CE ??? Am ajuns in ziare??? UNDE? CUM ? CAND ?

Hai ca ma uit acuma in presa suceveana, is curios

Inzaghi, cred ca urmatoarea intalnire tot sambata de la 5:30 la Peco ODN va fi, urmand ca acolo sa stabilim cand vor avea loc urmatoarele intalniri.
In ceea ce priveste mIRC-ul.. nush daca membrii clubului stau pe mIRC. Cel mai mult poate pe Yahoo Messenger ne gasesti, vezi ca am dat add la ID-ul tau. Ne vdm pe mess.