Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 01-05-09, 16:00   #76
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Fasso ... nu e anormal sa iti doresti! Sa nu iti treaca prin cap sa iti schimbi mentalitatea.
Daca nu poate trece peste prag, asta e. Sunt multe altele care chiar indragesc sexul oral, sau care nu au nimic impotriva si li se pare si lor normal.
Totusi: sexul oral tot sex e si poate fi "folosit" ca preludiu sau chiar pentru satisfacerea totala a barbatului, daca femeia nu poate face sex normal (chiar daca se poate, prefera sa nu o faca - stiti la ce ma refer). Depinde foarte mult de felul de-a fi al tipei si de starea ei de spirit.
Vorbesc numai din prisma barbatilor in secunda asta.

Asa ca, daca prietena in cauza nu suporta respectivul lucru, poti cauta una care n-are nimic impotriva.
De convins... foarte greu si iti poate scoate mereu ochii.

Daca vrei neaparat sa o convingi... intreab-o daca e dispusa sa incerce cu diferite "sortimente" on top: frisca, miere ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 02-05-09, 20:38   #77
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Topul greşelilor în pat

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Fasso ... nu e anormal sa iti doresti! Sa nu iti treaca prin cap sa iti schimbi mentalitatea.
Daca vrei neaparat sa o convingi... intreab-o daca e dispusa sa incerce cu diferite "sortimente" on top: frisca, miere ...
Mentalitatea in niciun caz nu am sa mi-o schimb pentru ca, cum de altfel ai spus si tu, nu e nimic anormal din a-ti dori lucrul respectiv
Cat despre frisca si miere : ))))))))))))))))))))
fasso is offline   Reply With Quote
Old 04-05-09, 09:33   #78
MihaiS
Opel Driver

Stage 5
 
MihaiS's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,153
Member of:
[Opel]
[Oltcit]
Default Re: Topul greşelilor în pat

eu am renuntat de mult sa incerc sa mai inteleg femeile (ma refer la EA)... prefer ca uneori sa trec cu vederea peste multe greseli pentru a nu degenera lucrurile in cearta...
MihaiS is offline   Reply With Quote
Old 04-05-09, 23:26   #79
cubamarian

Stage 2
 
cubamarian's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 57
Member of:
[PEUGEOT]
[CITROEN]
Default Re: Topul greşelilor în pat

@ Aleks : prea tare ce ai postat, mai bine de atat nu exista, am ras cu lacrimi la toate adevarurile de acolo. Ai nota 10 , asta da postare benefica pt necunoscatori si cunoascatori.
cubamarian is offline   Reply With Quote
Old 04-05-09, 23:57   #80
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Îţi foarte mulţumesc pentru aprecieri, mă bucur că ţi-au plăcut posturile
aleks is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 08:45   #81
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Numai pot de ras cu toate ca sunt in spital si ziua mea nu este prea roza aici , subiectul asta mi-a trezit tot amuzamentul din mine ) ....Ratatouille in calduri ? Iubita ta are par pe piept ? yeti ?

Nota 10 + !!! CRIMINAL tot ce e scris mai sus )

Si ca sa nu fiu offtopic sa zic asa ...Din greseli invatam si fete si baieti , dar mai da-o in pana mea de treaba ca 1 data de 2 x gresesti dar totusi din ele se invata ...cand le vezi pe unele sau unii care posteaza pe forumuri diverse chestii legate de sex si se intreaba vrute si nevrute te ia cu durere de cap...cand esti in pat parerea mea ...totu vine mai de la sine , ca nu iti trebuie matematica geografie sau romana cand faci sex
DTH is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 14:41   #82
I.N.A.

Stage 2
 
I.N.A.'s Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 72
Default Re: Topul greşelilor în pat

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Numai pot de ras cu toate ca sunt in spital si ziua mea nu este prea roza aici , subiectul asta mi-a trezit tot amuzamentul din mine ) ....Ratatouille in calduri ? Iubita ta are par pe piept ? yeti ?

Nota 10 + !!! CRIMINAL tot ce e scris mai sus )

Si ca sa nu fiu offtopic sa zic asa ...Din greseli invatam si fete si baieti , dar mai da-o in pana mea de treaba ca 1 data de 2 x gresesti dar totusi din ele se invata ...cand le vezi pe unele sau unii care posteaza pe forumuri diverse chestii legate de sex si se intreaba vrute si nevrute te ia cu durere de cap...cand esti in pat parerea mea ...totu vine mai de la sine , ca nu iti trebuie matematica geografie sau romana cand faci sex
punct ochit ..punct lovit...
I.N.A. is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 14:42   #83
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Am dat peste un articol pe net, pun aici copy/paste poate ajută pe cienva vreodată, deşi toţi ştiu cel mai bine că sunt nişte campioni/campioane
Iata cateva sfaturi pentru un sex oral de neuitat:

1. Priveste-l in ochi in timp ce iti faci treaba la parter. Barbatilor le place sa se uite.
2. Daca nu folositi lubrifiant, asigura-te ca el este alunecos. Trebuie sa ai limba foarte umeda si sa-i lingi intreaga suprafata a penisului.

3. Ca sa-ti exciti partenerul, scoate-i tu penisul din pantaloni si mangaie-l.
4. Daca nu este in erectie pe de-a-ntregul, incepe sa-i lingi penisul si ia-l usor in gura, pentru ca, la fel ca in cazul femeilor, si barbatilor le ia ceva timp pana sa se excite.

5. Sufla foarte usor aer cald pe penis, dar ai grija sa nu fii prea violenta.
6. Maseaza-i usor testiculele. Nu le strange, sunt foarte sensibile.

7. Cand el sta in picioare, linge-i testicule-le, apoi baga-le in gura. Foloseste o mana pentru a mangaia baza penisului. Ai grija sa-ti acoperit dintii cu buzele si nu uita sa-ti folosesti limba.

8. Foloseste-ti mana in timp ce ii faci sex oral. Nici o resursa nu ar trebui economisita cand vine vorba de a-i oferi placere partenerului.

9. Sexul oral nu inseamna doar sugerea penisului. In timp ce il ai in gura, foloseste-ti limba pentru a-i stimula capul.

10. Alterneaza suptul cu linsul.
11. Nu lucra doar cu penisul. El apartine unei fiinte umane. Priveste-ti partenerul!

12. Spune-i cat de mult iti place sa-i faci sex oral. Barbatilor le place sa le vorbesti despre asta.
13. Aţâţă-l prin a-l linge pana nu mai rezista, apoi ia-i penisul in gura.

14. Dezbraca-l, saruta-l si linge-l pe toate suprafetele din jurul penisului, dar fara a-l atinge, inclusiv testiculele. In acest moment ar trebui sa se umezeasca, semn ca poti incepe treaba.

15. Simuleaza actul sexual. Ai grija sa-ti acoperi dintii cu buzele si sa nu deschizi gura prea tare, astfel incat sa para ca intra intr-un vagin stramt.

16. Atinge-i zona dintre testicule si anus. Ii va oferi senzatii tari.

17. Nu fi foarte brutala, ca doar nu mulgi o vaca! Fii senzuala si tandra.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 15:50   #84
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

No time for losers...
`Cause we are the champions........ of the worldddddddd..........


Ce va uitati? asa zice melodia!
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 17:01   #85
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

tare asta, Claudiţa campeoni curaţi, nu alta
aleks is offline   Reply With Quote
Old 17-05-09, 07:37   #86
KoKozula

Stage 5
 
KoKozula's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 627
Member of:
[LANCIA]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Banc tematic...

O blonda merge la posta din sat si ii zice postasului....
-Vai doresc foarte mult sa vorbesc cu mama mea care e plecata in America. Se poate?
-Sigur ca da, costa TZ lei minutul.
-Vai dar nu am bani, nu se poate atltfel?
Se uita postasul la ea, se gandeste, si ii zice....
-Ba da, hai cu mine acolo in spate... si rezolvam!
Si merg ei in spate, si postasu isi scoate dita-mai instrumenul, si ii zice... Poftim! Blonda se apropie, se pune in genunchi, ia "obiectul muncii" in mana, isi apropie buzele .. si zice:
-Alo! mama?


Si chiar sunt femei care considera sexul oral o injosire... am dat si eu de una... si avea 32 de ani ... deci ... )))))) Daca eu ii faceam ei... era in delirium tremes ....
Dupa insistente.. a incercat si ea.. dar m-o pufnit rasul cand am vazut-o cum presteaza )))))
KoKozula is offline   Reply With Quote
Old 19-05-09, 13:00   #87
Chast
 
Chast's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 0
Default Re: Topul greşelilor în pat

Ma, unele sunt bine spuse, altele aiurea gen: "Nu-l sufoca cu saruturile sau nu-i sta numai in brate" Sunt unii barbati care te saruta de-ti vine acru si unii care te tin in brate pana in clipa in care fugi dracu de langa ei ca te sufoca-n ultimul hal. Ideile expuse despre femei sunt "old style". Rar mai gasesti o femeie care sa puna sentimente si sa vrea sa fie des "indragita". Decand lumea se stie femeile sunt de 10x mai salbatice decat barbatii la pat, doar ca pe vremea lu' Peste, daca o femeie facea ce facem noi azi, era considerata curva si ba era omorata, ba barbatul baga divort speriat de actele nevestei sale, apoi prin acel divort femeia facea familia de ras si iar, ba era omorata, ba data afara din oras (aceste lucruri erau strict bazate pe regulile bisericilor, exact cum era si cu barbatul, daca se masturba, i se zicea ca ramane orb sau ca moare, apoi NEVASTA baga divort speriata ca este posedat de "devil"). Acum cand lumea s-a mai modernizat si si-au dat seama ca "Doamne Doamne" trage jaluzelele in timp ce voi doi faceti sex, femeile au decis sa puna picioru-n prag si sa aibe ultimul cuvant. He he.
Chast is offline   Reply With Quote
Old 19-05-09, 13:34   #88
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Draga mea, ideile nu sunt deloc old style, doar că le interpretezi unidirecţional
aleks is offline   Reply With Quote
Old 19-05-09, 13:42   #89
Chast
 
Chast's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 0
Default Re: Topul greşelilor în pat

Ma refeream la cele cu muierile, cele cu barbatii.. ehe... Insa, autorul a omis un lucru. Cunnlingusul, cand dau unii acolo de zici ca-s masini de spalat, Cocolino mai lipseste.
Chast is offline   Reply With Quote
Old 19-05-09, 13:50   #90
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Interpretările îmi aparţin în mare măsură, deci pe mine poţi să mă acuzi că e incomplet
Notat şi completarea ta, o să o trec în lista de update-uri
aleks is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 22:51.


- Copyright 2024 4Tuning