Nu e chiar un accident dar pun aici postul.
Totul s-a intamplat din cauza unei mici gropi de vreo jumate de roata adancime. Socul a fost atat de mare incat s-a declansat senzorul de soc al motorului si mi-a oprit alimentarea cu benzina. Neavand carlig de tractare pe fata

am ajuns pe o rampa. Pozele vorbesc...
Bine ca azi dimineata am descoperit unde era butonul de resetare al motorului si a pornit

Oricum, bine ca am scapat cu janta si anvelopa intreaga.
PS: Multumesc la toti oamenii care au stat cu mine acolo (adica vreo 15, ca nici in centru nu se aduna atatia

).