. Asta o zic din experienta. Pot sa jur ca inca ma asteapta. Nu a dat in mine pentru ca am fost copil. E greu sa nu fiu insistent. Sper sa am succes cu rabdarea. Ca asta ma mananca acum. Si stiu ca trebuie sa am. Dau un semn azi, dau un semn maine.. poate intr-o zi ma va ierta. Ma intorc la ea ca prieten, pentru ca am gresit prea mult fata de ea. Ea am inteles ca e maritata acum. Trebuie sa respect asta, pentru ca si ea m-a respectat la randul ei. Imi dau seama ca asa cum era ea atunci, acel baiat chiar a meritat. O simt eu. A gasit pe cineva ca s-o inteleaga, daca eu n-am putut. Dar asta nu inseamna ca eu nu o inteleg acum si vreau sa-i arat asta. Inainte nu intelegeam ce inseamna amicitie cu o fata. Acum vreau sa aflu. Si eu am cunoscut pe cineva intre timp. Si cunoscand-o, am ajuns sa o inteleg pe cea din trecut.
Twin16 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-09, 15:09   #2570
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

nu inteleg, te bucuri ca nu te-a batut sau ce ????
ca vad ca ai zis de vreo 2, 3 ori faza asta ...

in fine, ai ars-o aiurea, ti-ai dat seama prea tarziu, ai ramas cu buza umflata, a trecut mai departe. se intampla.
cat despre faza cu fata si baiatu DOAR prieteni, te asigur ca nu prea merge. ori nu sunt interesati unul de celalalt in sensul ALA deci nu vor fi total prieteni adica nu isi pov bla bla bla, ori e doar unul din ei, de obicei baiatul care vrea...altceva, ori sunt amandoi dar circumstantele nu permit. oricum ai da-o e prea complicata ideea.
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 04-12-09, 20:36   #2571
zGb

Stage 5
 
zGb's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,999
Member of:
[Insomnia]
[Honda]
[SUBARU]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
1. Nu suporta masinile, nu suporta forumurile auto, nu suporta nimic ce e legat de 4 roti/2 roti. Ii place insa sa se urce in masina si sa fie dusa in x si y loc. Deci pe forum... slabe sanse sa intre. Daca printr-un absurd intra... asta e: cum ea a spus lucruri la "nervi", asa am facut-o si eu.

2. Ca nu vad pasaret de la ea de Revelion... I highly doubt that. Dar daca se intampla... d'aia exista 30 de persoane care fac Revelionul cu noi, si d-aia sunt mai multe fete in grup, decat baieti. Tot iese ceva.

3. E cazul sa fac un "back-up". Just in case.
eu te-am cunoscut 1 singura data dar te-am crezut mai competent tocmai ca ziceai ca esti sex addict...nu ai cum sa nu-ti faci backup...orice barbat in orice circumstante trebuie sa aibe backup plan...indiferent de situatie si de relatia in care esti, fie ca o iubesti sau nu, sau ca ai vreun interes, orice, trebuie sa ai minim 1 plan de backup
zGb is offline   Reply With Quote
Old 04-12-09, 20:39   #2572
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

zgb
Dude... sunt prea pretentios... aici e buba maxima la mine.
D'aia nu gasesc ceva de back-up.

Stiu... sunt jenibil: da' asta devine tel pentru 2010.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 04-12-09, 21:26   #2573
zGb

Stage 5
 
zGb's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,999
Member of:
[Insomnia]
[Honda]
[SUBARU]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

man...nu poti sa cordesti chiar orice maimuta...dar oricum ia si noteaza vorba asta din batrani ca esti mic si ai de crescut...phooti nu phooti, vremea poolee trece man si eu am notat-o, inca nu ma ghidez 100% dupa ea, dar nu poti sa stii niciodata
zGb is offline   Reply With Quote
Old 04-12-09, 23:49   #2574
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Done.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 05-12-09, 01:09   #2575
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

ma da-te dreq de "batran"
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 05-12-09, 02:43   #2576
bodyspeed

Stage 5
 
bodyspeed's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 5,390
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[4Rally]
[BMW]
[FOTO]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Mai subţire cu offtopicul
Să revenim subiectului
Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?
bodyspeed is offline   Reply With Quote
Old 05-12-09, 21:58   #2577
vlad_Mafiotu
Seat Driver

Stage 5
 
vlad_Mafiotu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 429
Member of:
[SEAT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

deci.. acu 2 luni am postat pe forum aici la sectiunea asta ca m`am desp de fosta ca mi`a dat ea jet ca cica nu mai merge relatia nush ce rel de 1 an si 2 luni.. apoi ea sa combinat cu altu fix a 2 a zi .. in fine acum dupa 2 luni intra pe mine ca cica vrea sa ramanem prieteni si nush ce.. am mai vb cu ea si mi`a zis ca sa despartit de baiatu ala si acuma e singura. oare ce vrea ea defapt ? sa se impace la loc cu mine ? cum sa procedez ? recunosc inca mai tin la ea
vlad_Mafiotu is offline   Reply With Quote
Old 05-12-09, 22:29   #2578
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Dar recunosti ca in Tulcea sunt fete frumoase? si daca privesc bine esti in buc, unde vrajesti mult mai rapid o fata de la facultate... da o tura prin agronomie, sigur gasesti ceva.
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 06-12-09, 03:56   #2579
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

Si eu m-am despartit de fosta, pe care o iubeam enorm.. Cum ne-am despartit, mi-am gasit imediat o fata, cu care sa-mi pierd timpul si m-a ajutat mult sa trec peste momentele alea grele. Partea mai marfa e ca am mai gasit una, acum am doua. Partea cea mai urata e ca fosta sta gard in gard cu mine si o vad zi de zi, avem prieteni comuni, iesim toti afara si e cam ciudat.. cand o vad ma inmoi tot si ma pierd fara sa vreau. Evit cat pot de mult sa nu ne vedem prea des. Referitor la ideea threadului, cred ca asta e o solutie, sa gasesti imediat alta persoana, cu care sa comunici mult, sa te vezi destul de des si e mai ok. Inainte de asta de care m-am despartit, suferisem 3 ani dupa alta fata.. Mi se parea ciudat sa ies cu alta fata, toate erau diferite, nici una numai era ca ea.. Sper ca ati inteles cam ce am vrut sa zic, e tarziu..
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-09, 08:52   #2580
73dy

Stage 5
 
73dy's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 672
Member of:
[VW]
[Oltcit]
Default Re: Cum sa uiti persoana pe care ai iubit-o?

te-am inteles perfect chiar stiu cum e...si referitor la tema thread-ului...n-ai cum sa uiti persoana care ai iubit-o...doar sa se duca sentimentele...usor usor...dar de uitat...imposibil...parerea mea
73dy is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 08:43.


- Copyright 2024 4Tuning