Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 29-04-09, 19:30   #46
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by MihaiS View Post
Trixi eu pana acum credeam ca sunt eu ciudat. atunci cand ma pregatesc sa ma bag in pat (indiferent dk este lanaga mine o fata) primul lucru pe care il fac este sa scap de sosete... propun si eu o alta dezbatere... "Sperma are gust de apa de mare amestecata cu albus de ou. Nu oricui ii place" am intalnit persoana care nu o dezgusta chestia asta. mai rau ea considera sexul oral preludiu...
cred că majoritatea femeilor normale consideră asta drept preludiu, postludiu, joc, oricum, ceva normal...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 19:34   #47
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by MihaiS View Post
Sasha ai spus c locatia e un detaliu... mie imi place sa fiu atent la detalii... trage u concluzia
Omule, nu e vorba numai de atunci cand faci sex din placere, e vorba si de momentele in care faci sex "din nevoie"(asa's barbatii, stiu) , cand iti tremura mainile ziua la serviciu si te gandesti ca ultima oara cand ai pus-o a fost acum ceva vreme, esti nervos si irascibil, iar penisul te face sa crezi ca e pe alkaline si nu se mai consuma odata(atunci chiar ai impresia ca el ia locul creierului), atunci nu prea-ti mai pasa de locatie ! Iti doresti decat sa se intample, insa nu trebuie sa ajungi la faza in care folosesti femeia ca pe un bun de care te poti folosi cand vrei tu ! aici totusi depinde de mentalitatea fiecaruia !
fasso is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 19:47   #48
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

@MihaiS :

vad ca nu ai inteles deloc unde bat... dar m-a sfatuit cineva sa spun exact cum cred si ar fi, ca daca femeia te iubeste, e disperata dupa tine, te doreste la maxim puteti sa va f.teti oriunde...nu conteaza chiar deloc...
ehhh daca TIE nu-ti convine acolo, acolo, acolo asta e partea a 2`a dar nu invinovati pe ea ca nu vrea in masina, daca tu nu vrei la iarba verde...sau ea vrea pe masa in bucatarie si tu vrei pe masina de spalat... de iubit va iubiti...timp aveti sa le practicati pe toate
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 19:54   #49
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Topul greşelilor īn pat

pai am zis ca am si eu greseala mea, si anume ca nu-mi place la nenorocita aia de iarba verde!!!

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
@MihaiS :

vad ca nu ai inteles deloc unde bat... dar m-a sfatuit cineva sa spun exact cum cred si ar fi, ca daca femeia te iubeste, e disperata dupa tine, te doreste la maxim puteti sa va f.teti oriunde...nu conteaza chiar deloc...
uhhh...you're dirty
fasso is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 20:02   #50
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by MihaiS View Post



uhhh...you're dirty
No, I'm a woman !!!!
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 20:12   #51
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
No, I'm a woman !!!!
nu m-ai inteles, eu faceam referire la limbaj bre i'm aware that you're a woman
fasso is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 20:14   #52
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

ahhh, bun....daca va iau pe ocolisuri nu pricepeti neam unde bat...daca va spun verde-n fata... sunt dirty... ar fi cazul sa recapitulati fiecare "probleme" lui
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 20:27   #53
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
ahhh, bun....daca va iau pe ocolisuri nu pricepeti neam unde bat...daca va spun verde-n fata... sunt dirty... ar fi cazul sa recapitulati fiecare "probleme" lui
da n-am zis ca e un lucru rau sa spui verde-n fata, e chiar foarte bine
now inca o problema, sau mai repede o intrebare : de ce unele femei devin isterice cand e vorba de prezervativ nici nu am ajuns la faptul in sine, de fapt nici n-am inceput bine si aud : " Nu-ti pui prezervativ?" ! rabdare femeie, stiu ca e esential si o sa-l folosesc cu siguranta, insa intai trebuie sa am pe ce sa mi-l pun, if you understand
Si inca o chestie, de ce unor femei nu le place sa ofere sex oral partenerilor, insa ele ar da orice pentru unul ? Pentru ca, dupa mentalitatea mea, barbatilor nu li se pare asa un lucru oribil sa ofere un cunilingus unei femei, ba din contra, unora chiar le place si o considera parte din preludiu voi de ce trebuie sa va isterizati?
fasso is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 20:50   #54
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

eu cred ca nu trebuie sa te explici.ai zis perfect si ai zis tot.
o femeie adevarata e un pic "dirty" acolo unde trebuie si atunci cind trebuie.

fasso,nu ma fa sa ma repet iar.de aceea nu ii vine,pentru ca nu te doreste suficient.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 20:57   #55
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by MihaiS View Post
"Sperma are gust de apa de mare amestecata cu albus de ou. Nu oricui ii place" am intalnit persoana care nu o dezgusta chestia asta. mai rau ea considera sexul oral preludiu...
Quote:
Originally Posted by aleks View Post
cred că majoritatea femeilor normale consideră asta drept preludiu, postludiu, joc, oricum, ceva normal...
La asta ma uit si eu crucis: ce e RAU in a considera sexul oral preludiu? poate fi la fel de bine un act cap-coada... sau numai cap... sau numai coada....
Ati inteles la ce ma refer...

In alta ordine de idei:nu stiu cine a stat sa inventeze o reteta a spermei... ca mie imi da cu virgula.
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 21:06   #56
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

tuturor ne dă, a fost o discuţie īntreagă privind punctul ăla, l-am pus aşa pānă la urmă, ignoră amănuntul
aleks is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 21:07   #57
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
fasso,nu ma fa sa ma repet iar.de aceea nu ii vine,pentru ca nu te doreste suficient.
da-mi voie sa nu cred lucru asta !
fasso is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 21:11   #58
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by fasso View Post
da-mi voie sa nu cred lucru asta !
daca refuzi sa crezi ce ti se spune... atunci la ce bun mai pui atatea intrebari?
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 21:40   #59
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Topul greşelilor īn pat

da ma sasha dar asta nu-i un raspuns ! raspuns ar fi fost: poate nu suporta sa faca sex oral, poate are carii, poate ii curge nasu' , etc. Da nu ca nu-i de mine...astea-s basme...
fasso is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 21:54   #60
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

ok.sa ma exprim mai pe fata,pentru ca de tine ii este sila,dar sezi lini,asta nu inseamna ca ii este sila de fiecare barbat.
sa mai dezvolt?ca e modul elegant de a spune,valea ma,ca esti doar bun pana ce nu agat unul mai ca lumea???
Trixi is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 21:28.


- Copyright 2024 4Tuning