Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Crazy Drivers

Reply
 
Thread Tools
Old 04-10-06, 17:53   #1261
8852

Stage 3
 
8852's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 163
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by B-13-FFA View Post
frate aceasta decizie nu este doar a mea doar k eu am postat.......putea sa posteze oricine .......... si nu inteleg de ce sariti asa.........de soua luni incoace nu i-am vazut p niciunu la fata........telefoanele sunt inchise sau daca raspund zic k vin vin da nu apar ........ p net nu raspund.....uite-te aici p fosrum sa vezi dc discuta ceva...... unii nici nu stiu unde ne intalnim si la ce ora.......si marti nu a fost intalnirea neanuntata.......am anuntat-o de vineri si am intrebat daca are cineva impotriva. asa k nu cred k ar trebui sa ne judecati p noi.
je m`en fiche.
ai cerut parerea unuia dintre membrii fondatori inainte sa postezi aia? nu!
sper sa ne vedem maine.
8852 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 18:36   #1262
59AFA

Stage 5
 
59AFA's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by 8852 View Post
je m`en fiche.
ai cerut parerea unuia dintre membrii fondatori inainte sa postezi aia? nu!
sper sa ne vedem maine.
nu cred k e cazul sa tensionam si mai mult atmosfera si nu cred k e cazul sa recurgem la amenintari.decizia nu a fost luata de FFA , ci de marea majoritate a filialei bucuresti.FFA a fost ghinionistul , dak pot sa ii zic asa , care a postat anuntul cu sedinta si anuntul cu membrii ramasi in club...si cred k nu ai inteles bine , nu cei care nu au putut ajunge la sedinta de aseara au fost exmatriculati ,pt k in cazul asta si eu as fi fost in aceeasi situatie. decizia asta s a luat pt impotriva celori care lipsesc saptamana de saptamana de la intalniri ,intradevar , o decizie cu care eu personal nu sunt de acord...existau multe alte posibilitati de a rezolva problema dupa parerea mea...
in alta ordine de idei lansez o invitatie pt vineri tuturor care se afla in situatia mai sus mentionata k sa lamurim situatia in care am ajuns datorita lipsei de comunicare !!!

p.s. cu postul asta nu incerc sa disculp sau sa acuz pe nimeni
__________________
--------------------------------
Renault Clio 1.5 dci
Renault Megane II 1.9 dci
Renault Clio Sport 2.0 16v

--------------------------------
59AFA is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 18:38   #1263
MicDaRAu

Stage 5
 
MicDaRAu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 413
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

frate dupa faza asta eu nu mai vreau sa aud de clubu asta !!! okey?
MicDaRAu is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 18:44   #1264
Vladutzzz_sv

Stage 5
 
Vladutzzz_sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Decizia din cate am inteles a fost luata de cativa membri...nu de toti...au fost membri din bucuresti care nu au avut nimic de obiectat.... la urma urmei fiecare dintre noi are probleme....in cazul celor din bucuresti unul bacalaureatul , altul facultate, munca etc.

Decizia eliminarii unor membri ar trebui supusa la vot ......sa voteze toata lumea nu doar anumite persoana. Mai ales cand vine vb de membri cu state vechi in club si care au fost o perioada destul de lunga singuri in bucuresti.

Nu acuz acum nici pe ffa nici pe altul ci doar grupul care a inceput acest scandal....desi am vb cu multi dintre voi aproape zilnic pana acum nu am auzit niciodata de asa ceva. Fiecare incearca sa ajunga cum poate la intalniri .
Spuneati ca e lipsa de interes din partea celor 2.....dar oare cine v-a strans pe toti? nu cumva cei doi care au facut tot posibilul sa fie si la bucuresti ceva misto....daca nu ar fi fost interes probabil erau doar ei cu numele in bucuresti si atat....

Sfatul meu ar fi sa va intalniti intr-o zi toti la o cafea, cola etc si sa clarificati problema....... daca toti membrii din bucuresti sunt de accord cu plecarea celor 2 atunci ramane de vazut, dar tinand cont ca au fost doar cateva persoane care au acceptat ideea....nu pleaca nimeni....sau vor pleca doar cand vor prejudicia numele si sigla clubului cu ceva...ceea ce nu s-a intamplat pana acum.

Excluderea celor 2 ar implica pe langa votu in unanimitate a celor de la bucuresti dar si parerea membrilor fondatori!!!! Pana acum din cate stiu nu s-a discutat cu nici unul din membrii fondatori asa ceva....

Va asteptam pe toti pe 22 la intalnire sa clarificam situatia!!!!!!!
__________________
vand audi a6, 2.5tdi, 2001, full fara piele acte valabile belgia
vand audi a4, 1.9tdi, 2002, full(mici probleme la navigatie), cutie dsg, volan dreapta
vand renault twingo fara acte
preturile sunt negociabile
contact 0742859363, ymess vladutzzz_sv

Last edited by Vladutzzz_sv; 04-10-06 at 18:46.
Vladutzzz_sv is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 19:03   #1265
MicDaRAu

Stage 5
 
MicDaRAu's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 413
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

sry vlad! eu nu raman in club dupa chestia asta! s-a incercat excluderea mea si a lui adytza, ceea ce inseamna ca nu suntem respectati in acest club si din pacate suntem respectati in altele!!!
__________________
They only get one finger while i\'m shifting gears!!!
MicDaRAu is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 19:09   #1266
Vladutzzz_sv

Stage 5
 
Vladutzzz_sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

A fost o decizie luata in graba.....asa ca se poate trece cu vederea....ceea ce am disc pe prv inca ramane valabil!!! asa ca sunteti pe liste....sa dea cineva edit la lista aia si sa o completeze cu toti cei care sunt in club..probabil a fost fauta in graba si s-au uitat cativa membri
Vladutzzz_sv is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 19:19   #1267
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,629
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

********
=========================
man, calmeaza-te, ti-am editat postul k sa n-ai probleme, nu e cazul sa folosesti tonul asta... - aleks


Last edited by aleks; 06-10-06 at 14:38.
Slim29 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 19:24   #1268
ionutz_ubh

Stage 4
 
ionutz_ubh's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 195
Default

Ma fratilor eu personal nu am nimic cu nimeni,pur si simplu aditza a avut rolul lui in aceste club si proibabil k inca mai are ceva d zis in crazy drivers,micdarau nici cu tine nu am nimic frate dar kteodata pur si simplu ajungem sa fim la intalniri kte 5-6 persoane...knd colo in crzy drivers bucuresti are destui membrii pe net din kte stiu eu,iar adita la tine sincer hai nu ajungi odata..nu ajungi d 2 ori dar frate...tu knd poti ajunge?si la fel s iceilalti kre nu ajung,facem treaba asta din placere si nu din obligatie dar totusi ar mai trebui s veniti si voi la intalniri..adytza micdarau..si restul....

slim fii si tu mai calm ....k e mai bine,k altfel iti creshte tensiunea
__________________
Un sofer adevarat tre' sa stie k masina are si frana nu numai volan si acceleratie !!!!
Ubh is back....incet si sigur

Last edited by aleks; 06-10-06 at 15:22.
ionutz_ubh is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 19:26   #1269
Vladutzzz_sv

Stage 5
 
Vladutzzz_sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

OOOPPPPPAAAAAAAAAAAAA....fara batai amenintari si chestii de genu asta !!!!!!!!!

CE MAMA DRACULUI AVETI TOTI MAH DE SUNTETI INTORSI IN ULTIMUL TIMP !!!!!

GATA !!!!!! restul discutiilor pe prv pana cadeti la pace...fara injurii amenintari si alte tampenii de genu asta pe forum

SI FARA EXCLUDERI DIN CLUB !!!!!!!
Vladutzzz_sv is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 19:27   #1270
ionutz_ubh

Stage 4
 
ionutz_ubh's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 195
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

apropo scz dak unele cuvinte nu-s legate si scirse calumea dar m-am grabit
ionutz_ubh is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 19:33   #1271
alexblondul
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
alexblondul's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 305
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

deci sincer ... totul trebuie supus la vot ... eu am fost la intalniri (recunosc la ultimile 3 nu am ajuns dar am anuntat ) ... dar asta nu inseamna ca trebuie sa excludem oameni ... trebuie sa fim o echipa sa ne strangem cat mai multi ... fiecare avem rostul nostru in club ... eu zic sa chill out si sa ne gandinm mai bine la ce facem si ce spunem ....
alexblondul is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 19:34   #1272
ionutz_ubh

Stage 4
 
ionutz_ubh's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 195
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee fiti si voi mai civilizati putin ma fara injurii si amenintari....k nu ajungeti nicaieri.....
ionutz_ubh is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 19:36   #1273
Vladutzzz_sv

Stage 5
 
Vladutzzz_sv's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 734
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by alexblondul View Post
deci sincer ... totul trebuie supus la vot ... eu am fost la intalniri (recunosc la ultimile 3 nu am ajuns dar am anuntat ) ... dar asta nu inseamna ca trebuie sa excludem oameni ... trebuie sa fim o echipa sa ne strangem cat mai multi ... fiecare avem rostul nostru in club ... eu zic sa chill out si sa ne gandinm mai bine la ce facem si ce spunem ....
in sf cineva cu capu pe umeri....alex incearca sa faci pace pe acolo...vad ca e jale in ulimele 24 de ore...

voi vreti sa va luati ban si nu stiti cum??? continuati cu amenintari si injurii si scapati de prob....suntem totusi pe forum....nu pe mess sau IRC
Vladutzzz_sv is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 19:47   #1274
8852

Stage 3
 
8852's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 163
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Quote:
Originally Posted by 59AFA View Post
nu cred k e cazul sa tensionam si mai mult atmosfera si nu cred k e cazul sa recurgem la amenintari.decizia nu a fost luata de FFA , ci de marea majoritate a filialei bucuresti.FFA a fost ghinionistul , dak pot sa ii zic asa , care a postat anuntul cu sedinta si anuntul cu membrii ramasi in club...si cred k nu ai inteles bine , nu cei care nu au putut ajunge la sedinta de aseara au fost exmatriculati ,pt k in cazul asta si eu as fi fost in aceeasi situatie. decizia asta s a luat pt impotriva celori care lipsesc saptamana de saptamana de la intalniri ,intradevar , o decizie cu care eu personal nu sunt de acord...existau multe alte posibilitati de a rezolva problema dupa parerea mea...
in alta ordine de idei lansez o invitatie pt vineri tuturor care se afla in situatia mai sus mentionata k sa lamurim situatia in care am ajuns datorita lipsei de comunicare !!!

p.s. cu postul asta nu incerc sa disculp sau sa acuz pe nimeni
Unde am amenintat? S-a cerut parerea unuia dintre fondatori inainte de a lua decizia asta? Tii neaparat sa chem toata filiala de acolo prin nordul moldovei?
8852 is offline   Reply With Quote
Old 04-10-06, 19:47   #1275
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,629
Default Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Bucuresti

Mi-a parut bine sa va cunosc ! eu ma retrag si chiar dak nu ma retrag maine sunt dat afara din club!! CVJ-ule poate facem treaba aia ce ti-am zis pe mess. dar tot nu scapati la intalniri de mine ! :* pe toti baietii mei din buc
__________________
e30 forever love!
e34 first love!

Last edited by Slim29; 04-10-06 at 19:52.
Slim29 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -