Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Crazy Drivers

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-06, 20:15   #1276
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,629
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

avea dreptate daciawrc alias kent8...... adevarat a zis .. nu credeam ce zice dar asa fost.. oricum nu ma mai intorc in clubu asta nici mort...
Slim29 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 20:35   #1277
alexblondul
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
alexblondul's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 305
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

frate ... aveti dracusori in fund ... sa mor ... pe ce baza va certatii... de ce aruncati totul acuma asa pe fata ( asta e gest de taranism sincer ) , de ce va place sa dezgropati mortii ... lasa frate ... de la o simpla discutie incepeti cu certuri de astea aiurea ... voi nu aveti minte ... alte cluburi procedeaza la fel ??? nu cred ... sau poate nu cum procedam noi ... membrii seniori trebuie sa voteze ... juniorii trebuie sa voteze si ei dar votul lor sa aiba doar 50% valoare ... nu trebuie sa existe discriminari ... sincer ... eu sunt a 12 a ... mai ma de invatat pt bac ... asta e ... vin vinere de vinere cand pot ... cand nu pot anunt ... mai exista exceptii ca viata noastra nu e pt acest club ... acest club e un hobby unde incercam sa ne unim si sa punem ceva in practica , plus de asta distractie ... deci trebuie sa fim uniti fara sa dam oameni afara , fara sa amenintam si fara injurii ca nu ne cunoastem asa bine unul pe altul ... nu am mancat toti din aceasi farfurie ca se ne injuram ca tiganii ... sincer ... deci eu zic ca trebuie sa ne respectam in mod egal ...
alexblondul is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 20:54   #1278
caphonne

Stage 5
 
caphonne's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 335
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

hhhmmm comform listei sa intyeleg ca am fost exclus din club oricum inca nu eram membru oficial deoarece nu primisem inca comfirmarea asta e imi pare rau ca nu am putut ajunge da lumea mai si munceste mai are si famile ... etc
plus de asta am fost pur si simplu invitat sa intru in club de o anumita persoana care chiar a insistat .....in fine dupa ce ca nu eram multi iar 90% din noi avem niste dacii ''amarate'' sper sa nu supar pe nimeni voi mai faceti si selectii /asta e bafta si la cat mai multi ne vedem pe strazi /mia parut binwe
caphonne is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 20:54   #1279
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

un om cu mintea la cap... bravo alex... bv... luati exemplu la dreaqu si nu va mai CERTATI...
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 20:56   #1280
alexblondul
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
alexblondul's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 305
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by caphonne View Post
hhhmmm comform listei sa intyeleg ca am fost exclus din club oricum inca nu eram membru oficial deoarece nu primisem inca comfirmarea asta e imi pare rau ca nu am putut ajunge da lumea mai si munceste mai are si famile ... etc
plus de asta am fost pur si simplu invitat sa intru in club de o anumita persoana care chiar a insistat .....in fine dupa ce ca nu eram multi iar 90% din noi avem niste dacii ''amarate'' sper sa nu supar pe nimeni voi mai faceti si selectii /asta e bafta si la cat mai multi ne vedem pe strazi /mia parut binwe
man ... sincer e o cearta aici inca neclarificata ... oricum salutare... e prima data cand te vad
alexblondul is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 20:56   #1281
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

caphonne... nu lua in seama lista aia... pt multi e o nimica toata.. tu existi in club... si faci parte din club... ca sa fi exclus din club trebuie un vot a tuturor celor din club indiferent de filiala.. acest vot nu a fost facut.... so please stay with us...
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 21:02   #1282
B$&CVJ

Stage 3
 
B$&CVJ's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 88
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

GATA cu cearta fratilor ce aveti, momentan e toata lumea in club cine nu vrea sa mai fie sa zica, iar cei care vom ajunge la Iasi vom vorbi si cu cei ce ne vor astepta acolo "sper sa ne astepte cine eu unul nu cunosc prea bine Iasul" poate stabilim atunci si un stiker pentru masini care sa fie vizibil pe toate masinile si vedem noi ce mai facem acolo eu am cateva idei deja dar sa vad ce iese atunci si cata lume o sa fie.
B$&CVJ is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 21:04   #1283
alexblondul
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
alexblondul's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 305
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

acuma nu vreau sa fiu ironic ... cei care nu vin la Iasi sunt exclusi din club ) ... eu de acuma ma declar lovit de clasa a 12a si nu am cum sa ajung ... imi pare rau ...
alexblondul is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 21:09   #1284
Alex23GAM
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
Alex23GAM's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 331
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Hai sa punem punct acestei discutii nu va fi dat nimeni afara mai ales unele persoane care au pus bazele la buc .
Rog toti membrii din buc sa lase orgoliile si sa fie uniti pt ca toti suntem aici din pasiune pt masini si doar pt asta .

Cat priveste organizarea acolo votati un lider iar cel care va fi lider si crede ca cineva nu merita sa faca parte din CD sa comunice si membrilor fondatori pt un sfat macar sau altor presedinti de filiala .
Nu cred ca este bine sa decida 3-4 oameni soarta altor 2 oameni nu este frumos , si pana la urma nu castiga nimeni din asta nimic doar pierdem.

Una peste alta hai sa va impacati la o bere iar daca o sa fie neantelegeri va rog sa le rezolvati in familie fara excluderi , amenintari etc.

Eu am fost foarte ocupat am cam neglijat clubu` recunosc dar am revenit in forta si ma voi ocupa de toate problemele impreuna cu voi, iar pe viitor sper sa nu mai fie probleme pt ca noi o sa avem de pierdut noi toti trebuie sa fim uniti iar daca unu are o problema sa-l intelegem si daca este nevoie sa-l ajutam,

Cu respect,
Alex Gh.
__________________


Membru fondator Crazy Drivers Club
{Seat Leon Competition}
Alex23GAM is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 21:14   #1285
B$&CVJ

Stage 3
 
B$&CVJ's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 88
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Oricum eu zic sa ne incercam sa facem ceva frumos la Iasi sa ne distram din plin mai ales cei care sunt din zona de acolo sa ii gasim pregatiti pentru ca unii chiar fac eforturi ca sa ajunga acolo atunci, voi incerca sa vin si cu o camera de filmat dupa mine pentru niste instantanee de pe drum.
B$&CVJ is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 21:15   #1286
alexblondul
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
alexblondul's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 305
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

eu zic sa ascultam si de altii si sa intelegem ce si cum ... GAM bine punctat ... noi in loc sa fim un colectiv unit ne certam ca oile ... sincer
alexblondul is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 21:17   #1287
Alex23GAM
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
Alex23GAM's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 331
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

sa fi sigur ca o sa aiba parte de o primire calduroasa toata lumea..
Alex23GAM is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 21:35   #1288
59AFA

Stage 5
 
59AFA's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

uff..ce nebunie e pe aici...sa speram k totul o sa se rezolve pe 22 la iasi
59AFA is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 21:58   #1289
caphonne

Stage 5
 
caphonne's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 335
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

m-am linistit
caphonne is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 22:17   #1290
Andrey`

Stage 5
 
Andrey`'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 507
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

un nou membru in Crazy Drivers Andrei ,17 ani,motocicleta aprilia Rs 125 ,la anu masina momentan motor primu din club
Andrey` is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -