Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 12-12-05, 23:15   #571
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

este in bacau un audi a4 si un bmw e36 coupe albastru, modificat, cu nr de italia. poate stie cineva de ele.
mertan is offline   Reply With Quote
Old 13-12-05, 17:40   #572
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

ala albastru il stiu eu... ureche sa traiasca...

oricum de la distanta arata... acceptabil
aleks is offline   Reply With Quote
Old 13-12-05, 21:18   #573
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

spoiler fatza de m3look si ala de pe spate nu prea imi place, mai ales cu tobele alea.
mertan is offline   Reply With Quote
Old 14-12-05, 10:25   #574
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

spoilerul de spate e copiat dupa ala de la seidl, dar arata bine doar ca set complet, cu spoilerul pe fata si cu praguri impreuna...
si nu e de e36, e de e46, de aia nu vine bine...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 14-12-05, 17:45   #575
silviu_tun

Stage 4
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 241
Default

parerea mea, din masina aia s-a facut o tiganeala impecabila
daca tot a bagat cateva sute de euro mai bine isi lua niste roti mari si cu o suspensie si ar fi aratat de o mie de ori mai bine
__________________
silviu_tun
silviu_tun is offline   Reply With Quote
Old 14-12-05, 17:49   #576
silviu_tun

Stage 4
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 241
Default

a comis-o rau de tot
e ca si cum ai pune bare de Cielo pe Dacia. pacat ca si-a batut joc de bunatate de BMW
Acum sa o luam si pe partea ailalta: daca masina face 2500 de euro cum sa mai bage in ea 3000 de euro
nu mai avea cum
sfida legea matematicii
silviu_tun is offline   Reply With Quote
Old 14-12-05, 21:07   #577
vsa

Stage 4
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 252
Default vsa

EU ZIC SA MAI FACEM UN OFF-TOPIC CU MASINILE FURATE,DE VINZARE,NE-TUNATE!!!!!SI CRED CA AR FI MAI PLIN DE POZE SI DISCUTII!!!!!
vsa is offline   Reply With Quote
Old 14-12-05, 21:26   #578
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

pt domnu cristi si lamisto lasati o mai moale cu chestiile de genu asta.Daca nu ati fost acolo sa vedeti e treaba voastra si inca un lucru daca masina e stock nu mai poate concura si cu alte masini care pot fi asa zis tunate?
Sunt foarte curios sa vad ce maisini aveti voi de tot atacati unele masini care sunt stock. Ca ti dintre voi aveti seria 6 sau vreun porsche?
Aici vad ca e un forum in care se vb de masinile din bacau(asa ca sa avem si noi cu ce ne lauda).Uitati-va si voi la masinile care sunt pe aceasta sectiune si dupa aia mai vb.
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 14-12-05, 23:01   #579
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default

Care Cristi?Despre mine e vorba?
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-05, 23:05   #580
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default

Alexx vezi ca aici sunt si alte persone care lucreaza in anumite domenii publice si care se mai documenteaza de pe ce scriu uni ca tine...daca realizez ce zic..daca nu, intreaba si pe alti..Si am o masina si nu e treaba ta..tu macar ai permis..Crezi ca daca e un forum tre sa scri tot ce vezi tu!Si vezi ca prin ceea ce scri lovesti si pe altii care au permis..
__________________
Peugeot 407 & Vw GTI & A4 B6
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 15-12-05, 03:18   #581
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Al3xxx\"
pt domnu cristi si lamisto lasati o mai moale cu chestiile de genu asta.Daca nu ati fost acolo sa vedeti e treaba voastra si inca un lucru daca masina e stock nu mai poate concura si cu alte masini care pot fi asa zis tunate?
Sunt foarte curios sa vad ce maisini aveti voi de tot atacati unele masini care sunt stock. Ca ti dintre voi aveti seria 6 sau vreun porsche?
Aici vad ca e un forum in care se vb de masinile din bacau(asa ca sa avem si noi cu ce ne lauda).Uitati-va si voi la masinile care sunt pe aceasta sectiune si dupa aia mai vb.
Seria 6 nu am ... am un porsche in most wanted .. se pune?

Unul din cei de mai sus spunea ca nu e bine sa vb despre ce face sau nu face altul ... cine stie poate te-ai si inselat

Ca chestie poate noi am fost acolo de mai demult si nu doar sa vedem ... asa ca ... nu sari inainte sa citesti cu atentie ce zic oamenii, ca nu se ia nimeni de tine, dar daca eu as face o cursa e treaba mea si numai a mea, nu trebuie sa intre cineva pe un forum accesibil tuturor si sa-mi faca reclama ... e treaba mea daca vreau sa se stie sau nu ce mi-a trecut mie prin cap sa fac.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 15-12-05, 07:40   #582
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"silviu_tun\"
a comis-o rau de tot
e ca si cum ai pune bare de Cielo pe Dacia. pacat ca si-a batut joc de bunatate de BMW
Acum sa o luam si pe partea ailalta: daca masina face 2500 de euro cum sa mai bage in ea 3000 de euro
nu mai avea cum
sfida legea matematicii
ai punctat bine, masina nu are o linie continua, iar finisarea lasa puternic de dorit ( vopsea scursa, cojita, imbinari valurite, etc )
in schimb imi place culoarea...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 15-12-05, 14:03   #583
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

mai eu tot nu imi dau seama cum functioneaza partea asta a siteului.Ce treaba are functia sau locul unde lucreza anumite persoane nu inteleg rolul si pe cine \"lovesc\" eu ca tot nu am inteles .si chestia cu cursa nu trebuia scrisa aia recunosc ca a fost vina mea si nu trebuia scrisa nu mi am dat seama atunci pt aia imi cer scuze dar pt restu nu inteleg la ce va referiti
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 15-12-05, 16:24   #584
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default

ideea era ca sunt anumite persoane care extrag informatii de pe site pentru a lovi in unii din noi, pe care ii cred din aia cu pariuri de mii de euro pe la curse, si alte aberatii de le vezi prin ziare.
si de aia nu sunt toti fericiti cand se fac referiri la curse pe centru si la masini specifice...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 15-12-05, 18:30   #585
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Aha am inteles in legatura cu postul pe care lam facut imi cer inca odata scuze
Al3xxx is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -