Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 01-08-06, 19:58   #286
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by mertan
daca ai luat o asa mare groapa unde sunt daunele inafara ca ti sa bushit senzorul... altceva?
Senzorul nu s-a bushit ci s-a declanshat... e cu totul altceva Si am dat cu roata in groapa, ce vroiai?... sa imi sara geamurile?
__________________

Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 01-08-06, 19:59   #287
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: accidente in bacau

sa sara roata... sa sparga kitul exterior... oricum ai scapat eftin... si nu mai pornea mot? nu puteai sa il declansezi inapoi?
mertan is offline   Reply With Quote
Old 01-08-06, 20:02   #288
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by mertan
sa sara roata... sa sparga kitul exterior... oricum ai scapat eftin... si nu mai pornea mot? nu puteai sa il declansezi inapoi?

Pai pana a gasit butonul ... l-a gasit acasa ... si a pornit azi ...

Las mai bine sa nu sara nici roata, nici sa se sparga kit-ul ... ca sta bine pe masina ....
SFW is offline   Reply With Quote
Old 01-08-06, 23:13   #289
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: accidente in bacau

bai eu zic ca e vrajeala a vrut doar sa arate ca are neoane albastre )))
si cum s ar vede masina de la inaltime )))))
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 00:42   #290
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: accidente in bacau

am impresia ca lumea se adunase acolo doar pt consola de pe masina lui frate-tu, nu pt incidentul tau ...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 01:39   #291
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by aleks
am impresia ca lumea se adunase acolo doar pt consola de pe masina lui frate-tu, nu pt incidentul tau ...

Nu, nu ... ionutz chiar a avut o surpriza "placuta" ... cand a ajuns pe strada cu platforma, andrei l-a sunat pe ionut si i-a spus sa iasa la geam ... iti dai seama cand a vazut masina pe platforma ce si-a imaginat ... ca e varza ...



Ma rog, masina oricum e varza ... da nu de la groapa ... asa ... in general (tot ziceai tu andrei ca ne tot intepam .... )
SFW is offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 03:30   #292
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by Al3xxx
bai eu zic ca e vrajeala a vrut doar sa arate ca are neoane albastre )))
si cum s ar vede masina de la inaltime )))))
Ahhh.... m-ai prins! Asta era tot farmecu...
Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 03:31   #293
Andr3i

Stage 5
 
Andr3i's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,256
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by SFW
Ma rog, masina oricum e varza ... da nu de la groapa ... asa ... in general (tot ziceai tu andrei ca ne tot intepam .... )
Masina lu Misu a suferit si ea un accident... Dar a scapat doar cu un proiector spart
Andr3i is offline   Reply With Quote
Old 02-08-06, 10:44   #294
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: accidente in bacau

Quote:
Originally Posted by Andr3i
Masina lu Misu a suferit si ea un accident... Dar a scapat doar cu un proiector spart

Mdeah .... oricum l-ai spart tu ... de ciuda ... clar ....

dracu stie cum s-a spart ... acum ... bine ca nu s-a rupt grila ... ca la aia era mai naspa.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 29-08-06, 10:52   #295
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default Re: accidente in bacau

a-ti auzit de accidentul de la clinica palade. un passat cu BAy la nr s-a facut prafffff. i-a sarit toata puntea spate intr-o dacie care era parcata. asta e ceea ce am vazut.
aia de pe acolo spuneau ca cu s-ar fii blocat la 150. oricum, masina era varza. a luat un copac de pe contrasens ( de pe trotuar), asta inainte de a incepe clinicile, si s-a rasturnat de nu stiu cate ori ca s-a oprit aproape de ultima clinica.
__________________
RESPECT BACAU !!!!!!!
varu21 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-06, 11:20   #296
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,841
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: accidente in bacau

Bine ca nu a fost chiar in clinica lui stim noi cui (ca o gluma)....Oricum mi se pare chiar foarte inconstient sa mearga cu 150 pe acolo..Imi pare rau pt el..
__________________
Peugeot 407 & Vw GTI & A4 B6
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-06, 11:37   #297
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default Re: accidente in bacau

e inconstient frate. daca venea unu pe contrasens????? sau era vreun pieteno pe acolo!!!il facea afis
varu21 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-06, 11:44   #298
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: accidente in bacau

poze frateeeeeeeeeee.... nu ai poze?
mertan is offline   Reply With Quote
Old 29-08-06, 11:46   #299
varu21

Stage 5
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 494
Default Re: accidente in bacau

nu am poze, ca nu aveam cu ce sa fac, si a incercat unu saracu sa faca, si l-au luat la bataie cativa dintr-un laguna RAD la nr. care erau tovarasi cu ala care a a vut accidentu
varu21 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-06, 18:11   #300
Bmw_Rulllzzz

Stage 5
 
Bmw_Rulllzzz's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[MERCEDES]
Default Re: accidente in bacau

pai daca incercai sa faci cred k aveai aceiasi soarta mai bine k nu ai avut aparat
Bmw_Rulllzzz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -