Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 20-05-09, 07:25   #106
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Pentru inceput vreau sa iti pun din nou intrebarea asta, pentru ca nu ai oferit raspunsul concret, ci doar o ... polologhie - no offence:
Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Inainte sa fac vreun comentariu vis-a-vis de "salbaticie" vreau sa te intreb ce inseamna pentru tine "salbatice in pat". Explica-mi ce anume o face pe o femeie sa fie de 10 ori mai ... salbatica decat un barbat in pat.
Quote:
Originally Posted by Chast View Post
Cat despre salbaticia la pat, u got my point. Normal, inca mai sunt femei carora le place sa fie luate usor si toata partida sa fie "moale", "lenta"... Dar barbatu saracu? Si cand vrea si el sa dea mai tare ... pazea: "MA DOARE BA!" Multe s-au prins de acest lucru si il evita, apoi, prin aceasta ocazie si-au dat si ele seama ca.. the harder, the better! Hell yeah.)
De aici s-a inteles ca sex salbatic, la tine, inseamna sa dea "fraierul" mai tare in tine - deci, practic, barbatul este mai salbatic decat femeia in pat.
De altfel si teoria cu "MA DOARE BA!", confirma acest lucru. Chestia cu "the harder, the better", tot imi lasa impresia ca barbatul munceste si el da tare din cur, iar femeia doar sta sa incaseze. (scuzati exprimarea plastica)

Citeam prin diferite locuri si intr-o zi ce am gasit: "Femeia atinge apogeul sexual la 28 de ani, in timp ce barbatul il atinge la 18 ani".
Pai, din prietenele pe care le-am avut (nu pot spune ca au fost multe, deci nu o sa ma laud in caz ca vroiati sa ma faceti "macho man" pe aici pe forum ), mai toate au asteptat ca eu sa "lovesc" si sa deschid "subiectul". O singura tipa mi-a zis "vrei sa facem ceva... vrei sa o punem?" - nu mai tin minte exact cuvintele, dar asta era subiectul. Dar eu promisesem ceva unor prieteni si n-aveam cum sa ii las cu ochii-n soare, doar pentru ca imi dadea o gagica 30 de minute frumoase alaturi de ea. Prefer sa imi tin prietenii aproape, decat sa imi stric relatiile cu ei pentru o gagica careia e posibil sa nu i-o trag pe placul ei si dupa aia sa ma trimita ambele parti la plimbare: prietenii si ea - in fine... asta e alt subiect - cu prietenii and stuff.

Pai daca ne referim la salbaticie sexuala si femeile asteapta sa incaseze, iar ele nu vor sa calareasca sau sa faca ceva unic in pat, care sa uimeasca un barbat... atunci de ce mai folosim termenele astea? Doar ca el da din cur mai rapid si mai profund? Si... femeia e mai salbatica daca barbatul da mai tare?
Poate nu fac eu paralele bine, dar salbatic ar trebui ca si femeia sa vina cu ceva nou pe langa duritatea penetrarii, sa se comporte si ea anormal fata de o partida de sex normala.
Sa stai sa incasezi mai dur... nu se numeste ca esti mai salbatica.
Inca o data, scuze pentru limbajul de plastic.

Cat despre faza cu cunilingus-ul... depinde ce anume vrei!
Ca, daca stau sa ling o femeie pe tot corpul timp de 3 ore s-ar putea sa i se acreasca femeii (sau barbatului) de sex!
Ah... ca o femeie vrea sa termine din cunilingus ... inteleg sa faci toti pasii aia pe care i-ai mentionat tu... dar pentru preludiu, ca sa urmeze o penetrare cu maciulia... daca stam sa facem TOTI acei pasi, ne plictisim... si nu imi spune ca nu e excitant pentru voi daca barbatul "baga botul" (urata exprimare, dar ... citez) si incepe sa se joace direct cu clitorisul vostru, inainte de penetrarea propriu-zisa. De ce mai vrea femeia sa fie linsa pe coapse, daca se stimuleaza sanii, celebrul "lob" al urechii (nu ca ar fi un caz general), "masajele" coapselor sau a sanilor in timpul acestor "jocuri"...

Eu spun ca nu am facut exact cum ai desenat tu acolo, dar felul cum am "pus eu problema" a multumit o parte din tipele cu care am avut placerea sa ajung in pat - dar, bineinteles, si-au facut si ele treaba pentru a ajunge la produsul X. Unde nu era in totalitate ok, a facut si ea ceva pentru a ajunge la "Ok total". Asa cum ar trebui sa faca orice femeie care vrea sa aiba un orgasm... Nu ca multele: "lasa-l pe prost sa dea... vad daca am orgasm. Daca am orgasm, e bun la pat. Daca nu... e prost."
Recunosc insa, ca a fost o parte care nu au fost multumite integral de prestatiile mele, dar nu au facut absolut nimic sa imi arate CE ANUME ii face placere. M-a lasat sa ma chinui... sa "gasesc" America... In cazul respectiv nu pot spune decat ca eu am iesit in avantaj - ca un misogin ce sunt - mi-am facut treaba, am scapat de stres si am trecut inca una pe lista. Ca a inceput barfa in fata prietenelor ei?! Ma doare fix in cot.

Ca o idee: sexul poate fi considerat sex salbatic si daca nu exista un preludiu. Asa cred...

Oricum, sa nu ai impresia ca am ceva cu tine de la bun inceput: incercam sa fac o remarca vis-a-vis de cum vad eu (inca) unele femei, iar tu prin postarile tale, mi-ai ridicat o minge la fileu pe care trebuia sa o lovesc.

Last edited by Mustang; 20-05-09 at 07:31.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 08:54   #107
Chast
 
Chast's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 0
Default Re: Topul greşelilor în pat

Multumesc pentru urarile de bun venit tuturor, acum trec repede la o postare, si neata.

Mustang, fiecare are dreptul la parerea lui, ceea ce mi se pare normal, poti sa ma contrazici dar asta nu inseamna ca tu esti mai bun, sau eu sunt mai buna, parere diferita, that's all, pentru ca atunci cand vine vorba de sex, fiecare avem metodele noastre.
Cand spuneam de sexul salbatic, NORMAL ca ma gandeam si la femeie, cum spuneam intr-un post anterior, daca ea e cadavru si tu stai sa le faci pe toate, s-ar putea sa te simti necrofil, BUTT! Vorba Claudiei, am fost foarte haotica in mesajele anterioare, (probabil din cauza ca n-am dormit suficient zilele acestea din cauza gripei si a caldurii.) De fiecare data cand am dat un exemplu pozitiv, am bagat si unul negativ. Cum ziceam cu sexul salbatic, sunt femei carora le place, sunt altele care nu accepta asa ceva, stau in pozitia misionarului si daca dai si tu mai tare, au ma doare. Cat despre cunnlingus, pentru mine nu este considerat un preludiu, dar aici vorbesc STRICT de mine, pentru ca eu, n-am avut niciodata orgasm in timpul penetrarii deci cunnlingusul a fost singura metoda "in doi" (asta inseamna sa ai barbat care nu se pricepe si n-are habar pe ce lume traieste cand faceti sex, ajungi sa recurgi la masturbare si sa te rogi in genunchi sa-ti pice unul mai bun din cer, asa cum mi-a picat actualul). Dupa cum probabil stii, masturbarea la femei poate fii foarte periculoasa pentru ca poti sa nu mai ai orgasm prin penetrare daca recurgi prea mult la ea. Acum, intelegi de ce pentru mine este FOARTE important cunnlingusul?

Bun. Normal, unele nu-ti zic cum sa faci si ce sa faci pentru a fii mai bun, tac si inghit daca nu le convine ceva in timpul oricarui act sexual, dar cum ziceam, mi se pare PENIBIL sa faci asa ceva, pentru ca TU ca femeie, trebuie sa PROFITI de sex la fel de mult ca si barbatul, mai ales ca, daca el vede ca tie nu-ti place, ii strici si lui tot cheful si atunci mai bine iei dusul si incepi sa te pui singura pe treaba.
Da Mustang, am spus, eu am dat niste pasi PRINCIPALI la cunn. dar cel mai important lucru de facut este sa NU impingi sau sa IMPINGI ca animalul, pentru ca acolo este o zona sensibila si din experienta, am vazut ca multi nu ne tratati zona aia cu delicatele precum noi vi-o tratam voua (parea cea mai sensibila a penisului, banuiesc ca te-ai prins care.) dar fazele cu coapsele, probabil ca pe unele le excita, pe altele nu, dar este vorba de un "preludiu" inainte sa ii faci cunn. Gandeste-te ca si cum prietena ta, te tot saruta pe burta si prin jurul penisului, dar fara sa se atinga de el cu gura, doar cu mana, pai atunci cand se va atinge si cu gura. Abea astepti sa inceapa sexul oral, te uiti acolo si ti se zbarleste pielea pe tine, stii ca va incepe, mai ai putin si te dai cu capul de pereti pana incepe SI CAND IN SFARSIT A INCEPUT, placerea este la maxim. La fel ca un copil cand vrea o inghetata de la dozator, vede ca ia cornetul, in indreapta spre dozator, pune vanilia, intoarce cornetul, mai pune si ciocolata, etc, etc. And then again, you got my point. Si pentru o femeie este la fel.
Imi pare rau ca n-ai avut femei mai cu "testicule" sa te ia ele si sa te arunce-n pat, sa te dezbrace, sa sara pe tine pana zici ca nu mai poti, dar lasa, ai 21 de ani, intr-o zi vei da peste una care te va face sa-ti dai singur palme cand te gandesti la ce este in stare sa faca si atunci, faza cu .. "nu-mi dau prietenii pe femeie" o sa ti se para o gluma, una proasta ce-i drept.

Claudia, crede-ma pe cuvant, niciodata n-am stat sa ma uit la un esec total cand vine vorba de sex intre mine si partener, nu mi-a convenit ceva, am spus-o ... dar uneori, JUR ca poti sa-i si scrii pe frunte sa vada zilnic in oglinda ce nu-ti convine tie si tot degeaba.

Trixi, daca stie sa stea din fund MACAR, tot stie sa faca ceva ca daca nici la aia nu se pricepe, mai bine sa ia un streang (Aici chiar ma referam doar la situatii extreme, in care probabil ambii parteneri vor doar un copil din partida lor de sex si atat, crede-ma pe cuvant, cunosc si astfel de oameni care ma lasa cu gura cascata, uneori chiar imi vine sa-i intreb de ce dracu nu fac mai bine o insiminare si au scutit si treaba cu sexul).
Chast is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 09:48   #108
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Inca le astept pe domnisoarele in cauza - sincer sa fiu. Vreau si eu sa raman uimit.
De altfel, cred ca ti s-ar putea aplica si tie faza cu ... ai doar 19 anisori... o sa dai si tu de unii care sa iti ofere orgasme din penetrare.

Faza cu prietenii insa... e total eronata, iar asta nu inteleg o parte importanta dintre femei. Nu o sa le trag tepe niciodata prietenilor pentru o femeie. Daca mananc un rahat, il mananc pana la capat. Daca am stabilit ceva cu ei si apare o tentatie dupa, incerc sa aman tentatia. Nu se poate... asta e. Nu vreau sa imi pierd stalpii de sustinere atunci cand mi-o fi greu.
Daca "tentatia" si-a facut planul cu mine inainte ca prietenii mei sa ma invite undeva, nu o sa o trimit pe ea la plimbare. Atata timp cat e intelegere de partea ambelor parti... nu vad unde ar fi problemele.

Da-mi voie sa te intreb: daca nu te masturbezi, cum iti dai seama ce iti place? De ce esti dezamagita in pat? D'aia! Pentru ca daca tu nu incepi sa te descoperi, sa stii ce iti face placere si in ce loc anume... de unde sa stii cum sa te misti in pat ca barbatul sa "loveasca" cu piticu' in locul x ca sa iti ofere un orgasm??? Prin masturbare te descoperi, stii ce iti face placere, afli care este nervul care iti provoaca acea placere de iti vine sa te urci in tavan... Ei bine... cand barbatul va penetra (in caz ca nu o face bine), stii macar cum sa iti misti corpul, astfel incat sa ai placerea aceea. Bine... acum nu zic sa va masturbati zilnic de 3 ori intre mese... dar macar sa iti faci o idee unde iti e tie bine.

Parerea mea...

Cat despre sexul oral: I hate teasers. Ori il faci... ori te joci cu mine. Decat sa ma tii o juma de an cu steagu' sus asteptand sa fie salutat, mai bine doar il ridici si il duci la locul potrivit pentru a flutura.
Decat un sex oral de 2 minute cu un "preludiu" de 45 de minute in care mi se sufla in p*la si-n cwae, mi se saruta buricul si zona de langa p*la... mai bine o stimulare manuala si atat. Ma descurc eu mai departe cu tipa-n cauza.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 12:00   #109
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Quote:
Originally Posted by Chast View Post
Claudia, crede-ma pe cuvant, niciodata n-am stat sa ma uit la un esec total cand vine vorba de sex intre mine si partener, nu mi-a convenit ceva, am spus-o ... dar uneori, JUR ca poti sa-i si scrii pe frunte sa vada zilnic in oglinda ce nu-ti convine tie si tot degeaba.
Imi pare rau sa recunosc, dar ai dreptate. Sunt cate unii carora poti sa le desenezi, ca nu pricep, dar e vb de om(de capacitatile lui) nu de dorinta lui de a te satisface.

Eu una am invatat sa ma simt bine oricum pentru ca-mi cunosc corpul, dar sa-i ofer si lui placere in aceeasi masura(preferabil mai mult).

Mi s-a intamplat sa fiu constienta ca daca nu fac eu ceva va fi un esec... am scos-o la capat, l-am facut sa se simta "zmeu" dar nu a mai avut a 2-a ocazie. Asta se intampla cand eram "la inceput". Poate daca eram mai matura incercam sa-i mai dau o sansa... in fine.

Mi se pare normala partea cu masturbarea la femei, nu stiam ca afecteaza, dar sincer am trait intotdeauna cu ideea ca e mai bine sa am un orgasm (2,3,10) si bun (adica prin penetrare) decat sa devin dependenta de masturbare. Si nu regret nici o clipa alegerea.
Bine, cand ajung la orgasm prin sex oral e altceva (a se citi cu limba si atat)


Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Cat despre sexul oral: I hate teasers. Ori il faci... ori te joci cu mine. Decat sa ma tii o juma de an cu steagu' sus asteptand sa fie salutat, mai bine doar il ridici si il duci la locul potrivit pentru a flutura.
Decat un sex oral de 2 minute cu un "preludiu" de 45 de minute in care mi se sufla in p*la si-n cwae, mi se saruta buricul si zona de langa p*la... mai bine o stimulare manuala si atat. Ma descurc eu mai departe cu tipa-n cauza.
Sa stii ca sunt barbati(multi) carora le place acest "preludiu" dinaintea sexului oral. Si voua va place sa fiti rasfatati. Asteptarea s-a dovedit a fi buna in toate cazurile. Si cand zic asta nu vorbesc de ZECI de minute.... vorbesc de maxim un minut(cat iti ia sa explorezi imprejurimile?)...minut care ti se pare TIE ca dureaza o vesnicie, pentru ca vrei sa gusti cireasa de pe tort.

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Inca le astept pe domnisoarele in cauza - sincer sa fiu. Vreau si eu sa raman uimit.
Te sfatuiesc sa o lasi sa te "exploreze" si "exploateze" pe domnisoara cand o vei gasi....
Nu mai veni cu texte: "eu nu vreau aia, vreau direct aia" ; "eu nu fac aia, nu mai bine trecem la ailalta?" . Intelegi?
Incearca sa fii deschis la tot si n-o sa-ti para rau (asta daca tipa stie ce face)
Foarte important: lasa sa se observe cand iti place ceva ce face ea. In primul rand ca va invata ce-ti place si-n al doilea rand ca ii dai si ei sartisfactie si daca e ceva sentiment intre voi, ii vei transmite starea de excitare la max.
Bafta!
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 12:54   #110
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Quote:
Originally Posted by -Claudia-
Sa stii ca sunt barbati(multi) carora le place acest "preludiu" dinaintea sexului oral. Si voua va place sa fiti rasfatati. Asteptarea s-a dovedit a fi buna in toate cazurile. Si cand zic asta nu vorbesc de ZECI de minute.... vorbesc de maxim un minut(cat iti ia sa explorezi imprejurimile?)...minut care ti se pare TIE ca dureaza o vesnicie, pentru ca vrei sa gusti cireasa de pe tort.
MARE adevar aici din punctul meu de vedere... Din cate observ fetele au mereu nemultumiri din partea baierilor.Majoritatea sunt egoisti in pat. Incearca sa se simta doar ei bine fara sa se gandeasca la patenera.

Last edited by aleks; 20-05-09 at 13:02.
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 13:12   #111
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Quote:
Originally Posted by -Claudia- View Post
Te sfatuiesc sa o lasi sa te "exploreze" si "exploateze" pe domnisoara cand o vei gasi....
Nu mai veni cu texte: "eu nu vreau aia, vreau direct aia" ; "eu nu fac aia, nu mai bine trecem la ailalta?" . Intelegi?
Incearca sa fii deschis la tot si n-o sa-ti para rau (asta daca tipa stie ce face)
Foarte important: lasa sa se observe cand iti place ceva ce face ea. In primul rand ca va invata ce-ti place si-n al doilea rand ca ii dai si ei sartisfactie si daca e ceva sentiment intre voi, ii vei transmite starea de excitare la max.
Bafta!
Daca vine ea cu tema de acasa, n-am de ce sa fiu impacientat. Dar astept sa "aterizeze" cu tema aia... pentru ca daca o dam numai in barcile cu care ne-am obisnuit, mi se pare normal sa fac anumite nazuri si sa vreau altceva.
Bine, acum probabil vorbesc din punctul de vedere urmator: am deja o relatie si o astept pe ea sa faca ceva nou. Cred ca o sa astept muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult si bine chestia asta.
Probabil, daca ar aparea una noua care face treaba dupa chimie, nu numai dupa fizica... mi-ar conveni si n-as comenta deloc.

Ca persoana, sunt usor de multumit... doar ca trebuie sa stii ceea ce faci, iar daca simti ca intri intr-o rutina, te zbati si tu sa iesim din ea. Nu ma pui numai pe mine sa vin cu rezolvari. Pune si tu mana pe carte, pe filme, pe ilustratii... si vino cu ceva nou!

Cat despre rasfatul la sexul oral - e cea mai mare rasfatare pe care o poate primi un barbat normal la cap. Acum depinde si din ce punct de vedere te uiti si prin ochii cui.
Iar timpul... trust me... felul cum pun unele domnisoare problema - numai un minut nu mai e. Ma refer la cele care au trecut peste acea repulsie de a face sex oral acum nu stiu cat timp, dar care il fac doar ca simte ea ca ti-ar place... nu ca i-ar face si ei placere...
Trag de timp in speranta ca o sa zica: "hai ... lasa ca nu e atat de important sexul oral"
Vorba aia... daca nu vrei sa faci... mai bine nu te mai apuci de treaba.

Cat despre "fortarea" aia: gasesc multe pitipoance care merg pe principiul: "e scarbos", dar n-au incercat niciodata. "Il iubesc... dar sa ii fac?! Nici nu se pune problema"... Si sexualitatea este o problema in relatii: oricata iubire este in cuplu, daca nu se fac anumite chestii - denumite compromisuri - s-ar putea ca tipa in cauza sa isi surprinda "iubitul" cu alta in plin act oral...
In fine... asta tine de domnisoarele narrowheaded.

edit: scuze de atatea edituri - idei venite pe parcurs.

Quote:
Originally Posted by MihaiS View Post
Majoritatea (baietilor) sunt egoisti in pat. Incearca sa se simta doar ei bine fara sa se gandeasca la patenera.
Unii se gandesc din start la ei...

Dar sunt si ceilalti (egoisti) - cand trec prin o relatie in care trebuie sa se gandeasca intai la partenera, dar aceasta ii neglijeaza doleantele in pat... se mai si razbuna.
Femeie nesatisfacuta, el satisfacut partial... si asta e.
Si femeia trebuie sa se gandeasca la barbat, nu numai la ea - vorbim numai in pat. Bine... sin in mod normal e aceeasi problema, dar acum vorbim aici numai de sex.

Last edited by Mustang; 20-05-09 at 13:26.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 13:30   #112
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Topul greşelilor în pat

oricum, in pat, oricum ai da-o, oricat ciac s-ar iubi/cunoaste/respecta, tot e fiecare pt el intr-o mica doza. e imposibil. sunt si exceptii, dar nah...
si totusi..
unde sunt greselile in pat prin discutia asta ? )
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 13:36   #113
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Topul greşelilor în pat

faptul c esti (este) egoist(a) in pat nu ti se pare o greseala???
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 13:46   #114
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default Re: Topul greşelilor în pat

da si nu.
da pentru ca daca exagerezi, e nasol si ramai cu buza umflata.
nu pentru ca daca o faci doar de dragul persoanei degeaba o faci.
nu crezi?
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 14:22   #115
gbry_el_05-RSG
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
gbry_el_05-RSG's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Topul greşelilor în pat

sunt multi viteji din spatele tastaturii. multi se uita, citesc si tac cu toate ca au multe de zis dar nu au curajul sa o faca. cati dintre cei de pe forum au curajul sa recunoasca ca au practicat cel putin odata sexul oral? putini. cate fete au curajul sa spuna ca au afcut sex oral cu prieteni lor? putine pentru ca sunt gata etichetate drept curve. e... uneori e bine sa fi si curva. dar sa sti cand. asta se aplica si in cazul baietilor. discutia degenereaza de la "topul greselilor in pat" la "partide esuate". hai sa ii avd pe vitezi cu confesiunile. pentru moment e 1-0 pt fete!

Last edited by gbry_el_05-RSG; 20-05-09 at 14:24.
gbry_el_05-RSG is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 14:27   #116
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Quote:
Originally Posted by Chast View Post
Dupa cum probabil stii, masturbarea la femei poate fii foarte periculoasa pentru ca poti sa nu mai ai orgasm prin penetrare daca recurgi prea mult la ea.

este o poveste de speriat copii.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 14:27   #117
cRbL


Stage 5
 
cRbL's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,818
Member of:
[Moderators]
[FOTO]
[4Tuning International]
Default

pe cine ai vazut ca se ascunde in spatele tastaturii?
si sincer, e cea mai proasta conceptie asta cu feritu si caca maca. nu mai avem 14 ani (unii) si nici nu traim intr-o lume de incuiati.
toti am facut-o la un moment dat. si nu ajuta cu nimic ca recunosti.
mai bine sa fii tu terente in camera ta si miel pe internet decat porno star pe forumuri si impotent in baie.

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
este o poveste de speriat copii.
clar. merge fix langa ramasul gravida la inghitit, la dezvirginatul cu dusul si orbitul la lucru manual ( la baieti ).

Last edited by aleks; 20-05-09 at 14:56.
cRbL is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 14:59   #118
gbry_el_05-RSG
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
gbry_el_05-RSG's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Topul greşelilor în pat

cine se ascunde??? crede-ma sunt destui. pana acum cine a vb deschis si sincer este mustang. la baieti ma refer. dintre fete sunt chast, claudia si trixi. multa stima pt ei. nu sunt eu terente... nu ma ascund. sunt multi care cand aud de sex oral ori schimba subiectul, ori incep cu scuze patetice.
gbry_el_05-RSG is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 15:14   #119
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Topul greşelilor în pat

nu ma ascund. nu cred c este un lucru rau sa-i faci sex oral partenerei... nu mi-e frica sa fiu etichetat... fak ce vreau am 22 de ani...
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 20-05-09, 15:40   #120
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Topul greşelilor în pat

dar nici eu nu ma feresc sa recunosc ca am facut sex oral prietenei mele ! prea putin imi pasa daca e ok chestia asta sau nu din perspectiva altora, important e ca am avut intentia sa fac in asa fel incat sa ne simtim amandoi bine si nu numai eu . Apropos , mi-am adus aminte o vorba care se vehicula intr-o anumita perioada, care si mie ulterior mi-a spus-o bunica-miu : Femeia trebuie sa fie doamna in societate si curva in pat !
fasso is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 09:55.


- Copyright 2024 4Tuning