Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Daewoo tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 25-02-08, 19:22   #2116
PetricaCBD
Daewoo Driver

Stage 5
 
PetricaCBD's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,899
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

Quote:
Originally Posted by B-64-KTL View Post
Donn da vad ca esti suparat rau (nu ca te-ai fi suparat degeaba). Ai dreptate dar din cate vad userii din buc au cateva probleme cu masinile sau sunt in sesiune si trebuie sa ni le rezolvam si pe urma o dam iar pe intalniri. SPER.
are dreptate Katalin,eu unul dupa ce imi rezolv cu actele o sa fiu iar in fortza la intalnirile din buc si dc nu si din tzara....am si eu prieten care si-a luat de curand un cielo si va veni si el.....sa nu credetzi k am renuntat sa vin la intalnire(dar nu vreau sa vin cu dacia.....sau alte chestii) o sa vin cu al meu cielo(care momentan sta linistit sub prelata pe locul lui pe parcare)....
__________________
mandru posesor de cielo rosu
PetricaCBD is offline   Reply With Quote
Old 25-02-08, 19:27   #2117
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

Da' de ce l-ai tras pe dreapta? Cand o punem de o intalnire in tara? Noi am incercat ceva micut acolo
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 25-02-08, 20:51   #2118
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

Ma nu sunt suparat, sunt dezamagit cand vad cum s-a ajuns pe aici....ma tata, esti in sesiune sau in ce esti, ai probleme dar te-ai bagat aici poti sa-ti faci timp, 5 minute, sa postezi aici un post mic si cuprinzator....am "x" probleme, o sa postez peste o sapt, 2, 3, cand termin.Dar in fine, nu ma mai bag ca deja unii mi-au luat-o in nume de rau, mai e un pic si sunt declarat nebun. Eu o sa vin cam in 2 sapt la Bucuresti sau maxim 3 sa iau motorul de la Radu erd si o sa-l schimb in Bucuresti, sper. Daca e atunci si poate macar unu dintre voi sa vina sa facem o poza cu masinile unul langa altul bine, daca nu, nu ma mai implic cu nimic aici !
__________________
All the way up..

Last edited by Snapy_xxl; 25-02-08 at 21:00.
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 08:00   #2119
B-64-KTL
Opel Driver

Stage 5
 
B-64-KTL's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,392
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: Club Cielo

Donn nu ti-a luat-o nimeni in nume de rau ca si tu ai dreptate dar trebuie sa ne intelegi si pe noi....si uite cum facem dar numai cu conditia sa vii intr-un week: cand vii in bucresti sa-ti schimbi motorul PROMIT ca vin si eu ca sa tragem in poze masinile...numai sa ma anunti cu o zi inainte si vin.
__________________
B-64-KTL is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 08:27   #2120
morbidmind
VW Driver

Stage 5
 
morbidmind's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 370
Member of:
[VW]
Default Re: Club Cielo

ree in legatura cu sesiunea yo mai am 2 examene de dat duminik acum si duminik urmatoare da mai am si restante ceea ce e f grav pana acum sunt 2 ... in afara de scoala eu mai si lucrez duminik pana la 3 si e cam greu ... am fost la o intalnire cand am ajuns de la exam da era 16:30 si nu mai era nimeni . ata ete alta data dupa ce scap de probleme ...
p.s am dat comanda de proiectoare clare pt cielo acum o saptamana ,trebuia sa ajunga vinerea trecuta , am dat 4 mail-uri 1 sms si telefoane la greu ... NU IMI RASPUNDE NIMENI !!!
stie cineva dak pe la cutitu de argint este reprezentanta sau magazin de piese daewoo??? multam !!!
morbidmind is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 08:52   #2121
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

dar bani i`ai platit deja?
DACIA-Wrc is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 09:17   #2122
B-64-KTL
Opel Driver

Stage 5
 
B-64-KTL's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,392
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: Club Cielo

La Cutitu de Argint nu stiu daca este mag sau reprezentanta dar au aproape toate piesele si in general au preturi bune.....am auzit ca mai este un mag la apaca care ar avea preturi mai bune dar nu stiu sigur. Eu am cumparat de la cei de pe cutitu de argint si am fost multumit de piesele cumparate (de toate inafara de amortizoare care s-au inmuiat dupa vreo 16.000 km).
B-64-KTL is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 11:03   #2123
msiu

Stage 4
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 173
Default Re: Club Cielo

Quote:
Originally Posted by morbidmind View Post
ree in legatura cu sesiunea yo mai am 2 examene de dat duminik acum si duminik urmatoare da mai am si restante ceea ce e f grav pana acum sunt 2 ... in afara de scoala eu mai si lucrez duminik pana la 3 si e cam greu ... am fost la o intalnire cand am ajuns de la exam da era 16:30 si nu mai era nimeni . ata ete alta data dupa ce scap de probleme ...
p.s am dat comanda de proiectoare clare pt cielo acum o saptamana ,trebuia sa ajunga vinerea trecuta , am dat 4 mail-uri 1 sms si telefoane la greu ... NU IMI RASPUNDE NIMENI !!!
stie cineva dak pe la cutitu de argint este reprezentanta sau magazin de piese daewoo??? multam !!!
smplu magazin si atat.
msiu is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 16:46   #2124
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

Quote:
Originally Posted by B-64-KTL View Post
Donn nu ti-a luat-o nimeni in nume de rau ca si tu ai dreptate dar trebuie sa ne intelegi si pe noi....si uite cum facem dar numai cu conditia sa vii intr-un week: cand vii in bucresti sa-ti schimbi motorul PROMIT ca vin si eu ca sa tragem in poze masinile...numai sa ma anunti cu o zi inainte si vin.
Da te sun inainte. Oricum eu vin acolo...cine vrea vine ,cine nu vrea ...treaba fiecaruia...eu zic ca ar fi cazul sa-si revina clubul astora...deja multi dinafara vad acest topic ca un fel de messenger...sau taraf tv...fiecare zice, face ce vrea...acum e cald frumos afara deci nu prea mai sunt scuze pt intalnirile de duminica....eu nu o sa vin in Bucuresti doar daca moare bunicamiu...desi sunt slabe sanse sa nu moara....

Nota: Donn, sa fie ultima data cand corectez dupa tine si iti inrosesc posturile! Te rog frumos sa citesti asta: https://forum.4tuning.ro/41-4tuning-ro-noutati-sugestii-reclamatii/55109-esential-scrie-corect-limba-romana.html

Last edited by Snapy_xxl; 26-02-08 at 17:04.
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 17:07   #2125
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

Ce am scris mai sus a fost in calitate de moderator. Acum ca user de ce crezi ca aici e messenger? Tu esti singurul care foloseste prescurtari de genul "k"...Adu si tu cateva dovezi la ce ai zis mai sus.
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 18:13   #2126
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

ma nu vreau sa ma cert cu voi...eu mi`am spus parerea..crezi ca la asta m`am referit?la prescurtari ?asta inseamna messenger? .nu o sa mai corectezi nimic dupa mine stai fara grija ! pacat ca s-a ajuns aici.sincer...oricum scuze pentru deranjul facut !
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 18:15   #2127
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

La ce s-a ajuns?
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 19:41   #2128
Adytza_Ady

Stage 1
 
Adytza_Ady's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 20
Default Re: Club Cielo

mai fratilor in loc sa ne ajutam sa vb despre probleme de masini despre zambilele noastre_cielourile_ stati sa va certati sau sa incelegeti aiurea fazele nush ce sa itn dar imapacativa fratilor tre sa fim mai uniti. Si cu intalnirile in timp o se ne adunam mai multi eu unul cand ami fac masina si o sa iau iar examenu o sa frecventez pana atunci sper sa nu va destramati ce naiba
Adytza_Ady is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 19:49   #2129
Adytza_Ady

Stage 1
 
Adytza_Ady's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 20
Default Re: Club Cielo

nu am intrat de mult pe acest forum si in acest club dar tre sa ramanem sa nu fim pesimisti ca se vor rezolva toate la un mom dat
Adytza_Ady is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 19:53   #2130
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

Quote:
Originally Posted by Adytza_Ady View Post
mai fratilor in loc sa ne ajutam sa vb despre probleme de masini despre zambilele noastre_cielourile_ stati sa va certati sau sa incelegeti aiurea fazele nush ce sa itn dar imapacativa fratilor tre sa fim mai uniti. Si cu intalnirile in timp o se ne adunam mai multi eu unul cand ami fac masina si o sa iau iar examenu o sa frecventez pana atunci sper sa nu va destramati ce naiba
aia e problema ca fiecare intelege ce vrea....in loc sa fim unitit stam sa ne certam,oricum eu nu mai zic nimic,pentru ca una am vrut sa zic ,alta a iesit...din partea mea numai bine la toti,sper sa isi revina totul la normal....
D o n n is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -