Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 29-04-09, 21:59   #61
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Topul greşelilor īn pat

cam acida in exprimare, dar merge
dar, nu vad totusi legatura intre sexul oral si sila de persoana in sine, poate ma lumineaza careva! mintea mea sucita imi spune ca daca ii era sila de mine nu mai faceam sex deloc, nemaipunand la socoteala celelalte lucruri care le facem impreuna in afara vietii sexuale! dooh ...
fasso is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 22:11   #62
Burp

Stage 1
 
Burp's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 13
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
un sfat universal pt toti : daca nu poti sa iti faci femeia sa tremure dupa tine,sa is piarda vocea cind ii pomenesti de momentele voastre frumoase...sa te doreasca,sa devina usor isterica de dorul tau
Cum o faci sa "se comporte" asa daca ea nu simte de la inceput lucrul acesta ?

Scuze pentru ca deviez putin de la subiect
Burp is offline   Reply With Quote
Old 29-04-09, 22:26   #63
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Aici tine de farmecul personal al fiecaruia
Dar daca nu exista scanteia de la inceput, nu o sa existe nici flacara de dupa... oricat te-ai stradui!
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 00:44   #64
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

te contrazici... daca ajungi in pat cu ea inseamna ca si ea este atrasa de tine. chestia este c nu toti reusesc sa trezeasca instinctul acela... Sasha am inteles c vrei sa spui. ms pt lamuriri.
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 07:24   #65
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
...sperma.well,se schimba in functie de alimentatia donorului.
Sasho... tii minte o discutie de-a noastra?

Quote:
Originally Posted by fasso View Post
cam acida in exprimare, dar merge
dar, nu vad totusi legatura intre sexul oral si sila de persoana in sine, poate ma lumineaza careva! mintea mea sucita imi spune ca daca ii era sila de mine nu mai faceam sex deloc, nemaipunand la socoteala celelalte lucruri care le facem impreuna in afara vietii sexuale! dooh ...
Ii este sila de ala mic.
Face nazuri pentru ca nu e "perfect", nu i-o place cum miroase si cate motive ti-ar mai gasi.
Poate ii este sila si de tine ca ai vrea... sau poate ca o "f.te" grija ca ti-ai dori si ca ti-ar placea... si ca ti-ai mai dori... si ca lalalalaaaa....

Daca vrei sex oral, iar prietena nu-ti ofera, sfatul meu este sa iti cauti alta care e mai "dezinvolta" cu tine. Sau poti incepe sa faci si tu nazuri la anumite chestiuni legate de sex.

Vorba lui Trixi: nu e de tine. Si e prea mare bataia de cap.

Quote:
Originally Posted by MihaiS View Post
te contrazici... daca ajungi in pat cu ea inseamna ca si ea este atrasa de tine.
Sau poate gagica are chef pentru ca asa o fi tipul ei... sau a trecut ceva timp de cand nu a mai facut-o... Nu trebuie neaparat sa existe o atractie imensa.
Just ... nature calls.

Last edited by Mustang; 30-04-09 at 07:28.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 08:13   #66
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

"Sau poate gagica are chef pentru ca asa o fi tipul ei... sau a trecut ceva timp de cand nu a mai facut-o... Nu trebuie neaparat sa existe o atractie imensa.
Just ... nature calls. " nu exsista atractie imensa. daca este ceea ce zici tu si "asa o fi tipul ei" iti dai seama ca daca reusesti sa o faci sa tremure de placere cu siguranta te va vedea si cu siguranta c va veti mai
intalni...
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 08:55   #67
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by MihaiS View Post
te contrazici... daca ajungi in pat cu ea inseamna ca si ea este atrasa de tine.
Īntre a avea chef să-şi liniştească nişte instincte normale (pe care absolut uimitor, dar şi femeile le au) şi atracţia aia nebună pe care sperăm īn sinea noastră că o au prietenele/iubitele/amantele/iubitele altora/'any other woman' faţă de noi e cale lungă...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 09:01   #68
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

@Mihai SS - Man, ma refer la femeile care vor doar o partida de sex pentru... ca nu si-au luat portia de atata timp. Ca sunt irascibile, ne...

Sau poate sunt femei vor sa si-o traga pentru ca asa li se pare - ca trebuie sa o faca cu partenerul respectiv. Nevoite din punct de vedere moral.
Aici vorbim de gagicile care au stat atata timp cu cineva, nu mai exista nici macar atractia de la inceput, nu mai sunt asa innebunite dupa el, au intrat intr-o rutina si fac sex din ... obisnuinta.


Daca prestatia e ok, s-ar putea sa mai vrea. Dar asta nu inseamna ca daca f_ti bine o gagica, inseamna ca e atrasa de tine si din alt punct de vedere decat sexual.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 09:07   #69
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Burp,Claudia ti-a raspuns cit se poate de bine.Sustin si eu ce a zis ea.

Faptul,ca o femeie ajunge cu tine in pat inca nu inseamna multe in zilele noastre.Chiar nu e cazul sa credeti ca e in extaz daca a acceptat sa isi desfaca picioarele si sa iti deie o sansa sa demonstrezi ce stii.Nu inseamna mai mult decit ca e curioasa de tine,sau ca esti bun sa se razbune pe cineva,sau pur si simplu atunci,pe moment ai fost la indemana.

"Atractia" este ceva mult mai puternic si mai vizibil.Nu poti sa "faci" o femeie sa fie atrasa de tine.Cum am mai zis,sexul in prop de 80% e instinct.Femeia e atrasa de mirosul pielii tale,de privirea ta,de vehementa ta...de felul in care o atingi..cum te comporti in prezenta ei(e vorba de semnele pe care nu le poti controla).Cum a zis si Claudia,ori este prezenta din prima clipa,ori nu va exista niciodata.
Sunt sigura,ca toti ati mai patit ca in jurul vostru sa apara 2 persoane,despre care "se simte" ca au "ceva" unul cu altul. well..aia e atractia.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 09:08   #70
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

mustang ai dreptate darnu vorbeam de topul greselilor in pat? subiectul nu era topul greselilor intr-o relatie... sunt de parere c fiecare dintre noi face sau a facut cel putin o greseala din cele enumerate...
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 10:33   #71
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post

Sau poate sunt femei vor sa si-o traga pentru ca asa li se pare - ca trebuie sa o faca cu partenerul respectiv. Nevoite din punct de vedere moral.
Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Aici vorbim de gagicile care au stat atata timp cu cineva, nu mai exista nici macar atractia de la inceput, nu mai sunt asa innebunite dupa el, au intrat intr-o rutina si fac sex din ... obisnuinta.
Prin "aici" asta, ma refeream la primul quote, nu de subiectul intregului topic.
Si ca sa faci sex intr-o relatie, in mod normal trebuie sa existe inca ATRACTIE. Asa ar fi normal. Dar asta e alta mancare de peste.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 15:36   #72
I.N.A.

Stage 2
 
I.N.A.'s Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 72
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
pai e pe alese??? am mai spus locatia este doar detaliu, si pana la urma trebuie sa va concentrati la ce faceti acolo nu daca va musca tantarii sau daca dai cu capul de plafon
bine zis...si mai ales ca sunt pozitii in masina in care simti mult mai bine ce trebuie decat acasa in pat......
I.N.A. is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 15:41   #73
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Topul greşelilor īn pat

I.N.A. daca spui tu... eu te cred p cuvant
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 18:42   #74
I.N.A.

Stage 2
 
I.N.A.'s Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 72
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by MihaiS View Post
I.N.A. daca spui tu... eu te cred p cuvant
I.N.A. is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 22:23   #75
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Topul greşelilor īn pat

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Ii este sila de ala mic.
Face nazuri pentru ca nu e "perfect", nu i-o place cum miroase si cate motive ti-ar mai gasi.
Poate ii este sila si de tine ca ai vrea... sau poate ca o "f.te" grija ca ti-ai dori si ca ti-ar placea... si ca ti-ai mai dori... si ca lalalalaaaa....

Daca vrei sex oral, iar prietena nu-ti ofera, sfatul meu este sa iti cauti alta care e mai "dezinvolta" cu tine. Sau poti incepe sa faci si tu nazuri la anumite chestiuni legate de sex.

Vorba lui Trixi: nu e de tine. Si e prea mare bataia de cap.

Hai maaaa nu mai fi si tu asa, cu toate ca in mare parte ai dreptate, nu neaparat ca nu-i place cum miroase ala mic pentru ca deja s-au dus vremurile in care era scump sapunu' + ca eu sunt genul de om care e obsedat de igiena, deci no way asta! Dar ma gandesc serios la partea in care ai spus ca poate ii e sila de mine pentru ca stie ca imi doresc acel sex oral, se poate mai mult ca sigur asta sa fie...who knows...
Oricum luand in considerare faptul ca voi sunteti mai mari in ani ca mine unii(i'm only 21 ), obligatoriu sunteti mai mari si in experienta ca mine, deci you know you're shit si trebuie sa va dau dreptate
Quote:
Originally Posted by I.N.A. View Post
bine zis...si mai ales ca sunt pozitii in masina in care simti mult mai bine ce trebuie decat acasa in pat......
In sfarsit cineva care gandeste ca mine ! bravo!!!
fasso is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 21:11.


- Copyright 2024 4Tuning