Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 09-09-09, 11:48   #181
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Quote:
Originally Posted by sergiuhusca View Post
Mustang tu te indragostesti cu voia ta?Sau natural?
M-am indragostit si m-am parlit... de 5 ori, iar de 2 ori a fost cu aceeasi persoana. Din cauza asta i-am spus copilului sa nu se indragosteasca cu una cu doua, pentru ca asta e varsta propice pentru experienta... de ambele parti: masculin/feminin. Sa te indragostesti la varsta asta e crunt: batjocura poate sa fie mare si sa ti-o "iei" rau de tot pentru ca gagica doar vrea sa se joace. Sa vada cati poate innebuni.

Quote:
Originally Posted by Emin3m View Post
Mustang,ai o varsta ai experienta tot respectu...dar dami voie sa te contrazic putin.Chiar si la o varsta frageda nu e bine sa abuzezi de chestia asta,dar chiar sa umbli asa din floare in floare...mi se pare putin imoral.In mare parte ai dreptate cu iubirea,dar daca te iubesti cu cineva sigur nu o sa se duca dupa unu mai mare sau dupa o partida mai buna.Daca se duce inseamna ca nu va iubeati si asta e...urmatoarea.Nu trebuie sati bati joc de femei.Asta e una dintre cele mai mari greseli in pat a barbatilor
Vezi ca iubirea asta e de 2 feluri:
- sa se iubeasca amandoi
- sa iubeasca doar unul din relatie, in timp ce celalalt isi bate joc, te tine de rezerva sau te tine pana apare altu'/alta mai bun(a).

Si daca mergi pe ideea ca nu trebuie sa iti bati joc de femei (suna aiurea - te simti bine, ea se simte bine)... vin cu o intrebare: daca tu iti alegi numai tipe care nu te simpatizeaza si nu vor sa si-o traga cu tine ce-o sa faci? O sa ajungi la 25 de ani virgin? Pana cand vei da de "za one"? Si vin cu intrebarea: daca intarzie sa apara?

Quote:
Originally Posted by Emin3m View Post
Bunicu s-a casatorit la 16 ani sooooo.Stiiu aveti mare dreptate,si eu gandesc asa,fac lucruruile in felu asta,dar nui nimic rau daca mai visez si eu la cate vreo iubire perfecta nu?Pana la urma topicu e un topic unde sa inveti cate ceva.Si ai dreptate...Dom' Capitan n-asculta muzica si nici nu se imbraca,dar totusi constinta
Erau alte vremuri atunci.
Femeile nu erau atat de "pe interes" cum e acum moda.
Ca practic, pitzipongeala, materialismul, botu' de plastic... e o moda... care se pare ca nu mai apune!

Quote:
Originally Posted by Emin3m View Post
Sa nu va mire daca peste vreo 150 de ani vom ajunge toti niste insensibili obsedati de sex.Asta iar va fi o greseala majora in pat care o vom face ca sa nu fim total off-topic.
Toata lumea se fute... nu inteleg ce atata "tabu". Nu inteleg ce atata "obsesie". Toata lumea vorbeste de sex... pana si femeile, fetele.
Sa iti dau un link sa ramai mut? De fete la 11 ani care vorbesc de sex anal si oral?

Last edited by Mustang; 09-09-09 at 11:54.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 09-09-09, 12:10   #182
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Topul greşelilor în pat

Asculta-l pe mustang...o fi el un pic sandilau, dar stie ce zice
fasso is offline   Reply With Quote
Old 09-09-09, 12:11   #183
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
M-am indragostit si m-am parlit... de 5 ori, iar de 2 ori a fost cu aceeasi persoana. Din cauza asta i-am spus copilului sa nu se indragosteasca cu una cu doua, pentru ca asta e varsta propice pentru experienta... de ambele parti: masculin/feminin. Sa te indragostesti la varsta asta e crunt: batjocura poate sa fie mare si sa ti-o "iei" rau de tot pentru ca gagica doar vrea sa se joace. Sa vada cati poate innebuni.


Vezi ca iubirea asta e de 2 feluri:
- sa se iubeasca amandoi
- sa iubeasca doar unul din relatie, in timp ce celalalt isi bate joc, te tine de rezerva sau te tine pana apare altu'/alta mai bun(a).

Si daca mergi pe ideea ca nu trebuie sa iti bati joc de femei (suna aiurea - te simti bine, ea se simte bine)... vin cu o intrebare: daca tu iti alegi numai tipe care nu te simpatizeaza si nu vor sa si-o traga cu tine ce-o sa faci? O sa ajungi la 25 de ani virgin? Pana cand vei da de "za one"? Si vin cu intrebarea: daca intarzie sa apara?


Erau alte vremuri atunci.
Femeile nu erau atat de "pe interes" cum e acum moda.
Ca practic, pitzipongeala, materialismul, botu' de plastic... e o moda... care se pare ca nu mai apune!


Toata lumea se fute... nu inteleg ce atata "tabu". Nu inteleg ce atata "obsesie". Toata lumea vorbeste de sex... pana si femeile, fetele.
Sa iti dau un link sa ramai mut? De fete la 11 ani care vorbesc de sex anal si oral?
Nu mai intelesTiam spus ai perfecta dreptate,si eu fac exact cum zici tu acolo,cu "za one",si nu nu o sa ajung virgin la 25.Dar mi se pare cam nasoala lumea in care traim,adica totul e pe interes,daca si fututu a ajuns sa fie pe interes ne-am dus dracu.Tin minte sfaturile tale,sfaturi bune de luat in considerare . Ti-am zis aicea este viata de zi cu zi,eu vorbeam asa mai din carti ca ce bine ar fi.
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 09-09-09, 12:54   #184
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Topul greşelilor în pat

Incearca sa formulezi altfel, ca s-a inteles gresit... si eu chiar credeam ca tu traiesti in basmele astea.
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 09-09-09, 12:57   #185
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: Topul greşelilor în pat

De unde sa traiesc in basme,in fiecare zi dau cu gura de asfalt,iau o gura buna de pamant,nu mai cred de mult in Ilene Cosanzene,dar ar fi fost frumos sa fie asa .Apropo imi place mult avataru tau).Lasami un id pe PM ,ca vad ca esti un baiat de nota 20.
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 23:58   #186
yRrOL
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 0
Smile Re: Topul greşelilor în pat

Cat de tare! Nota maxima celui care a postat aceste lucruri, minuscule pentru unii dar destul de importante! M-am amuzat super mult!
yRrOL is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 23:34.


- Copyright 2024 4Tuning