- 2Din(DVD-GPS) Boxe ( cu sau fara statie ) Subwoofer
- Magazie cd BMW e36
- Problema aux
- Conectare Comenzi Volan e46 (AEG Player)
- ajutor alegere amplificator
- Condensator
- ajutor mare nu ma descurc...
- antrebare 2x beterie ?
- Ajutor Contra Cost
- Boxe vechi de podea
- Nelamuriri cabluri curent
- Modificare consola astra g(cu clima) pentru 2DIN
- Problema, subwoofer-ul se incalzeste foarte tare.
- Toyota Avensis
- montaj alarma ajutor
- port incinta ?
- inacinta sub 12" ?
- 2 Baterii PowerCell 3000!am nevoie de Alternator!
- Montare subwoofer
- Face cineva incinte ?
- Sony Xplod
- intrebare,bmw e36 pt spl?
- Montare amplificator
- Cum pot sa leg 2 difuzoare coaxiale la un amplificator cu 4 canale
- Intrebare urgenta
- incinte la comanda pentru orice model de woofer standard si custom din fibra d sticla
- Cum leg boxele la dvd player?
- blaupunkt chicago ivdm 7002
- un mic ajutor va rog :D
- Sistemul meu din casa
- vreau subwoofer si statie
- little help alternator !
- Art in Motion Custom Works
- Din ce am avut si eu pe masina!!!
- instalare difuzoare 16.5 pe bmw
- lucrarile mele(fiberglass)
- Probleme Ground Zero 30 SPL
- Putin ajutor in domeniul car audio ??
- problema condensator!
- O parere despre un 10"
- ajutatima :((
- Recomandare boxe Golf 4
- Ce Baterie imi trebuie
- citeva idei pentru celica
- Lucrari diverse
- Lucrarile mele
- Sa visam frumos!! - sau sistemele la care visam
- Sistemele Noastre Audio
- Sistemul de pe masina voastra