Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Crazy Drivers

Reply
 
Thread Tools
Old 05-10-06, 23:30   #1321
Rebel_Boy

Stage 5
 
Rebel_Boy's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,007
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Mdea ......
Rebel_Boy is offline   Reply With Quote
Old 05-10-06, 23:44   #1322
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,627
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

rebel ce drq e "mdea" asta?
Slim29 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 10:42   #1323
Rebel_Boy

Stage 5
 
Rebel_Boy's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,007
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by Mantus_a View Post
da? si am si eu o intrebare... ce ati rezolvat daca v-ati dus la intalniri... eu sincer nu am mai fost la intalniri ale clubului din vara dar inca nu m-o vizat nimeni ca ma "exmatriculeaza" si sincer abea astept.... ce credeti ca daca nu sunt cu numele intr-un club asta inseamna ca nu pot sa am aceleasi pasiuni si aceeasi prieteni??? deci daca s-a ajuns deja la asa ceva aici prefer sa fiu si eu "exmatriculat"
Slim la asta ma refeream cu "mdea" ala ...
Rebel_Boy is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 10:55   #1324
Andrey`

Stage 5
 
Andrey`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 507
Cool Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by slim4r5 View Post
dc ce ai patit?
plec la scoala ora 10 si ceva si pe la budapesta unu cu un matiz imi ia fata,il claxonez si ma duc in paralel cu el si ii fac semn ca e nebun,omu incepuse sa ma injure..atat i-a trebuit, a deschis geamu ca cica sa ne bate-m sa oprim,am oprit,ne-am mai injurat putin si la un moment dat incepe bataia..eu i-am dat vreo doua casti in cap,una in fata si una in ureche...si un pumn parca in gat de sarea sange din el ca dintr-un porc =)))si el mi-a dat cu o bata peste picior,i-am luat bata si am aruncat-o departe,atunci omu fricos s-a urcat in masina eu dupa el sa il scot afara...atunci mi-a dat cu usa peste genunchi....au...de 2 ori..asta am patit matizu avea numere rosii nu am apucat sa le retin...ma cam doare geninchiu...abia ma tarsesc prin casa
__________________
in principiu nu as scrie nimic aici,dar vad ca e la moda :P
Andrey` is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 11:10   #1325
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,627
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

aha najpa las ca pan' te insori iti trece
Slim29 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 12:45   #1326
B-13-FFA

Stage 5
 
B-13-FFA's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 665
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

cine vine diseara? ora 21 la polivalenta
B-13-FFA is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 13:18   #1327
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,627
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

yo sunt prezent.. rebel am inteles ca vine ,cvj,cioky si restu vedem calin dar nu avem sofer pt masina asa ca sta pe bara masina pan ia carnetu
Slim29 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 15:35   #1328
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

poate rezolvati problemele in sfarsit...
nu de alta, dar eu il stiu pe aditza si stiu cat s-a kinuit sa aduca membri, a facut multe, el si cu mic au facut de toate, fluturasi din banii lor, etc, etc...
e pacat sa-l scoatem pe usa din spate acum pe el sau pe altii care au tras pentru clubul asta... clubul nu e un servici, de unde sa fii dat afara pentru absente, clubul trebuie sa fie un prilej de petrecere a timpului liber ( in mod placut evident) cu prietenii in primul rand...
atunci cand am facut clubul asta, multi dintre noi eram membri ai altor cluburi, si unul din cele mia importante motive pentru care a aparut crazy drivers a fost pentru ca ne saturasem de figurile unora si altora de prin cluburi ( nu dam nume ca aia nu mai sunt nimic nici in cluburile din care ma plecat, sunt zburati si sunt istorie..)
am hotarat sa creem o alternativa la cluburile cu figuri, reguli, impuneri, interdictii, si alte impresii, si sa concepem un club pentru prieteni, pentru oameni normali ( la cap ) care sa poata fi uniti sub culorile aceluiasi club, de aceeasi pasiune, fara a face din asta o corvoada, ci o placere, o ocazie de relaxare si un prilej de a invata unii de la altii....
haideti sa incercam sa tinem in viata ideea care ne-a unit initial, e singurul mod in care putem fi impreuna aici, altfel... doar carcota, certuri, nervi si suparare fara rost...
o singura intrebare am... merita?
voi ce ziceti?
aleks is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 15:42   #1329
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,627
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

(( sa mor de nu mi-au dat lacrimile... frumos compus alecs..dak sti sa-l cititi mai cu drama va vor da lacrimile!
Slim29 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 15:44   #1330
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

corect aleks... chiar 2 membrii din sv au plecat de la un mare club pe atunci... pt a face acest club...
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 16:24   #1331
aDytZa_1989
Renault Driver

Stage 5
 
aDytZa_1989's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 650
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
poate rezolvati problemele in sfarsit...
nu de alta, dar eu il stiu pe aditza si stiu cat s-a kinuit sa aduca membri, a facut multe, el si cu mic au facut de toate, fluturasi din banii lor, etc, etc...
e pacat sa-l scoatem pe usa din spate acum pe el sau pe altii care au tras pentru clubul asta... clubul nu e un servici, de unde sa fii dat afara pentru absente, clubul trebuie sa fie un prilej de petrecere a timpului liber ( in mod placut evident) cu prietenii in primul rand...
atunci cand am facut clubul asta, multi dintre noi eram membri ai altor cluburi, si unul din cele mia importante motive pentru care a aparut crazy drivers a fost pentru ca ne saturasem de figurile unora si altora de prin cluburi ( nu dam nume ca aia nu mai sunt nimic nici in cluburile din care ma plecat, sunt zburati si sunt istorie..)
am hotarat sa creem o alternativa la cluburile cu figuri, reguli, impuneri, interdictii, si alte impresii, si sa concepem un club pentru prieteni, pentru oameni normali ( la cap ) care sa poata fi uniti sub culorile aceluiasi club, de aceeasi pasiune, fara a face din asta o corvoada, ci o placere, o ocazie de relaxare si un prilej de a invata unii de la altii....
haideti sa incercam sa tinem in viata ideea care ne-a unit initial, e singurul mod in care putem fi impreuna aici, altfel... doar carcota, certuri, nervi si suparare fara rost...
o singura intrebare am... merita?
voi ce ziceti?

frumos post aleks. pacat ca nu se mai poate face nimik. oricum chiar daca nu mai sunt in club nu uita ca astept plimbarea aia cu ADV pe care mi-ai promis-o. multa bafta
aDytZa_1989 is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 16:34   #1332
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

nu stiu... eu spun sa lasati orgoliile, e inutil
si nici cu mistouri nu rezolvam nimic, sa stiti
aleks is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 16:39   #1333
Vladutzzz_sv

Stage 5
 
Vladutzzz_sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
nu stiu... eu spun sa lasati orgoliile, e inutil
si nici cu mistouri nu rezolvam nimic, sa stiti
Adi nu mai da dovada de incapatanare....daca fiecare a lasat de la el si s-a facut pace tu dc nu vrei sa renunti la ideea de a pleca din club???

Esti membru Crazy Drivers.....asa ca nu mai taia firu'n patru ca nu pleci !
__________________
vand audi a6, 2.5tdi, 2001, full fara piele acte valabile belgia
vand audi a4, 1.9tdi, 2002, full(mici probleme la navigatie), cutie dsg, volan dreapta
vand renault twingo fara acte
preturile sunt negociabile
contact 0742859363, ymess vladutzzz_sv
Vladutzzz_sv is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 20:13   #1334
MagicOne

Stage 5
 
MagicOne's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 358
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

frate, abia am ajuns akasa, un bucuresti de kko, eu ajung mai tarziu sigur.... dar ajung
MagicOne is offline   Reply With Quote
Old 06-10-06, 22:40   #1335
ionutz_ubh

Stage 4
 
ionutz_ubh's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 195
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Ma eu nu am putut sa ajung in seara asta pt k acum 10 min am a ajuns aksa de la serviciu....si acum e 10:30...sper sa imi spuneti si mie ce s-a mai discutat
__________________
Un sofer adevarat tre' sa stie k masina are si frana nu numai volan si acceleratie !!!!
Ubh is back....incet si sigur
ionutz_ubh is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -