Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DAEWOO > Daewoo tuning

Reply
 
Thread Tools
Old 26-02-08, 20:10   #2131
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

Bai Donn, daca stau sa ma gandesc tie mereu nu ti-a convenit ceva, ca te ia ala la misto, ca ti-a luat vreunu numarul si te-a injurat, ca aici se vb ca pe mess si alte chestii. Ai mai auzit pe cineva care sa nu ii convina atatea lucruri?
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 20:12   #2132
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

ai mai vazut pe cineva ca posteaza pe aici?ai mai intrebat si pe altii de ce nu posteaza sau de ce s`au retras? ca vad ca pana la urma tot eu sunt oaia neagra...am incercat sa-i fac sa posteze si alea...dar de acum incolo faca toti ce or vrea si gata...



Edit : si daca stau bine sa ma gandesc soryn cand a pus regulile,una dintre ele era sa nu se faca misto intre membrii si alea....daca pe tine nu te deranjeaza e treaba ta,eu unu nu vreau sa las...
__________________
All the way up..

Last edited by D o n n; 26-02-08 at 20:15.
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 21:38   #2133
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

Nu stiu daca ai observat dar multi dintre cei initiali nu au mai postat de muuuuult timp. Propun ca topicul asta sa fie inchis....
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 21:49   #2134
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

macar daca se inchide topicul se termina tot tambalaul de aici....si se face liniste !
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 26-02-08, 22:26   #2135
msiu

Stage 4
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 173
Default Re: Club Cielo

ma da voi sigur aveti legatura cuacest forum aici se vorbeste in ""general despre masini " si cam atat nu ca ala verde si ala e maro si tampeni la cum a-ti scri ma credeam pe mess si nu-mi doream asa ca stop si altceva interesant va rog si apropo daca tu snapy i-ti imaginezi ca sunt disperat sa intru in acel """"faimos"""" Daewoo Driver te inseli da cu replica pe care ai dat-o sory frate da .................
__________________
misu
msiu is offline   Reply With Quote
Old 27-02-08, 07:14   #2136
judele

Stage 3
 
judele's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 106
Default Re: Club Cielo

credca de acum ne mutam la pescarus ? pe partea herastraului cu ambasada chineza? sambata dupa 20-21? ca si asa a dat caldura si vin baietiii cu toate maisnile din buc//
judele is offline   Reply With Quote
Old 27-02-08, 07:16   #2137
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

Quote:
Originally Posted by judele View Post
credca de acum ne mutam la pescarus ? pe partea herastraului cu ambasada chineza? sambata dupa 20-21? ca si asa a dat caldura si vin baietiii cu toate maisnile din buc//
KTL a zis ca poate scoate masina pana sambata ca sa vina duminica la intalnire. Acum trebuie sa mai vb si cu restu...
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 27-02-08, 07:25   #2138
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

Quote:
Originally Posted by msiu View Post
ma da voi sigur aveti legatura cuacest forum aici se vorbeste in ""general despre masini " si cam atat nu ca ala verde si ala e maro si tampeni la cum a-ti scri ma credeam pe mess si nu-mi doream asa ca stop si altceva interesant va rog si apropo daca tu snapy i-ti imaginezi ca sunt disperat sa intru in acel """"faimos"""" Daewoo Driver te inseli da cu replica pe care ai dat-o sory frate da .................
Man, te rog frumos, daca nu stii despre ce e vorba nu te baga. Si asa ca un sfat, foloseste si tu semnele de punctuatie ca nu am inteles nimic din ce ai scris mai sus. O zi buna!
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 27-02-08, 08:42   #2139
msiu

Stage 4
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 173
Thumbs up Re: Club Cielo

Quote:
Originally Posted by Snapy_xxl View Post
Man, te rog frumos, daca nu stii despre ce e vorba nu te baga. Si asa ca un sfat, foloseste si tu semnele de punctuatie ca nu am inteles nimic din ce ai scris mai sus. O zi buna!
deci hai sa ne lamurim, eu am 2003 tu ai 2007, eu nu scriu aici de amoru artei daca am ceva de zis sau un sfat il dau, tu te certi cu donn si nu faceti altceva decat sa mariti nr de pagini eu unu nu ma bag in scandaluri ca nu este asta scopu acestui forum.
TU in schimb te-ai dat la mine de doua ori si nu este frumos, odata aici si a doua oara pe daewoo driver dar .................... atat asa ca hai sa fim seriosi si sa fim CIELO CLUB.
Bafta.
msiu is offline   Reply With Quote
Old 27-02-08, 09:59   #2140
marius_grn

Stage 2
 
marius_grn's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 66
Default Re: Club Cielo

desi sunt impartial tind sa-i dau dreptate lui misu, din pacate aici se vorbeste despre o gramada de tampenii numai despre sfaturi practice nu...acum nu zic sa nu "destindem atmosfera" si cu alte intamplari din viata cotidiana dar deja este prea mult...imi pare sincer rau sa vad ca unii se considera membrii activi doar dupa numarul de posturi si nu dupa imbunatatirile aduse masinii...
P.S: imi pare sincer rau daca am ofensat pe cineva...nu asta era intentia
numai bine!
marius_grn is offline   Reply With Quote
Old 27-02-08, 12:02   #2141
B-64-KTL
Opel Driver

Stage 5
 
B-64-KTL's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,392
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
Default Re: Club Cielo

Eu sambata mi-am scos masina de la vopsit...si duminca voi fi prezent. Si daca o sa fiu singur...mai fac niste reglaje pe acolo.
B-64-KTL is offline   Reply With Quote
Old 27-02-08, 14:44   #2142
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Club Cielo

pana la urma cum ramane cu acest club?ramane in picioare,se inchide topicul,ca sa stiu si eu .....
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 27-02-08, 15:31   #2143
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

nu ma refer la toti userii... dar are dreptate marius: numai prostii se discuta aici... tuning cu stickere si leduri
cand am ridicat un thread legat de tuningul motorului de cielo... canci, nimeni nu a fost interesat. probabil ca unora li se pare mai util un colant cu "nike" sau "boss"
Snappy, il poti lasa threadul asta... ca oricum se strang pagini degeaba... e mai mult pe post de mess.
__________________
"Stiu ca sunt prost...dar cand ma uit in jurul meu, ma simt mult mai bine" (Ion Creanga)
Geo_ZGA is offline   Reply With Quote
Old 27-02-08, 15:38   #2144
Snapy_xxl
4Tuning International Member


Stage 5
 
Snapy_xxl's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,438
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

Deci sterg ultimele posturi? Bine ma Msiu, imi cer scuze dar nu vad cum m-am dat la tine. Ti-am vb frumos fara nici un fel de injurii. Si intrebare pe Daewoo Driver a fost una pusa in gluma. Daca puneam un smiley schimba conotatia? Iti multumesc pt intelegere. toate cele bune!

Last edited by Snapy_xxl; 27-02-08 at 15:57.
Snapy_xxl is offline   Reply With Quote
Old 27-02-08, 15:43   #2145
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: Club Cielo

de ce sa le stergi? eu nu am zis nimic offtopic si nici nu am jignit... doar o parere persoanala... printre putinele posturi ale mele de pe threadul asta
Geo_ZGA is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -